2024. Április 29. - 05:09:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Novedex-xt teszt  (Megtekintve 29492 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 09. - 23:02:52
Megtekintve 29492 alkalommal
Nem elérhető

MRBRILLES


Nemrég rendeltem Novedex xt terméket,és gondoltam megosztom veletek mit tapasztalok.A kúra kiegészitése még:fehérjepor,glutamin,multivitamin,c-vitamin,proenzi.
1.nap-a vállsérülésem már nagyjából rendben van,igy hát elkezdte az első napi edzést:bicepsz,mell,has.Izomlázasan mentek a gyakorlatok,és elég sokat vesztettem az erőmből a több mint 1 hónapos kényszer pihentetés alatt.De túlestem rajta,és ez a fő! ;D este bevettem az első 2 szemet a novedexből.2.nap-mintha hangulatjavulást tapasztaltam volna 1 kissé,de lehet hogy csak placebo hatás. :)Ma is lmnt az edzésem:váll,hát.A válammal nagyon vigyáztam,de nem lett gond az edzéséből,talán a kis súly tt.Edzés végén,és után olyan forróság öntött el hogy szinte rosszul lettem nem tudom miért.Mjd este felé lágyan égtek az izmaim,úgy mintha sportkrémmel lenne bekenve,de ez kellemes volt.3.nap-tricepsz,láb,has.Jó erőnlétet tapasztaltam,a vállfájásom nagyban csökkent:)nem tudom hogy a kiegészitő,vagy az előző napi válledzés okozta-e?Simán mentek a gyakorlatok meg is lepődtem hogy 1 hónap kihagyás után ilyen történik!A regenerálódásom fokozódott,alig érzem a tegnapi,és a mai edzés nyomait:)este megint éreztem kellemes izom melegséget:)lehet hogy a szer dolgozik bennem?remélem!:)A libidóm normál szinten van.

2007. Július 11. - 15:54:45
Válasz #1
Nem elérhető

MRBRILLES


4.nap-Hulla fáradt vagyok a tegnapi edzéstől,és a munkahelyen is sok munka akadt ma,úgyhogy pihenek inkább nehogy megint megsérüljek.

2007. Július 21. - 21:59:39
Válasz #2
Nem elérhető

Kuen


Hahó ?!

További eredmények ???

Érdekelne nagyon, kíváncsi vagyok erre a cuccra.. Esetleg valaki másnak van megosztható tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2007. Július 22. - 17:46:58
Válasz #3
Nem elérhető

MRBRILLES


KUEN A TAPASZTALATOM HOGY EZ A KÉSZITMÉNY 1 NAGY ÁTVERÉS!:(SE ERŐ,SE IZOM NÖVEKEDÉST NEM TAPASZTALTAM).EBBŐL EGYENESEN KÖVETKEZIK HOGY A TESZTOSZTERON SZINTHEZ SEM NYÚL!EZEK AZ IMPONÁLÓ TESZTEK REKLÁMOK SAJNOS:(A KEZDETBEN ÉRZETT POZITIV HATÁSOK PEDIG CSAK PLACEBO HATÁSOK VOLTAK.EZ VAN!MOST A BAD ASS MASS-T SZEDEM KIVÁNCSI VAGYOK AZ ÁTVERÉS-E? ::)

2007. Július 22. - 19:24:56
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Bocs mrbrilles, hogy ezt mondom, de amit te írsz az félrebeszélés! :-/- Már kb. 2 éve leteszteltük vérvétellel egy felhasználóval a Gaspari Novedexet, és eredményként ugyanazt kaptuk, mint amit rengetegen mások a világon mindenhol. Több mint 400%-os tesztoszteronszint növekedést már a 10. napon, ami a 40. napon is olyan magas maradt.(féladagolásnál!) Bár a srác, aki tesztelte szintén nem érzett se erő se izomnövekedést!!(az is igaz, hogy egy full idióta volt, de ez most mindegy)Attól függetlenül a Novedex egy megkérdőjelezhetetlen termék tesztoszteron növelésben és aromatáz gátlóként. A piacon a közelében sincs termék! Az előző 2 és fél év alatt több vérteszt igazolta, mint bármelyik más kieget ezen a területen valaha is!

