2024. Május 14. - 09:10:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Anabolic Xtreme Hyperdroll X2 + Mass FX + MHP Anadrox + ON 100%Whey + Vitamin  (Megtekintve 39544 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 01. - 13:51:14
Válasz #30
Nem elérhető

Lalika85


Sziasztok! Elkezdtem! Most már láthatjátok,hogy hogyan nézek ki és mik a méreteim.Na meg azt is,hogy hogyan edzem.
Havonta megismétlem a méréseket és a fényképeket!
A táplálkozásom és a kiegészítőkről egy kicsit bővebben:

Reggelente: Nagy tál müzlivel kezdem a napot +  rakok hozzá egy kis aszalt gyümölcsöt is! És természetesen ON 100% Whey turmixot öntök rá.
A reggeli után beveszem a multivitaminomat (Life pak,Omega3,aminosavak) És egy Hiperdrollt + Mass fx-et!

Délelött edzem. Edzés után megiszom a turmixomat,ami 3kanál Up Your Mass és egy kanál ON 100% fehérje. Meg beveszem az aktuális Hyperdrollt!

Délben eszek valami normális ebédet.

Délután meg már csak száraz husokat;csirkemell filé,pulykamell filé + párolt zöldség! Meg Hiperdrollt!

Este ugyanezeket eszem. Lefekvés elött iszom egy ON 100% turmixot és beveszem a vitaminokat meg a Hyperdrollt  + Mass fx-et!
Utána alszom minimum 8órát :)

Nem iszom alkoholt,nem drogozom,nem cigizek és kávét sem iszom! Teljesen egyészségesen élek!!! Csak tejet és vizet iszom! Semmi mást. Na meg  :-oD
Délután szigorúan betartom a diétát...már mint,hogy nem eszem szénhidrátot megy ilyesmit. Csak szárazhusokat.
(gondoltam,hogy ez érdekes lehet a fejlődésem szempontjából)

A mostani méreteim:

2007-09-30
Bicepsz:  38cm
Mell:simán 101cm levegővel és megfeszítve  103cm
Has simán  92cm behúzva 82cm kitolva  97cm
Súly  77 kg
Nyak: 39 cm
Testzsír 14,1 %  10.9kg

Jó edzést mindenkinek! =/+'
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 01. - 16:42:14
Válasz #31
Nem elérhető

Bubee


Csak 1 baráti jótanács: ha nem diétázol akkor azért nem ártana szénhidrátot is enned. Márpedig úgy tűnik az írásodból h az szinte nincs is. Szóval zabáljad a rizst ha nőni akarsz...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 01. - 16:59:02
Válasz #32
Nem elérhető

Kola


szívemből szólsz bubáj ;-oo-;
én még lefekvés előtt is megeszek vagy 100gramm rizst /7% =/+' :-oD
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 01. - 17:58:59
Válasz #33
Nem elérhető

Bubee


szívemből szólsz bubáj ;-oo-;
én még lefekvés előtt is megeszek vagy 100gramm rizst /7% =/+' :-oD

Az már annyira nem okos dolog, de te tudod...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 01. - 18:11:54
Válasz #34
Nem elérhető

Kola


csak vicc volt cask 1 ksi halolajat caseint meg glutamincukorkákat eszek fekvés előtt 8-) :-oD :-):-)::
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 01. - 22:30:27
Válasz #35
Nem elérhető

Lalika85


 ?:-/   Rendben eszek még rizst is! Mikor egyem és mennyit? Fehéret vagy barnát?  Nem szeretnék mégjobban elhízni! Nagyon dagadt vagyok és ezért vontam meg a szénhidrátot. Szeretnék nagyobb lenni,de szálkásabb is!  /7%
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 01. - 23:06:54
Válasz #36
Nem elérhető

fLeSs


El kéne döntened, hogy diétázni akarsz, vagy tömegelni, mert egyszerre a kettő nem megy.

2007. Október 01. - 23:11:22
Válasz #37
Nem elérhető

Lalika85


Szeretnék a testzsír %-omon csökkenteni rendesen! De azért kellene nőnöm is! Valami arany közép út nincs?
Mondjuk edzés elött és közvetlen edzés után bevinni a szénhidrátot???
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 02. - 00:12:04
Válasz #38
Nem elérhető

Bubee


Szeretnék a testzsír %-omon csökkenteni rendesen! De azért kellene nőnöm is! Valami arany közép út nincs?
Mondjuk edzés elött és közvetlen edzés után bevinni a szénhidrátot???

Nincs középút. Viszont lehet minimális zsírosodással tömeget növelni. Minél nagyobb az izomtömeged, annál könnyebben fogsz majd diétázni.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 02. - 09:55:51
Válasz #39
Nem elérhető

Lalika85


Szeretnék a testzsír %-omon csökkenteni rendesen! De azért kellene nőnöm is! Valami arany közép út nincs?
Mondjuk edzés elött és közvetlen edzés után bevinni a szénhidrátot???

Nincs középút. Viszont lehet minimális zsírosodással tömeget növelni. Minél nagyobb az izomtömeged, annál könnyebben fogsz majd diétázni.
r

Rendben.Akkor így csinálom!! Mit változtassak? Mennyi rízst egyek és mikor?? Milyen rízst?
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 02. - 10:22:15
Válasz #40
Nem elérhető

Lalika85


Sziasztok!!! Egy kérdés  ?:-/    Sima tejet igyak vagy mindennap friss tehéntejet??  Mi a különbség?? Köszi a választ! ˝=/
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 02. - 11:28:23
Válasz #41
Nem elérhető

Bubee


Szeretnék a testzsír %-omon csökkenteni rendesen! De azért kellene nőnöm is! Valami arany közép út nincs?
Mondjuk edzés elött és közvetlen edzés után bevinni a szénhidrátot???

Nincs középút. Viszont lehet minimális zsírosodással tömeget növelni. Minél nagyobb az izomtömeged, annál könnyebben fogsz majd diétázni.
r

Rendben.Akkor így csinálom!! Mit változtassak? Mennyi rízst egyek és mikor?? Milyen rízst?

Nem tudom, de ha akarod a szádba belerágom  !+"%  ˝=/
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 02. - 11:31:35
Válasz #42
Nem elérhető

Lalika85


 :-Đ  Nem értek,hozzá!!! Ezért kérem a segítséget.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 02. - 11:39:20
Válasz #43
Nem elérhető

Bubee


:-Đ  Nem értek,hozzá!!! Ezért kérem a segítséget.

Azzal nincs is semmi gond, de tudod vannak olyan dolgok aminek utána lehet nézni mert kb már 100000000000000000000szor le lett írva és el lett mondva. Ne várd el h mindent a szádba rágjanak, főleg ha olyan dologról van szó amit magad is megtehetsz. Ezek nem nagy ördöngösségek és nem nehéz megtalálni.

És már leírhattam volna neked ennyi erővel, de nem tettem, mert meg kell tanulnod utánajárni saját magad az információknak. Én nagyon szívesen segítek, eddig is megtettem már párszor, de van h leveri a biztosítok pár dolog, és ez most olyan volt. Sajnálom, de ez van. Lehet más majd megírja neked, de én nem fogom.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 02. - 11:44:27
Válasz #44
Nem elérhető

Lalika85


Ok. Értem. A Tejről nem tudsz valamit??? Mert nem találni egy rendes összehasonlítást a neten. Azt rengeteget kerestem. Melyiket részesítsem előnyben?
Olvastam már a rízstről is,de a célomhoz súlyomhoz nem tudom,hogy mi lenne az optimális.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)