2024. Május 15. - 12:17:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fogyás kontra izomépítés! Segítség!  (Megtekintve 16759 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 11. - 15:36:37
Megtekintve 16759 alkalommal
Nem elérhető

TuNyo16


Sziasztok!

Nemrég mentem keresztül egy kiadós fogyáson(-13kg) amit még most is folytatok, de még van rajtam kb 6-7kiló felesleg... A diéta alatt végig voltak edzéseim, sok fehérjét vittem be, hogy ne veszítsek sokat az izmaimból. Viszont most nem tudom mit tegyek... Fogyjam még le a felesleget vagy fogjak hozzá az izomépítéshez? Célom mindenképpen szép mutatós formák elérése. Ha tudnátok pár tippet, tanácsot adni, megköszönném.

2009. December 11. - 16:21:11
Válasz #1
Nem elérhető

atleeta


Ugyanezen mentem át én is.25 kilót fogytam utána kezdtem bele a "testépítésbe".Még maradt rajtam vagy 3-4 kiló, de szerintem miután felszedtem egy kis izmot könnyebb lesz lapucolni (remélem).
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 04. - 15:49:40
Válasz #2
Nem elérhető

CrashHUN


Hali TuNyo szinte majdnem én is így csináltam mint te kicsit régebben ledobtam több mint 10 kilót. Még mindig maradt pár kiló felesleg (nem vészes)..

Én úgy csinálom, hogy megpróbálok minél jobban leszálkásítani és ha szép a has arra már könnyebb felhozni az izmokat csak figyelni kell mellette az étrendre magas fehérje bevitel és sztem menni fog minden..  ****:))))))


2010. Október 28. - 17:35:47
Válasz #3
Nem elérhető

dred


Dumbass írta:

Idézet
Jah megy az is. Csak éppen megint kihagyom a dolgokat...
Napi 400g csirke + edzés után 60g fehérjepor (45g protein kb.) + 50g dextróz. Reggel zabpehely mellé kevertprotein (40g fehérje kb.). Este sovány túró 250g. Ez így 190g fehérje körül van. Ennek elégnek kéne lennie...   :)

Dred írta:

Idézet
De jó neked!! Én 4g/tskg ch-tól behízok mint a disznó, akármilyen keményen is edzek. Mai nappal vissza is vettem kb. 2,5g-ra.
Edzés után egy turmix rögtön, ill. már az edzés vége felé kortyolgatom, ebben van 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin. Rá egy órára a vacsi, ami 100-125 gramm rizs, és 120 gramm csirkemell, 60 gramm trappista sajt. Majd újra 1-2 óra múlva 30 gramm kazein éjszakára. Közben BCAA, és vitamin. Reggel 7-8 óra felé egy turmix, ami 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin, vitamin, karnitin, majd 3 óra múlva 20 gramm protein turmix, aztán újabb 3 óra múlva még egy 20 gramm protein turmix. Közben BCAA. Edzés előtt vitamin, karnitin, egy kis tesztoszteron serkentő, egy kis nitrogén fokozó bedurrantó, és egy bomba energiaital. Edzés közben amino itóka, amiben van esszenciális aminosav is (BCAA).
Ez vajon jó így? Fejlődni fejlődök, de ha több ch-t viszek be, látványosan behízok, meg amúgy is van rajtam vagy 20 kiló fölösleg.

Dumbass írta:

Idézet
Nekem baromi kevésnek tűnik a szilárd kaja. Viszont nekem a 4g ch már diétás mennyiség  :) Azt viszont szerintem döntsd el hogy most diéta vagy tömegelés vagy mi legyen. Told az aerob mozgást, vedd el a szőlőcukrot stb. ha diéta, emeld a ch-t ha tömegelés. Legalábbis szerintem. Én tuti nem így csinálnám, de én kezdő testépítőcskebaba vagyok  :) Igazából nekem ez így nem áll össze, az egészet megváltoztatnám úgy ahogy van  :)


Dred írta:

