2024. Május 14. - 18:35:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fogyásom a Hydroxycut Max-al by Lil'D  (Megtekintve 86826 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 20. - 14:56:10
Válasz #60
Nem elérhető

bandus


gratulálok. nagyon látványos (:-) :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Október 20. - 16:33:45
Válasz #61
Nem elérhető

LilD


Köszönöm a hozzászólásokat!
Azért nem hittem hogy ennyien elolvassátok:) Eddig valahogy nem volt nagy forgalom itt:) Viszont itt még nem állok meg szóval hallotok még rólam, ha máshol nem is itt biztos  ;D

 :-):-)::

2008. Október 20. - 16:35:50
Válasz #62
Nem elérhető

LilD


Ja igen a beharangozómban van némi elírás a "estrémfitnek" az Extrémfit akart lenni  !+"% de gondolom ezt nélkülem is kitaláltátok:)
 Kicsit sietnem kellett, ezért bocsi ha néha nem értelmes:) :) :) :)

2008. Október 20. - 17:55:39
Válasz #63
Nem elérhető

Johnnyx


Szép munka Lild! A végén még a Muscletech leszerződtet, hogy veled reklámozzák a Hydroxycut-ot  ****:))))))
Egyetek zabot!

2008. Október 20. - 18:31:16
Válasz #64
Nem elérhető

LilD


Attól azért még messze vagyok:)   ***))

2008. Október 20. - 18:41:52
Válasz #65
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mit fűzzek még hozzá?  :-O  Basszus nagyon komoly! Isten hozott az átváltozó művészek soraiban.  ;) :-)!

2008. Október 20. - 23:14:51
Válasz #66
Nem elérhető

LilD


Tényleg nagyon köszönöm a hozzászólásokat, már ezért megérte:)
Igazából megvan az oka annak, hogy felszedtem olyan sokat és kicsit elhagytam magam, de talán ez kellett ahoz, hogy észbe kapjak és komolyabban rákoncentráljak a testépítésre.
Remélem előbb útóbb a testépítők, fitneszesek világában üdvözölhettek és nemcsak az átváltozókéban  ***)))  !+"%

Jelenleg ez az egy igazán jó dolog van az életemben, és nagyon sokat segít, mindenkinek csak ajánlani tudom, bármilyen problémája is legyen, a sport csak jobbá teheti az életet!!!

 :-*

2008. Október 21. - 20:49:28
Válasz #67
Nem elérhető

Lalika85


 :-)!
Minden elismerésem!
Remélem hasonló ütemben fejlődsz továbbra is.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Október 21. - 21:11:15
Válasz #68

Zsuzsi

Vendég
Sziasztok!

Itt vagyok ismét, és kívételesen újdonságokkal , eredményekkel , és KÉPEKKEL is szolgálhatok! Nagy erőfezsítéseme kerül, hogy vállaljam a képeket, de csak azért hogy lássátok mindent lehet ha igazán akarod, ahoz ezek pont jó szemléltetők.  Én avgyok az aki azt mondta nem lehet lefogyni, mert akár milyen erőfeszítést is tettem nem ment, pedig apró dolgon csúszott el. Mára már tudom, ha nem tartod be 100%osan a diétát és az edzést akkor fölösleges is, de ha maximálisan 100%ot nyújtasz akkor bizony meglesz az eredménye.   
Nos nézzük a számokat:
Kezdetekkor:
Súly: 68 kg
Mell:90cm
Derék: 72cm
Csípő: 90cm

Most:
Súly: 51.3
Mell:73cm
Derék:60cm
Csipő:77cm

Már a számokból látszik, hogy a változás igen jelentős. Mindez nem egyik napról a másikra, de volt 3 hónap stagnálásom. Az utóbbi 3om hétben fogytam 6kg, ami köszönhető a keményebb diétának, a keményebb edzéseknek, és a Hydroxycutnak. Az eredménybe a szakításom is beleszámít, de ez most nem lényeges.
Szeretném megköszönni Lindának a termékekkel kapcsolatos seggítséget és az estrémfitnek a jó termékekért:), és Kellner Zsuzsinak az edzéssel kapcsolatos segítséget.

