2024. Április 28. - 23:15:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari-Plasmajet  (Megtekintve 31576 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 02. - 22:35:21
Válasz #15
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Karcsi pedig estére szétdurran... ;D

 ;D És te?  ::) ;D
Én már szétdurrantam... [:-o]  :D
Azt hiszem érdemes kipróbálni vele a Trisorbagen-t Łł= Łł=

Johnny, ahogy a szuper kémem, Matahari, jelentette, Te is kipróbáltál egy adag Plasma Jet- et. :D Neked, milyen volt az első tapasztalat?

A trisorbagen is hálás dolog, de szerintem inkább a SuperdrolNG-vel érdemes kipróbálni először, vagy valami multivitaminnal... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 03. - 12:12:45
Válasz #16
Nem elérhető

Karcsi


Sziasztok!
Megvolt a második edzés 24 órával az első adag plasmajet után még mindig adott az edzéshez pluszt ,nem volt a tegnapi örület de éreztem a plusszt,ma is extra intenzitás az edzésen és remek bedurranás!
A tegnapi edzés után mára nagy izomláz  lett a mellizomban, fej fájás  eddig nem jelentkezett se egyéb negativ dolog!
Holnap reggel ujra leküldök egy adagot :-oD és :-/- :-/- :-/-

2008. Február 03. - 19:19:37
Válasz #17
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hú,lebuktam.Pénteken kipróbáltam egy adagot,bár pont benyeltem valakitől egy adag náthát és nem voltam jól,viszont meglepően nagy energiám volt edzés közben,nem is számoltam olyan erőre amit produkáltam.A bedurranásról azért nem írok,mert mivel láb napom volt,ezt így nehéz lenne véleményeznem,hiszen a láb napokon(gondolom ezzel nem vagyok egyedül) a combom mindíg úgy bepuffad hogy lépni sem nagyon tudok,de a következő edzésemen ismét kipróbálom,hogy elmondjam a hatását.Egy dolog azért furcsa volt pénteken-mint írtam,lábat edzettem aznap,mégis az edzést követően kb 4-5 órán keresztül be volt durranva a karom(is),de nagyon.Az erek pedig úgy duzzadtak rajta mintha folyamatosan bicepszeznék !+"%
Ez már az????? :-O  Hétfőn vállazok és kíváncsian várom mi történik.Eddig nálam a Vapor és a Nano X9 vezet,ha ezt valami űberelni tudja akkor már elvileg szét kell robbannom [:-o]
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 03. - 19:34:17
Válasz #18
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ma én is beszereztem, holnap tesztelem =/+'
 @:-)

2008. Február 03. - 19:54:28
Válasz #19
Nem elérhető

darknight


Ma én is beszereztem, holnap tesztelem =/+'
 @:-)

Hali Producer >:D!

Érdeklődve várjuk a te tapasztalataidat, írhatnál tesztet is, bár anno a BSN: Atro-Phex teszted nagyon abbamaradt...

Mi volt ennek az oka, ennyire nem jött be a cucc, vagy nem tudtad szedni rendesen? Írhatnál majd erről azért pár sort abba a topikba...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 04. - 13:27:58
Válasz #20
Nem elérhető

Karcsi


Sziasztok !
Ma ismét betoltam egy adag plasmajettet,váll edzés volt a mai menü!
Eddig az oldalemelést 14kg-val csináltam ,most is de rögtön az első sorozat után csináltam még nyolcat 11kg-val és még nyolcat 8kg-val, ebből pedig csináltam négy kört,még soha nem volt a válam igy megdolgozva( más váll gyakorlatokat is csináltam) és a bicepszem is bevan durranva ,pedig nem is karoztam!Mellék hatás továbra sincs. Łł=

2008. Február 04. - 21:04:18
Válasz #21
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ma én is beszereztem, holnap tesztelem =/+'
 @:-)

Hali Producer >:D!

Érdeklődve várjuk a te tapasztalataidat, írhatnál tesztet is, bár anno a BSN: Atro-Phex teszted nagyon abbamaradt...

Mi volt ennek az oka, ennyire nem jött be a cucc, vagy nem tudtad szedni rendesen? Írhatnál majd erről azért pár sort abba a topikba...

December környékén elkezdtem szedni a BSN: Atro-Phex –et egy-két hétég ment is utána sajnos lebetegedtem, majd 1 hónapig nyomtam a náthát.

Atro – Phex vélemény
-Enyhe pörgető hatás
-Nem voltam fáradékony
-Jó volt a koncentrációs kepeségem
-Erőteljes test hő emelkedésemelkedés, izzadás 
-Egy kis gyomorsav, amúgy érzékeny vagyok a kapszulákra (sajnos)
-Főleg estére már nagyon égett a szemgolyóm.
-Röviden ennyi.

PlasmaJet

Első nap:
-Syntha 6-tal indítottam a napot 09:00
-Plasma Jet 1 levéllel (10db) 10:30
-Edzés 13:00 – 14:20-ig  Mell, Tricepsz
-A hatás nagyon durva és intenzív, a kedvenc Nitrixemnél 10 szer erősebb. 
-Steve barátom tanácsát megfogadva edzés közben, Folyékony Amino, BCAA, Glutamin, 3liter vízbe bekeverve!

-Nem hittem el de nagyon ütős a PlasmaJet.