Idézet
Sajna nem tudok többet, többször enni, mert meló közben nincsen rá lehetőségem.   :(
6 éve volt egy gerinc töréses balesetem, majdnem tolószékes lettem. A kórházban az intenzív stessz, és a nem evés hatására 2 hét alatt elment minden izmom, fogytam kb. 20 kilót. Utána nem csinálhattam semmit, mozogni is csak óvatosan, és még a téli kabát súlya is nehéz volt magamon, az is fájt a hátamnak. Eltelt 6 év, és úgy éreztem, hogy nekifogok újra. Persze ezalatt a 6 év alatt a zsír csak úgy jött fel rám. Ez év márciusának közepén kezdtem edzeni, pl. fekvenyomás 4x10 ment 38 kilóval. De örültem, mint majom a farkának, hogy élek, mozgok, és bírom valamennyire. Most a 100 kilóba belenyomkodok, felhúzást csinálok 100 kg-val simán 10 es szériákat, stb... Tehát rövid idő alatt szerintem nem rossz eredmény. Csak a zsír menne gyorsabban le...

Pmiller06 írta:

Idézet
Dumbass! Jobb azért a csirkét 20% fehérjetartalommal számítani, túróra is rá van írva a 14 % körüli érték, de ha én ennék nem nagyon számítanám 10-12 százaléknál többnek. Zsírbeviteled nincs?? Pedig ha egy 30 g zsír menne naponta, akkor is majdnem 300 kalóriával több lenne a tápanyagbeviteled.

Dred! Hány kg vagy? 20 kg felesleg esetén miért eszel trappistát (a szavaidból úgy veszem ki, hogy zavar ez a felesleg, ezért kérdezem)? Reggel miért nem zab van, vagy hajdina? Az alap tápkiegek a következők:multivitamin, ásványi anyag komplex, omega 3, fehérje, jó minőségű ch (waxy maize, vitargo legszarabb esetben maltodextrin), bcaa, glutamin. Amíg maltodextrin meg dextróz van az edzés utáni turmixban, addig szerintem felesleges NO fokozóra költeni!

Gabe írta:

Idézet
Ladába chiptunning tipikus esete.  ;D


Pmiller06 írta:

Idézet
Nem akartam fasz lenni, de kurvára igaza van Gabe-nek. Ez olyan mint a "fehérjebevitelem nagyjából megvan 2 gramm és kokszolok"  :D. Persze más lépték, de faszság ez is.

Én amúgy amikor diétáztam használtam vitargot végig... (akkor még nem volt waxy maize  :)) Úgy vettem észre, hogy nem hátráltat a fogyásban. Igaz nem lett keresztcsíkos a seggem, de az nekem nem is lesz normális izomtömeg mellett soha. Szénhidrát reggel, edzés előtt, edzés utáni turmixban és az ezt követő étkezésben volt.

2010. Október 28. - 17:49:02
Válasz #4
Nem elérhető

dred


Dumbass írta:

Idézet
Jah megy az is. Csak éppen megint kihagyom a dolgokat...
Napi 400g csirke + edzés után 60g fehérjepor (45g protein kb.) + 50g dextróz. Reggel zabpehely mellé kevertprotein (40g fehérje kb.). Este sovány túró 250g. Ez így 190g fehérje körül van. Ennek elégnek kéne lennie...   :)

Dred írta:

Idézet
De jó neked!! Én 4g/tskg ch-tól behízok mint a disznó, akármilyen keményen is edzek. Mai nappal vissza is vettem kb. 2,5g-ra.
Edzés után egy turmix rögtön, ill. már az edzés vége felé kortyolgatom, ebben van 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin. Rá egy órára a vacsi, ami 100-125 gramm rizs, és 120 gramm csirkemell, 60 gramm trappista sajt. Majd újra 1-2 óra múlva 30 gramm kazein éjszakára. Közben BCAA, és vitamin. Reggel 7-8 óra felé egy turmix, ami 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin, vitamin, karnitin, majd 3 óra múlva 20 gramm protein turmix, aztán újabb 3 óra múlva még egy 20 gramm protein turmix. Közben BCAA. Edzés előtt vitamin, karnitin, egy kis tesztoszteron serkentő, egy kis nitrogén fokozó bedurrantó, és egy bomba energiaital. Edzés közben amino itóka, amiben van esszenciális aminosav is (BCAA).
Ez vajon jó így? Fejlődni fejlődök, de ha több ch-t viszek be, látványosan behízok, meg amúgy is van rajtam vagy 20 kiló fölösleg.

