2024. Április 29. - 00:45:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ATRO - PHEX.  (Megtekintve 17526 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 10. - 19:12:42
Megtekintve 17526 alkalommal
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
 #:-)

Ma beszereztem a rég várt BSN. ATRO-PHEX-et, hétfőtől indítom a tesztet. :-oD

2007. November 10. - 19:41:36
Válasz #1
Nem elérhető

The Rock


#:-)

Ma beszereztem a rég várt BSN. ATRO-PHEX-et, hétfőtől indítom a tesztet. :-oD

mi is ez pontosan?
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 10. - 19:46:32
Válasz #2
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
#:-)

Ma beszereztem a rég várt BSN. ATRO-PHEX-et, hétfőtől indítom a tesztet. :-oD

mi is ez pontosan?

Az Atro-Phex kétség kívül a legelképesztőbb erővel rendelkező hangulat, energia, thermogenikus, fizikai és pszichikai fokozó formula a világ kiegészítőiparában. Érezd meg a fenomenális, teljes testet átjáró hatását, alig néhány perccel az Atrophex adag bevétele után. Az Atrophex a valaha megalkotott legmegbízhatóbb és legerősebb thermogenikus technológia segítségével behatol mind a bőr alatti, mind pedig az abszolút "mélyen" található, hihetetlenül makacs zsírraktárakba. Az Atro-Phex egyszerűen hihetetlenül pozitív hatással van a hangulatra, az étvágy csökkentésére, a "jó-érzetre", a thermogenezisre, a kognitív és az általános fizikai teljesítményre. Teljesen eltávolítja a bőr alatti vizet, így végre láthatóvá válik az izmaid igazi formája, a szálkásságuk, és definíciójuk. Egyszerűen nincs vetélytársa az általános étvágy, és éhségérzet csökkentésében. Most már totálisan kézben tarthatod a súlyodat és az étrendedet, ahogyan soha nem voltál képes azelőtt.

2007. November 11. - 10:56:15
Válasz #3
Nem elérhető

Kola


mindent bele!!! @:-)már rég vártam ezt a tesztet... :-){
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 11. - 13:12:25
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mégtöbb info az új BSN Atro-Phex-ről: Kattints ide.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 11. - 14:23:54
Válasz #5
Nem elérhető

Johnnyx


Nagyon szimpatikus termék. Kíváncsi leszek a teszt eredményére.
Egyetek zabot!

2007. November 24. - 12:12:46
Válasz #6
Nem elérhető

Kola


üdv producer!hogy áll jelenleg az Atro???milyen más kiegekkle kombinálod?
mindent bele... ALL-IN :-){
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 28. - 13:47:20
Válasz #7
Nem elérhető

ViCtor


A-P by BSN!
El kezdtem szedni...
kíváncsian várjátok a véleményemet :)
Eddig a női egyedeknek nagyon kemény cucc, valaki közülük csak napi 1-et fogyaszt belőle, pl LINDA-t is legyőzte, annyira erősnek tűnik/tünt.

Napi 1-el kezdtem, majd kettővel, majd 4-el, ahogy írja egyszeri fogyasztásra, majd 5-el. (fejfájás stb, semmi!  <3!)

StimulantX evvel szemben (még a mostani generációs is) egy capszulával is veri a BSN AP-jét. Mármint pörgés, edzés intenzitás, kedv szempontjából!
Ez az én szubjektív véleményem.
Most arra leszek kiváncsi, hogy mire képes a motorja' bennem... Mennyire támaszkodhatok rá,mint support' stb...
Mennyire éri meg, mennyire hasznos, milyen adagokban, mire képes stb...
Ez fog érdekelni.
Még az elején vok, de ,ha most döntenék; StimulantX!

Hajrá Athro!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 28. - 23:42:34
Válasz #8
Nem elérhető

ViCtor


köcce!:)
...de az mindig eredményes :) ;) :D ;D

Egyszer úgyis lesz ViCtor-féle Stack  :-* Imádnátok!  :P
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 29. - 12:21:11
Válasz #9

Zsuzsi

Vendég
Sziasztok!

Producer helyett én tesztelem az Atro-t. Ja és én vagyok az a Victor által említett személy, aki csak egy szemeket szed.
A lényeg, hogy semmit sem olvastam az Atro-ról, úgy kezdtem el szedni. Bogyó (alias Producer) annyit mondott, hogy energizáló.
Reggelente éhgyomorra veszem be azt az egy szemet. Nem szeretek ilyenekről beszélni, de az első dolgom  :-/], na ez azért érdekes, mert eddig nem így volt (tipikus női probléma). Mikor megkérdezte valaki, hogy mit érzek, mióta szedem, hát szóról szóra azt mondtam el, amit a napokban kezembe kerülő Extremefit újságban végre elolvastam. Eddig nem igazán szerettem a túlzó reklám szövegeket, és kicsit kételkedtem is bennük. De mivel előbb teszteltem és csak utána néztem meg mit írnak, úgy gondolom, hogy nem befolyásolt senki. Egyenlőre ennyi, kíváncsian várom Victor véleményét.

2008. Április 29. - 12:26:08
Válasz #10
Nem elérhető

ViCtor


Zsuzsi  :D
Most már bizton állít6om, h neked a stimulantot kellett volna kipróbálnod  o:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 29. - 12:27:13
Válasz #11
Nem elérhető

ViCtor


Na, ennek örömére beoralizálom az Atróóót :-)-
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 29. - 13:37:06
Válasz #12
Nem elérhető

ViCtor


Zsuzsi  :D
Arra gondoltam (teli vagyok jobbnál jobb 5letekkel) ; Egyszer egy kúrámat végig követhetnétek kamerával, amolyan reality show-ként. Nincs ebbe semmi óriási egó, ill. önimádat, csupán egy brand new 5let az újfajta teszteléshez. Felőlem másokat is lehet piszkálni helyettem kamerával.
téma: -kaja elkészítés
        - beszélgetés
        -Steve edzővel edzés
        - stbstb...

"sokan azt kérdezik egy megvalósult dologra, hogy "Miért?", én azt szoktam kérdezni egy még nem megvalósult dologgal kapcsolatban, hogy "Miért ne?"."
kb...

bocsi mindenkitől,csak ismerem producerékt is, kiccsiiiieee a Világ!
 :P
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 30. - 16:46:12
Válasz #13

Zsuzsi

Vendég
Victor!

Hááát, ha így  :-)- szeded az Atrót, azt inkább nem filmeznénk le.
Egyébként gondoltunk már ilyenekre, de szerintem az úgy lenne érdekes, ha mondjuk felkészülnél egy versenyre, hogy legyen valami végcél.  :-!


2014. Január 15. - 09:52:46
Válasz #14
Nem elérhető

pircsi


sziasztok én 90 kg vagyok,van 4 gyerekem és nemtudok lefogyni sajnos sehogyan. ha tudtok ajánlani esetleg valami étvágy csökkentö gyogyszert , megköszönöm. Łł=