2024. Április 27. - 22:48:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fekvenyomó és Erőemelő tavaszi szezon IPF EPF és regionális versenyek  (Megtekintve 64362 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 21. - 20:11:55
Megtekintve 64362 alkalommal
Nem elérhető

blade


Helló mindenkinek.
Berkes Laci ötletépől indulva nyitok egy topikot ennek a témának is.
Hátha valakit érdekel az erőemelő és fekvenyomó versenyzés.
Amit tudok beírok helyszínek és időpontok és amelyiken személyesen ott leszek egy rövid beszámoló.
Ha valaki tud valamilyen versenyt az országban legyen az bármilyen kicsi is kérlek írja be!

Akkor kezdjük:
A tavaszi szezonból pár versenynek már vége lett pl.
Eger kupa, Erőemelő ob., Véstő kupa és a Fekvenyomó Masters vb.
Ezekről a versenyekről és a személyes felkészülésemről már olvashattatok.
A hétvégén tehát április 25-26-27 lessz megtartva a Fekvenyomó diákolimpia Orosházán. Eddig 534- nevező van, ha jól tudom.
Én is jelen leszek, mint versenybíró.
Legkésőbb Hétfőn jön a rövid beszámoló.
 Erőemelő felnőtt euerópabajnokság május 6-10 Fridek Mystek reményeimk szerint erről uis tudok írni.

Ifi Jun Erőemelö Magyar bajnokság május 24-25
És még úgy tudom a Kiskunkupa is ekkor lessz.
Egyenlőre ennyi ahogy tudok valami biztosat rögtön felteszem.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 21. - 20:23:24
Válasz #1
Nem elérhető

sasa


Jövő héten szombaton mi is nyomunk egyet Pápán.
Megpróbáljuk megbeszélni Andrással, hogy mi is indulhassunk a Balaton Kupán.
Almádiban készülj fel rá, hogy nem tudsz majd elbújni a sörözés elől! ;-oo-;

2008. Április 21. - 20:28:09
Válasz #2
Nem elérhető

blade


Jövő héten szombaton mi is nyomunk egyet Pápán.
Megpróbáljuk megbeszélni Andrással, hogy mi is indulhassunk a Balaton Kupán.
Almádiban készülj fel rá, hogy nem tudsz majd elbújni a sörözés elől! ;-oo-;
Ja tényleg Fekvenyomó Profi Liga Pápa.
Bocs Sasa majdnem kiment a fejemből.
Mielőtt nyomtok érdeklődjetek Andrásnál, mert úgy tudom születet egy olyan döntés 2008 Januári hatályal, hogy aki indul a Profi Ligában egy évig nem kaphat amatőr versenyengedélyt, de ezta hétvégén megtudom biztosan.
A sörözés elől semmiképpen nem búlyokel ez biztos. ;-oo-;
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 24. - 17:14:02
Válasz #3
Nem elérhető

Norbert002


Blade az ifjusági junior OB biztos hogy 24-25-én lesz? Mert néztem a hunpoweren a naptárban tényleg úgy van, de 24-25-ére a fekvenyomó magyarbajnokság vna kirakva.

2008. Április 24. - 17:22:41
Válasz #4
Nem elérhető

blade


A fekvenyomó Magyar Május 31 jun.01
Eddig így tudom, de hétvégén eggyeztetek Andrással és Vasárnap többet tudok.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 24. - 18:07:41
Válasz #5
Nem elérhető

Norbert002



2008. Április 25. - 10:10:14
Válasz #6
Nem elérhető

sasa


Szét vet az ideg! ˝=/
Egész idáig kiméltem a vállamat, hogy az idén ne legyen gond vele. De ahogy felvettem a ruhát és rámentem a nagyobb súlyokra, megint elkezdett fájni.
Egy héttel a verseny elött nagyon boldog vagyok. Most a versenyig pihi, aztán meglátjuk. ????...

2008. Április 25. - 13:03:20
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


Szét vet az ideg! ˝=/
Egész idáig kiméltem a vállamat, hogy az idén ne legyen gond vele. De ahogy felvettem a ruhát és rámentem a nagyobb súlyokra, megint elkezdett fájni.
Egy héttel a verseny elött nagyon boldog vagyok. Most a versenyig pihi, aztán meglátjuk. ????...

Szia Sasa

Én is vállfájós vagyok nagyon, pedig töredékével nyomok mint te, de nem is ez a lényeg, hanem hogy kb 4 hete megy a Dymatize Joint repair, és szerdán mikor fekvenyomtam, egyáltalán nem fájt a vállam, még mondtam is a többieknek hogy "hidraulika bazze"  !+"% Sok mindent kipróbáltam, de ez az első ami érezhetően rendbe hozott, hátha neked is segítene kicsit. Mondjuk 1 hét alatt nem tudom mennyit érhet, csak gondoltam megosztom veled  8-)

Sok sikert egyébként, én tudom hogy jól fogsz szerepelni, csak keményen!!  @:-)  @-o

Ui: napi 2 szem megy, lehet hogy agresszívabb adagolásban még jobb is lenne...  :-}

2008. Április 25. - 14:34:12
Válasz #8
Nem elérhető

BeLo


Blade a Fekvenyomó Magyar május 24-25.lesz.
Beújítottam egy 50 –es katanát. Tegnap Kálmán barátommal törtem (volna) be. Felvettem a ruhát: 220 esélytelen, 240 esélytelen, 260 félig, 270 kg  kb 5 cm-re megállt a mellemtől ( kb 3 szor mentem rá a 270 kg ra)
Ami reményt add, hogy a 270 kg magamtól nyomtam vissza. Az ob-ig minden héten ruházok. Az álom súly a 260 kg lenne versenykörülmények között.

SASA: Sok sikert!!!!!!

2008. Április 25. - 14:42:54
Válasz #9
Nem elérhető

ati75


Blade a Fekvenyomó Magyar május 24-25.lesz.
Beújítottam egy 50 –es katanát. Tegnap Kálmán barátommal törtem (volna) be. Felvettem a ruhát: 220 esélytelen, 240 esélytelen, 260 félig, 270 kg  kb 5 cm-re megállt a mellemtől ( kb 3 szor mentem rá a 270 kg ra)
Ami reményt add, hogy a 270 kg magamtól nyomtam vissza. Az ob-ig minden héten ruházok. Az álom súly a 260 kg lenne versenykörülmények között.

SASA: Sok sikert!!!!!!

270-el ruhát betörni..:!!!!!Brutál állat!!!!!   :-)!

2008. Április 25. - 14:55:37
Válasz #10
Nem elérhető

AtisFace


Ha már a vállfájásról van szó, akkor szeretnék tanácsot kérni!
Nekem csak egy gyakorlatnál fáj a vállam, még pedig a fekvenyomásnál, ha 100kg-am felett nyomok és érdekes módon csak az első leengedésnél fáj, de ott vmi kibírhatatlanul :-[. A váll karon lévő tapadási pontjánál fáj. Animal felxet próbáltam, de az nem segített. ?:-/
(vállazást multkor olyan keményen toltuk hogy majdnem  :---- a vége és akkor sem fájt)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Április 25. - 19:39:45
Válasz #11
Nem elérhető

Norbert002


Nekem is jutott mostanába vállfájásból. Nálam szerintem a nyakmögött nyomás idézte elő mert miuután azt elhagytam rá 1-2 hétre elmult a vállfájásom valamiért nem szereti a vállam azt a gyaksit.

2008. Április 25. - 21:21:06
Válasz #12
Nem elérhető

sasa


Szét vet az ideg! ˝=/
Egész idáig kiméltem a vállamat, hogy az idén ne legyen gond vele. De ahogy felvettem a ruhát és rámentem a nagyobb súlyokra, megint elkezdett fájni.
Egy héttel a verseny elött nagyon boldog vagyok. Most a versenyig pihi, aztán meglátjuk. ????...

