2024. Április 28. - 23:34:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: The Super Griffin Project - AX Alpha Male cycle by parrre  (Megtekintve 55699 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 12. - 22:55:11
Válasz #30
Nem elérhető

hopika


Nagy respect-DE:
-szeretném egy orvossal megvizsgáltatni a szivüket...
-szeretném megnézni őket újabb 5 hónap múlva...
-Etc...
Tudod Parre-magyar ember kötekszik...a sport és táplálkozás életforma és nem a tv-nek csináljuk...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 12. - 22:57:34
Válasz #31
Nem elérhető

parrre


Nagy respect-DE:
-szeretném egy orvossal megvizsgáltatni a szivüket...
-szeretném megnézni őket újabb 5 hónap múlva...
-Etc...
Tudod Parre-magyar ember kötekszik...a sport és táplálkozás életforma és nem a tv-nek csináljuk...

Pont most írtam ugyanezt a chat rovatba ...  ;-oo-;

2008. Február 14. - 22:59:47
Válasz #32
Nem elérhető

parrre


Na Hi,

Megvolt a hát nap, nagyjából ugyanabban a felállásban mint mult héten.
Semmi extrát nem tudok megemlíteni egyébként.

Fáradt vagyok. Úgy általánosságban. Ha vége lesz a tesztnek, meg a munkahelyi bolondokházának, elmegyek vagy fél év szabira ! (De egy hétre minimum  8-) 8-))

Aplodan kapcsán annyit, hogy sokkal erősebb vagyok tőle, a sorozatok végén elfáradok mint a dög, de nem durranok be rendesen . Hogy ez miért van ?  ????...
Ha esetleg valakinek van ötlete, ne tartsa vissza.

2008. Február 15. - 21:41:40
Válasz #33
Nem elérhető

parrre


Megvolt a mai is, comb, bicepsz tricepsz.

Guggoltam, aztán lábnyújtás, beforgatós bicepsz, franciarudas bicepsz, és tolódzkodás.

Ma se voltam a topon.  :-\
Na majd jövő héten !  >:D

2008. Február 17. - 16:17:30
Válasz #34
Nem elérhető

Lalika85


 :-O

Nagyon komoly STACK  :-)!
Nem aprózód el....
Nagyon kiváncsi vagyok  ;D

Szóval széttépjük a vasakat    ;-oo-;

Ha ettől nem fogsz nőni,akkor semmitől...na jó majd még a tartalékolt EMAx-tól  :o ;D
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 18. - 23:00:31
Válasz #35
Nem elérhető

parrre


Na háj

Megvolt a mell tricepsz cucc. Ma csak amolyan pumpálgatós stílusban.
Mivel ma 18.-a van ezért 20-akat csináltam midenből.  :o

Fekvenyomás : 40x20x2, 70x20x3, 40x20x2
Tárogatás : 9x20x3

Csigán f'leto  8-): 35x20x4
Hátulról tolcsi  :-)(-: : 3x20
Bicepsz, beforgatós : 9x20x2

Jó volt, kellemesen elfáradtam. Holnaptól 200g ch + Anator. Este mérek majd , és csinálok képeket is. (de nem mutatom meg  :-})
Elöljáróban annyit, hogy eddig 15 kilót híztam  :-O Remélem nem mind zsír  :'(  @-o
Na yo8   {-)

2008. Február 21. - 22:37:59
Válasz #36
Nem elérhető

parrre


Stét

Na megvolt a hát nap, ugyanaz mint eddig.

Node .... végetért a superdrol, két napja szedem a pct, retain kombót (mint kiderült a legjobb barátom nem halt meg csak pihent  :-)(-: )
És akkor 1. félidei részeredmények, 1 hónap után:

Súly - 99 kg       --> 116 kg -- +17 kg  :-O
Derék - 98 cm    --> 107 cm -- +9 cm  ˝=/
Mell - 117 cm     --> 121 cm -- +5 cm  ????... ez volt nagyobb is, vagy csak elmértem...
Felkar - 43.5 cm --> 45,5 cm -- +2 cm  @:-)
Alkar - 36.5 cm  --> 35.5 cm -- -1 cm  ????...
Comb - 68 cm    --> 70,5 cm -- +2,5 cm
Vádli - 48 cm     --> 46.5 cm -- -1.5 cm  ????... ????... ????...

OOOszt így.



2008. Február 21. - 22:54:06
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


Stét

Na megvolt a hát nap, ugyanaz mint eddig.

