2024. Május 14. - 11:09:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ALRi -=Pro-Anabol=- teszt  (Megtekintve 16961 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 24. - 22:14:34
Válasz #15
Nem elérhető

ViCtor


Üdvözlet!

Csak azért írok, mert hatása alatt vagyok a szernek! Kipróbáltam, 3 szemet szedtem be ma a kettő helyett és érezhető a különbség. Külföldi protálokon olvastam, hogy valaki jóval több adagra is képes, úgyhogy embere válogatja. Nekem egyenlőre a három az, ami furcsa reakciókat vált ki belőlem. Méghozzá pozitívan.

Ewww,most kéne elmenni edzni, de neeem, pihi van. Kb,  pörgés? nem tudom, de fainabb, mint a stimulant, csak adagot kell váltani.
Kettő óránként rámtör az éhség, az edzés láz. Ugyanakkor nem fáj a fejem, nincs semmi furcsa negatív észrevételem, sőt a tesztnek sincs még vége. Talán most jön a java. Hajrá.

Hatás alatt írtam most, kihagyhatatlan lett volna.

Ez valami különleges szer, mit adtál Androo?  :)


Tegnap volt 1 szimpla melledzésem (1 óra)
(három gyakorlat, csökkentő súlyos ismétlésekkel)

*P-D gép   80-60-40 kgs  8-10 ism. 
*egynes padon tárogatás  35-30-26-20-20 kgs 6-8 ism.
*ferde padon tárogatás 30-26-20 kgs 6-8 ism.
többett nem bírtam, elég is volt bőven, fain volt, meg voltam magammal elégedve, szupppper mell volt, direkt csak tárogatás. Ennyi.
Ma érzem áldásos hatását, tetszik az érzés, ajánlom ezt a módszert mindenkinek.

Jó kis cumo.





Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 25. - 09:26:35
Válasz #16
Nem elérhető

ViCtor


3. hét lassan:

(Egy apró megjegyzés)

Már az első adag kapszulánál érezhető minden jóság, amit várhat ettől az ember. Bedurrantság érzés, mentális fókusz booster!!! up to 1000%  @:-),  edzés vágy, libidó. Huh.
Nemsokára hátedzés köv., addig is jó pihit!


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 25. - 09:29:11
Válasz #17
Nem elérhető

Bubee


3. hét lassan:

(Egy apró megjegyzés)

Már az első adag kapszulánál érezhető minden jóság, amit várhat ettől az ember. Bedurrantság érzés, mentális fókusz booster!!! up to 1000%  @:-),  edzés vágy, libidó. Huh.
Nemsokára hátedzés köv., addig is jó pihit!


 ::)

Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 25. - 09:41:49
Válasz #18
Nem elérhető

ViCtor


Buberka, ez a jel,mi nálad. ? Hitetlenkedés, vagy..? Tetszeni fog neked ez a cucc, ebben biztos vagyok. DE , persze nem akarom beléd beszélni.  :)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 04. - 13:37:47
Válasz #19
Nem elérhető

ViCtor


Valószínűleg tökéletes befejezés "negyediknek" a termék. Nemcsak befejezés, hanem levezetés. Majd írok bővebben a beszámolómban még a mai nap. Teljes képem van már róla és úgy gondolom, h több ,mint jó termék, de ezt majd részletesebben. Aki pedig a végére hagyja a kúrájában a proanabolt, annak sikerekben gazdag élményei lesznek. Ez már nem tömegel annyira, nem mozgatsz már vele meg nagy súlyokat, hanem inkább tömöríti a meglévő 'rostjaidat'. Hogy tisztább képet alkoss, ahhoz ki kell próbálnod. Amire pedig tervezték, arra pont jó; pucol, keményít, megtart, levezet. Tehát , szálkásít, libidót megtartja, izmokat bedurrantja, kedvet csinál még az utolsó szakaszra. Ugynakkor fejlődsz is vele, nem mint a retainnal. (ezt én tudom, miért hoztam kapcsolatba. am, jó termék az is)

Durranásban, erezettségben a nitrixet hazavágja simán, főleg ár/érték arányban (is)! Ahhoz képest, h nitrixből mennyi kell bevenni, és ebből..., simán látható, melyik a pro-bb!
Erőfelhozatlaban gyengélkedik a termék, hiú ábránd marad a nagy súllyal való edzés. Vannak ennél sokkal gyengébb termékek, amik jobban hoznak erőben.


