2024. Április 27. - 16:28:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: powerlifting  (Megtekintve 84436 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 12. - 22:12:43
Megtekintve 84436 alkalommal
Nem elérhető

blade


Hello mindenkinek!
Ezt a témát azért indítottam,hogy ha van a fórumozók közt aki erőemeléssel goglalkozik, vagy csak érdekli a téma kicseréljük a tapasztalainkat. Kaja edzés kiegészítők versenyfelkészülés versenyek stb.
Magamról annyit, hogy 30-éves vagyok 170cm 105kg és volt már egy pár eredményem. Nem túl nagyok és nem profik, de soha nem adom fel.Tisztán kb. 700 és 730 közt tudok összetetbe, de volt már 850 is egy kis csipegetéssel. Egyenlőre ennyi várom a hozzászólásokat. POWERLIFTING MINDHALÁLIG!!!!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 13. - 11:55:45
Válasz #1
Nem elérhető

sasa


Szevasz blade!

Vagyunk a fórumon páran a te fajtádból. Łł=
Ne szerénykedj, mert az a 800 kg nagyon jó eredmény. Melyik e legerősebb gyakorlatod?
Én sajnos a derekam miatt már csak fekvenyomásban tudok indulni, ott is csak a vének közt. Tavaly némi kis szerencsével nyertem egy EB és VB címet, amire így vagy úgy, de nagyon büszke vagyok. Most kezdjük az idei fekészülést. Az idén két profi szervezet világversenyén szeretnék részt venni. Persze csak ,akkor ha olyan jól sikerül a készülés, hogy legalább 220kg legyen a kezdő súly. Egész télen nyalogattam a sebeimet, mert a tavalyi szezont végig sérülten versenyeztem végig. Így nem is sikerült nagyot produkálnom, de a cél így is sikerült.
Az erő legyen veled!

2008. Január 13. - 12:18:17
Válasz #2
Nem elérhető

parrre



 Tavaly némi kis szerencsével nyertem egy EB és VB címet, ....


 :-O :-O :-O

Milyen emberek járnak ide... ész megáll

 Łł= :-)!

2008. Január 13. - 12:26:33
Válasz #3
Nem elérhető

L


Hali Sasa!
Mesélnél pár szót erről a "szerencsés" EB és VB címről?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 13. - 12:32:12
Válasz #4
Nem elérhető

Jordan


Szevasz blade!

Vagyunk a fórumon páran a te fajtádból. Łł=
 Tavaly némi kis szerencsével nyertem egy EB és VB címet.....

Ahoz nem szerencse kell!!!  (:-)
A szerencse az lett volna, ha véletlenul elnézik a súlyt felpakoláskor, és lehagynak egy-egy huszast oldalanként!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 13. - 17:53:01
Válasz #5
Nem elérhető

blade


Hello sasa!
Nekem a gugolás megy magamhoz képest jól, bár még IPF- versenyen 270.-ig jutottam el, edzésen és megyei versenyen volt már 350-is. Most kezdek én is felkészülni az OB.-ra. Profi versenyen még nem gondolkoztam, de úgy hallom lazábbak a szabályok. Ja és gratula a VB.  EB. címhez. Nagyszerü dolog.
Az erő legyen veled!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 13. - 18:19:05
Válasz #6
Nem elérhető

BeLo


Szia Attila!

Csatlakozok én is. :)

2008. Január 13. - 18:55:28
Válasz #7
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Isten hozta az erőemelőket és fekvenyomókat!  #:-)

Üdvözlés képpen mindenki kap egy plusszot hogy jól induljon ez a topic!  ;)

(...és hogy pont a szakma legjobbjai...hejjj  ;D )

2008. Január 13. - 21:54:44
Válasz #8
Nem elérhető

ati75


Sziasztok
Csatlakoznék én is, bár én amatőr fekvenyomó lennék, -100-ban indulgatok 1 éve, fekvenyomó ruha nélkül közeledek a 200-hoz.