Node .... végetért a superdrol, két napja szedem a pct, retain kombót (mint kiderült a legjobb barátom nem halt meg csak pihent  :-)(-: )
És akkor 1. félidei részeredmények, 1 hónap után:

Súly - 99 kg       --> 116 kg -- +17 kg  :-O
Derék - 98 cm    --> 107 cm -- +9 cm  ˝=/
Mell - 117 cm     --> 121 cm -- +5 cm  ????... ez volt nagyobb is, vagy csak elmértem...
Felkar - 43.5 cm --> 45,5 cm -- +2 cm  @:-)
Alkar - 36.5 cm  --> 35.5 cm -- -1 cm  ????...
Comb - 68 cm    --> 70,5 cm -- +2,5 cm
Vádli - 48 cm     --> 46.5 cm -- -1.5 cm  ????... ????... ????...

OOOszt így.




Hehe, nekem is a derekam ment el, etet ez a szemét, de nagyon. Ami érdekes viszont, hogy megy a levezetés, és még mindig eszek mint a gép  @:-) Naggyon jóóó  :-oD  =/+'

2008. Február 21. - 23:06:56
Válasz #38
Nem elérhető

parrre



Hehe, nekem is a derekam ment el, etet ez a szemét, de nagyon. Ami érdekes viszont, hogy megy a levezetés, és még mindig eszek mint a gép  @:-) Naggyon jóóó  :-oD  =/+'

 :-){  Na ja belem megnőtt. Kisebb fajta hordó méretű. Ha ezt megmondja valaki hogy a nagy béllel mit lehet csinálni, (peersze tudom diéta) akkor messzemenőkig hálás leszek.

2008. Február 21. - 23:15:29
Válasz #39
Nem elérhető

God Vazzeg



Hehe, nekem is a derekam ment el, etet ez a szemét, de nagyon. Ami érdekes viszont, hogy megy a levezetés, és még mindig eszek mint a gép  @:-) Naggyon jóóó  :-oD  =/+'

 :-){  Na ja belem megnőtt. Kisebb fajta hordó méretű. Ha ezt megmondja valaki hogy a nagy béllel mit lehet csinálni, (peersze tudom diéta) akkor messzemenőkig hálás leszek.

Itt vidéken büszkének kell lenni rá, mert errefelé nem bél, hanem "tekintély"  Łł= Milyen okos dolog itt lakni, én szeretem is  !+"%

2008. Február 21. - 23:41:50
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Február 22. - 10:19:24
Válasz #41
Nem elérhető

parrre



Hehe, nekem is a derekam ment el, etet ez a szemét, de nagyon. Ami érdekes viszont, hogy megy a levezetés, és még mindig eszek mint a gép  @:-) Naggyon jóóó  :-oD  =/+'

 :-){  Na ja belem megnőtt. Kisebb fajta hordó méretű. Ha ezt megmondja valaki hogy a nagy béllel mit lehet csinálni, (peersze tudom diéta) akkor messzemenőkig hálás leszek.

Itt vidéken büszkének kell lenni rá, mert errefelé nem bél, hanem "tekintély"  Łł= Milyen okos dolog itt lakni, én szeretem is  !+"%

 !+"% Ja.. vidék rulez. Valszeg én is a szíp nagy marha ember kategóriába tartoznék . @-o

2008. Február 25. - 22:05:31
Válasz #42
Nem elérhető

parrre


Hi

Ma mell tricepsz nap volt. Közepes súlyokkal amolyan pumpálgatós stílusban  =/+'.
Elfogyott a massfx, truemass még 1 adag van, és utána jön a full tiszta kaja 200 g ch-val 2 hétig, illetve ez a közepes súllyal 10-15 ismétléses edzés.
Ezen felül heti 2-3 kardiót is indítok már ezen a héten.
A kaja rízs hal, tejsavó zab és tojásfehérje lesz kizárólag, 200 g ch 5 részre elosztva, este 7kor az utolsó adag. Ez 2 hétig megy aztán meglátjuk mi lesz.

Na. Ennyi

2008. Február 26. - 22:25:19
Válasz #43
Nem elérhető

parrre


Na hi

Ma combhajlító és váll nap volt, kellemesen széthajtottam magam.
Semmi egyebet nemtok elmondani. Kérem kaccs... ja esetleg annyit hogy 2 kg lement anélkül hogy jelentősen módosítottam volna a kaján.
Tehát az sdng + massfx nyomta a tömeget agresszívan felfele.  8-)
Milesszmégitt ???  :-O  ;D

2008. Március 04. - 22:33:24
Válasz #44
Nem elérhető

parrre


Mai napon mell tricepsz volt.

Elkezdtem szedni az Anatort.  :-oD Azt hiszem, hogy íz szempontjából nem lesz a kedvencem . (  :---- ) De ha műxik akkor meg lesz neki bocsájtva.  @:-)
Ezenkívűl újdonságként említendő, hogy rengeteget görcsölnek az izmaim, úgyhogy emeltem a folyadékbevitelen (5 -> 6 l) meg a ca+mg adagon.
Nemtom ez mi, a retain-re gyanakszom, de akinek volt hasonló, írhatna róla.

Na  {-)