2024. Április 28. - 23:30:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Eszteró "Sztereó" Zsolt naplója Muscletech és MHP tesztek  (Megtekintve 20910 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 17. - 22:35:06
Válasz #15
Nem elérhető

parrre


Köszi a választ. A 110 kilóm kb "olyan" mint neked az első képed a fenti 3-ból ahogy saccolom olyan 87-90 kg lehetek szárazon. Most olyan 96-98 ra szeretnék lemenni. Megpróbálok kitartani.  =/+'  /:-)

2007. Szeptember 21. - 11:56:06
Válasz #16
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...lassan 3.hétnél tartok...ami egyértelműen javult az izomminőség,az erőnlét, és a regeneráció sebessége.

Az edzéseket tekintve a váll teljesen helyrejött a nyomás egyértelműen jól megy...100-ba vígan. A mellett még vissza kell hozni bár soha nem volt az erősségem akárcsak a bicepsz. A 3 hét alatt a fekvenyomásom 15-20 kilót javult! Ez komoly! A súlyom pill 95 kiló..az izmok kezdenek izmokra hasonlítani...bár a pultos lányok még "papamacinak" hívnak.  ;D Félek hogy leszek ebből még csúnyább is de az ágy is kezd nagyon nyikorogni alattam.  ;D

A lábat csak a jövőhéttől merem erőltetni a derekam miatt...de majd összekapom magam. Szóesett a régi naplómról amit tavaly vezettem. Tényleg naturál módon készültem akkor fel a versenyre!!! Sokan ezt megkérdőjelezték akkor! Szerintem nálam egyértelműen a lábon mutatkozik meg hogy a felkészülés mennyire volt természetes vagy sem. Hiszem azt hogy megfelelően jó táplálékkiegészítőkkel is nagyon jó eredményeket lehet elérni! De ehhez nekem biztos hogy szükség volt egy jó izombázisra.Ezt pedig megadta a 17 éves edzés.

Megmutatom mire gondolok. Az 2006-os őszi versenyen a "naturál" lábam,és "kicsit" korábban az ifbb eb előtti lábam.

2007. Szeptember 26. - 11:54:31
Válasz #17
Nem elérhető

Kola


sztereó hogy tart a stack?
tudnál már valamilyen eredménnyel szolgáltatni gondolok itt(növekedés,állóképesség és intenzitás)?
a válaszodat előre is köszönöm ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 26. - 12:12:57
Válasz #18
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...nakérem lassan ki is ürülnek a dobozkák.

A Nitrotech ugye adott meg az MHP-s Glutamin SR ami nagyon fasza.
Egy érdekes dolog viszont hogy kipróbáltam egy pár napig külön a Muscletech-es cuccokat is. És tutira biztos vagyok benne hogy a gakic-leukic-creakic trió a vércukorszintet is stabilizálja. Ha a trióbol kihagytam a leukicet akkor a vércukrom ingadozott.

Szóval még nem találtam meg a pontos összefüggést de biztos hogy nem véletlenül találták ki a Muscletech szakemberei ezt a triót együtt.

Különszedve szerintem olyan félkarú óriás mindegyik. A Gakic szerintem önmagában is jó ez biztos...az edzéseim alatt már az is bedurrant aminek nem kellett volna.  ;D

Az Aplodan pedig egy töltött állapotot biztosít folymatosan.

De nézzük csak a súlyom effektív nem változott nagyot de határozottan hozott izmot ez biztos. A 95-96-ot tartom.Az állóképesség az edzésben tökéletes...tényleg...az az edzésminőségem is sokat javult...majdnem mindegy hogy nonstoppokat csinálok  vagy nagy súllyal dolgozom.A lehetőségekhez mértem elégedett vagyok. A kajálásom van időnként elszúrva mert van hogy napközben (hajnalban,és késődélután) is sokat kell futkosnom. Ezért hagyatkozok a turmixokra.

A Muscletech triónál csak annyi hogy lehet célszerűbb lenne megcsinálni a tabikat "easy swallow"-ra. Basszus jóllakik az ember mire nekikezd az edzésnek.  ;D

Képet majd dobok nemsoká föl hogy lássa mindenki hogy dagadt kertitörpéből van több is a fórumon.  @-o ;D



2007. Szeptember 26. - 12:25:14
Válasz #19
Nem elérhető

Bubee


Képet majd dobok nemsoká föl hogy lássa mindenki hogy dagadt kertitörpéből van több is a fórumon.  @-o ;D

Ejnye  ;D De végülis tökmind1 mert hamarosan meg kell változtatnom a titulusomat simán csak kertitörpére  ;D  8-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 01. - 11:56:58
Válasz #20
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...sziasztok...asszem elfogyott az erre a célra kitervelt motyó.

