2024. Április 28. - 10:10:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: powerlifting  (Megtekintve 84453 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 25. - 14:54:28
Válasz #315
Nem elérhető

Joel


Én tudok Lukács Béla 90kg masters világbajnok fekvenyomásban 210kg val! ****:)))))) :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Szeptember 25. - 14:55:53
Válasz #316
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én tudok Lukács Béla 90kg masters világbajnok fekvenyomásban 210kg val! ****:)))))) :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::

Pufiról nincs hir?

2009. Szeptember 25. - 14:58:11
Válasz #317
Nem elérhető

Joel


Nem volt sikeres gyakorlata sajnos!Én mondtam neki nemfog lemenni a 300! :o
De holnap ha joltudom erőemelésben is küzdenek a harcosok! =/+'
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Szeptember 25. - 14:59:37
Válasz #318
Nem elérhető

sasa


Bélának jó már a válla? Többszőr edzettünk már együtt, de nem tudott ruhában nyomni a válla miatt, mert mindig kiakart fordúlni.
Ezt lehet, hogy ruha nélkül nyomta? Béla mostmár tényleg hős lesz a városában.

2009. Szeptember 25. - 15:01:45
Válasz #319
Nem elérhető

Joel


Sasa ő már nekem régen hős!De a vála helyre jött bár még fájlaja néha!De jó a lidokain! ;)
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Szeptember 25. - 15:15:38
Válasz #320
Nem elérhető

sasa


Akkor az idén megint az év sportolója lesz?

2009. Szeptember 25. - 16:29:29
Válasz #321
Nem elérhető

Joel


Lehet,remélem!
És nem valami megyei osztályban focizó uriember kapja egy világbajnok helyett!
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Március 08. - 15:50:17
Válasz #322
Nem elérhető

erdy


elado inzer 2retegu Max DL
32.meret (75 -82,5kg)
janhabardik@gmail.com

2010. November 16. - 22:22:18
Válasz #323
Nem elérhető

powerbeco


           November 20¬¬¬-án 15:00 tól várja Debrecenben az Aktív Fitness Sport és Szabadidőközpont Kathi Béla szervezésében a sportolni szerető fiatalokat és időseket egyaránt, a megyei fekvenyomó bajnokság keretein belül. A verseny különlegessége, hogy a súlycsoportokon kívül junior és mester (40 év felett) kategória is várja az erejüket felmérni vágyó amatőr sportkedvelőket. A profik indulása tilos!
Érdeklődni a 3670/3783520 as telefonszámon lehet vagy a powerbeco@freemail.hu email címen.
     A nevezés  ingyenes. A versenyzők nyerhetnek ingyenes bérletet és táplálék kiegészítőket. A normál fekvenyomó versenyen kívül lesz még erő-állóképesség teszt is, ahol a versenyzőknek saját testsúlyukkal kell különböző gyakorlatokban annyi ismétlést végezniük amennyit tudnak. Ugyanitt 14:00 tol Macz István bíráskodásával amatőr szkander verseny várja a sportszeretőket több kategóriában. Mind a szkander mind a fekvenyomó versenyre jelentkezni az egész megyéből lehet. A verseny célja a sportszerű életmód népszerüsitése és a sportkedvelők kapcsolatának elősegítése.
      A bátortalanabb vagy csak a sporttal ismerkedni vágyókat is várja Kathi Béla testépítő világbajnok és Kaszás Andrea világbajnoki ezüstérmes testépítő egy ingyenes táplálkozási tanácsadással és edzésprogrammal ugyanekkor 13:00tol 15:00 ig.

Sztárvendégek és fellépők: november 19.én pénteken Kaszás Andrea tart edzésbemutatót.
November 20.án a verseny alatt pedig ellátogat hozánk: Mészáros László többszörös fekvenyomó világbajnok, Pengő Tamás és Jenei István testépítő bajnokok.