2024. Április 29. - 00:51:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GASPARI FULL BRUTÁL (EMBER)TÖMEG TESZT!!!  (Megtekintve 42955 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 07. - 17:06:25
Válasz #30
Nem elérhető

God Vazzeg


Mi lett ezekkel a mintákkal?Postáztátok?

Én nem kaptam semmit  ????...

2008. Március 07. - 17:30:28
Válasz #31
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 07. - 20:05:47
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


Biztos ez volt a teszt  :D Minket teszteltek, hogy mennyi hüJe fog beugorni neki  ˝=/

2008. Március 07. - 20:36:42
Válasz #33
Nem elérhető

blade


AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 08. - 19:33:37
Válasz #34
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jövő héten kezdik kipostázni a mintákat mindenkinek aki küldött egy emailt...

Ha pénzt nem is, de azért egy kis türelmet csak lehet kérni cserébe, nem így van my friends?  :D Végülis ez itt most egy borzalamasan komoly teszt... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 08. - 19:37:33
Válasz #35
Nem elérhető

fastor


Jövő héten kezdik kipostázni a mintákat mindenkinek aki küldött egy emailt...

Ha pénzt nem is, de azért egy kis türelmet csak lehet kérni cserébe, nem így van my friends?  :D Végülis ez itt most egy borzalamasan komoly teszt... ;D

Persze hogy lehet:P
csak hát nem tudtuk:D
ha apukám küld egy levelet de ugynazon a címen vagyunk az baj? ;D :-)->
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 08. - 19:40:14
Válasz #36
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jövő héten kezdik kipostázni a mintákat mindenkinek aki küldött egy emailt...

Ha pénzt nem is, de azért egy kis türelmet csak lehet kérni cserébe, nem így van my friends?  :D Végülis ez itt most egy borzalamasan komoly teszt... ;D

Persze hogy lehet:P
csak hát nem tudtuk:D
ha apukám küld egy levelet de ugynazon a címen vagyunk az baj? ;D :-)->

No problemo. Uncle Rich Gaspari nagyon rendes bácsi. Rendesebb mint a télapó, úgyhogy hátha két minta is eljut hozzátok, ha van elég. Próbálkozz...

Egyébként valószínüleg mindeki dupla mintát fog kapni...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 08. - 19:51:08
Válasz #37
Nem elérhető

Gabore



2008. Március 09. - 17:23:40
Válasz #38
Nem elérhető

Telipó


Hi!

Meg szabad tudni hány fő jelentkezett a tesztre? Csak úgy kíváncsiságból kérdem.

2008. Március 09. - 22:00:04
Válasz #39
Nem elérhető

dragonslayer


Gondolom már nem lehet jelentkezni..   ˝=/
HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!

2008. Március 10. - 23:59:51
Válasz #40
Nem elérhető

bandus


dupla minta rulz @:-) ;-oo-;

mikor kell címet küldeni? :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Március 13. - 12:30:40
Válasz #41
Nem elérhető

Joel


Én is megkaptam, 4-t köszönöm szépen!! :-):-)::
Nagyon örölök neki,holnap nagyon letesztelem!
Királyak vagytok Efit& Steve! :-oD @:-)
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Március 13. - 12:58:13
Válasz #42
Nem elérhető

tas


én a nyereményemet ma kaptam meg (GYurma Tv), és azzal együtt kaptam kettő Superpumpot.  ;D

2008. Március 13. - 13:12:57
Válasz #43
Nem elérhető

Ren


én a nyereményemet ma kaptam meg (GYurma Tv), és azzal együtt kaptam kettő Superpumpot.  ;D

Akkor biztos én is ma fogom megkapni(Gyurma)! ????...
 ;)

2008. Március 13. - 14:25:12
Válasz #44
Nem elérhető

zotja


megérkezett.. köszönjük a lehetőséget  (:-)