Tanúság:

Az APLODAN nagyon jó termék szerintem valamelyik Alri vagy Gaspari termékkel nagyon oda tud tenni.
A Gakic hiányát most érzem abszolút kitolja a fáradtságküszöböt. A Leukic nélkül megvagyok...a Creakic pedig egy jól működő kreatinkészítmény aminek az intenzív színe még egy kicsit pszihésen is turbozza a felkészülést.

Aki tömeget szeretne növelni a Nitrotech-Glutamin SR-Aplodan-Creakic kombinációval biztos hogy minőségileg gyarapodni fog.
Egy lapáttal ha a költségvetése engedi az embernek akkor még a Gakic odafér mint befutó.

Csak egy pár kép hogy hol is edzek....de a képeket csak félve mertem felrakni...mert azért nekem is van szemem.  ;D
3-4 hét alatt ez heti kb 1 kiló plusszt hozott viszont erőben kezd visszajönni a régi szterejó.

Úgy saccolom hogy tömegben novemberre lesz meg az amit kitaláltam magamnak.
Most még dagadt kertitörpés fazonom van,ha kategóriát kellene találnom az a FATNESS lenne.  ;D

Jól érzem magam a bőrömben de a lényeg hogy még így közel a 100 kila felé is bármikor ugrok szaltót.  ))=/ ;) ;D

2007. Október 25. - 22:46:18
Válasz #21
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...jajjj nyomom az Up Your Mass-t. Mindenkinek aki gyorsan akar tömeget növelni.Az edzőtársam iis ezt küldi. Nála egy hét alatt 8 (!) kilót rakott vissza helyes kajálással és edzéssel. Lehet kicsit sokat ettem belőle így lett ez a jóllakott fatness versenyző kinézet.  ;D  December még egy kis rákészülés....aztán januártól teljes gőz és készülés a tavaszi szezonra.Annnyira felcsigáztatok ezzel a Gaspari cumókkal hogy januártól őket is csatasorba állítjuk.

Jan-febr tömegelés....márc-ápr-máj diéta szálkásítás. Ez a terv. Most megnézem ezt a Novedex dolgot is és beszámolok.

De valami rím is kell: Gasparit még úgy is hívták "Sárkányölő",... ::)....tavasszal mindent megnyerek,vigyázzatok jövök höhőőőő!  !+"% Łł= ;D

2007. Október 26. - 08:02:53
Válasz #22
Nem elérhető

Kola


sztereó!
milyen adagolással nyomatjátok az Up your masst??? 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 26. - 13:31:48
Válasz #23
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mivel 4 adagalókanállal elég masszív kis grízt kapsz ezért én 3-mal teszek beléje. Ezt napi 3-szor,4-szer. Egy adagjához mindig teszek egy kis adagalókanál mhp glutamint. Nekem így bevált.Csúnya étkezéssel összekötve méginkább drámai súlynövekedést okoz.

Az MHP jó cég. Jövő hónaptól megkóstolom a Gaspari Intraprot. Meg a Novedexet is betesztelem. Tudod Rich Gaspari volt az első olyan példaképem akinek lemásoltam a nyolcvanas évekbeli szabadgyakiját. Akkor elég sokszor a Europe "Végső visszaszámlálás"-ra nyomta. 1991-ben a vitrin tükörben akkor én voltam Rich Gaspari.  ;D

2007. Október 26. - 14:31:29
Válasz #24
Nem elérhető

ViCtor


 :-oD nekem 4 doboz tömegnövelő cirka 20 nap alatt elfogyott  ::) ;D :-oD
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 26. - 14:42:45
Válasz #25
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ne is mond tavaly néztem ha normálisan készülök akkor egy hónap az 2 vödör.  ;D

Én is tudok pusztítani!

