2024. Május 10. - 12:41:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Felkészülés az Erőemelő Magyar Bajnokságra  (Megtekintve 47834 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 07. - 20:58:48
Válasz #90
Nem elérhető

ati75


Szia Blade

Hallottam, hogy Te már nyertél a World Police and Fire Games-en. Botos Lacival, Pauliscsákkal együtt voltatok, ha jól tudom.Gratulálok!!!! Holnap már semmi brutál edzés, fogd vissza magad és tartogasd hétvégére!!!  =/+'

2008. Április 07. - 21:03:47
Válasz #91
Nem elérhető

blade


Helló Ati!
Meglően jól tájékozott vagy! :-)!
Igen Angliában nyertem a VB.-t és Hong-Kong-ban második lettem egy nagyon szarul szerveztt versenyen és egy igen vitatható bírói döntés miatt itt nem volt csak fekvenyomás amit a verseny napján tudtunk meg mivel a kiírásban is erőemelés volt.
Holnap már csak tényleg max 70%-os nyomások és kész.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 07. - 21:32:45
Válasz #92
Nem elérhető

ati75


Jó lenne nekem is egyszer kijutni egy ilyen rendőr-tűzoltó vb-re...de ahhoz azért még rendesen fejlődnöm kell, ma is tettem érte!!!  d:)

2008. Április 08. - 20:52:28
Válasz #93
Nem elérhető

blade


Megvolt az utólsó edzés verseny előtt!
Fekvenyomás 130kg-ig szolidan és könnyedén 10-essével és kész.
A vállam kicsit kezd fájni, de remélem csak a fáradság.
Most már csak pihenés és töltögetés creakiccal glutaminnal és anabolic haloval. :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/-- :-/--
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 08. - 20:58:59
Válasz #94
Nem elérhető

Cressler


Hajrá Blade!

ANabolic halo-t is használsz, hogy tetszik?



úúúúú de jó lenne, hogyha énis írhatnám , hogy 130-ba 10 könnyedén fekvenyomásban....  :-)->
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 08. - 21:03:56
Válasz #95
Nem elérhető

blade


Ma kaptam meg és kezdtem el nyomni.
Eddig annyit tapasztaltam, hogy a mai egy gyrostál után is ugyanúgy bírtam edzeni csak egy kicsit vettem észre, hogy nem ettem.
Ja és tényleg lehűt!! =/+'
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 09. - 06:04:02
Válasz #96
Nem elérhető

Norbert002


Ez az blade így tovább! Egyébként miylen tápkieget ajánlanál nekem felkészüléshez? Kreatinra gondoltam csak attól meg nőne  a testsulyom bár az erő is jönne az biztos. Csak azért kérdem mert sikerült találnom melót hétvégére Tescoba. Éjszakára kell menni este 10-től reggel 6-ig 3500-t fizetnek nem sok de jobb mint a semmi így legalább ezt vlmi kis tápkiegre tudom költeni.

2008. Április 09. - 08:06:02
Válasz #97
Nem elérhető

blade


Ez az blade így tovább! Egyébként miylen tápkieget ajánlanál nekem felkészüléshez? Kreatinra gondoltam csak attól meg nőne  a testsulyom bár az erő is jönne az biztos. Csak azért kérdem mert sikerült találnom melót hétvégére Tescoba. Éjszakára kell menni este 10-től reggel 6-ig 3500-t fizetnek nem sok de jobb mint a semmi így legalább ezt vlmi kis tápkiegre tudom költeni.
A creatine tökéletes, ha csak erre jut, de glutamint és a vitamin én fontosabnak tartom valami szénhidrátos fehérjével.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 09. - 18:17:26
Válasz #98
Nem elérhető

BeLo


Sok sikert blade! Vasárnap találkozunk!!!!!

2008. Április 09. - 20:28:18
Válasz #99
Nem elérhető

blade


AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 11. - 19:03:45
Válasz #100
Nem elérhető

ati75


Sok sikert a versenyre és kemény legyél!!!! :-!

2008. Április 11. - 20:06:25
Válasz #101
Nem elérhető

Norbert002



2008. Április 11. - 20:30:00
Válasz #102
Nem elérhető

blade


Köszi mindenkinek, most raktam be a cuccom a táskába reggel hatkor indulunk.
Holnap van egy versenyzőm és még bíráskodnom is kell Vasárnap pedig én jövök.
Most az eggyik kedvenc filmem jut eszembe a "Fehér tenyér" és ezt tudom én is mondani:" Nem akarok nyerni, de utálok veszíteni" Tehát a lényeg, hogy le kell győznöm a vasakat a többi, meg jön magától!
Vasárnap este jelentkezem!!!!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 11. - 20:36:28
Válasz #103
Nem elérhető

L


Köszi mindenkinek, most raktam be a cuccom a táskába reggel hatkor indulunk.
Holnap van egy versenyzőm és még bíráskodnom is kell Vasárnap pedig én jövök.
Most az eggyik kedvenc filmem jut eszembe a "Fehér tenyér" és ezt tudom én is mondani:" Nem akarok nyerni, de utálok veszíteni" Tehát a lényeg, hogy le kell győznöm a vasakat a többi, meg jön magától!
Vasárnap este jelentkezem!!!!

Sok sikert! Várjuk az eredményeket!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 11. - 20:39:24
Válasz #104
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Köszi mindenkinek, most raktam be a cuccom a táskába reggel hatkor indulunk.
Holnap van egy versenyzőm és még bíráskodnom is kell Vasárnap pedig én jövök.
Most az eggyik kedvenc filmem jut eszembe a "Fehér tenyér" és ezt tudom én is mondani:" Nem akarok nyerni, de utálok veszíteni" Tehát a lényeg, hogy le kell győznöm a vasakat a többi, meg jön magától!
Vasárnap este jelentkezem!!!!

De szépen mondtad! Az egyik kultuszfilmem! Sok sikert! Legyél  (:-) !