2024. Május 10. - 05:06:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Felkészülés az Erőemelő Magyar Bajnokságra  (Megtekintve 47751 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 13. - 17:22:53
Válasz #105
Nem elérhető

BeLo


Blade 110 kg-ban MAGYAR BAJNOK lett!!!!!! Gratula!!!!!!

2008. Április 13. - 17:25:48
Válasz #106
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Azta! Hát tényleg nagy gratula neki! Remélem ezt élőben is megtehetem majd!  :-! :-)! :-):-)::

2008. Április 13. - 17:34:35
Válasz #107
Nem elérhető

God Vazzeg


Blade 110 kg-ban MAGYAR BAJNOK lett!!!!!! Gratula!!!!!!

Ez már igen!  :-):-)::  :-)!

2008. Április 13. - 17:50:20
Válasz #108
Nem elérhető

Norbert002



2008. Április 13. - 17:52:18
Válasz #109
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Blade 110 kg-ban MAGYAR BAJNOK lett!!!!!! Gratula!!!!!!
Gratulálok Blade!!!   :-!  @:-)

Remélem majd élőben is találkozunk vmikor! Vagy már korábban is összefutottunk?  ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 13. - 18:14:57
Válasz #110
Nem elérhető

sasa


Én is szívből gratulálok! (:-)
Bár ebben amúgy is biztos voltam. @:-)

2008. Április 13. - 18:57:55
Válasz #111
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 13. - 19:26:09
Válasz #112
Nem elérhető

tyson


Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2008. Április 13. - 20:06:39
Válasz #113
Nem elérhető

ati75


Blade
Őszintén gratulálok, meglett a kemény felkészülésnek az eredménye!!! Mennyi ment??? :-)! :-!

2008. Április 13. - 20:59:11
Válasz #114
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 13. - 22:26:09
Válasz #115
Nem elérhető

moszad


Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 13. - 22:37:06
Válasz #116
Nem elérhető

L


Blade 110 kg-ban MAGYAR BAJNOK lett!!!!!! Gratula!!!!!!

Minden elismerésem Blade! Łł=
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 14. - 08:52:09
Válasz #117
Nem elérhető

