2024. Május 15. - 10:48:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Varga Dániel - Segítség mindenek felett...mindenkinek!  (Megtekintve 256806 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 05. - 09:28:06
Válasz #15
Nem elérhető

izomboy


Szia DAny:))) melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás?
Mert tudod a legősibb fehérje forrást alkalmaznám ha lehet:)

2007. Szeptember 05. - 13:26:14
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia DAny:))) melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás?
Mert tudod a legősibb fehérje forrást alkalmaznám ha lehet:)

Imádom a filozófiai kérdéseket, úgyhogy Dani helyett szabadon... ;D

Szerinted izomboy, ha te lennél isten, akkor a tyúkot vagy a tojást alkottad volna meg előbb?

Akkor szerinted melyik volt előbb? ;D

Dani egyébként nem egyenlő Darwin... [:-o]
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 05. - 14:13:33
Válasz #17
Nem elérhető

tomi


én a tyúkot, mert ha megnő több fehérje van benne, mint egy tojásban. és jobban is lakok
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 06. - 10:02:25
Válasz #18
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hát akkor egy kis filozofálgatás: Nem megfelelően közelíted meg a témát! Abban az esetben, ha a tyúk volt elöbb, jöhetne a kérdés, hogy miből is született, s vissza felé is élne a kérdés, vagyis ha a tojás volt elöbb akkor ki is tojta! De hogy ne legyen benned kétség elmondom! A tojás volt elöbb, mert azt meg a nyuszi tójta! :-! ))=/
 :-):-)::

Dániel

Ja Kolarovszki Zoltánnak a válasz: Mivel az optimum nutrition is egy "vezető márka" így teljességgel bizonyos, hogy a termékeik átesnek egy szűrésen, ami megállapítja, hogy emberi fogyasztásra alkalmas-e vagy sem. De mivel a te esetedben 17 évesen kezdenéd el szedni, akkor a hormontermelésed is már egy alacsonyabb szinten van, mint ami eddig volt, majd a minimális szintet (ember típustól függően) csak 24-30 éves korodban fogod elérni és onnan kezdve fenntartani. A tribullus terrestris egy természetes anyag, ami a hormontermelés "inspirálja" a fejlődésre, vagyis mondjuk jobb szó lenne a elősegítésre! Szóval ha te 17 évesen tribullust szeretnél szedni, akkor kis adaggal kezdj, s ha nem érzel semmi mellékhatást(ami 100000% hogy nem lesz) akkor LASSAN kezd el emelni, a testsúlyodtól függő mennyiségre! Remélem tudtam segíteni!

Sportbaráti szeretettel: Varga Dániel

2007. Szeptember 06. - 12:21:41
Válasz #19
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 ;D, ohh, egyértelmű már, a nyuszi volt előbb. ;D . Tomi, akkor egyél nyulat. 8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 06. - 14:14:34
Válasz #20
Nem elérhető

izomboy


Szerintem a tyúk volt előbb és az elején emlős volt ő is csak Isten megcsavarta a dolgot és kifejlesztett egy tökéletesen erős fajt, a TESTÉPÍTŐT!!!!!!!!!

És úgy gondolta kell ehez egy másfajta fehérjeforrás a tojás:)
Ezért hogy az alapvetrő fehérje forrásuk mellé teremtsen egy közelit így a tyúkot tojásüzemmé varázsolta:)
Na?

2007. Szeptember 06. - 17:39:29
Válasz #21
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 06. - 18:09:25
Válasz #22
Nem elérhető

Men


Először volt a Húsvét! Aztán jött a nyúl, a nyúl tojta a tojást, amiből meg csirke lett.

2007. Szeptember 06. - 18:41:22
Válasz #23
Nem elérhető

izomboy


Vannak ám evolúciós lehetőségek, de egy biztos:) És ez nem az unikum , hanem hogy a testépítő van a tápláléklánc csúcsán:)

2007. Szeptember 06. - 20:22:18
Válasz #24
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na jól van izomboy és többiek! Azt hiszem ezt teljesen áttárgyaltátok! Ha valakinek nem lenne világos ezután ajánlanám az ötödikes biológia könyvet! Mert hiába vagy testépítő nem lehet okosabb egy ötödikes!

Szóval jó lenne, nem itt kiélni magatokat!  :-/]

 :-)! [:-o]

 @-o

Dániel

2007. Szeptember 07. - 07:34:34
Válasz #25
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok Skacok!

Szeritetek mi volt előbb? A tejsavófehérje, vagy a tehénke?   ˝=/
Tény, hogy a tojásfehérje jó, olcsóbb, de számtalan érv szól a tejsavó melett!!!   ?:-)
Haladjunk a korral, igyunk turmixot tejsavóval!   #:-)
Ja, szia Danika!!!!!

  d:)  B. Laci!

2007. Szeptember 08. - 12:42:13
Válasz #26
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na uraim és hölgyeim!

Régen minden az erőfejlesztésnél kezdődött, aztán jöttek a cirkuszok, ahol fel tudtak lépni. Majd elkezdődött a híres testépítés, avagy BODYBUILDING de mostantól csak egy van! DANYBUILDING! :-):-):: :-/--

Dániel

2007. Szeptember 08. - 12:44:14
Válasz #27
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na végre látjuk a teljes evolúciót. ;D

Köszönjük Varga professzor!  :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 08. - 12:49:03
Válasz #28
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tudod kedves Baríííítom!

Valakinek fel kellett nyitnia azok szemét akik csak viccelődve irogatnak ide a "segítség" oldalra. Szóval mostantól már tud mindenki mindent, és jöhetnek az értelmesebb kérdések is!  8-)

A Varga Dániel

2007. Szeptember 08. - 12:56:55
Válasz #29
Nem elérhető

tomi


Szia Dani, én arra lennék kíváncsi, hogy be szoktál-e hízni év közben, vagy közel versenyformában vagy? A másik, hogy évközben, amikor nem versenyre készülsz, mennyi a makronutriens beviteled a testsúlyodhoz képest, milyen arányú és ezt általában mikből fedezed?
Up the dose, lift the most!