Dumbass írta:

Idézet
Nekem baromi kevésnek tűnik a szilárd kaja. Viszont nekem a 4g ch már diétás mennyiség  :) Azt viszont szerintem döntsd el hogy most diéta vagy tömegelés vagy mi legyen. Told az aerob mozgást, vedd el a szőlőcukrot stb. ha diéta, emeld a ch-t ha tömegelés. Legalábbis szerintem. Én tuti nem így csinálnám, de én kezdő testépítőcskebaba vagyok  :) Igazából nekem ez így nem áll össze, az egészet megváltoztatnám úgy ahogy van  :)


Dred írta:

Idézet
Sajna nem tudok többet, többször enni, mert meló közben nincsen rá lehetőségem.   :(
6 éve volt egy gerinc töréses balesetem, majdnem tolószékes lettem. A kórházban az intenzív stessz, és a nem evés hatására 2 hét alatt elment minden izmom, fogytam kb. 20 kilót. Utána nem csinálhattam semmit, mozogni is csak óvatosan, és még a téli kabát súlya is nehéz volt magamon, az is fájt a hátamnak. Eltelt 6 év, és úgy éreztem, hogy nekifogok újra. Persze ezalatt a 6 év alatt a zsír csak úgy jött fel rám. Ez év márciusának közepén kezdtem edzeni, pl. fekvenyomás 4x10 ment 38 kilóval. De örültem, mint majom a farkának, hogy élek, mozgok, és bírom valamennyire. Most a 100 kilóba belenyomkodok, felhúzást csinálok 100 kg-val simán 10 es szériákat, stb... Tehát rövid idő alatt szerintem nem rossz eredmény. Csak a zsír menne gyorsabban le...

Pmiller06 írta:

Idézet
Dumbass! Jobb azért a csirkét 20% fehérjetartalommal számítani, túróra is rá van írva a 14 % körüli érték, de ha én ennék nem nagyon számítanám 10-12 százaléknál többnek. Zsírbeviteled nincs?? Pedig ha egy 30 g zsír menne naponta, akkor is majdnem 300 kalóriával több lenne a tápanyagbeviteled.

Dred! Hány kg vagy? 20 kg felesleg esetén miért eszel trappistát (a szavaidból úgy veszem ki, hogy zavar ez a felesleg, ezért kérdezem)? Reggel miért nem zab van, vagy hajdina? Az alap tápkiegek a következők:multivitamin, ásványi anyag komplex, omega 3, fehérje, jó minőségű ch (waxy maize, vitargo legszarabb esetben maltodextrin), bcaa, glutamin. Amíg maltodextrin meg dextróz van az edzés utáni turmixban, addig szerintem felesleges NO fokozóra költeni!

Gabe írta:

Idézet
Ladába chiptunning tipikus esete.  ;D


Pmiller06 írta:

Idézet
Nem akartam fasz lenni, de kurvára igaza van Gabe-nek. Ez olyan mint a "fehérjebevitelem nagyjából megvan 2 gramm és kokszolok"  :D. Persze más lépték, de faszság ez is.

Én amúgy amikor diétáztam használtam vitargot végig... (akkor még nem volt waxy maize  :)) Úgy vettem észre, hogy nem hátráltat a fogyásban. Igaz nem lett keresztcsíkos a seggem, de az nekem nem is lesz normális izomtömeg mellett soha. Szénhidrát reggel, edzés előtt, edzés utáni turmixban és az ezt követő étkezésben volt.

Tehát akkor nekem nem jó a dextróz és a maltodextrin. Hát, ha nem figyelek oda rá be is hízok még jobban tőle.
Egyébként most 102.5 kiló vagyok. Múlt héten még 105 voltam. A zabpelyhet nem bírom legyűrni... folyton vissza akar jönni...
Trappista miért nem jó? Abból rengeteget meg bírok enni pedig  :D
Multivitamint reggel, aztán edzés előtt és után is iszok, omega 3 halolajat is bekapok egy kapszulányit naponta, (Eskimo) és BCAA is megy napi 21-28 gramm, és glutamin 15-20 gramm.
Miért nem okés az NO fokozó ha maltodextrin is megy? Mit változtassak, és hogyan? Tanácsaitokat megfogadom, ha le bírom nyelni...  :----
Mi lenne a legoptimálisabb étrend a zsírvesztéshez, és egyben az izomépítéshez?

