2024. Május 14. - 22:22:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GASPARI FULL BRUTÁL (EMBER)TÖMEG TESZT!!!  (Megtekintve 43130 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 19. - 18:51:35
Válasz #90
Nem elérhető

Rob


Én is még csak kb 1 hete jelentkeztem. Remélem nem késtem le!  @-o @-o
Köszi előre is! ;) :-oD
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Március 25. - 15:57:28
Válasz #91
Nem elérhető

God Vazzeg


Elfelejtettem beírni, voltam a postán, nem tudnak semmiről. Azt mondják, ha csomagként jött, akkor nyoma van (de nincs) ha levélként, akkor legközelebb ajánlva adjátok fel..   :-}

Faxom kivan a postával..  :-Đ  &5*

2008. Március 25. - 16:10:06
Válasz #92
Nem elérhető

bandus


Elfelejtettem beírni, voltam a postán, nem tudnak semmiről. Azt mondják, ha csomagként jött, akkor nyoma van (de nincs) ha levélként, akkor legközelebb ajánlva adjátok fel..   :-}

Faxom kivan a postával..  :-Đ  &5*

az én csomagom az extremefiten belül is elkeveredett, de kárpótolva lettem 4db anabolic o.d.-vel :-){ (:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 11. - 15:14:26
Válasz #93

peresaron

Vendég
Erre még lehet jelentkezni? Határidő végülis nem volt meghirdetve, ahogy láttam, csak létszámstop, azt meg nem hiszem, hogy elértük volna. Szóval, ha lehet, valaki szóljon már nekem is, köszi!  :-)->

2008. November 11. - 15:14:59
Válasz #94
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Erre még lehet jelentkezni? Határidő végülis nem volt meghirdetve, ahogy láttam, csak létszámstop, azt meg nem hiszem, hogy elértük volna. Szóval, ha lehet, valaki szóljon már nekem is, köszi!  :-)->
****)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 11. - 15:22:24
Válasz #95

B1ll4

Vendég
Erre még lehet jelentkezni? Határidő végülis nem volt meghirdetve, ahogy láttam, csak létszámstop, azt meg nem hiszem, hogy elértük volna. Szóval, ha lehet, valaki szóljon már nekem is, köszi!  :-)->
****)

Peresaron , komolyan kérdezem , hogy tudtál úgy eljutni ebbe a topicba , hogy a többit kihagytad és szemet hunyva fejvesztve rohantál ide írni ? Egyszerűen nem tudom elhinni , hogy nem láttad a többit ... ennyire buta ember nem létezik , mert az már a gépet nem tudja bekapcsolni ugye , nemhogy eddig eljutni :)

2008. November 11. - 15:32:47
Válasz #96
Nem elérhető

Raymond



2008. November 11. - 15:56:53
Válasz #97
Nem elérhető

madinorbi


Erre még lehet jelentkezni? Határidő végülis nem volt meghirdetve, ahogy láttam, csak létszámstop, azt meg nem hiszem, hogy elértük volna. Szóval, ha lehet, valaki szóljon már nekem is, köszi!  :-)->
Beszarós fetrengős szmájli  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. November 11. - 16:08:05
Válasz #98
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. November 11. - 16:18:19
Válasz #99
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem értem miért reagáljátok túl...

2-3 naponta kapok ehhez hasonlókat, csak nem verem nagy dobra. De azért a legutóbbi elég jó volt (2-3 napja):


szya én 6 hónapja gyúrok ki akarom hozni magamaból a maximumot!Szivesen indulnék ezen a versenyen hogy beválasszatok:)A nevem ...... 18 éves vagyok ha gondoljátok válasszatok be:)


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 11. - 20:18:05
Válasz #100
Nem elérhető

Gabe


Erre még lehet jelentkezni? Határidő végülis nem volt meghirdetve, ahogy láttam, csak létszámstop, azt meg nem hiszem, hogy elértük volna. Szóval, ha lehet, valaki szóljon már nekem is, köszi!  :-)->

a moderátoroknál kell jelentkezni!  >:D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 11. - 21:31:08
Válasz #101
Nem elérhető

hopika


Én is jelentkeznék,ha még él a lehetőség!





















































Vagy ez nem a Megasztár válogató?
 @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 11. - 22:12:55
Válasz #102
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Erre még lehet jelentkezni? Határidő végülis nem volt meghirdetve, ahogy láttam, csak létszámstop, azt meg nem hiszem, hogy elértük volna. Szóval, ha lehet, valaki szóljon már nekem is, köszi!  :-)->

a moderátoroknál kell jelentkezni!  >:D
Pontosabban CSAK NÁLAM!

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 11. - 23:33:11
Válasz #103
Nem elérhető

Gabe


szóval akkor mégegyszer:

A rénszarvasnak álcázott moderátornál kell jelentkezni!  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 11. - 23:41:08
Válasz #104
Nem elérhető

NaturalBoy


Steve tudsz valamit arról amit anno efit írt hogy  mi lesz a sorsuk a Move Day-en ki nem osztott termékminta csomagoknak? :-oD