2024. Április 28. - 13:46:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mr. és Miss Zsaru fekvenyomó és felhúzó bajnokság  (Megtekintve 16693 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 14. - 14:49:42
Megtekintve 16693 alkalommal
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Helló! (az ajánló Pál Józsitól!)
Nyolcadik éve tartom a rendőr fekvenyomót, aminek az indítása elég sok nehézségbe, ellenérzésbe került, pedig ennek a sportágnak is volt/van annyi köze a hivatalos rendőrsportokhoz, mint a többinek!! (Pl. a fekvenyomás a fizikai erőfelmérlő gyakorlatok egyike!!!)
Na, de ezt hagyjuk!!!!!!

A lényeg az, hogy mostanára elismert, hagyományos, a visszatérő versenyzők által várva-várt rendezvénynek minősül, melyet állami-, önkormányzati- és felsőbb szakmai vezetők megtisztelnek protokoláris jelenlétükkel, nem beszélve a megyei rendőri vezetők kezdetektől tartó támogatásáról!
A mostani versenyen már rendőrkapitányok indulásáról és ORSZÁGOS CSÚCSKISÉRLET!!!! bejelentéséről is hírt tudok adni!!
Nem akarom ezt a versenyt a DOPPING körüli herce-hurcának kitenni és mivel ez nem hivatalos Magyar Bajnokság, nem is kötelező!
A résztvevő versenyzők, csaptvezetők, edzők lekiismeretére bízom a témát, aki doppingolt, azt amúgy is a hozzáértő jelenlevők azonnal ki tudják szúrni!!! Erről ennyit!!!!!
A versenykiírás tartalmazza az indulási jogosúltság igazolását!!!!
Ezt viszont már nem csak a versenyzők lelkiismeretére bízzuk, hanem a megfelelő módszerekkel ellenőrizzük és jogtalanság esetén a megfelelő fórumokon nyilvánosságra is hozzuk!
Tehát aki netán ebben az évben hirtelen pl. polgárőr lett és az első háromban végzett, vagy "szabadidősben" indul, de magyar bajnoki helyezése volt az elmúlt években számíthat a fentiekre!
Én bízom mindenkiben, hogy betartja a "szabályokat", azt szeretném ha a versenyzői kört a jövőben bővíteni tudnánk, pl. vámosok, biztonsági őrök stb.
A "szabadidősőknél" a nyomás indítása nem "presss!"-re hanem a régi szabály szerint történik!!!!
Üdv: Pál József főszervező



A verseny megnyitóján én is bemutatózom, az Arnold Classic-ról megörzött formámmal!

 d:)

2008. Március 14. - 21:47:40
Válasz #1
Nem elérhető

ati75


Ma láttam ezt a megőrzött formát, hát mit mondjak, elég zorall!!!! :-)! Łł=

2008. Március 15. - 14:07:03
Válasz #2
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Ati!

Úgy érzem, te meg csúcsot döntessz!!!!!

 d:)

2008. Március 16. - 18:22:40
Válasz #3
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!

Végignéztem a verseny nevezőinek felsorolását!   Hát....!  Szerintem erősebb lesz mint egy magyar bajnokság, és többen is lesznek!
Érdemes odafigyelni rá, mert érdekes eredményeket láthatunk. Igen erősek ezek az egyenruhások!
Nagyon szorítsunk a mi Ati 75-ünknek, mert a Gaspari teszt jóvoltából hatalmas formába lesz. A termék tesztek rovatban végignézhetitek a felkészülését!
Hajrá Ati!!!!!
 d:)

2008. Március 16. - 18:28:15
Válasz #4
Nem elérhető

sasa


Vajon miért nem csodálkozunk ezen?
Naná, hogy erősebbek. Hiszen a két szövetség elnökének egy épületben van az irodája. &5*
Ati 75-nek :-!

2008. Március 17. - 06:57:08
Válasz #5
Nem elérhető

ati75


Köszönöm szépen, ígérem, hogy a rutintalanságom nem fog látszódni a versenyen...!! :-){

2008. Március 17. - 07:05:18
Válasz #6
Nem elérhető

ati75


Tippjeim a legjobb eredményekkel kapcsolatban:

-90: 205
-100: 225
-110:215
-125:255

Nézve a nevezők listáját, ezek az eredmények szerintem teljesen reálisak, lehet hogy még alá is becsültem..Ja, és mindez fekvenyomó ruha nélkül... A győztesek neveivel kapcsolatban inkább nem nyilatkozom, tippjeim ott is vannak..

2008. Március 17. - 07:45:26
Válasz #7
Nem elérhető

sasa


Ruha nélkül ezek nagyon nagy eredmények. Łł=
Valószinű, hogy én is lemegyek, mint néző, mert érdekesnek igérkezik. :-):-)::

2008. Március 17. - 08:39:19
Válasz #8
Nem elérhető

blade


Ruha nélkül ezek nagyon nagy eredmények. Łł=
Valószinű, hogy én is lemegyek, mint néző, mert érdekesnek igérkezik. :-):-)::
Akkor tarthatunk egy kissebb fórumtalálkozót. ;-oo-;
Én is lent leszek.
Ati75 tipjei sztem is bejönnek! =/+'
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 17. - 09:35:44
Válasz #9
Nem elérhető

Cressler


És nem feledkezzünk meg friss fórumtagunkról sem, a Vadászmesterről!  ;)

Hajrá srácok!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 17. - 09:52:45
Válasz #10
Nem elérhető

sasa


Ha Vadászmester nem szerepel jól, akkor a végén megisszuk bánatunkban a névrokonát.  ;-oo-;

2008. Március 17. - 11:47:47
Válasz #11
Nem elérhető

Cressler


Ha Vadászmester nem szerepel jól, akkor a végén megisszuk bánatunkban a névrokonát.  ;-oo-;
ha  pedig igen akkor öröm miatt  ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 17. - 13:29:36
Válasz #12
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Remélem már csütörtökön ott lesztek srácok!
Sasa táged pedig tiszteletbeli zsaruvá választunk, hozd magaddal Brigit is!
 d:)

2008. Március 17. - 13:40:23
Válasz #13
Nem elérhető

sasa


Minden vágyam, hogy zsaru lehessek! Łł=
Szándékunkban van elmenni, de nem tudom, hogy melyik az a nap ami legjobban érdekel minket.
Engem az erősebb kategória érdekelne.
Ha rendőr leszek, akkor rendszabályozhatom itthon a Brigit? ?:-/

2008. Március 17. - 16:43:56
Válasz #14
Nem elérhető

ati75


Vadászmester is nagyon készül, csak fél hogy nem fér bele a -90-be, én mondtam neki, hogy egyen kevesebb lekváros kenyeret és akkor talán.... ;D Egy kategóriában leszek Pokrócos Gyurival, aki most -100-ban indul...  ˝=/