A legtöbb termék,ami átment rajtam, mind jó volt, hozzták az eredményeket. De léteznek mindig jobbak. Nem feltétlen a legújabbak. Én arra vagyok kíváncsi, h adott helyzetben, melyik termék überi a másikat. Természetesen mindegyik termék más célt szolgál, de a fejlődés a lényeg. Én erre helyezem a hangsúlyt. ...meg próbálok segíteni, h melyiknek járt le az ideje és melyik az next version ugyannnyi uzsetonért, több tudással. Relatív minden, de az összegzés sokat számít.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 25. - 15:04:41
Válasz #20
Nem elérhető

ViCtor


Tsókolom! :D

Jungelt kipróbálva az a véleményem, h a pro-anabol sokkal jobb hatásfokkal rendelkezik, ergo királyabb.
Jungel: kiváló support szálkásításhoz; hogy megértsd, táplálkozástól/kalóriabeviteltől függetlenűl bontja a zsírt rólad, ez kiváló pro tulajdonság és eléggé észrevehető. Pro anabol ebből a szempontból vesztes, de összességében, erő-pump-erezettség-regeneráció, sokkal jobb a jungelnél. Valószínűleg egy new born killer ez a Pro-Anabol, és az oldtimer jungel-daddy-t hazavágja/felváltja. Végülis, van köztük ~másfél év!
Másrészt nem szabad leírni a jungelt, ugyanis megfontolandó berakni egy szálkásító programba. Semmi negatív mellékhatást nem tapasztalatam, max csak azt, h iszonyatosan nagyokat alszom, olykor már túlzottan, vajon egy durvább regenerációra késztet a szer? Nem tudni,de lehetséges. Használjuk ki! Tegyünk össze egy pörgető zsírégetőt és egy jungelt, állítom, h kölcsönhatásuk eredménye az lesz, hogy simább napoknak nézünk elébe. Komoly.

Írtam előzőekben, h a pro-anabol is alkalmas szálkásításhoz, és ez így is van. Lecsökkentett zsírtömegben vmi anyag miatt a jungel jobb a p.anabolnál, de az utóbbi szer sem panaszkodhat. Viszont a p.anabol úgy regenerál, h nem küld aludni téged egész napra...

Nagyobb zsírtömeggel rendelkezőknek jobban ajánlom a jungelt+ valami zsírégetőt!
Végfelhasználóknak pedig különösen ajánlom a proanabolt+vmi zsírégető!

Az Alri-féle 4 cuccos kúra, meg kifejezetten profi szinergia lehet. Jó cuccok ezek.

Aki pedig igazi tömegelést akar, az Hyperdrolozzon! De, nehogy hamar elugorjanak a kilók!  8)


u.i: még1x megjegyzem, h a pro-anabolnál nincsen olyan szer ma a piacon, amely erezettségben jobb eredményeket tudna produkálni.



Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 25. - 16:28:41
Válasz #21
Nem elérhető

axell


Hello ViCTOR!!!

Lenne egy kérdésem  -  Te mit választanál tömegnöveléshez:
1.Hyperdrol X2
2.alri B.A.M.
3.Mass FX
4.Gaspari - Halodrol Liqiugels
5.egyéb...(árban az előzőekhez közel)

Elöre is köszi!

2007. Október 25. - 18:11:15
Válasz #22
Nem elérhető

ViCtor


Hello Axell!

Én a Hyp x2-t vagy a Halo-t ,amit még nem próbáltam. Én ezt választanám!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Szeptember 10. - 19:17:43
Válasz #23
Nem elérhető

Dani19


hello Victor
a Hyperdrol X2 tényleg jó tömegeléshez?
és koksznak minősül a Hyperdrol X2?te szedted?és hozott is kgban rendesen?

2009. Február 04. - 16:41:28
Válasz #24
Nem elérhető

hrcak


1 cup= 226-240 g. Elfogyott napi 7 cup= 1582g-1680g, ami nyersen is jelentős tömeg, hát még főzve. Átlagolva az 1631 gramm rizsecske szerény 1240 g ch-t tartalmaz  :-O Ez aztán a tömegelés