2024. Május 14. - 02:26:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Musclebuilding Stack teszt - BrianB  (Megtekintve 4544 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 16. - 10:12:04
Megtekintve 4544 alkalommal
Nem elérhető

BrianB


Hi! Ma kezdtem a stacket, délután lesz egy lájtos lábedzés...meglátjuk mit tud. Elsősorban a Gakic, mert a többi nem hiszem, hogy érezhető fizikálisan. Ahogy Steve mondta: "nem hiszem, hogy érzed, ahogy anabolikus állapotba kapcsolódsz" ;D. Amit várok az inkább erőnövekedés, kisebb fáradtságérzet=jobb regenerálódás, valamint teltebb izmok. Majd meglátjuk... ;)

2007. Július 16. - 21:49:45
Válasz #1
Nem elérhető

BrianB


Megtörtént az első edzés. Amit éreztem nem igazából erőnövekedés volt, hanem az izomállóképesség javult. Tehát nem dolgoztam nagyobb súlyokkal, de eddig használtakkal több ismétlésre voltam képes...ja, és lábedzés végére nem akartam kihányni a belem, mint szoktam.... ;D.

2007. Július 21. - 06:42:31
Válasz #2
Nem elérhető

BrianB


Az első heti edzés után ami érezhető, amit írtam már: izomállóképesség növekedés, viszont az utólsó két edzésnél már ez párosult erőnövekedéssel is. Másfelől feljött eddig 1kg a nagy melegre való tekintettel ;D és sokkal gömbölyűbb vagyok.  >:D

2007. Július 25. - 00:37:42
Válasz #3
Nem elérhető

BrianB


Eddig 3kg jött fel. Mondjuk ez inkább a megnövelt tápanyagbevitelnek és az izommemóriának tudható be(voltam ennél már nagyobb is :-[, de hát vannak mélypontok az ember életében, nekem az elmúlt egy év az volt, de most... =/+'). Mindenesetre a Musclebuilding teszt előtt is már elkezdtem összeszedni magam, de mióta elkezdtem, azóta van ez az ugrásszerű változás. Tehát eddig király a stack. Łł=

2007. Július 28. - 09:16:47
Válasz #4
Nem elérhető

BrianB


A második hét végére feljött 3kg! Ennek egy jó része víz,de teljesen máshogy nézek ki, mint a stack előtt. Így a végére már érezthető az erőszint beli különbség (ez eddig szenvedős súlyokat sokkal magabiztosabban használom), egész nap telt maradok. A baj csak az,hogy úgy érzem a cucc most kezd igazán dolgozni, és már vége is :-\ Tehát ez nem 15 nap, hanem mondjuk 2 hónap alatt fejti ki igazán a hatását, ez a 15 napos stack csak a mézesmadzag...  :-)->

2007. Július 31. - 20:45:06
Válasz #5
Nem elérhető

BrianB


Ui.: mióta nincs a stack (főleg a Gakic), az edzések végére már nincs akkora energiám, mint a stack alatt. Tehát, ha valaki érezhető,azonnali eredményeket szeretne és nem akar,v tud kifizetni ennyi pénz az egész stack-ért, akkor a három közül a Gakic-et ajánlanám,mert tényleg működik

2007. Július 31. - 23:10:35
Válasz #6
Nem elérhető

ViCtor


Háj Brájen! Igazad van, a GAKIC nagyon ütős, és mindenki ezt választaná. Mindegyik külön-külön is penge, együtt használva meg csúcs. Mégis, mivel én már túl vagyok a második dobozomon, úgy vélem, hogyha egyet kéne választnom belőle, az a LEUKIC lenne. Ha létezik oylan ,hogy fő",akkor ez lenne a stackből a legfőbb összetevő. Hosszútávon meg a LEU-val jutsz a legtovább. Ez az én véleményem. ;-) bocs az offért
anno én is a gakicot emeletem volna ki legjobban...
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.