2008. Január 13. - 22:20:02
Válasz #9
Nem elérhető

blade


Szia BELO!
Örülök, hogy te is itt vagy.És örülők szterónak is. Remélem sokat tanulunk egymástól.
Köszi a támogatást.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 13. - 22:20:02
Válasz #10
Nem elérhető

sasa


Ruha nélkül 200?
Az már nem semmi. Sajnos én már sorvadok, nekem ez már csak álom marad. Egyébként max. 160-ig megyek ruha nélkül, mert nagyobb súlynál már szakad a vállam. Nagyon irigyellek benneteket, hogy ilyen erőssek vagytok. Nálunk csak a Kupcsik képes arra, hogy ruha nélkül nyomjon 3-4-et. De mondjuk a Laci nem is emberből van. Ha ő nem lenne, akkor én sem lennék sehol. Ő beszélt rá a versenyzésre, amiért nagyon hálás vagyok neki. Mert tudjátok annál csodálatossab érzés nincs, mint egy világversenyen a dobogó legfelsőbb fokán állni. Ez megér minden szenvedést.
Nektek is kivánok sok ilyen érzést.
Az Erő Legyen Veletek!

2008. Január 14. - 01:58:00
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Ruha nélkül 200?
Az már nem semmi. Sajnos én már sorvadok, nekem ez már csak álom marad. Egyébként max. 160-ig megyek ruha nélkül, mert nagyobb súlynál már szakad a vállam. Nagyon irigyellek benneteket, hogy ilyen erőssek vagytok. Nálunk csak a Kupcsik képes arra, hogy ruha nélkül nyomjon 3-4-et. De mondjuk a Laci nem is emberből van. Ha ő nem lenne, akkor én sem lennék sehol. Ő beszélt rá a versenyzésre, amiért nagyon hálás vagyok neki. Mert tudjátok annál csodálatossab érzés nincs, mint egy világversenyen a dobogó legfelsőbb fokán állni. Ez megér minden szenvedést.
Nektek is kivánok sok ilyen érzést.
Az Erő Legyen Veletek!

Nekem is a vállam nem bírja, igaz én még csak 150-nél járok. Lehet erre valahogy külön erősíteni? Mert egyszerűen úgy érzem, rögtön kiugrik a helyéből, és így elég bizonytalan vagyok sajna.. Úgy le se merem venni, ha egyedül vagyok, vagy nem adják be.  :-}

Ps: nem vagyok se fekvenyomó, se semmi, csak szeretnék erősödni, mert miért ne :D

2008. Január 14. - 06:49:21
Válasz #12
Nem elérhető

BeLo


ati75: ne szerénkedj:) én több mint tíz éve edzek, és én is 200 kg nyomok 2. Mondjuk nekem a ruha sokat segít.

Tehát mindent bele ati75!! Jól csinálod!!!

2008. Január 14. - 10:33:53
Válasz #13
Nem elérhető

blade


Goodvazeg!
Én előreemeléssel és keretben fekvenyomással szoktam az elülső deltám erősíteni. Amúgy én is csak a versenyek előtti csúcsnál megyek fel 180körüli nyomásokra ruha nélkül.
A mellezés nagyrésze deszkás nyomások és padlónyomás.Normál fekvenyomást főleg 170 felett csak ritkán csinálok.Bár eddig legjobb formámban sem tudtam 185.-be háromnál többett nyomni.Most a felhúzásom akarom felhozni, mert nagyon gyenge.Ja és Kupcsik tényleg nem ember, hanem valami gép. Én is sokat tanúltam tőlle versenyeken és nagyon közvetlen rendes ember.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 14. - 10:33:53
Válasz #14
Nem elérhető

blade


Csatlakozom BELO-hoz ati75. Ruha nélkül közeledni a 200-hoz az tuti jó!Jól csinálod. csak így továnbb.Kíváncsi lennék az edzésedre!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!