2024. Május 16. - 15:49:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vállak harca  (Megtekintve 86892 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 20. - 20:51:57
Válasz #285
Nem elérhető

Breaker


Hát én ma megpróbáltam 50kg-al........  
22+10+9=41 ...gyengécske......... de majd  még egy hét múlva újra nekifutok.........

ja,  és nekem is remegett a lábam már azé' hagytam abba mert féltem h kiröhögnek

2010. Október 20. - 23:32:08
Válasz #286
Nem elérhető

God Vazzeg


Vicces volt az én eredményem körüli vita, most olvastam vissza  ;D Most még jobb lenne, mert már nem fáj a derekam  o--O

2010. Október 30. - 17:24:49
Válasz #287
Nem elérhető

haiku23


 8-)
Holnap én is kipróbálom...jelenleg 85-86 kg vagyok de 45kg-al fogom megpróbálni...kíváncsi leszek :-O
Természetesen megírom a szerény eredményeim  ;D
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. Október 31. - 12:49:54
Válasz #288
Nem elérhető

haiku23


 :-} Mivel vasárnap zárva van a konditerem így itthon nyomtam...
Sajnos rémes volt a teljesítményem: 17 majd 35 mp pihenő(azért csak ennyi mert nem bírtam többet várni), 10 na itt már betartottam az 1 perc pihit(de lehet csak 55 másodperc volt:)) és végül 9  o--O
Amit észrevettem,h elég hangosan ropogott a bal vállam :( de szerencsére nem fájt
tehát: 17
         10
          9
szar de rápörgök a gyakorlatra... 8-)
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2010. November 19. - 16:21:14
Válasz #289
Nem elérhető

Maszat


17
11
7

csak a reggeli étkezésen voltam túl, ami 1 ízvarázs péksüteményt,5 tojást, 15g szőlőcukrot,60g darált zabpelyhet és 2 kanál házi barack lekvárt takar.  
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 20. - 13:09:58
Válasz #290
Nem elérhető

Kaess


fúúú elolvastam mind a 20 oldalt, és én is vérszemet kaptam  ;D De annyira hogy ma nem is lenne edzésem de szerintem délután elmegyek a kondiba és kipróbálom  ;D Majd felnyomok egy videót is rolla, megnézük hogy mennyire vagyok pudin  ***))))

2010. November 21. - 01:47:19
Válasz #291
Nem elérhető

Kaess


Hát nem estem hanyatt az eredményemtöl  ;D De ha azt nézem hogy tegnap egy elég durva melle és tricepsz edzésen voltam túl akkor ez a mai végülis nem is olyan vészes. Betartottam halál pontosan a 60 másodpercet  ;D és mivel 95.0kg voltam délután igy a 47.5kg volt számomra a tökéletes. Azért elötte a rúdba csináltam egy tizest csak hogy valami bemelegités legyen már. Na de mondom is az eredményt.
20
9
4
 vagy is 33  ;D

itt a video ha valaki kiváncsi lenne a teknikámra, szerintem ez egy ekta svéd teknika volt, mondjuk ha már itt élek a vikingek között akkor illett eltanulnom :)
Bár azt nem tudom hogy tényleg svéd volt e a feltalálója eme gyakorlatnak de egy tuti, én még egy embert se láttam itt svédben military-t csinálni  ;D Pedig már jó pár éve kondizok és hát elég sok városba felkerestem már a kondi részleget  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=pWJD-B3Ti9k

2010. November 22. - 22:20:21
Válasz #292
Nem elérhető

Maszat


ez a köcsögség kinyírta a vállam  ˝=/  ma nyomtam 1 mell edzést(láb helyett, mert abba még izomláz van) éreztem,h kicsit fura a vállam. Most meg már az is fáj ha dobok 1 dupla bicót a tükör elött  ;D  pedig jól bemelegítettem, és 1 rakás nicoflexet is kentem rá.  :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 22. - 22:34:13
Válasz #293
Nem elérhető

God Vazzeg


ez a köcsögség kinyírta a vállam  ˝=/  ma nyomtam 1 mell edzést(láb helyett, mert abba még izomláz van) éreztem,h kicsit fura a vállam. Most meg már az is fáj ha dobok 1 dupla bicót a tükör elött  ;D  pedig jól bemelegítettem, és 1 rakás nicoflexet is kentem rá.  :-\

Nekem a derekam baszta nagyon.. Mondjuk mell edzésnél is használod a vállakat, lehet sok volt neki  ::)

2010. November 22. - 22:41:57
Válasz #294
Nem elérhető

Maszat


multkor meghajtottam nagyon a mell edzést, aztán rádobtam ezt a vállak harcát (vagy most akkor hogy hívjákot ;D) és most a mell megint. ez a 3 edzés volt sok neki. De Én voltam a bré, mert éreztem benne vmi fura szúrást,(fájdalomnak nem mondanám) de ugy gondoltam,h ha alaposan bemelegítek, plusz nicoflex és nem lesz baj.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 22. - 23:29:21
Válasz #295
Nem elérhető

Kaess


Nekem nem nyirta semmimet :)

2010. November 22. - 23:31:27
Válasz #296
Nem elérhető

Maszat


Nekem nem nyirta semmimet :)

nekem is 3 edzésből adódott össze. Pedig mindig sokat melegítek, és a nicoflexxerl sem spórolok!! Gyengék az izületeim.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 22. - 23:33:09
Válasz #297
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem nem nyirta semmimet :)

Nekem sérült a derekam, azért nem volt egyszerű a dolog  ;-oo-;

2010. November 23. - 09:50:38
Válasz #298
Nem elérhető

George


Rokkantak ide ;D

2010. November 23. - 10:06:05
Válasz #299
Nem elérhető

AtomAnti


Küldeném nekik sok szeretettel Rihanna: Rehab című számLyát.  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."