Hát jöjjenek a képek:)



Ez nem semmi...Gratula a kitartásodért.  ****:))))))

2008. Október 22. - 09:25:11
Válasz #69
Nem elérhető

LilD


Köszönöm szépen, tényleg sokat jelent.

Amint lesz egy kis ídőm leírom, hogy hogyan is sikeredett mindez, háth valaki másnak is nyújt némi íránymutatást, bár mindannyian másképp reagálunk, de a legfontosabb úgyis az hogy ez fejben dől el:) Hányszor hallottam ezt a mondatot, de igaz, bekelett látnom nagyon is igaz.... Szóval ha valaki nagy elhatározásra készül akkor tessék a buksiba verni  ***)))) hogy csak önmagunkon múlik és hogy mennyire akarjuk azt a bizonyos dolgot.

Majd jelentkezem a részletekkel !

 :-*

2008. Október 26. - 08:52:28
Válasz #70
Nem elérhető

LilD


Valóban igazatok lehet ha azt mondjátok nagy a változás...
Én magamon ugyan annyira nem látom , jó azért látom :), de nem annyira feltűnően mint mondjuk ahogyan a képek mutatják,de mostmár kezdem elhinni hogy külsőleg egy teljesen más ember lehetek.

Minap az egyik pasi a munkahelyemen odajött hozzám és megkérdezte, hogy mióta dolgozom itt, mondtam már fél éve azt mondja még sosem látott, én közöltem vele, hogy kb 2 hetente találkozunk és beszélni is szoktunk  ****:)))  Mire ő ledöbbent és elszégyelte magát, persze azt nem árultam el neki, hogy mikor legutóbb látott még 6kgvel súlyosabb voltam  Łł=

Azért tegnap elnézve a versenyt (SB) van még mti fejlődnöm  ;)

2008. Október 26. - 19:47:46
Válasz #71
Nem elérhető

fastor


Valóban igazatok lehet ha azt mondjátok nagy a változás...
Én magamon ugyan annyira nem látom , jó azért látom :), de nem annyira feltűnően mint mondjuk ahogyan a képek mutatják,de mostmár kezdem elhinni hogy külsőleg egy teljesen más ember lehetek.

Minap az egyik pasi a munkahelyemen odajött hozzám és megkérdezte, hogy mióta dolgozom itt, mondtam már fél éve azt mondja még sosem látott, én közöltem vele, hogy kb 2 hetente találkozunk és beszélni is szoktunk  ****:)))  Mire ő ledöbbent és elszégyelte magát, persze azt nem árultam el neki, hogy mikor legutóbb látott még 6kgvel súlyosabb voltam  Łł=

Azért tegnap elnézve a versenyt (SB) van még mti fejlődnöm  ;)
tegnap azt hittük Goddal hogy látunk téged, Le is szólított AZZisten, de nem te voltál !+"% ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 26. - 21:05:24
Válasz #72
Nem elérhető

LilD


Nem ti kérdeztétek, hogy Ildi vagyok-e? Mert ilyen tényleg volt, de nem Ildi a  rendes nevem :)

2008. Október 26. - 21:10:50
Válasz #73
Nem elérhető

fastor


Nem ti kérdeztétek, hogy Ildi vagyok-e? Mert ilyen tényleg volt, de nem Ildi a  rendes nevem :)
az lil Dí akart lenni, ha fonetikusan ejtjük ***)))) ;D ;D ;D
csk úgyláccik nem egy tájszólásban beszéltünk ;D
amúgy sztem akkor mi voltunk:D
egy nagy fekete hajó melák, meg egy vékony srácot láttál nem? ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 26. - 21:13:03
Válasz #74

Torony

Vendég

egy nagy fekete hajó

hány jegy kellett, hogy beengedjenek egy hajót?