2024. Május 14. - 08:19:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muszklitek Muszkliépítő Sztekkje a'la Hopika  (Megtekintve 26511 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 09. - 08:09:05
Válasz #30
Nem elérhető

hopika


Ruhásszekrény kicsit másképp...


 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 09. - 10:12:41
Válasz #31
Nem elérhető

parrre


Ruhásszekrény kicsit másképp...

 @-o @-o @-o

 :-O :-O  Hol  lehet ilyen szekrényt kapni ?  :-)->  8-)

2008. Január 09. - 10:39:13
Válasz #32
Nem elérhető

hopika


Az Extremefit-ben van így szekrénnyel együtt is némi felárért...és adnak egy naNO Vapor termékmintát,hogy haza tudd szállítani. @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 09. - 11:28:21
Válasz #33
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 09. - 13:56:44
Válasz #34
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Helló Hopika!
Tényleg jó az a szekrény de ha elfogy a mostani fehérjéd szerintem tegyél oda egy jó kis Nitro-Techet.
Szerintem az nagyon jó, még ha rajtam nem is látszik az eredménye  ::)
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Január 10. - 20:30:03
Válasz #35
Nem elérhető

hopika


A Nitrotechem az irodában van,ha átjössz megmutatom és ma társítottam be mellé a Sixstar whey-t is.
Ha megszomjazom hopp egy turmix...

Na de vissza a stack-re:
A körülmények és az agyam hülye működése is úgy hozta,hogy megváltoztattam az edzésprogramot és kihagytam egy mell-hát napot és helyette betettem egy váll-lábat tegnap...aztán ma gondoltam egyet és ma sem a mell-hátat csináltam,hanem egy kar napot...Végülis a vállam/karom akarom megtolni,vagy mi a túró??!

Már a második dobozban kutatkodom mindhárom varázsszerből.
Eddig ami biztos,azt már leírtam:
-erőnövekedés
-durrantság és izomláz
-minimális súlynövekedés(ez sikerült megfognom)

Ja tegnaptól egy normál alatti dózisban beállítottam a csatasorba egy thermonex-et a BSN-től,hogy szokja a szervezetem a konkurans cégeket is... @-o

Holnap megtolom a mell-hát napot aztán duplapróbálok és nagy-nagy szunya!

ÜdvmindenkinekTamás!!!

Ps:fotókat csak a végén fogok feltenni,remélem látszik majd az,amit érzek magamon.
Lehet beteszem az újrakezdésemkor készített fotót is egy-egy "pózban"
 :-oD @:-) ;-oo-; @-o {-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 14. - 23:17:26
Válasz #36
Nem elérhető

hopika


Nahátakkor-tehátakkor:

Túl vagyok egy újabb mell-hát és egy kar napon...Különös említésre méltó dolog nem történt,hacsak nem vesszük annak az elbxszott hétvégémet...
Volt egy zseniális koncertünk,ami elmaradt-ezért a zseniális zenekarom leült inni-aminek meg is lett az eredménye:hazaúton a dobosunk telehányta a mikrobuszt...ha a kortizolszint emelésnek van trükkje-akkor ez az.
Másnap autópucolással kezdhettem a napot(aerob...)

Na mind1,mára már kezdek lenyugodni.
vissza a tesztre:
A cuccok hatása érezhető folyamatosan-a hízásom megállt(aminek valamellyest örülök is) és a testkompozíció szerencsés átalakuláson megy keresztül szerintem.
A mai karedzésemen egy kicsi tuningot tettem a stackhez-az edzés előtti Gakic-Leukic mellé bedobtam egy kis naNOX9-et is...
Most,hogy kezdek egy kicsit alakulni,valamivel jobban észleltem a NO fokozók áldott hatását.Egész szépen jöttek az erek az alkaromon és a bicepszen.Újra vannak ereim!!!Na jó,nem olyan mint régen,de ebből a masszából már tudok egész jó anyagot varázsolni.
ennyit mára,maradok tisztelettel
T. @-o

Ps:rá kellett jönnöm,hogy eddig a Nitrotech a legjobb protein,amit használtam.Egyedül a Probolic Sr közelíti meg az én rangsoromban.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 14. - 23:42:42
Válasz #37
Nem elérhető

hopika


Helló Hopika!
Tényleg jó az a szekrény de ha elfogy a mostani fehérjéd szerintem tegyél oda egy jó kis Nitro-Techet.
Szerintem az nagyon jó, még ha rajtam nem is látszik az eredménye  ::)


