2024. Május 14. - 21:04:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscletech Muscle Building teszt by tomi  (Megtekintve 9780 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 27. - 08:57:25
Válasz #15
Nem elérhető

tomi


fogok a végén, de nem kell sokra számítani....  !+"%
Up the dose, lift the most!

2007. Július 27. - 09:24:51
Válasz #16
Nem elérhető

zotja



2007. Július 27. - 20:58:07
Válasz #17
Nem elérhető

tomi


sziasztok,

Megvolt a mai edzés is, feltűnően jól ment, úgyhogy mivel semmi dolgom nem volt mára, 2.5 órát edzettem. Utána is csak azért hagytam abba mert kezdtem szédülni... (szép lesz az este) :D kar-váll volt

bicepsz: állva rúddal: 40*10, 50*10, 60*8, 60*6, 40*10, 40*12
            scott padon egykezessel: 14*10, 16*8, 18*6, 10*21

tricepsz: homlokraengedés, fedepadon: 30*12, 40*10, 45*8, 40*8, 30*14
             egykezes fejmögéeng.: 14*8, 16*6, 14*8, 12*12

váll: hátsó váll gépen (nem néztem) 35-55kg
       vállból nyomás, egykezessel, ülve: 30*10, 32.5*6, 35*8, 40*3 , 35*6, 30*10
       állig húzás: 60*6, 60*6, 60*6, 60*6 (változatos :))
       oldalemelés csigán: nem néztem, de majd beszartam, már a sírás kelülgetett

újra kar: rádurrantottam kábeles tricepsz-bicepsz szuperszett, kevés pihenővel, 4 sorozat. It kapott el a hányinger és a szédülés, úgyhogy jobbnak láttam nyújtani és hazamenni...

Nagyon jó edzés volt, sikerült megdönteni a rekordomat vállbólnyomásban (kedvenc gyak.), és hullára edzettem magam, jön a hétvége úgyhogy lesz mit regenerálódni.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 30. - 21:15:38
Válasz #18
Nem elérhető

tomi


Voltam ma is edzeni, mell bicepsz volt, nagyon jól ment, mostmár éreztem azt a hatást, amit a reklámokban írnak. Teszttársamnak igaza volt abban, hogy ez a két hetes cucc a beetetés és a végére tuti, hogy veszel egy következő adagot. Az edzésen a karom úgy bedurrant, mint még soha, a mellgyakorlatokat, pedig 10%-kal nagyobb súlyokkal végeztem, mint előtte. A stack nagyon jól működik, de be kell járatni, mint egy jó kocsit.  :-oD @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 02. - 19:38:20
Válasz #19
Nem elérhető

tomi


Sziasztok, voltam ma edzeni, láb volt ismét, nagyon jól sikerült, az edzés, megint jó erőben voltam, tegnap előt hát volt, az is nagyon faszán ment, de nem tudtam írni mert nem voltam utána netközelben. Ma lett vége a stack-nek, holnap írok egy teljes értékelést a stackről.
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 03. - 21:54:03
Válasz #20
Nem elérhető

tomi


Sziasztok!

Ma fogyott el a stack... :(
Nagyon hatásosnak éreztem mind a 4 terméket, ez meglátszott az edzésemein és talán a mellékelt képeken is látható valami.
Az eredmények:
         Két hét alatt 20kg-mal nőtt a max guggolásom, 5kg-mal a vállból nyomásom, ismétlésbeli növekedést tapasztaltam: evezésnél, fűrészelésnél, felhúzásnál és fekvenyomásnál.
         Rengeteget fejlődött a tápanyagfelvételem, ill hasznosulásom, ezalatt értem, hogy szinte éreztem edzések után, ahogy vér pumpálja a fehérjét az izmokhoz. Edzés közben pedig brutális bedurranást tapasztaltam, már-már alig tudtam mozgatni a tagjaimat (hehe) :)
         Javult a regenerálódási periódusom is, ezért többet tudtam edzeni (2 óra), mivel tudtam, hogy másnap újra lesz erőm.
 