Köszi!

2010. Október 28. - 18:01:09
Válasz #5
Nem elérhető

atleeta


Dumbass írta:

Idézet
Jah megy az is. Csak éppen megint kihagyom a dolgokat...
Napi 400g csirke + edzés után 60g fehérjepor (45g protein kb.) + 50g dextróz. Reggel zabpehely mellé kevertprotein (40g fehérje kb.). Este sovány túró 250g. Ez így 190g fehérje körül van. Ennek elégnek kéne lennie...   :)

Dred írta:

Idézet
De jó neked!! Én 4g/tskg ch-tól behízok mint a disznó, akármilyen keményen is edzek. Mai nappal vissza is vettem kb. 2,5g-ra.
Edzés után egy turmix rögtön, ill. már az edzés vége felé kortyolgatom, ebben van 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin. Rá egy órára a vacsi, ami 100-125 gramm rizs, és 120 gramm csirkemell, 60 gramm trappista sajt. Majd újra 1-2 óra múlva 30 gramm kazein éjszakára. Közben BCAA, és vitamin. Reggel 7-8 óra felé egy turmix, ami 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin, vitamin, karnitin, majd 3 óra múlva 20 gramm protein turmix, aztán újabb 3 óra múlva még egy 20 gramm protein turmix. Közben BCAA. Edzés előtt vitamin, karnitin, egy kis tesztoszteron serkentő, egy kis nitrogén fokozó bedurrantó, és egy bomba energiaital. Edzés közben amino itóka, amiben van esszenciális aminosav is (BCAA).
Ez vajon jó így? Fejlődni fejlődök, de ha több ch-t viszek be, látványosan behízok, meg amúgy is van rajtam vagy 20 kiló fölösleg.

Dumbass írta:

Idézet
Nekem baromi kevésnek tűnik a szilárd kaja. Viszont nekem a 4g ch már diétás mennyiség  :) Azt viszont szerintem döntsd el hogy most diéta vagy tömegelés vagy mi legyen. Told az aerob mozgást, vedd el a szőlőcukrot stb. ha diéta, emeld a ch-t ha tömegelés. Legalábbis szerintem. Én tuti nem így csinálnám, de én kezdő testépítőcskebaba vagyok  :) Igazából nekem ez így nem áll össze, az egészet megváltoztatnám úgy ahogy van  :)


Dred írta:

Idézet
Sajna nem tudok többet, többször enni, mert meló közben nincsen rá lehetőségem.   :(
6 éve volt egy gerinc töréses balesetem, majdnem tolószékes lettem. A kórházban az intenzív stessz, és a nem evés hatására 2 hét alatt elment minden izmom, fogytam kb. 20 kilót. Utána nem csinálhattam semmit, mozogni is csak óvatosan, és még a téli kabát súlya is nehéz volt magamon, az is fájt a hátamnak. Eltelt 6 év, és úgy éreztem, hogy nekifogok újra. Persze ezalatt a 6 év alatt a zsír csak úgy jött fel rám. Ez év márciusának közepén kezdtem edzeni, pl. fekvenyomás 4x10 ment 38 kilóval. De örültem, mint majom a farkának, hogy élek, mozgok, és bírom valamennyire. Most a 100 kilóba belenyomkodok, felhúzást csinálok 100 kg-val simán 10 es szériákat, stb... Tehát rövid idő alatt szerintem nem rossz eredmény. Csak a zsír menne gyorsabban le...

Pmiller06 írta:

Idézet
Dumbass! Jobb azért a csirkét 20% fehérjetartalommal számítani, túróra is rá van írva a 14 % körüli érték, de ha én ennék nem nagyon számítanám 10-12 százaléknál többnek. Zsírbeviteled nincs?? Pedig ha egy 30 g zsír menne naponta, akkor is majdnem 300 kalóriával több lenne a tápanyagbeviteled.

Dred! Hány kg vagy? 20 kg felesleg esetén miért eszel trappistát (a szavaidból úgy veszem ki, hogy zavar ez a felesleg, ezért kérdezem)? Reggel miért nem zab van, vagy hajdina? Az alap tápkiegek a következők:multivitamin, ásványi anyag komplex, omega 3, fehérje, jó minőségű ch (waxy maize, vitargo legszarabb esetben maltodextrin), bcaa, glutamin. Amíg maltodextrin meg dextróz van az edzés utáni turmixban, addig szerintem felesleges NO fokozóra költeni!

