2024. Május 14. - 13:04:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscletetech-Nano Vapor  (Megtekintve 7464 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 17. - 12:41:30
Megtekintve 7464 alkalommal
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok!

Én eddig BSN NO-Xplodet használtam és nagyon meg voltam vele elégedve.
A bátyám viszont múlt hétvégén vásárolt Muscletech Nano Vaport és bár az van ráírva,hogy nők ne használják én vettem a bátorságot és edzés előtt kevertem magamnak is egy adagot belőle  ;D.
Hát valami iszonyat brutál Hardcore !!!

Az íze nem a legjobb az tény ,viszont amire figyelni kell,hogy edzés előtt tényleg 15 percel igyuk meg ,mert én indulás előtt ittam meg otthon aztán 10 perc múlva értünk a terembe s az átöltözésnél már gondok voltak annyira durrantam és pörögtem alig vártam,hogy végre fölmenjek a terembe és súlyt foghassak a kezembe  :o.
Az edzés alatt viszont végig energikus voltam s még erőben is éreztem nem kevés javulást viszont ami abszolút nyerő volt és szubjektíven is észlelhető ,hogy úgy bedurrantam és kieresedtem,hogy nagyobbnak tűntem mint valaha  ;)!
Szóval fiúknak ez igazi "strand cucc"   O0 öltözőből kilépés előtt egy kanál Nano Vapor és 15 percen belül 5-10%-al jobb struktúrával rendelkezel :gömbölyű , durrant izmok és erezettség. Na jó ne ez legyen a fő szempont ,viszont tényleg mindenkinek ajánlom ,hogy nyugodtan próbálja ki ,mert ezzel biztosan 100%-osan meg lesz elégedve és olyan bedurrantságot tapasztal amit még addig soha egy edzésen sem . /Értem ezt a naturálokra :-)  /

Szóval ha vége a Musclebuilding stack tesztnek tuti ez lesz a következő termék amivel a növekedés útjára fogok lépni  :) ;) ;D!

2007. Július 17. - 18:53:14
Válasz #1
Nem elérhető

szv


Szia!
Ez elég jól hangzik,hogy ha valoban így van :D Egy probát lehet megér  ;)

2007. Július 17. - 19:08:12
Válasz #2
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem Ő az első akitől ilyeneket hallok a Nano Vapor-ról... szóval nemcsak a Lindában okoz hihetetlen vérbőséget... :D

Én majd télen a versenyek után próbálom ki!  :)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 17. - 21:25:54
Válasz #3
Nem elérhető

BrianB


Na! Ne teregesd ki a hálószobatitkainkat!!! o:) ;D

2007. Július 19. - 18:40:40
Válasz #4
Nem elérhető

Kuen


Utánaolvastam a neten alaposan, a fórmokon még a MT "utáló" hozzászólók jelentős része is úgy véli, hogy ez igazán korrekt termék... Pár hozzászólónál merült fel mellékhatásként, hogy az edzést követően, a hatás elmúltával hihetetlen fáradtság vesz erőt a delikvensen, de addig pörgés ezerrel.

Kipróbálom, nem tehetek mást ! :-)

2007. Július 20. - 22:55:07
Válasz #5
Nem elérhető

Jokkesz


Sziasztok!

Én egy kicsit visszafogottabban bár, de leírnám a tapasztalatom a cuccal kapcsolatosan.
Elég sok informálódás előzte meg a vásárlást -  nem a legolcsóbb kategóriából szemeltem ki magamnak.
Mivel már nagyfiú vagyok és nem hiszek a mesékben, ezért ami a reklámokban és tájékoztatókban szerepelt, azt rögtön el is osztottam kettővel, mert a messziről jött ember azt mond amit akar (meg soká ér haza).
Szóval az első adag - vigyáztam és tiszteltem, ahogy kérték - nem okozott az égvilágon semmilyen változást. Semmit.
A következő alkalommal már két adagot nyomtam le. Így már érezhető volt a változás, de sajnos ez ki is merült abban, hogy bizsergést éreztem egy rövid ideig a nyakam, arcom környékén.
Aztán ma már ott tartok, hogy a két adagtól eszméletlen fejfájásom lesz 10-15 perccel az elfogyasztás után. Az arcom durván ég tőle, és rendesen megugrik a vérnyomásom is. Ez nem is lenne fatal error, de egyáltalán nem érzem azt, hogy megnövekedett energiaszinttel rendelkeznék, bedurrannék edzés közben.
Nem mondom, hogy rossz, azt sem, hogy nem működik, de a 224 szemes MHP Anadrox edzésnapokon bevett 4 (fél adag) kapszulája sokkal kíméletesebb volt, és messze-messze kiegyensúlyozottabban energizált. És attól rendesen durrantam is, de ezt esetleg egy másik témában leírom...
Eddig ennyi a tapasztalat, a fele még megvan. Nem tudom, hogy lesz-e változás. Mindenesetre ha már kifizettem érte a zsét, akkor letolom ha beledöglök is. Legfeljebb kapok tőle egy agyvérzést, és félre áll majd a szám.  :-\ De ki nem sz*rja le, ha meglátszik a fizikumon.  ;D

Ahogy Arnold mondta: megenném a sz*rt is ha nyomna... /7%

Na üdv mindenkinek!
"I don't use weights because I don't want to get too big"

2007. Július 20. - 23:03:46
Válasz #6
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jó, hogy ezt leírtad, mert minden embernél másképp hathatnak a cuccok és jó ha hallunk eltérő véleményeket is!