Az egész sztorit itt olvashatod el:
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=46&sid=a21a338035cbbaba636c92e81dd5801c
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 22. - 19:29:24
Válasz #5
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem rajtad a bad ass mass sem fog sokat segíteni.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 22. - 19:52:21
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A Gaspari Novedex-ről még érdemes lenne annyit tudni, hogy amerikában már a betiltását fontolgatják(FDA), és nem azért mert kamu, hanem azért, mert olyan erőteljes fiziológiai és hormonális változásokat képes okozni, ami a legtöbb sportban már keményen doppingnak számít!

A másik dolog pedig, amit érdemes lenne tudni, mielőtt minden hülye ilyen kiegeket használ és várja a csodát, hogy attól, hogy a tesztoszteronszintje valakinek magas pár hétig, még nem biztos, hogy az ereje vagy az izmai nőni fognak! Rengeteg más is kellene hozzá...

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 22. - 21:08:02
Válasz #7
Nem elérhető

Kuen


Hm. Köszi a linket !

2007. Július 22. - 22:10:38
Válasz #8
Nem elérhető

Riper


Ez a Novedex nem olyan mint a Proviron?
Leave no doubt

2007. Július 22. - 22:23:13
Válasz #9
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez a Novedex nem olyan mint a Proviron?
Hatásban valóban a Proviron-ra hasonlít (hisz némileg az is androgén hatású, az antiösztrogén hatása mellett)...csak ez táplálékkiegészítő és nem gyógyszer. De Te nem a Nolvadex-el kevered...?  :-O :)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 23. - 10:47:20
Válasz #10
Nem elérhető

Riper


A tamoxikfen az ösztrogén receptorokhoz kötődik, míg a Mesterolone aromatázgátló, úgy mint a Novedex Dianestrozole hatóanyaga, ahogy olvasom a termék leírását. Mi a különbség a kettő között?
Leave no doubt

2007. Július 23. - 11:36:33
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Így van. A Nolvadex(tamoxifen) "ösztrogén receptor blokkoló". Ami annyit jelent egyszerűen szólva, hogy megakadályozza az ösztrogént, hogy kifejtse hatását az ösztrogén receptoroknál.

Míg a proviron és a Gaspari Novedex aromatáz(enzim) blokkoló. Ami annyit jelent, hogy megakadályozza a tesztoszteront abban, hogy ösztrogénné váljon, azáltal, hogy leköti az aromatáz enzimet. Ezt már rengetegszer átbeszéltük.

Mi a különbség a proviron és a Gaspari Novedex között?

Elsősorban az, hogy a proviron egy DHT származék, tehát önmagában is egy erős androgén hormonális anyag(gyógyszer). Ráadásul egy Methil-DHT. És ráadásul, mivel DHT származék, ezért alapvetően 3-4-szer androgénebb, mint a tesztoszteron. Önmagában mégis alkalmatlan izomépítésre!(mivel soha nem éri el az androgén receptorokat) A dolgát viszont elvégzi rendesen aromatáz enzim és SHBG blokkolásban.

A Gaspari Novedex, dianestrozol(3-OHAT) hatóanyaga NEM ANDROGÉN aromatázgátló. Ugyanúgy mint a másik hatóanyaga az ATD, ami, ahogy a leírásában is benne van a legjelentősebb NEM ANDROGÉN aromatázgátló, ami valaha is kiegészítők piacán megjelent.(nem véletlen, hogy mióta a Gaspari kihozta, majdnem minden valamire való cég alkalmaz ATD-t a tesztoszteronszint növelő termékében ma már. Amíg be nem tiltják majd egyszercsak ;D)

A többi a leírásában benne van...

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 23. - 17:39:27
Válasz #12
Nem elérhető

