2024. Április 28. - 22:48:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legextrémebb Extremefit-es táplálékkiegészítők...szerintem...  (Megtekintve 32545 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 17. - 12:32:12
Válasz #45
Nem elérhető

tockon2


hello,
nem tudom ide paszol e a kerdesem, es pedig rendeltem MAPtöl  Plasmacore-t.  Amikor beletettem a vizbe, kb 3/4 feloldodott es a tobbiböl meg nem is tudom mihez hasonlicsam let..iljen watta-szerü dolog. persze ezt nem ittam meg mert hanyingerem lett.. :----.  most szertnem tudni hogy van e nektek plasmacore-al tapaszalatok es mit lehet ez ellen csinalni?

köszönom a valaszokat

ps:bocsanatot kerek az irasom ert de nem todok nagyon jol magyarul
Tényleg nehezen oldódik, előfordult, hogy tablettásan nyeltem én is a végét! Hülye ötlet, de nekem bejött: langyos víz!

2008. Június 17. - 14:25:56
Válasz #46
Nem elérhető

fastor


hello,
nem tudom ide paszol e a kerdesem, es pedig rendeltem MAPtöl  Plasmacore-t.  Amikor beletettem a vizbe, kb 3/4 feloldodott es a tobbiböl meg nem is tudom mihez hasonlicsam let..iljen watta-szerü dolog. persze ezt nem ittam meg mert hanyingerem lett.. :----.  most szertnem tudni hogy van e nektek plasmacore-al tapaszalatok es mit lehet ez ellen csinalni?

köszönom a valaszokat

ps:bocsanatot kerek az irasom ert de nem todok nagyon jol magyarul
rakd turmixgépbe én is úgy csináltam
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 17. - 21:46:59
Válasz #47
Nem elérhető

George


Én összekevertem szívószállal ::) Nekem csak a 3 kanalas maradt csomós kicsit, azt elrágtam :D

2008. Június 18. - 06:55:53
Válasz #48
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Shakerben jó alaposan fel kell rázni a Plasmacoret,mert csak a hatása kiváló az oldódása nem,de annyi baj legyen.Rázás közben ne feledkezzünk meg kiengedni a shakerből a gázokat,mert könnyen eldurran,egyébként én is úgy vettem észre,mint ahogy az egyik előttem szóló,hogy langyos vízben mintha jobban oldódna.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 18. - 10:55:11
Válasz #49
Nem elérhető

fastor


Shakerben jó alaposan fel kell rázni a Plasmacoret,mert csak a hatása kiváló az oldódása nem,de annyi baj legyen.Rázás közben ne feledkezzünk meg kiengedni a shakerből a gázokat,mert könnyen eldurran,egyébként én is úgy vettem észre,mint ahogy az egyik előttem szóló,hogy langyos vízben mintha jobban oldódna.
hát nem tudom, a plasma kulinális "élvezete" nekem hidegvízben sem jön be, lnagyos vízzel meg lehet hogy  =/+' helyett  :---- lenne  o--O
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 18. - 22:47:00
Válasz #50

B1ll4

Vendég
Noh mint ígértem Nutrex - Ignite került tesztelés alá a név már sejtetett valamit : Gyulladj meg ! :) . A kapszula már valami kemény vegyületet takar , átlátszó kapszula kívül ,valami fehér folyadékkal benne és azon belül egy piros kis kapszula . Tockon2 eljött hozzám edzés előtt , szertartás szerűen bevettünk 2-2 kapszulát , 5-6 percre rá már kezdett bizseregni a búránk , a szemem kitágult , mindenre fókuszáltam , számoltuk a járólapok számait minden . Leültünk fent átöltözés közbe és mintha valami szeánsz lett volna élvezkedtünk a bizsergés érzésén , alig vártuk hogy szétb*sszuk a súlyokat . Próbáljátok ki srácok , nem piskóta a cuccos !  :-oD @:-) @-o