A termékek:
          Nitro Tech:  Soha nem ittam még ilyen jó ízű turmix-ot (tropical fruit), olyan volt, mintha valami gyümölcslevet innék, csak nem volt cukros és éreztem, hogy hasznos is. Tökéletes a felszívódása, semmi teltségérzetet nem tapasztaltam fogyasztása után. Számos fehérjét próbáltam már, de ez benne van a top "2"-be. (nem tudom még mindig eldönteni, hogy ez a jobb, vagy az isopure, de már az is káprázatos, hogy ezen gondolkodom)
          Leukic: Szerintem ennek a terméknek a hatása a második hét után indul be igazán, de éreztem, hogy biztosítja azt az anabolikus alapot, ami a fenntartható fejlődéshez szükséges.
          Gakic: Érdekes termék, voltak vele nagyon jó edzéseim és átlagosak is. Egyszer hatott, de nagyon, másszor pedig nem éreztem a hatását. Nyilván ha az ember tovább szedi jobban ki tudja tapasztalni, hogy hogyan hat a szer edzés közben, mármint megszokja a tudat-alattim.
          Creakic: Kellemes creatin termék, a vpx cex-hez képest babapiskóta, de jól támogatja a másik két terméket. Szerintem ha csak ezzel akarunk eredményeket elérni 2-3 szorosát is szedhetjük az előírt adagnak. (persze vannak akik szerint ez már veszélyes :D)

Összességében azt kell, hogy mondjam, hogy felettébb meg vagyok elégedve:
        A muscle tech muclebuilding stack,
                                                        jó választás azoknak a kezdőknek, akik nem tudják maguktól összeválogatni azt amire szükségük van és                               olyat akarnak, amibe ugyanakkor "minden benne van"
                                                        jó választás azoknak, akik már annyi tápkieget ismernek, hogy szinte túlinformáltak és ezért nem tudnak választani.
                                                        jó választás azoknak, akik szteroidkúrájukat szeretnék valami legálissal feldobni, anélkül, hogy további káros mellékhatásokkal kelljen számolniuk.

Ha osztályoznom kéne 1-10-ig: 9.8 (10es csak az a tej lehet amit Pamela Anderson mellei adnak  ;D )

u.i.: Hálás köszönet az extremefit-nek, hogy lehetővé tették, hogy teszteljem termékeiket
                                     Lehetőségeimhez mérten mindig itt szerzem be kiegészítőimet.  :-){ :-)! :-oD
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 03. - 22:01:51
Válasz #21
Nem elérhető

tomi


Fantasztikusak a képek, egyiken közel, másikon távol, ez van nem vagyok fotós, pózolni sem tok, de sztem ki lehet venni a különbségeket ha szódásüveget tartunk a monitor elé.   Łł=
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 03. - 23:54:15
Válasz #22
Nem elérhető

ViCtor


...és mindez 15 nap alatt!  :--:
köszönjük a tesztedet, jóvoltál. Bocs,ha beleírok,de nekem tetszett.
Teljesen igazad van az ajánlással kapcsolatban. Nagyon tuti stack.
Nitro-technél már ittam finomabbat,ha ízről van szó :P
Leukic nekem már legelején is hatott. :P ráadásúl itt ajánlja,hogyha úgy érzed, megduplázhatod a napi adagodat a jobb hatás érdekében. Nekem nem volt ez szükséges, elég volt a norm. adag bőven.
Gakic meg pont arra van, h az egodat támogassa, ha szemezel egy nagyobb tétellel :P CSak okosan... ;D Jó termék!!!
Creakic szegény :) nálam nyerőbb, mint a Cell-tech :P Ezt biztosra mondom. Nem kell állandóan a Föld összes jóságát 30g-ba sűríteni, elég néha egy-egy célzott lövés. (Lásd a NOW cég termékeit.)  ;D ...Nekem ezt jelentette a Creakic.



Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 04. - 08:33:56
Válasz #23
Nem elérhető

tomi


Dehogy baj, örülök, hogy kapok valami visszajelzést.  0o0o0 ;-oo-;
Up the dose, lift the most!