2024. Április 29. - 05:50:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Johnny és a PlasmaJet  (Megtekintve 23103 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 08. - 21:39:10
Megtekintve 23103 alkalommal
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
   >:DBár tudom hogy a Plasmajet-et már tesztelték,de azt hallottam hogy nagyon ütős.
Mivel ma az Extremefit-ben jártam és Judit javaslatára ;D gondoltam kipróbálom .Mivel hétvégéig ágyban gyógyultam és a 104kg-os vastagítási súlyomból elvesztettem 5kg-ot :'(.Mindenképpen úgy gondoltam hogy a többi izomtömeg növelő kieghez szükségem van egy kiváló NO -ra,olyanra ami kedvet csinál ahhoz hogy minél hamarabb visszaszedjem a leizzadt és kihányt tömeget  :----
Bár egyszer már "titokban" egy alkalommal kipróbáltam,igencsak jó hatást gyakorolt rám,csak éppen akkor egy MHP-s cuccot,az Anadroxot használtam,ezért úgy gondoltam hogy egy kúrát mindenképpen fogok vele tenni a jövőben.
Mivel holnap reggel megy majd az első adag,egyenlőre csak a külcsínyt teszteltem és csak azt tudom elmondani róla hogy kiváló a külső és tudom ajánlani családos embereknek. ;D
Hogy miért ????...
Nos,ahogy este hazaértem Zsófi kislányom(aki mindíg reggeli után azt mondja hogy JÓ VÓT ),amikor meglátta a lapos dobozt valami játékot sejtve megörült és megkérdezte hogy valami játékot hoztál Apa?
Hát erre már nem tudtam mit mondani,örömet akartam neki okozni így kénytelen voltam azt mondani neki hogy igen..
Erre ő el kérte és megkérdezte hogy hogy kell vele játszani. !+"%
De határozott szülő révén nem estem kétségbe,így hát kiöntöttem a tartalmát a konyha kövére.Majd megmutattam,hogy milyen érdekes alakzatokat lehet kirakni a kapszulás levelekből.Ezek után Ő elkezdett játszani vele és játszott,játszott,játszott........és nem adja vissza ˝=/
Hiába mondom neki hogy ezt én holnap el szeretném kezdeni,hogy erős legyek..nem és nem...

De nem adom fel,amint elalszik,ellopom tőle és holnap rendületlenül elkezdem,mert engem nem lehet megállítani csak úgy ;D
Nos ez volt a Johnny és a Plasmajet első napja,holnaptól (ha sikerül visszaszereznem)vázolgatom rám tett hatását és várom azoknak is a hozzászólását,akik már próbálták,nem feltétlenül tesztként.Bár ezt egy egészen kicsi kis topiknak szánom,csak úgy...érdekesség képpen
Ja és megkérem Efit-et,hogy ne hívja fel Gasparit és ne mondja el neki,hogy hogyan elemeztem a külső csomagolását a terméknek és hogy mire használtam @-o.Mert akkor valószínűleg Rich közbenjár a Santonjánál és kitiltat az IFBB-ből /:-) /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 08. - 21:48:49
Válasz #1
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Rich nyugodtam szólhat Santonjának. Tiltsák ki Pakala Pakalát ha akarják!  ;D
A dobozát a Plasmajetnek meg lehet csinálni citerának.Kisgyerekként gyufásdobozzal csináltuk ezt. Bevágdosod a széleit 5 miliméterenként,(szétszedsz egy gatyagumit és kiveszed a kis vékony gumiszálakat belőle),a gumiszálakat belehúzod a bevágásokba és a szembe lévő bevágásokba így lassan "felhúrozod" a dobozt és lehet vele zenélni.  Łł=

Ez kicsit off...bocs

On: Edzőtársam küldi...orrdugulás...szemirrítáció...durranás mindenütt.

2008. Április 08. - 21:53:41
Válasz #2
Nem elérhető

George


Akkor én leszek az első :D Bevétel után 30 perccel: orrdugulás...szemvörösödés...arcpirulás...merevedés ;D Nekem az optimális idő edzés előtt 2 óra, ilyenkor tudok teljes pumpáltságot kihozni - de ez valami egészen más mint amit eddig bármitől(!!!) tapasztaltam. Erőben nekem nem dob, viszont a pumpáltság, illetve az, hogy gond nélkül újraindítható az egész folyamat, nekem nagyon tetszik. Amit sokan írtak, hogy fél napig bedurrannak, meg ilyenek, nálam nem jön ki. Az biztos, hogy nyáron végig használom, vérkeringést tuti fokozza, eresedésben segít, és enyhe vízhajtó hatása van nálam. Röviden ennyi. Szerintem a legjobb NO fokozó(talán egy kicsit több) ami manapság kapható. Ja, és én magamat szponzorálom, még mielőtt bárki azt hinné, hogy ez mocskos, anyagi érdekből elkövetett reklám. Sok sikert hozzá, jó választás!