Szia Sasa

Én is vállfájós vagyok nagyon, pedig töredékével nyomok mint te, de nem is ez a lényeg, hanem hogy kb 4 hete megy a Dymatize Joint repair, és szerdán mikor fekvenyomtam, egyáltalán nem fájt a vállam, még mondtam is a többieknek hogy "hidraulika bazze"  !+"% Sok mindent kipróbáltam, de ez az első ami érezhetően rendbe hozott, hátha neked is segítene kicsit. Mondjuk 1 hét alatt nem tudom mennyit érhet, csak gondoltam megosztom veled  8-)

Sok sikert egyébként, én tudom hogy jól fogsz szerepelni, csak keményen!!  @:-)  @-o

Ui: napi 2 szem megy, lehet hogy agresszívabb adagolásban még jobb is lenne...  :-}
Hihetetlenül jól esik, hogy így aggódtok értem! @:-)
Attól félek, hogy nálam már nagyobb a baj, hogy a joint segithetne. Az idén már nem szeretném szét injekcióztatni a vállam, mint tavaly.De azért holnap bemegyek a Lurdyba és beveszek marékszámra a Dymatizból. Nagyon szeretném megnyerni ezt a versenyt, már csak azért is mert ott lehetek a legnagyobbak közt, és velük együtt versenyezhetek.

2008. Április 26. - 07:33:23
Válasz #13
Nem elérhető

Norbert002


Sasa voltál már dokinál válladdal? nálunk a termben az egyik srácnak nyomás közbe kiakadt a válla aztán később kiderült hogy elszakadt benne neki valami aztán elment dokihoz és az adott neki vlmi szteroidos injekciót azóta jó neki fekvenyomni is tud vele már. Illetve a BBTV nem is tudom hanyadik részében volt Szakács Sándor akinek szintén váll problémái vannak és neki is vlmi doki egész jól rendbe hozta lehet érdemes lenne vele beszélni.

2008. Április 26. - 11:10:17
Válasz #14
Nem elérhető

God Vazzeg


Szét vet az ideg! ˝=/
Egész idáig kiméltem a vállamat, hogy az idén ne legyen gond vele. De ahogy felvettem a ruhát és rámentem a nagyobb súlyokra, megint elkezdett fájni.
Egy héttel a verseny elött nagyon boldog vagyok. Most a versenyig pihi, aztán meglátjuk. ????...

Szia Sasa

Én is vállfájós vagyok nagyon, pedig töredékével nyomok mint te, de nem is ez a lényeg, hanem hogy kb 4 hete megy a Dymatize Joint repair, és szerdán mikor fekvenyomtam, egyáltalán nem fájt a vállam, még mondtam is a többieknek hogy "hidraulika bazze"  !+"% Sok mindent kipróbáltam, de ez az első ami érezhetően rendbe hozott, hátha neked is segítene kicsit. Mondjuk 1 hét alatt nem tudom mennyit érhet, csak gondoltam megosztom veled  8-)

Sok sikert egyébként, én tudom hogy jól fogsz szerepelni, csak keményen!!  @:-)  @-o

Ui: napi 2 szem megy, lehet hogy agresszívabb adagolásban még jobb is lenne...  :-}
Hihetetlenül jól esik, hogy így aggódtok értem! @:-)
Attól félek, hogy nálam már nagyobb a baj, hogy a joint segithetne. Az idén már nem szeretném szét injekcióztatni a vállam, mint tavaly.De azért holnap bemegyek a Lurdyba és beveszek marékszámra a Dymatizból. Nagyon szeretném megnyerni ezt a versenyt, már csak azért is mert ott lehetek a legnagyobbak közt, és velük együtt versenyezhetek.

Nézd, ha 5kg-ot számít, már megérte  @:-) Menj és nyerd meg, mi számítunk rád  ;-oo-;  0o0o0