2007. November 19. - 16:10:34
Válasz #26
Nem elérhető

George


Hi! Mesteró Zsolt jóváhagyásával az ő topikjába írom le a saját tapasztalataimat néhány termékkel kapcsolatban. Vele lassan 3 éve nyomjuk a vasat, úgyhogy ő tudja, hogy ezeken a cuccokon kívül semmi sem játszott közbe a fejlődésben.
Szóval előzetesen annyit, hogy én a nyáron Anglia partjainál élveztem a vendégmunkások vidám életét 3 hónapig, aminek az eredménye - 8 kg lett, a kb 101 kg-os súlyom 93-ra szottyadt össze (azt most nem elemezném, hogy januártól kezdve 120-ról fogytam le ennyire ;D),  úgyhogy mikor hazaértem, kedvesen a "most olyan modelles" megjegyzést kaptam &5*....ez adta a motivációt =/+'
Összedobtunk egy szigorúan naturál tömegelést, amiben semmi extra nincsen:
MHP - Up your mass napi 2x 4 kanál
Muscletech - Celltech Hardcore - feltöltés után napi 1x 2 kanál
MHP - T-Bomb II napi 2x 3 tabletta
Kajámon nem nagyon variáltam a korábbi tömegelésekhez képest, alapja maradt a csirkemell-rizs, reggelire(edzés előtt) pufibúza, meg tojás - az ilyeneket, hogy zöldség és társai nem részletezem, viszont a szénhidrátbevitelt nem nyomtam fel az égbe. Az első két hétben a súlyom 93-ról visszament 101-re, az erőm lassan kezdett visszatérni. Viszont aztán kb másfél hétig megakadt a növekedés. Itt tettem be a T-Bomb-ot, ami nekem nagyon jó választásnak bizonyult, mert az erőmbe hatalmas lökést adott, és a súlyom is újra elindult felfelé. Ma reggel, 5 héttel a tömegelés kezdete után a súlyom 108 volt, és ami nekem nagyon fontos, hogy a korábbi tömegelésekhez képest nem szedek fel annyi zsírt mint korábban. Az Up your mass után van mindig olyan érzésem, mintha töltődnének az izmaim, ez főleg a délutáni adagnál van - és én tejjel(!!!) iszom, nagy ívbe teszek rá, hogy most trend lett leszólni a tejes turmixokat, nekem így ízlik, és nem érzem, hogy meggátolná az anyag felszívódását. Edzés után vízzel megy, úgy is fincsi, de tejjel nekem jobban ízlik, és most amúgy sem diéta van ;D
Celltech -  nem érzem azt a fajta vizesedést, ami eddig jellemző volt ha kreatint használtam(gyakran az alkaromon izzadtam), nekem szolidabbnak, de hosszan tartónak tűnik a hatása
T-Bomb - erre nem tudok mást írni - SZUPER!!!!! erő, növekedés, stb...libidót nem érzem, hogy változtatta volna, az asszony már lemondana, ha ennél is többet zaklatnám ;D
Van még több mint egy hónap hátra, nemsoká jön ehhez a stackhez a NaNo x9, amire nagggyon kíváncsi vagyok...majd írok arról is. Ja, ha esetleg valakit izgatnak ilyenek, akkor leírom a mostani paramétereket - a 108 kg 183 cm-es magassággal párosul, kar 44, derék 91, comb 70, vádli 47 ;D, a mellkast nem mértem...
Összegezve kb másfél hónap alatt 15 kg jött fel. További tudósítás később....

2007. November 23. - 10:21:46
Válasz #27
Nem elérhető

endre66


Erről ráismerni Zsoltira, nekem pl nemrég azt mondta, amolyan laza eleganciával és halkan, hogy: "azért még szoktál edzeni?"  :-p  Ez nekem is motivációt adott, de sajnos a vizsgaidőszak pedig elég erős korlátokat jelent a testépítő életforma kiteljesítésében. Szóval a részvétem jeléül (modelles forma) dobok egy pluszt rád. De Zs már annyira beharangozta, hogy te 30 minusszal akarsz indulni, hogy leszek az első, és a tejért dobok rád később egy minuszt is!  :-}
Amúgy meg hajrá!  =/+'

2007. November 23. - 13:57:23
Válasz #28
Nem elérhető

Kola


ne bántsuk a tejeseket!!! ;-oo-;
én is csak azzal iszom a fehérje/tömegnövelőturmixokat... :-oD
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 23. - 17:06:07
Válasz #29
Nem elérhető

George


Tényleg Endre edzel még?  >:D Ezt a megjegyzést amúgy nem Zsoltitól kaptam, ő asszem valami ilyet mondott, hogy "diszkós fazon" de mi már csak tudjuk motiválni egymást....ő meg csirkelábú, és kifejlesztett magának egy saját izmot az alkarján, olyat, amilyen senkinek sincs, de megszívta, mert most nem tud tőle edzeni  :D önálló életre kelt  ;D és a teremtője ellen fordult