Riper


köszi a választ!
Leave no doubt

2007. Július 23. - 22:29:36
Válasz #13
Nem elérhető

MRBRILLES


NOS,ÉN A TÉNYEK EMBERE VAGYOK!AMI MŰKÖDIK,ÉS ÉRZEM,LÁTOM HOGY MŰKÖDIK AZ JÓ TERMÉK.PL.A KREATIN FOSZFÁT!EGY IDEIG HAT UTÁNNA MÁR NEM NŐSSZ HA CIKLIZÁLSZ SE,CSAK AZT A KIS EXTRA ERŐT KAPOD VISSZA.AMIRŐL IRJÁK PL:A GYÁRTÓ,VAGY A FORGALMAZÓ HOGY JÓ,AZ MÉG LAZÁN LEHET 1 BECSAPÁS!A TESTÉPITÉSBEN A SZTEROIDOK MŰKÖDNEK.HA A NOVEDEX 8*OSRA NÖVELI A TESZTO SZINTET NEM KÉNE SZTEROID.MIVEL A MAGAS TESZTOSZTERON NEM ENGEDI A FEHÉRJÉK KIVÁLÁSÁT AZ IZOMBÓL IGY HA VKI NEM VISZ BE ELÉG FEHÉRJÉT IDŐVEL AKKOR IS FOKOZATOSAN NŐ.TÚLZÁSBA VISZITEK A SOK EGÉSZSÉGES KAJA HÜLYESÉGET!OTT VAN RONNIE HAMBURGERT ZABÁL,OTT VOLT SZEGÉNY ANDREAS MÜNZER Ő EGÉSZ NAP SZINTE SEMMIT NEM EVETT,ÉS EZT A FELESÉGE MONDTA,ARNOLD SÖRÖZÖTT,NARKÓZOTT,FAGYIZOTT,ÉS DISZNÓHÚST ZABÁLT,FLEX IVOTT MINT A GÖDÉNY,CHRIS CORNIER SZINTÉN LETAPOSSA A KEZEFEJÉT OLYAN RÉSZEG,ÉS MÁSNAPOSAN EDZ.MÉGIS AKKORÁK MINT A HÁZ.NAGY AKARSZ LENNI?ARNOLD MOTTÓJA EZ VOLT"REGGEL SZTEROID,DÉLBEN SZTEROID,ESTE SZTEROID".BŰNÖZHETSZ NEM HIZOL,HANEM EGYRE JOBBAN NÉZEL KI KIVÜLRŐL.AZ MÁS KÉRDÉS HOGY BELÜLRŐL HOGY NÉZNEK KI,DE EZ MÁS TÉMA.HA VKINEK NINCS ÉTVÁGYA A KOX AZON IS SEGIT!HATALMAS ÉTVÁGY.HA AKAROD HA NEM BEVISZED A RENGETEG TÁPANYAGOT,ÉS NŐSSZ!NOS,A NOVEDEX HA EKKORA TESZTO NÖVEKEDÉST OKOZ AKKOR MÁR LEGALÁBB A 3. NAPON ÉREZNI KÉNE A TÖBBLET ENERGIÁT,VAGY FOKOZOTT ÉTVÁGYAT VAGY LETARGIÁT LEGALÁBB,VAGY LIBIDÓ NÖVEKEDÉST.ONNAN MEG HOGY NÖVÉNYI ANYAGOK,MÁR ELEVE HALÁLRA VANNAK ITÉLVE SZERINTEM A TESTÉPITÉSBEN,MINT A TRIBULUSZ.HA BELSŐ HORMONJAINKKAL NAGY IZMOT LEHETNE NÖVELNI SOKAN NEM KOXOLNÁNAK HIDJÉTEK EL!DE MIVEL KÉPTELENSÉG AZZAL A KEVÉS TESZTO-VAL AMIT A HERÉK ELŐÁLLITANAK LÁTVÁNYOS IZMOT ELÉRNI,IGY MINDENKI TESZTOSZTERON HORMONSZÁRMAZÉKOKAT JUTTAT BE.HORMONSZÁRMAZÉKOKAT!!!!!!!NEM NÖVÉNYI KIVONATOT.REMÉLEM BEVÁLIK A BAD ASS MASS,DE HA NEM MEGIROM!

2007. Július 23. - 22:54:01
Válasz #14
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
:-! OK, Te nyertél! Tényleg briliáns elme vagy!  :-){

Habár az életemet tenném rá, hogy ezt még mindig tudod tovább fokozni...mármint a hozzászólások szakmai színvonalát. Távol álljon tőlem a fikázás, őszinte rajongód vagyok! Az tény, hogy képben vagy és sokmindenre van rálátásod...csak valami fura 3D-s szemüvegben nézheted az egészet...vagy hegesztő szemüvegben... ::)

Inkább bele sem megyek...majd a többiek kielemeznek...csak egyetlen dolgot... Írtad a másik topic-ban azt a napi 130 g fehérjét...a barátnőm kb. napi 200-at eszik...nekem meg étkezésenként van 40-80 g... Napi 380-420 g...

Meinhard lehet, hogy 130-at evett, de szerintem Arnold nem...habár Te biztosan emlékszel...vagy dobj rá egy SMS-t és kérdezd meg hogy is volt...

Na megyek, mert nem tudom letenni a Mein Kampf-ot...  /:-) :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."