2008. Június 19. - 00:37:59
Válasz #51
Nem elérhető

tockon2


Noh mint ígértem Nutrex - Ignite került tesztelés alá a név már sejtetett valamit : Gyulladj meg ! :) . A kapszula már valami kemény vegyületet takar , átlátszó kapszula kívül ,valami fehér folyadékkal benne és azon belül egy piros kis kapszula . Tockon2 eljött hozzám edzés előtt , szertartás szerűen bevettünk 2-2 kapszulát , 5-6 percre rá már kezdett bizseregni a búránk , a szemem kitágult , mindenre fókuszáltam , számoltuk a járólapok számait minden . Leültünk fent átöltözés közbe és mintha valami szeánsz lett volna élvezkedtünk a bizsergés érzésén , alig vártuk hogy szétb*sszuk a súlyokat . Próbáljátok ki srácok , nem piskóta a cuccos !  :-oD @:-) @-o

Jelentem: szétbasztuk!  :-}

2008. November 25. - 16:10:58
Válasz #52
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Noh mint ígértem Nutrex - Ignite került tesztelés alá a név már sejtetett valamit : Gyulladj meg ! :) . A kapszula már valami kemény vegyületet takar , átlátszó kapszula kívül ,valami fehér folyadékkal benne és azon belül egy piros kis kapszula . Tockon2 eljött hozzám edzés előtt , szertartás szerűen bevettünk 2-2 kapszulát , 5-6 percre rá már kezdett bizseregni a búránk , a szemem kitágult , mindenre fókuszáltam , számoltuk a járólapok számait minden . Leültünk fent átöltözés közbe és mintha valami szeánsz lett volna élvezkedtünk a bizsergés érzésén , alig vártuk hogy szétb*sszuk a súlyokat . Próbáljátok ki srácok , nem piskóta a cuccos !  :-oD @:-) @-o
Jelentem: szétbasztuk!  :-}
Örülök, hogy bevált!  8-)

Az egyik kedvencem!  ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 25. - 16:20:58
Válasz #53
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A legújabb zsákmányom: Cold MD (Iovate Health)

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=75&products_id=919


Már több mint másfél hete ON/OFF meg vagyok fázva. Hiába dobáltam a multivitaminokat, az extra C vitamint...javult, aztán jött pár kimerítőbb nap, néhány kemény edzés és megint visszaestem.

Tegnap óta szedem a Cold MD-t. Eddig 2x2 tablettát szedtem be, de máris sokkal jobban vagyok!  ****:))))))


Előbb is eszebe juthatott volna... Ajánlom mindenkinek a téli hónapokra!


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 25. - 16:24:59
Válasz #54
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Én is nyomom már egy hete. Valóban jó kis termék! ****:))))))

2008. November 25. - 16:36:28
Válasz #55
Nem elérhető

BrianB


Kategóriánként ezek váltak be a legjobban:
Protein:
ON Pro Complex (ha jól láttam, már nincs   ????... )

Tömegnövelő:
BSN True-Mass

NO fokozó:
Gaspari PlasmaJet úgy általában
MuscleTech Nano Vapor edzés előtt közvetlenül

Tesztoszteron fokozó:
NX Labs Nitro T3 (már rég nem láttam a boltban, pedig régen volt. Sztem ez a legösszetettebb, és legütősebb a piacon!)

Post-workout formula:
MuscleTech Anabolic Halo

Zsírégető:
Universal Animal Cuts

Asszem ennyi.  :-}


2008. November 25. - 16:47:23
Válasz #56

Zsuzsi

Vendég
Noh mint ígértem Nutrex - Ignite került tesztelés alá a név már sejtetett valamit : Gyulladj meg ! :) . A kapszula már valami kemény vegyületet takar , átlátszó kapszula kívül ,valami fehér folyadékkal benne és azon belül egy piros kis kapszula . Tockon2 eljött hozzám edzés előtt , szertartás szerűen bevettünk 2-2 kapszulát , 5-6 percre rá már kezdett bizseregni a búránk , a szemem kitágult , mindenre fókuszáltam , számoltuk a járólapok számait minden . Leültünk fent átöltözés közbe és mintha valami szeánsz lett volna élvezkedtünk a bizsergés érzésén , alig vártuk hogy szétb*sszuk a súlyokat . Próbáljátok ki srácok , nem piskóta a cuccos !  :-oD @:-) @-o



A hétvégén én is beszereztem egy dobozzal és hát eddig is próbáltam maximálisan teljesíteni az edzéseken,de most... A tegnapi lábazás után alig bírok leülni,úgy fáj a popsim és alatta! (A fránya szumós felhúzás! http://www.exrx.net/WeightExercises/GluteusMaximus/BBSumoDeadlift.html)