2008. Április 08. - 22:24:26
Válasz #3
Nem elérhető

L


Üdv Mester!
A teszt végére a "kicsi topicodba" bedobhatnál egy nagy képet! Szerintem sokakat motiválna.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 08. - 22:58:14
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


Kíváncsi leszek mit tud a "nagyoknál"  ;D

Hogy is volt: "Kis mackók kenyérre kenhetik, nagy mackók süteménybe tölthetik.."  O0  !+"%

2008. Április 08. - 23:42:55
Válasz #5
Nem elérhető

hopika


Hello Jani!

Én is próbáltam a cuccost:nekem eddig az első NO fokozó,ami használt.
Erő nekem sem jött,de durranás és flashback-ek igen.
Biztosan nem fogsz csalódni benne!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 09. - 09:19:07
Válasz #6
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Rich nyugodtam szólhat Santonjának. Tiltsák ki Pakala Pakalát ha akarják!  ;D
A dobozát a Plasmajetnek meg lehet csinálni citerának.Kisgyerekként gyufásdobozzal csináltuk ezt. Bevágdosod a széleit 5 miliméterenként,(szétszedsz egy gatyagumit és kiveszed a kis vékony gumiszálakat belőle),a gumiszálakat belehúzod a bevágásokba és a szembe lévő bevágásokba így lassan "felhúrozod" a dobozt és lehet vele zenélni.  Łł=

Ez kicsit off...bocs

On: Edzőtársam küldi...orrdugulás...szemirrítáció...durranás mindenütt.
Lehet,hogy kettőnknek kéne nyitni egy " Mit lehet készíteni a Plasmajet dobozából" topikot? ;D
Bár később néztem ezt a tesztek közé kellett volna betennem ˝=/.Át lehet esetleg helyeztetni ????...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 09. - 09:26:24
Válasz #7
Nem elérhető

endre66


De dúrva...  @-o
Mibe fogadunk, hogy napok kérdése, és a méltán szánalmas bulvárújságok egyike lehozza a főcímet:  Lantosz Jánosz a saját gyermekétől veszi el a tápanyagot!     !+"%

2008. Április 09. - 10:57:47
Válasz #8
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sokkal jobb hír fog megjelenni a búlvárban Johnny papáról, mégpedig:

Hétvégén Johnny, miközben 38 fokos lázzal feküdt a viharos szombat estén, a tv szobájában rejtélyes körülmények között meghajlott a leveses kanál, így mostantól Johnny mester neve "Uri Johnny Geller"... :D  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 09. - 13:00:26
Válasz #9
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sokkal jobb hír fog megjelenni a búlvárban Johnny papáról, mégpedig:

Hétvégén Johnny, miközben 38 fokos lázzal feküdt a viharos szombat estén, a tv szobájában rejtélyes körülmények között meghajlott a leveses kanál, így mostantól Johnny mester neve "Uri Johnny Geller"... :D  ;D
Vigyázz Johnny kitiltanak a termekből,ha a rudakat is elhajlítod :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 09. - 21:33:50
Válasz #10
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Köszönöm az eddigi infokat és észrevételeket,várok még hasonlókat Łł=
Nos nekem meg kora reggel sikerült megszereznem a kapszulákat(és még csak ki sem kellett csavarnom a Zsófi kezéből :D).
Edzés előtt 2 órával vettem be (fél adag superpump-al) és kb az edzés kezdetére megjött az a  pszicoszomatikus érzés ami eddig igazából csak a NanoVapor-nál jött át.Az arcom kipirult(pedig nem szégyeltem magam) és egy kellemes melegérzet futott végig rajtam(pedig már a hasmenésem is elmúlt ;D).
Az edzés különösen ahhoz képest hogy 3 napja alig tudtam elbillegni a Wc-ig frenetikus volt.Gondolni sem mertem ilyen erő-állóképesség kombinációra a mai napra,úgyhogy eddig mindenképpen a Plasmajet  (:-).
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 09. - 21:42:55
Válasz #11
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sokkal jobb hír fog megjelenni a búlvárban Johnny papáról, mégpedig:

Hétvégén Johnny, miközben 38 fokos lázzal feküdt a viharos szombat estén, a tv szobájában rejtélyes körülmények között meghajlott a leveses kanál, így mostantól Johnny mester neve "Uri Johnny Geller"... :D  ;D
Hihetetlen de Nagyon jól ráéreztél(akkor Te vagy Uri Efit Geller).
Éppen 39fokos lázzal feküdtem szombaton az Uri Geller show alatt és szóltam az asszonynak,hogy" He,hozzá má be egy kanalat a szobába oszt tedd má a tv tetejére".
Ő kiment és együtt néztük a "showt".Aztán egyszer megkértem hogy hozzon be nekem egy teát a konyhából,mire Ő kiment egy percre...
Ezt nem tudtam kihagyni akármilyen rosszul is voltam,megemeltem nagy testemet és gyorsan felkeltem és a tv-n levő kanálhoz botorkáltam és gyorsan meghajlítottam.Ép hogy visszafeküdtem ,nyakig betakaróztam és mozdulatlanul vártam,már jött is ..és óriásit kiálltott,hogy"úristen meghajlott a kanál a tv tetején ;D ;D ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 09. - 21:44:04
Válasz #12
Nem elérhető

fastor


Sokkal jobb hír fog megjelenni a búlvárban Johnny papáról, mégpedig:

Hétvégén Johnny, miközben 38 fokos lázzal feküdt a viharos szombat estén, a tv szobájában rejtélyes körülmények között meghajlott a leveses kanál, így mostantól Johnny mester neve "Uri Johnny Geller"... :D  ;D
Hihetetlen de Nagyon jól ráéreztél(akkor Te vagy Uri Efit Geller).
Éppen 39fokos lázzal feküdtem szombaton az Uri Geller show alatt és szóltam az asszonynak,hogy" He,hozzá má be egy kanalat a szobába oszt tedd má a tv tetejére".
Ő kiment és együtt néztük a "showt".Aztán egyszer megkértem hogy hozzon be nekem egy teát a konyhából,mire Ő kiment egy percre...
Ezt nem tudtam kihagyni akármilyen rosszul is voltam,megemeltem nagy testemet és gyorsan felkeltem és a tv-n levő kanálhoz botorkáltam és gyorsan meghajlítottam.Ép hogy visszafeküdtem ,nyakig betakaróztam és mozdulatlanul vártam,már jött is ..és óriásit kiálltott,hogy"úristen meghajlott a kanál a tv tetején ;D ;D ;D
;D Łł=
ez nagy :-):-)::
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 11. - 11:01:30
Válasz #13
Nem elérhető

tomi


:D Mi is néztük a haverommal a show-t. Kimentem kanálért meg óráért. Mondtam a lakótársamnak, hogy: Meglátjuk mekkora Isten ez a Geller, mert nekem is van egy kis meglepetésem a számára. A kanál fakanál volt, az órában pedig nem volt elem. És képzeljétek mi történt! Tovább röhögtünk.... /7%
Up the dose, lift the most!

2008. Április 12. - 13:56:33
Válasz #14
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Akkor én leszek az első :D Bevétel után 30 perccel: orrdugulás...szemvörösödés...arcpirulás...merevedés ;D Nekem az optimális idő edzés előtt 2 óra, ilyenkor tudok teljes pumpáltságot kihozni - de ez valami egészen más mint amit eddig bármitől(!!!) tapasztaltam. Erőben nekem nem dob, viszont a pumpáltság, illetve az, hogy gond nélkül újraindítható az egész folyamat, nekem nagyon tetszik. Amit sokan írtak, hogy fél napig bedurrannak, meg ilyenek, nálam nem jön ki. Az biztos, hogy nyáron végig használom, vérkeringést tuti fokozza, eresedésben segít, és enyhe vízhajtó hatása van nálam. Röviden ennyi. Szerintem a legjobb NO fokozó(talán egy kicsit több) ami manapság kapható. Ja, és én magamat szponzorálom, még mielőtt bárki azt hinné, hogy ez mocskos, anyagi érdekből elkövetett reklám. Sok sikert hozzá, jó választás!
Igen,most már a 2.adagot vettem be(kétnaponta használom) és hasonló hatásokat érzek én is :D.Tehát az arcpír az egyértelmű,de nekem ez este egy un,második hullámban is ismét előjön.Egyértelműen érezni az NO hatást,mint írtam azzal a bizonyos pszichés "tolással" a háttérben.Ja és Pistinek akartam tegnap a telefonban mondani csak elfelejtettem,hogy a hamarosan kezdődő diétájához nagyon is tudom ajánlani(esetleg Sztereonak szintén),hogy miéert azt majd meglátják ha kipróbálják ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu