2024. Április 27. - 20:35:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Felkészülés az Erőemelő Magyar Bajnokságra  (Megtekintve 47134 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 14. - 08:56:45
Válasz #120
Nem elérhető

blade


Blade 110 kg-ban MAGYAR BAJNOK lett!!!!!! Gratula!!!!!!

Minden elismerésem Blade! Łł=
Nagyon köszönöm!!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 14. - 19:10:16
Válasz #121
Nem elérhető

vadászmester


Blade!

Én mindössze egy alkalommal találkoztam Veled idén az IRM. fekvenyomó/felhúzó versenyen Kaposváron, de egy felettéb frankó fickót ismertem meg Benned! Őszintén GRATULÁLOK!!!!

Én nem túl sok versenyen indultam eddig, de olyat, hogy egy BÍRÓ feláll, odamegy a versenyzőhöz és megigazítja rajta a fekvenyomó ruhát, mivel látja, hogy nem tudja benne leengedni a súlyt, még nem nagyon láttam. Nem is fogok!

2008. Április 14. - 20:37:26
Válasz #122
Nem elérhető

blade


Blade!

Én mindössze egy alkalommal találkoztam Veled idén az IRM. fekvenyomó/felhúzó versenyen Kaposváron, de egy felettéb frankó fickót ismertem meg Benned! Őszintén GRATULÁLOK!!!!

Én nem túl sok versenyen indultam eddig, de olyat, hogy egy BÍRÓ feláll, odamegy a versenyzőhöz és megigazítja rajta a fekvenyomó ruhát, mivel látja, hogy nem tudja benne leengedni a súlyt, még nem nagyon láttam. Nem is fogok!

Köszönöm szépen!
Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy ezt csak itt tehettem meg, mert hivatalos versenyen a bíró nem segíthet a versenyzőnek ha éppen ő bíráskodik.
Csak tudom milyen mikor egy versenyző izgul és pont azon, hogy nehogy kiessen ilyenkor az is sokat jelent, ha a fejénél ülve halkan odaszólok nyugi mennifog!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 15. - 17:25:08
Válasz #123
Nem elérhető

ati75


Blade!

Én mindössze egy alkalommal találkoztam Veled idén az IRM. fekvenyomó/felhúzó versenyen Kaposváron, de egy felettéb frankó fickót ismertem meg Benned! Őszintén GRATULÁLOK!!!!

Én nem túl sok versenyen indultam eddig, de olyat, hogy egy BÍRÓ feláll, odamegy a versenyzőhöz és megigazítja rajta a fekvenyomó ruhát, mivel látja, hogy nem tudja benne leengedni a súlyt, még nem nagyon láttam. Nem is fogok!

Köszönöm szépen!
Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy ezt csak itt tehettem meg, mert hivatalos versenyen a bíró nem segíthet a versenyzőnek ha éppen ő bíráskodik.
Csak tudom milyen mikor egy versenyző izgul és pont azon, hogy nehogy kiessen ilyenkor az is sokat jelent, ha a fejénél ülve halkan odaszólok nyugi mennifog!

Ezek az igazán fontos dolgok ebben a sportban....!!! Łł= Gratula blade!!! És legközelebb versenyen is meglesz az a 300!! :-)!

2008. Április 15. - 17:27:29
Válasz #124
Nem elérhető

blade


Ja még a csapateredmény hátra van:
56kg-os egy ezüst
90kg-os egy hetedik és egy bronz
100kg-os sajnos a versenyzőm kiesett a második helyről
110kg-os egy arany
MastersII országos csúcs gugolás és felhúzás
Hétvégén Masters fekvenyomó VB. Pozsony ott veszek egy új gugolóruhát és lehet még három hétig folytatom a naplót, az európabajnokságig.
Ha megyek javítani kell ezen az eredményen ott már csak enni és pihenni kell majd.
Még meggondolom hétvégéig.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 15. - 17:31:36
Válasz #125
Nem elérhető

blade


Blade!

Én mindössze egy alkalommal találkoztam Veled idén az IRM. fekvenyomó/felhúzó versenyen Kaposváron, de egy felettéb frankó fickót ismertem meg Benned! Őszintén GRATULÁLOK!!!!

Én nem túl sok versenyen indultam eddig, de olyat, hogy egy BÍRÓ feláll, odamegy a versenyzőhöz és megigazítja rajta a fekvenyomó ruhát, mivel látja, hogy nem tudja benne leengedni a súlyt, még nem nagyon láttam. Nem is fogok!

Köszönöm szépen!
Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy ezt csak itt tehettem meg, mert hivatalos versenyen a bíró nem segíthet a versenyzőnek ha éppen ő bíráskodik.
Csak tudom milyen mikor egy versenyző izgul és pont azon, hogy nehogy kiessen ilyenkor az is sokat jelent, ha a fejénél ülve halkan odaszólok nyugi mennifog!

Ezek az igazán fontos dolgok ebben a sportban....!!! Łł= Gratula blade!!! És legközelebb versenyen is meglesz az a 300!! :-)!
Ez így van Ati.
mindenképpen azon leszek, hogy minél hamarabb meglegyen.
A szeptemberi police&fireman világbajnokságra tutira megcsinálom, de még az EB.- n sem tartom kizártnak bennem van csak összekel jönni mindennek, mint edzésen.
Aki versenyzet már tudja mi a különbség.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 16. - 21:13:56
Válasz #126
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Blade!

Gratulálok, és sok sikert a továbbiakban.
Most szeptemberben a törvényvégrehajtók olimpiája lesz 3 fogásos erőemeléssel úgy tudom. A Police&Fire Games-en sajna csak két fogásnem van(fekvenyomás és felhúzás. Sajnos ott a ruhákat sem lehet használni nem úgy mint a külön törvényvégrehajtókén. Ennek ellenére remélem te is jössz jövőre Kanadába a játékokra. Szeptemberben meg nagyon szorítok neked. Mutasd meg nekik mennyire erősek a magyarok. Az Eb-n meg a civilek közt úgyszintén. Örülök, hogy itt a fórumon az Erőemelésről is képbe hozol minket. Ha időd engedi indíthatnál egy tavaszi, őszi erőemelő versenyszezon topicot, mert biztosan sokakat érdekelne ez is. Hol lehet indulni, és hogyan?
 d:)

2008. Április 16. - 21:15:52
Válasz #127
Nem elérhető

ati75


Úgy van, gyerünk blade, hadd olvassunk az erőemelő versenyekről is!!!! @:-)

2008. Április 19. - 12:35:04
Válasz #128
Nem elérhető

blade


Szia Blade!

Gratulálok, és sok sikert a továbbiakban.
Most szeptemberben a törvényvégrehajtók olimpiája lesz 3 fogásos erőemeléssel úgy tudom. A Police&Fire Games-en sajna csak két fogásnem van(fekvenyomás és felhúzás. Sajnos ott a ruhákat sem lehet használni nem úgy mint a külön törvényvégrehajtókén. Ennek ellenére remélem te is jössz jövőre Kanadába a játékokra. Szeptemberben meg nagyon szorítok neked. Mutasd meg nekik mennyire erősek a magyarok. Az Eb-n meg a civilek közt úgyszintén. Örülök, hogy itt a fórumon az Erőemelésről is képbe hozol minket. Ha időd engedi indíthatnál egy tavaszi, őszi erőemelő versenyszezon topicot, mert biztosan sokakat érdekelne ez is. Hol lehet indulni, és hogyan?
 d:)
Köszönöm Laci!
Sokat számít, hogy ilyen nagy enberek is támogatnak.
A szeptemberi olimpián igen háromfogásos lessz, és lehet ruhát használni, ami jó is meg rossz is.  Magyaron pl. kicsi lett a gugolóm és a párhuzmtól dobott mindik fel és, ha lejjebb mentem meg rángatott így 240-es kezdőfogáson ragadtam pedig az utólsó héten ruha és bandázs nélkül ment 230-ba a 4x2.
Kanadáról még nem is hallottam és semmit nem tudok, de nagyon szeretnék oda is eljutni és az sem baj, hogy ruhát nem lehet használni.
A topik ötlete nagyon jó! :-)
Jövő héten elis indítom aztán hag szóljon a rock!!!
Még egyszer köszönöm a gratulációt és örülök, hogy Kaposváron személyesen is talaálkoztunk.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 19. - 12:41:27
Válasz #129
Nem elérhető

blade


Úgy van, gyerünk blade, hadd olvassunk az erőemelő versenyekről is!!!! @:-)
Mindenképpen elfog indulni!
Ja és vettem egy új gugoló ruhát ma próbáljuk ki.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Május 11. - 10:25:19
Válasz #130
Nem elérhető

blade


Lezárult ez a versenyfelkészülés!
Eredmény szerintem jó volt lehetett volna jobb is, de aki volt már ereőemelő versenyen tudja mi a különbség edzéa és verseny közt.
Remélem tudtam valakinek hasznos információt adni erről a részről is.
Nagyon sok biztatást és segítséget kaptam itt olyanoktól akiket nem is ismerek.
És ez a nagyszerü ebben a sportban. Mindeggy, hogy body fekvenyomás power az egész egy nagy család!
Köszi mindenkinek kösi az Extremfit-es tápkiegeknek olyan plusszt adtak amit eddig más nem.
Most egy hét pihi utánna kb 4-hét diéta, hogy lemennyen a súlyom és utánna ezerrel készülés Augusztus 25-Szeptember01 Anglia Törvényvégrehajtók olimpiája powelifting.
Lehe, hogy azt a programot is megírom.
Egy idézettel zárnám ezt a naplót"POWERLIFTING MINDHALÁLIG, MERT MUSZÁLY!!!!"
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!