Nálam is van egy hasonló dolog...az Axis-HT a BSN-től. Úgy voltam vele, hogy mivel szedtem én már 1-2 dolgot életemben...ez csak sima gyógynövény kivonat...kezdek a napi 6 szemmel (3x2 szem). Nos, nem nagyon éreztem még olyan szintű fejfájást mint amilyet ez okozott 2 napon belül. Láttam, hogy ez így nem OK, úgyhogy napi 3x1 szemmel folytattam, majd 4x1 szemmel, 2x2+1 szemmel...végül kb. 1 hét múlva újra 3x2 szemen voltam és a fejfájás közben elmúlt és többé elő sem jött. És azóta is az eddig általam kipróbált legjobb tesztoszteron és libibó fokozónak tartom az Axis-HT-t! Csupán ésszel kellett használni.  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 21. - 15:42:46
Válasz #7
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok!

Én egy kicsit visszafogottabban bár, de leírnám a tapasztalatom a cuccal kapcsolatosan.
Elég sok informálódás előzte meg a vásárlást -  nem a legolcsóbb kategóriából szemeltem ki magamnak.
Mivel már nagyfiú vagyok és nem hiszek a mesékben, ezért ami a reklámokban és tájékoztatókban szerepelt, azt rögtön el is osztottam kettővel, mert a messziről jött ember azt mond amit akar (meg soká ér haza).
Szóval az első adag - vigyáztam és tiszteltem, ahogy kérték - nem okozott az égvilágon semmilyen változást. Semmit.
A következő alkalommal már két adagot nyomtam le. Így már érezhető volt a változás, de sajnos ez ki is merült abban, hogy bizsergést éreztem egy rövid ideig a nyakam, arcom környékén.
Aztán ma már ott tartok, hogy a két adagtól eszméletlen fejfájásom lesz 10-15 perccel az elfogyasztás után. Az arcom durván ég tőle, és rendesen megugrik a vérnyomásom is. Ez nem is lenne fatal error, de egyáltalán nem érzem azt, hogy megnövekedett energiaszinttel rendelkeznék, bedurrannék edzés közben.
Nem mondom, hogy rossz, azt sem, hogy nem működik, de a 224 szemes MHP Anadrox edzésnapokon bevett 4 (fél adag) kapszulája sokkal kíméletesebb volt, és messze-messze kiegyensúlyozottabban energizált. És attól rendesen durrantam is, de ezt esetleg egy másik témában leírom...
Eddig ennyi a tapasztalat, a fele még megvan. Nem tudom, hogy lesz-e változás. Mindenesetre ha már kifizettem érte a zsét, akkor letolom ha beledöglök is. Legfeljebb kapok tőle egy agyvérzést, és félre áll majd a szám.  :-\ De ki nem sz*rja le, ha meglátszik a fizikumon.  ;D

Ahogy Arnold mondta: megenném a sz*rt is ha nyomna... /7%

Na üdv mindenkinek!



Szia!

Örülök ,hogy leirtad te is a tapasztalatodat.
Ez is csak azt igazolja,hogy minden szervezet teljesen más és másképpen reagál egy adott dologra.Pont ezért vagyok én már évek óta annak a híve ,hogy mindenkinek (lehetőségei szerinte) ki kell próbálni több mindent s saját maga kell,hogy ráérezzen neki mi a legjobb.
Az MHP Anadroxot én is próbáltam 4 szemet edzés előtt fél órával és hihetetlen energiát adott hulla fáradtan is végig pörögtem az edzést és még a hangulatomon is javított ,viszont bedurranás terén kicsit csalódott voltam ,de biztos csak azért mert az NO-Xplode  volt a a mérce........ ;D

Viszont abban nem értek egyet ,ha valóban ilyen rossz a közérzeted tőle akkor miért használod még   ::)?
Végülis .... " Ami nem öl meg az megerősít ! "

2007. Július 21. - 23:09:48
Válasz #8
Nem elérhető

tomi


huhúúú, ez odavágós logika és ráadásul nőtől.  Łł=
Up the dose, lift the most!

2007. Július 25. - 12:11:04
Válasz #9
Nem elérhető

Dinnyés Olivér


Szia Linda!!!

Olyan kérdéssel fordulok hozzád,hogy kipróbálhatnám-e a NaNo vapor-t ???
Ugyanis 16 éves vagyyok :-\, de N.O.-xplode-ot már használtam egy párszór ;D,és engem mindíg érdekelnek az egyre újabb és újabb erőnövelők és bedurrantók... szóval az a kérdésem hogy használjam vagy inkább kerüljem el :)

válaszodat előre is köszönöm!!!!

2007. Július 27. - 14:12:31
Válasz #10
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szia Linda!!!

Olyan kérdéssel fordulok hozzád,hogy kipróbálhatnám-e a NaNo vapor-t ???
Ugyanis 16 éves vagyyok :-\, de N.O.-xplode-ot már használtam egy párszór ;D,és engem mindíg érdekelnek az egyre újabb és újabb erőnövelők és bedurrantók... szóval az a kérdésem hogy használjam vagy inkább kerüljem el :)

válaszodat előre is köszönöm!!!!


Szió!

Hogy használhatod-e arról kérdezd meg anyukádat  ;D.
Egyébként biztos nagyon meg lennél vele elégedve,ha az No-Xplode-ot próbáltad már és az is bejött.  :-)!