2024. Április 28. - 23:42:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 1 hónap kökemény anabolizmus a legalitás határán.  (Megtekintve 80327 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 24. - 20:00:56
Válasz #270
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem 4 hét után hormonvisszaállítást kellett volna csinálni, nem 8 hétre elhúzni a dolgokat, főleg hogy egy erősebb cuccot egy gyengébb követett. Ez az én meglátásom. Több lett volna a profit, ha 4 hét után csinálsz egy 4-6 hetes retain/pct kúrát, és csak utána lövöd fel a sdng-t.

Szerintem igazad van!! Sőt a supedrollal kellett volna kezdenem,majd ergomax...  (de most már mindegy).
Tapasztaltam az utókúrákban érdekes dolgokat...

Nem volt egy nagy ötlet részemről ez a sorrend és összeállítás.
Majd jobban figyelek. És most már nem kapkodok ennyire...

Szemest ne szedj 8 hétig, elég a 4, és törekedj inkább hogy minél több megmaradjon. Szerintem..  ;-oo-;

2008. Április 24. - 20:03:23
Válasz #271
Nem elérhető

Lalika85



Egy barátom szokta mondani, hogy egy 37-es kar lehet akármilyen formás, akkor is csak 37-es ;D

Én inkább szeretnék egy szálkás 37-est,mint egy zsíros 40est. Szerintem optikailag mutatósabb.
Majd lesz 40-42-es szálkás is egyszer :)

Törekszem a maradandóbbra...
Inkább jöjjön kevesebb,de az maradjon meg.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 24. - 20:07:27
Válasz #272
Nem elérhető

endre66



Egy barátom szokta mondani, hogy egy 37-es kar lehet akármilyen formás, akkor is csak 37-es ;D

Ezzel én is szembe mennék. Utalt is rá valamelyik topikban (chat?) Izomboy...Szerintem ő tökéletes példa erre...Bár tény, hogy elég erős trend a vaskos 45-ös, mint a fényes-eres 39-es...

2008. Április 24. - 20:09:02
Válasz #273
Nem elérhető

darknight


Szerintem 4 hét után hormonvisszaállítást kellett volna csinálni, nem 8 hétre elhúzni a dolgokat, főleg hogy egy erősebb cuccot egy gyengébb követett. Ez az én meglátásom. Több lett volna a profit, ha 4 hét után csinálsz egy 4-6 hetes retain/pct kúrát, és csak utána lövöd fel a sdng-t.

Részben igazad van God, de sajnos az ember mindig utólag látja meg, hogy hol hibázott. Nem tűnt rossznak az a séma, amit Lali választott, de végül nem jött be. Sajnos ez egy ilyen dolog. De ezekből a hibákból (is) sokat lehet tanulni.

Valószínűleg viszont mindenkinek igaza van abban Lali , hogy most kell egy kis pihenő, majd vissza kell menned az alapokhoz.

Alapgyakorlatok, alapkiegészítők, helyes kivitelezés. De ezt majd megdumáljuk, OK ;D?

                                   >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 24. - 20:10:25
Válasz #274
Nem elérhető

God Vazzeg



Egy barátom szokta mondani, hogy egy 37-es kar lehet akármilyen formás, akkor is csak 37-es ;D

Én inkább szeretnék egy szálkás 37-est,mint egy zsíros 40est. Szerintem optikailag mutatósabb.
Majd lesz 40-42-es szálkás is egyszer :)

Törekszem a maradandóbbra...
Inkább jöjjön kevesebb,de az maradjon meg.

Kinek mi a célja. Két formás 50-es karral kiegyeznék, persze ez a méret még pacal formában sincs egyelőre, dehát kellenek a célok, és én merek nagyot álmodni  :-)->  :-/--  =/+'

2008. Április 24. - 20:14:02
Válasz #275
Nem elérhető

madinorbi


God oldalán foglalnék helyet  ;)
37 es islehet nagyszerű ha 1méter 15 centi magas emberről beszélünk  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 24. - 20:18:02
Válasz #276
Nem elérhető

Lalika85



Valószínűleg viszont mindenkinek igaza van abban Lali , hogy most kell egy kis pihenő, majd vissza kell menned az alapokhoz.

Alapgyakorlatok, alapkiegészítők, helyes kivitelezés. De ezt majd megdumáljuk, OK ;D?

                                   >:D >:D >:D

 ;-oo-;  Így lesz. Ezt fogom tenni.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 24. - 21:13:55
Válasz #277
Nem elérhető

AtisFace


Nekem már vagy másfél éve 39 körül mozog a karom,én ezt már tartottam akorrának hogy érdemes a cső karből vmi kis formát előcsalogatni még ha méretben nem is változik! És az a legvicesebb az egészben. hogy  mindenki azt mondja hogy mennyit nőtt(én meg somolygok magamban hogy semennyit !+"%)
Én nekem egy penge éles 43-44 es ágyú van kitűzve célul! @:-)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!