2024. Április 28. - 22:07:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legextrémebb Extremefit-es táplálékkiegészítők...szerintem...  (Megtekintve 32544 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 15. - 20:21:28
Válasz #15
Nem elérhető

Johnnyx


No-xplode ot ma próbáltam be először, tudni kell rólam, hogy eddig semmiféle no fokozó termékre nem reagáltam, gondoltam rögtön dupla adaggal kezdek. Ilyet még tényleg soha nem éreztem, egyszerűen nem akartam lerakni a súlyokat, vitt előre a cumó! Lábtolónál kezdett előjönni, amibe eddig 10 eket nyomattam most belenyomtam 3x20 at!  :-O Nem bírtam magammal, ismétlésszám mindenben felment, aztán csak néztem, hogy vége az edzésnek  :angry: Ezek után kiváncsi leszek a plasmajetre, az állítólag mégjobb...  @:-)

Épp azon töprengtem, hogy SuperPump-ot vagy No-Explode-ot vegyek. Asszem akkor kipróbálom az utóbbit.
Egyetek zabot!

2008. Április 15. - 20:38:45
Válasz #16
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 15. - 20:59:46
Válasz #17
Nem elérhető

Johnnyx


Viszont azt már próbáltam. Így lesz alkalmam összehasonlítani a kettőt.
Egyetek zabot!

2008. Április 15. - 21:06:38
Válasz #18
Nem elérhető

mushroom


Sztem a No explode-dal nem lesz gondod, nekem pl. a nitrix nem hozott semmit (semmi durranás, semmi extra löket, vagy erősödés) meg toltam már pár NO-s cuccot hasonló eredménnyel... Az explode viszont nagyon komolyan rámdurrantott. =/+'

2008. Április 15. - 22:30:31
Válasz #19
Nem elérhető

God Vazzeg


Sztem a No explode-dal nem lesz gondod, nekem pl. a nitrix nem hozott semmit (semmi durranás, semmi extra löket, vagy erősödés) meg toltam már pár NO-s cuccot hasonló eredménnyel... Az explode viszont nagyon komolyan rámdurrantott. =/+'

Az explode nekem nem mutatott sokat, viszont a plasma az Isten cucc  =/+' Nem vagyunk egyformák  o:)

2008. Április 15. - 22:33:00
Válasz #20
Nem elérhető

George


Sztem a No explode-dal nem lesz gondod, nekem pl. a nitrix nem hozott semmit (semmi durranás, semmi extra löket, vagy erősödés) meg toltam már pár NO-s cuccot hasonló eredménnyel... Az explode viszont nagyon komolyan rámdurrantott. =/+'

Az explode nekem nem mutatott sokat, viszont a plasma az Isten cucc  =/+' Nem vagyunk egyformák  o:)
Nekem a Nano x9 nem hozott komoly eredményt, pedig napi 10 ment majdnem 2 hónapig. De a Plasma tényleg műkszik!

2008. Április 15. - 22:36:13
Válasz #21
Nem elérhető

hopika


Sztem a No explode-dal nem lesz gondod, nekem pl. a nitrix nem hozott semmit (semmi durranás, semmi extra löket, vagy erősödés) meg toltam már pár NO-s cuccot hasonló eredménnyel... Az explode viszont nagyon komolyan rámdurrantott. =/+'

Az explode nekem nem mutatott sokat, viszont a plasma az Isten cucc  =/+' Nem vagyunk egyformák  o:)
Nekem a Nano x9 nem hozott komoly eredményt, pedig napi 10 ment majdnem 2 hónapig. De a Plasma tényleg műkszik!

Ugye George?!
Mondtam,hogy nekem sem jött be eddig egyik NO-s cuccos sem,de a PJ odabaxzott rendesen!
Egyelőre az Anadroxtól annyit érzek csak,hogy az agyamat tolja(márhogy fáj a fejem és nem csak ma) és azt is kikövetkeztettem a kicsi agyammal,hogy közvetlenül lefekvés előtt már nem olyan YO bevenni,mert elég szarul alszik az ember tőle... ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 15. - 22:38:00
Válasz #22
Nem elérhető

madinorbi


Koffeint és thermo cuccokat alvás előtt ??? az kicsit merész
viszont kérdés gaspari thyrobats ? valaki próbálta mit tud a kicsike ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 15. - 22:40:57
Válasz #23
Nem elérhető

George


Plasma nekem is kicsit vérbőséget okoz fejben, ami enyhén feszítő érzéssel jár. De ilyenkor már jár a lábam, remeg a kezem a súlyért, mert tudom, hogy még 20 perc, és teljesen kifejti hatását. Kívánics vagyok, holnaptól kicsi ch töltés lesz, furcsa lesz szárazon lenyelni a 10 kapszulát ;D De sok ch mellett vajon mit tud? A kevés víz, hogyan befolyásolja? Jobban kijönnek az erek? Keményebb bedurranás? ÁÁÁÁÁÁ!!!! Nem fogok tudni aludni! Annyi a kérdés! (kész vagyok má')