Kapsz egy pluszot,hogy jól induljon a teszted Sanyi!!! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 15. - 11:35:52
Válasz #38
Nem elérhető

hopika


Nem is olyan sokára végére érek a Muszklitek 1,5-2 hónapomnak(nyereményteszt+a dupla Muszklibilding sztekk) és körvonalazódik a terv bennem a folytatást tekintve.
Ha semmi nem jön közbe (beválasztanak egy Winstrol-Spiro-Effedrin tesztbe... @-o),akkor a mostani teszt végén tartok egy hét szünetet-hagyom a body-t regenerálódni egy kicsit és elkezdem az átalakító-formáló-diétázó ciklust.
Első lépcső már biztosan egy Aplodan/Lipo-6 kombó lesz a többi szokásos alap kiegészítőmmel.
Azért döntöttem a Lipo mellett,mert most "olcsó" is és nem is próbáltam még.A másik része:van benne guggul,ha jól láttam és az nekem bejött az Ergolean kapcsán.
Az ezt következő hónapban vagy a Lipo marad,vagy a helyére állítok egy Thermogain,oder Thermonex,oder Hydroxycut Hardcore-t.
Akármilyen is lesz a testkompozícióm a 2 hónap után-betolok egy Schredded-stack-et a vízhajtó része nélkül(ha valaki érdekelt benne sokszázmillióért eladom neki...).
Majd egy hét regenerálódás újból és kinézettől függően belecsapok egy AX Alpha Male stack-be szerintem...
Na nem agyalok tovább,mert kirakják a szűröm a munkahelyről...
Ma váll-láb lesz és ma is bevetem a maradék naNOx9-et!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 17. - 09:53:58
Válasz #39
Nem elérhető

hopika


Megvolt a zseniális váll(láb) edzésem és ma jöhet végre egy mell-hát újra(csak,hogy szétbombázzam az "alvó-izomrostjaimat" is...
A láb azért került zárójelbe,mert sajnos nagyon elszaladt a napom időben és döntenem kellett:váll-vagy láb?
Döntöttem... @-o
Az edzésen egy Hopika-féle minőségi-mennyiségi-turbó szuper-óriásszettes módszert vetettem be.
Nyakból nyomás-oldalemelés-nyomás egykezessel-döntött törzsű oldalemelés-állighúzás kombó szünet nélkül...szívem szerint ordítottam volna az állighúzásnál már---de hát tűrni kell,nemde? @:-)
Ebből letoltam 3,5 sorozatot(az utolsóból(4.) kimaradt az egykezes nyomás és a normál oldalemelés) 1 perces pihenővel egy-egy óriássorozat között és végeztem is a vállal 20-22 perc alatt.
Beültem a kocsiba és alig bírtam megfogni a kormányt...este aztán az asszony egy kis maszírozással segített rajtam egy kissé.
Pont egy hét van hátra a stack-ből,amiben 4 edzés foglaltatik.
Egyelőre nagyon úgy néz ki a dolog,hogy amit szerettem volna ezzel a stack-kel elérni azt is fogja produkálni.A súlyom visszaesett kicsit,kb.105-106 kiló vagyok,de tonizálódtam,keményedtem és erősödtem is valamellyest.
Ma már jön az Aplodan-Lipo6 cuccos és hamarosan kezdetét veszi a FORMÁZÁS!!!
See ya! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 17. - 13:18:20
Válasz #40
Nem elérhető

hopika


Ja csak úgy egy kép(most az irodában poénból):
"Isten ajándéka...na meg a sok évnyi sajátsúly-cipelésnek..."


 @:-)

Ps:ha valaki kérdezné:soha sem vádlizok...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 17. - 14:07:40
Válasz #41
Nem elérhető

hopika


És ha valaki ezért a képért és írásért adott nekem minuszt,akkor annak száradjon le a lába!
Ezt nem hiszem el...Sajnáljátok tőlem a dagadt test által növesztett göböket a lábszáramon???
-10 cm derékért eladóak!!! @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 18. - 02:32:50
Válasz #42
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Hopi,

Még a topic elején említetted az Opti-Men-t. Épp ilyet szeretnék én is rendelni, de sajnos nem találtam meg sehol a részletes összetételét  !+"% Tudnál ebben segíteni (elég, ha leírod, hogy 1-2 fontosabb összetevőből mennyi van benne). Előre is köszi
Egyetek zabot!

2008. Január 18. - 08:40:29
Válasz #43
Nem elérhető

hopika


Ezt nem hiszem el:3 minusz tegnap óta!!!Levágatom a lábam! ˝=/ ˝=/ ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 18. - 08:43:58
Válasz #44
Nem elérhető

hopika


Szia Hopi,

Még a topic elején említetted az Opti-Men-t. Épp ilyet szeretnék én is rendelni, de sajnos nem találtam meg sehol a részletes összetételét  !+"% Tudnál ebben segíteni (elég, ha leírod, hogy 1-2 fontosabb összetevőből mennyi van benne). Előre is köszi

Ha nem baj nem teszem ezt meg:egyetlen oka az,hogy ránéztem a dobozra és minimum 40 soros az összetevő lista.
Hidd el jó multi-legalábbis nekem bejött. ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!