2008. Február 04. - 21:10:57
Válasz #22
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma én is beszereztem, holnap tesztelem =/+'
 @:-)

Hali Producer >:D!

Érdeklődve várjuk a te tapasztalataidat, írhatnál tesztet is, bár anno a BSN: Atro-Phex teszted nagyon abbamaradt...

Mi volt ennek az oka, ennyire nem jött be a cucc, vagy nem tudtad szedni rendesen? Írhatnál majd erről azért pár sort abba a topikba...

December környékén elkezdtem szedni a BSN: Atro-Phex –et egy-két hétég ment is utána sajnos lebetegedtem, majd 1 hónapig nyomtam a náthát.

Atro – Phex vélemény
-Enyhe pörgető hatás
-Nem voltam fáradékony
-Jó volt a koncentrációs kepeségem
-Erőteljes test hő emelkedésemelkedés, izzadás 
-Egy kis gyomorsav, amúgy érzékeny vagyok a kapszulákra (sajnos)
-Főleg estére már nagyon égett a szemgolyóm.
-Röviden ennyi.

PlasmaJet

Első nap:
-Syntha 6-tal indítottam a napot 09:00
-Plasma Jet 1 levéllel (10db) 10:30
-Edzés 13:00 – 14:20-ig  Mell, Tricepsz
-A hatás nagyon durva és intenzív, a kedvenc Nitrixemnél 10 szer erősebb. 
-Steve barátom tanácsát megfogadva edzés közben, Folyékony Amino, BCAA, Glutamin, 3liter vízbe bekeverve!

-Nem hittem el de nagyon ütős a PlasmaJet.



Na ezt viszont ki szeretném próbálni, ez lesz a következő befektetésem (illetve a köv. kúrám utáni  8):-)!

2008. Február 07. - 11:08:39
Válasz #23
Nem elérhető

Karcsi


Sziasztok!
Innentől kezdve át adom a stafétát a Gaspari tesztelőknek ,akiknek gratulálok és sok sikert kivánok a teszthez! =/+'
Valószinü,hogy egy összegzést még irni fogok ha az egészet betoltam már :-oD

2008. Február 08. - 17:01:51
Válasz #24
Nem elérhető

rajcipeti


Karcsi!

Írhatnál valamit,h milyen a PlasmaJet!
Vagy bárki aki használja.
Lassan döntenem kell,a Nitrix és közte:),megkönnyíthetnétek!

2008. Február 08. - 17:29:14
Válasz #25
Nem elérhető

shp


Az elmondattok alapján a míg Nitrixnek idő kell, addig a PlasmaJet gyorsabban hozza az erdményt. Mondjuk én még egyiket sem próbáltam  @:-)
A plazmát hétfőtől teszteljük!!!!!

2008. Február 10. - 16:23:01
Válasz #26
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!  :-<

Valóban nagyon durva, de jól kell időzíteni. Az első adagot elrontottam, mert az edzés előtt egy órával vettem be, csak este munka közben durrantam be nagyon!  !+"%
 A harmadik nap már jól vettem be kb 7-órával az edzés előtt!Nagyon durva volt, mintha tele lennék ch-val pedig ez már a diéta ezen fázisába nem jellemző. Łł=
Szerintem a verseny előtt kb 6-8 órával tolok egy levelet, okulva az első nap tévedésén.(A terminálon az esti járatbiztosításon igen feszes lettem, ez kell majd a versenyen is!!!!!!  @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o
 Majd leirom mi volt ott a hatás! :-}

 d:)

2008. Február 10. - 16:25:37
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Víz visszatartást nem okoz?  ::)

2008. Február 10. - 16:32:56
Válasz #28
Nem elérhető

Bubee


Sziasztok!  :-<

Valóban nagyon durva, de jól kell időzíteni. Az első adagot elrontottam, mert az edzés előtt egy órával vettem be, csak este munka közben durrantam be nagyon!  !+"%
 A harmadik nap már jól vettem be kb 7-órával az edzés előtt!Nagyon durva volt, mintha tele lennék ch-val pedig ez már a diéta ezen fázisába nem jellemző. Łł=
Szerintem a verseny előtt kb 6-8 órával tolok egy levelet, okulva az első nap tévedésén.(A terminálon az esti járatbiztosításon igen feszes lettem, ez kell majd a versenyen is!!!!!!  @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o
 Majd leirom mi volt ott a hatás! :-}

 d:)

Na erre kiváncsi vagyok! Mármint h versenyre mennyire hatásos...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 10. - 18:47:12
Válasz #29

Bandi

Vendég
Sziasztok!  :-<

Valóban nagyon durva, de jól kell időzíteni. Az első adagot elrontottam, mert az edzés előtt egy órával vettem be, csak este munka közben durrantam be nagyon!  !+"%
 A harmadik nap már jól vettem be kb 7-órával az edzés előtt!Nagyon durva volt, mintha tele lennék ch-val pedig ez már a diéta ezen fázisába nem jellemző. Łł=
Szerintem a verseny előtt kb 6-8 órával tolok egy levelet, okulva az első nap tévedésén.(A terminálon az esti járatbiztosításon igen feszes lettem, ez kell majd a versenyen is!!!!!!  @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o
 Majd leirom mi volt ott a hatás! :-}

 d:)

Szia Laci!

Én délelőtt edzem.Szerinted mikorra időzítsem?