Gabe írta:

Idézet
Ladába chiptunning tipikus esete.  ;D


Pmiller06 írta:

Idézet
Nem akartam fasz lenni, de kurvára igaza van Gabe-nek. Ez olyan mint a "fehérjebevitelem nagyjából megvan 2 gramm és kokszolok"  :D. Persze más lépték, de faszság ez is.

Én amúgy amikor diétáztam használtam vitargot végig... (akkor még nem volt waxy maize  :)) Úgy vettem észre, hogy nem hátráltat a fogyásban. Igaz nem lett keresztcsíkos a seggem, de az nekem nem is lesz normális izomtömeg mellett soha. Szénhidrát reggel, edzés előtt, edzés utáni turmixban és az ezt követő étkezésben volt.

Tehát akkor nekem nem jó a dextróz és a maltodextrin. Hát, ha nem figyelek oda rá be is hízok még jobban tőle.
Egyébként most 102.5 kiló vagyok. Múlt héten még 105 voltam. A zabpelyhet nem bírom legyűrni... folyton vissza akar jönni...
Trappista miért nem jó? Abból rengeteget meg bírok enni pedig  :D
Multivitamint reggel, aztán edzés előtt és után is iszok, omega 3 halolajat is bekapok egy kapszulányit naponta, (Eskimo) és BCAA is megy napi 21-28 gramm, és glutamin 15-20 gramm.
Miért nem okés az NO fokozó ha maltodextrin is megy? Mit változtassak, és hogyan? Tanácsaitokat megfogadom, ha le bírom nyelni...  :----
Mi lenne a legoptimálisabb étrend a zsírvesztéshez, és egyben az izomépítéshez?

Köszi!

Ezt szerintem arra írták az urak, hogy vannak bizonyos lépcsőfokok a táplálékkiegészítésben. Vannak alapok amiket be kell tartani és azután lehet feljebb lépni. Az No fokozó nem egy alap dolog.A malto-t cserléld le vitargora vagy waxyra ...
A zsírvesztés + izomépítés egyszerre pedig sztem naturálon nem egyszerűen kivitelezhető dolog .
A trapista meg a nagyon magas zsírtartalma miatt nem jó.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Október 28. - 18:01:34
Válasz #6
Nem elérhető

dumbass


Egy magasság jó lenne, meg mellé egy kép. Akkor el lehetne indulni. Olyan nem nagyon van hogy zsírt csökkentesz, az izomtömeget meg növeled. Én csak a kép függvényében nyilatkoznék, bár így tippre lehet hogy diétáznod kéne.
Zabpehely: egy nagyon pici mézzel, és fehérjeturmixal szerintem nagyon finom /7%
Edzés után: Malto+dextróz keveréke helyett Vitargo!, vagy Waxy Meize.
Azért nem okés az NO. fokozó, mert először le kell váltani a malto+dextróz kombódat, egy jobb alternatívára. Ha teljesen rendben van a kajád és a kiegészítésed, akkor utána jöhet minden más (NO fokozó, hormon szint optimalizáló, stb.).

2010. Október 28. - 19:08:32
Válasz #7
Nem elérhető

pmiller06


Picsába a mézzel! Rakd be egy shakerbe a zabot. Önts rá vizet mondjuk 2-3 decit. Rakd be a mikróba másfél percre. Adj hozzá kis hideg vizet, hogy ne legyen forró és keverd bele a proteint.

2010. Október 28. - 19:09:29
Válasz #8
Nem elérhető

Gabe


Egy magasság jó lenne, meg mellé egy kép. Akkor el lehetne indulni. Olyan nem nagyon van hogy zsírt csökkentesz, az izomtömeget meg növeled. Én csak a kép függvényében nyilatkoznék, bár így tippre lehet hogy diétáznod kéne.
Zabpehely: egy nagyon pici mézzel, és fehérjeturmixal szerintem nagyon finom /7%
Edzés után: Malto+dextróz keveréke helyett Vitargo!, vagy Waxy Meize.
Azért nem okés az NO. fokozó, mert először le kell váltani a malto+dextróz kombódat, egy jobb alternatívára. Ha teljesen rendben van a kajád és a kiegészítésed, akkor utána jöhet minden más (NO fokozó, hormon szint optimalizáló, stb.).
Az igen. ;D