2008. Április 15. - 22:42:15
Válasz #24
Nem elérhető

God Vazzeg


Plasma nekem is kicsit vérbőséget okoz fejben, ami enyhén feszítő érzéssel jár. De ilyenkor már jár a lábam, remeg a kezem a súlyért, mert tudom, hogy még 20 perc, és teljesen kifejti hatását. Kívánics vagyok, holnaptól kicsi ch töltés lesz, furcsa lesz szárazon lenyelni a 10 kapszulát ;D De sok ch mellett vajon mit tud? A kevés víz, hogyan befolyásolja? Jobban kijönnek az erek? Keményebb bedurranás? ÁÁÁÁÁÁ!!!! Nem fogok tudni aludni! Annyi a kérdés! (kész vagyok má')

Jaja, nekem tiszta vörös szokott lenni a fejem 2-3 órával a bevétel után :D Magas vérnyomásosoknak nem ajánlom  8-}

2008. Április 15. - 22:56:49
Válasz #25
Nem elérhető

Cressler


Plasma nekem is kicsit vérbőséget okoz fejben, ami enyhén feszítő érzéssel jár. De ilyenkor már jár a lábam, remeg a kezem a súlyért, mert tudom, hogy még 20 perc, és teljesen kifejti hatását. Kívánics vagyok, holnaptól kicsi ch töltés lesz, furcsa lesz szárazon lenyelni a 10 kapszulát ;D De sok ch mellett vajon mit tud? A kevés víz, hogyan befolyásolja? Jobban kijönnek az erek? Keményebb bedurranás? ÁÁÁÁÁÁ!!!! Nem fogok tudni aludni! Annyi a kérdés! (kész vagyok má')
nálam nagyobb folyadékbevitel mellett még jobban durrantott és hamarabb éreztem a maximális erejét ...

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 15. - 22:58:01
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


Plasma nekem is kicsit vérbőséget okoz fejben, ami enyhén feszítő érzéssel jár. De ilyenkor már jár a lábam, remeg a kezem a súlyért, mert tudom, hogy még 20 perc, és teljesen kifejti hatását. Kívánics vagyok, holnaptól kicsi ch töltés lesz, furcsa lesz szárazon lenyelni a 10 kapszulát ;D De sok ch mellett vajon mit tud? A kevés víz, hogyan befolyásolja? Jobban kijönnek az erek? Keményebb bedurranás? ÁÁÁÁÁÁ!!!! Nem fogok tudni aludni! Annyi a kérdés! (kész vagyok má')
nálam nagyobb folyadékbevitel mellett még jobban durrantott és hamarabb éreztem a maximális erejét ...

Ez igaz  Łł=

2008. Április 15. - 23:12:12
Válasz #27
Nem elérhető

George


Ch töltésnél nem lehet sokat inni :-Đ Legalább ezt is leteszteli valaki :-! Csak nehogy aztán :----

2008. Április 16. - 06:13:01
Válasz #28
Nem elérhető

blade


Nállam a NO termékeknél azt vettem észre, hogy erőben nem túl sokat jelentett csak ha csináltam a levezetőket akkor durrantott nagyot és nagyon betöltött.
Viszont az edzésre segített ráhangolódni és a levezetők után kellemesen bedurranva és beeresedve mentem haza.
Most a N,O.- xplod megy és nagyon fasza.
Éppenséggel ezek sztem nem is nagy erőnövelésre lettek kitalálva, hanem bedurranásra és, állóképesség fokozásra.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 16. - 07:28:10
Válasz #29
Nem elérhető

mushroom


Nállam a NO termékeknél azt vettem észre, hogy erőben nem túl sokat jelentett csak ha csináltam a levezetőket akkor durrantott nagyot és nagyon betöltött.
Viszont az edzésre segített ráhangolódni és a levezetők után kellemesen bedurranva és beeresedve mentem haza.
Most a N,O.- xplod megy és nagyon fasza.
Éppenséggel ezek sztem nem is nagy erőnövelésre lettek kitalálva, hanem bedurranásra és, állóképesség fokozásra.

Gyakorlatilag én is ezt vettem észre, nem nagyobb súllyal akartam csinálni, csak egyszerűen többet. Sokkal többet  ;D Amit írtam is, hogy lábtolóban pl. 3x10 ismétlést terveztem, erre lett belőle 3x20... És ugyanez a többi gyakorlatra is igaz, bár edzés végére kicsit alábbhagyott a löket, meg is szédültem csöppet, de mégis ott volt még bennem az ézés, hogy még-még-még!