blade


Tegnap este későn értem haza ezért nem írtam.
Először is köszi mindenkinek és köszönöm a bíztatást.
Megnyertem az Eőemelő Magyar Bajnokságot!!
2008.-ban én vagyok a 110-kg Magyar Bajnoka!Jó érzés leírni, de eggyik szemem sír másik nevet.
Akárcsak Atinak Kaposvár után. Életem legrosszabb teljesítményét hoztam össze. Semmi nem jött össze.
Igaz az ellenfeleimnek sem jött össze, bár ahogy nekem sok volt a rontás a végén egy ember majdnem megviccelt mivel ö nem rontott!
Na jöjjön a két nap eseménye.
Szombaton megérkezés után bíró voltam56-75- ig. Egész nap szépen eszegettem,töltöttema haloval és jó volt a súlyom 109,6kg meg ugy superül erősnek éreztem magam. Már vártam a másnapot, hogy megmutathassam mennyit fejlődtem tavaly óta.
Aztán jötta vasárnap a rémálom !! ˝=/
Két segítő nem tudott jönni. Ezért három versenyzőre voltunk ketten segíteni és az eggyik most volt először ilyen versenyen!
Két 90kg-os és egy 100kg-os versenző.
Ezek közvetlenül egymás után következtek.Gugoló fekvenyomó felhúzó+bandázs mindenkinek a lehető legrövidebb időn belül.Az eggyik versenyzőmre különösen kellett figyelnem, mert MastersII gugolás és felhúzás Magyar csúcsát javította meg.Lényeg a lényeg reggeli egy sonkás szendvics egy turmix és ennyi. Versenyeztetés közben nem tudtam enni.
Reggel kilenckor a súlyom 109,2kg.
Mérlegelés 12 órakkor súly 107,4kg!!! ˝=/ ˝=/ :-Đ
Na ekkor szartam be!!
Hova lett a súllyom? :-O
Na hova? Hát egész nap egy szendvics meg a versnyeztetés és az izzadás leapasztott.
Gyorsan le is kértem a súlyokat.
A bemelegítésnél még nem éreztem a fáradságot majd utánna már igen.A verseny nagyon pörgött kevés volt a csoportszám és sok volt a kieső és ezért nem volt idő pihenni.A kezdő 240kg könnyü volt bandázs nélkül utánna 260kg ra kértem.Ez is könnyü volt, de a ruha meg bandázs nem engedett le csak párhuzamosig 2:1 arányban érvénytelen.
Beszarok edzésen felhúzó ruhában 255- be ment a kettő.A harmadik 280kg ezt sem engette le a ruha csak ,mint az előbb
,de azért valahogy lejjebbb küzdöttem magam és megindúltam fel. Félútig, mint a rakéta aztán kész! Elfogytam :-O
Elment az erő!!!Edzésen meg már a 300-at csináltam!Levagyok súlytva.
Hozzátartozik még, hogy 280 előtt úgy jöttünk, hogy bal lábról le a bandázs jobbról is és rögtön jobbra fel balra fel.A két sorozat közt 3 perc volt a pihanő.
Az ellenfelem kiesett a gugolásról kb egy erőben voltunk, de fekve jobb voltam.
Fekvenyomás ruha öv nélkül, hogy ne tartson 180kg a nyakamba feljött, hogy nem kaptam levegőt, de legalább betudtam engedni. Könnyű!
200kg övvell lejön hallom press megindítom,mint a rakéta. 2:1arányban érvénytelen. Nem értem  azt mondják nem volt lent a súly.
Na de, ha nincs lent , miért adják be a press vezényszót?Én hallottam a vezényszót és kinyomtam, ha nem hallom még engedem tovább.
Harmadik marad ugyan ez leenged megtar kinyombaromi könnyen és a padnál volt egyy lábtörlö szönyeg a lábunk alatt és kicsúszott a lábam alól.Hát ez nem igaz ˝=/
A felhúzásnál már csak a másik ellenfelem után mentem a biztosra, mert súlyban jobb voltam 242,5kg ig kellett felmennem így megnyertem!
Belo- val megbeszéltük, hogy itt az ideje a gugoló ruha cserének.40-es a ruhám és kb 44-es kellene.Nem tudok már benne mélyre gugolni és annyira feljön a cobbomon, hogy nem tart, de akadályoz a legugolásba. Rambó szerint jobban jártam volna ha felhúzóba gugolok. A másik többett nem mehetek ennyi versenyzővel és egy segítővel versenyre, mert az én versenyem rovására megy.Egy szendviccsel nem lehet teljesíteni!
Röviden ez volt a történet mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek a bíztatást és sajnálom, hogy nem jött össze a háromszáz! Addig nem nyugszom míg meg nem lessz versenyen is. Ahogy Belo is mondta egyszer már összefog jönni ahogy a BAJNOKI CÍM IS ÖSSZEJÖTT!



AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 14. - 08:54:28
Válasz #118
Nem elérhető

blade


Blade 110 kg-ban MAGYAR BAJNOK lett!!!!!! Gratula!!!!!!
Gratulálok Blade!!!   :-!  @:-)

Remélem majd élőben is találkozunk vmikor! Vagy már korábban is összefutottunk?  ::)
Köszönöm! Remélem én is, hogy élőben is összefutunk. Sort kellene keríteni rá mindenképpen!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 14. - 08:56:15
Válasz #119
Nem elérhető

blade


Blade 110 kg-ban MAGYAR BAJNOK lett!!!!!! Gratula!!!!!!

Ez már igen!  :-):-)::  :-)!
Köszönöm szépen! Ti is sokat segítettetek a bíztatással!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!