Dred, daráld le a zabpelyhet, tedd bele egy tálba, tegyél hozzá vizet ( 100g-hoz kb. 4-5 dl ).
ezt lökd be a mikróba úgy 1,5 percre. Elég sűrű massza lesz, minél tovább bent hagyod.
Kiveszed, ha kell teszel még hozzá vizet, belekeversz 2 kérőkanál fehérjét, aztán kanalazhatod be.
A dextrózt szerintem mindenképp hanyagold, hirtelen vércukorszint emelkedés nem a legideálisabb olyan esetben, amikor a szervezet nem egy leürült állapotban van, mint pl. edzés után. Ha más nincs, edzés után jó alternatíva, mikor ki vannak ürülve a glikogénraktáraid és a tápanyagok sejtekbe juttatása rövid idő alatt szükséges.
Egyéb esetben viszont inkább árt, mint használ, a vércukorszinted ingadozásával pont ellenkező hatást érsz el, mint amit szeretnél, vagyis zsírosodni fogsz.
Az összetett szénhidrátok lassabban szívódnak fel, nem okoznak hirtelen vércukorszint emelkedést és folyamatosan nyeri ki belőlük a szervezeted az energiát.
Hosszabb távon ezzel az állandó dextrózos játékkal csökkenhet az inzulinérzékenységed és akár cukorbetegséghez is vezethet.
A NO fokozót én az utolsók közt említeném, mint szükséges kiegészítő.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Október 28. - 19:17:51
Válasz #9
Nem elérhető

dred


Iszom szavaitokat!!! Vettem zabpelyhet... de víz helyett megpróbálom narancslével, persze cukormentessel. Aztán meglátjuk... :-oD

2010. Október 28. - 19:19:36
Válasz #10
Nem elérhető

Jordan


Iszom szavaitokat!!! Vettem zabpelyhet... de víz helyett megpróbálom narancslével, persze cukormentessel. Aztán meglátjuk... :-oD


Most azzal elkeverni a, tegyuk fel, csokis feherjet? Haaaaat, nem tudom  ;D Erdekes iznek igerkezik  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 28. - 19:20:46
Válasz #11
Nem elérhető

pmiller06


A cukormentes narancslé is tartalmaz cukrot. Csak hozzáadott cukrot nem. VÍZ! Az kell neked.

2010. Október 28. - 19:21:46
Válasz #12
Nem elérhető

dumbass


Egy magasság jó lenne, meg mellé egy kép. Akkor el lehetne indulni. Olyan nem nagyon van hogy zsírt csökkentesz, az izomtömeget meg növeled. Én csak a kép függvényében nyilatkoznék, bár így tippre lehet hogy diétáznod kéne.
Zabpehely: egy nagyon pici mézzel, és fehérjeturmixal szerintem nagyon finom /7%
Edzés után: Malto+dextróz keveréke helyett Vitargo!, vagy Waxy Meize.
Azért nem okés az NO. fokozó, mert először le kell váltani a malto+dextróz kombódat, egy jobb alternatívára. Ha teljesen rendben van a kajád és a kiegészítésed, akkor utána jöhet minden más (NO fokozó, hormon szint optimalizáló, stb.).
Az igen. ;D

Aszem sikerült egy aranyköpést megalkatnom :D Amúgy a természetes teszto. fokozókra gondoltam.  ˝=/

2010. Október 29. - 11:30:16
Válasz #13
Nem elérhető

Yanou


Nemtom mit pöcsöltök itt a zabpehellyel...
Zabpehelyliszt! Kb. 350-400Ft/kg, ugyanaz, mint a zabpehely, csak meg van őrölve. Shaker, bele fehérje, bele zabpehelyliszt, összeráz, megissza, szevasz... Kevesebb pöcsölés, mikró nem fogyasztja az áramot, nem kell leülni kanalazgatni, csak le kell nyelni, mint kacsa a nokedlit!  ;)  ;D

2010. Október 29. - 12:00:06
Válasz #14
Nem elérhető

Milito


Én sima zabpelyhet szoktam venni és otthon kávédarálóval ledarálom, bele a shakerbe+fehérje+víz----> :-oD /:-)