2024. Április 28. - 22:08:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hopika halasodása nem állhat meg,avagy Shredded Stack Vs. Hopika  (Megtekintve 57860 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 14. - 10:02:16
Megtekintve 57860 alkalommal
Nem elérhető

hopika


Kezdés az előző topikomból átmásolva...

A kezdő adatok:
2008.05.13
-magasság:173                                     
-súly:95,5 kg
-mell:120,2 cm
-comb:64 cm(bal)                                   
-vádli:45,5 cm(bal)
-kar:44,3 cm(bal)                                     
-alkar:34,5 cm(bal)       
-derék:89,3 cm
-fenék:100,5 cm

A bő egy hónap alatt a mostani formázásom alatt elért "definiáltság" növelése,a megmardt zsírréteg csökkentése a célom.
A segítőpartnereim ennek elérésében:
- a már jól bevált Hydroxycut Hardcore napi 7 szemes adagolással.
- Leukic az ajánlott adagolással
- On Whey
- Nitro Tech HC
- Glutamin Sr
- Hydroxycut CB
- On Fish Oil
- On Vitamin C
- Prolab Training Pak
és a végén csak a próba kedvéért a Shredded Stackben található vízhajtót is ellövöm...(nem hiszem,hogy sok értelme lenne,de ha már benne van el kell fogyasztani azt is!)
Before fotókat az előző topikomban láthattok-remélem az aftereken látható lesz a változás.

Edzés: teljesen érzésfüggő    4-6/hét + 2-5 aerob jellegű
Kaja: nem számolok-nem grammozok:miniális CH és zsír,fehérje pedig ami belém fér(na azért annyi nem...)

Holnap kezdődik is a móka-kacagás és remélhetően a zsírolvadás...
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 14. - 10:28:08
Válasz #1
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Május 14. - 10:31:08
Válasz #2
Nem elérhető

God Vazzeg


CH-t lent tartod nem lesz gond, nekem is ez a kulcs  :-oD
Elsőre úgy olvastam hogy Hopika hasasodása, de újra elolvastam, mert nem hittem el  !+"%

2008. Május 14. - 10:37:22
Válasz #3
Nem elérhető

hopika


Na erre van egy kibxszott nagy sztorim:

Kisgyermek voltam és "futott" a Lutra-album nevezetű gyerekbutítás(sztem sokan emlékeznek még rá) és én is részese voltam.
Gyűjtögettem szépen a matricákat az albumba,de volt egy amit az istennek sem tudtam megvenni/megszerezni.Asszem úgy volt,hogy ha már csak 3 db hiányzott,akkor írtál a Pannini(azt hiszem ez volt a cég)-nek és megküldték azt az utolsó 3 db-ot.
Mikor megküldték a 3 utolsót,akkor sem stimmelt a dolog annál az egy darabnál.Elméletileg az írás szerint egy ázsiai vadászmadárnak kellett volna a képen szerepelni,de egy szamárszerű állatocskát kaptam annál a számnál...grrr...agyvíz fel,mr épp levelet írtam a cégnek,hogy elqrták az albumot,mikor mégegyszer elolvastam a feliratot és csodák-csodájára a felirat átváltozott ázsiai vadszamárra...  !+"%
Na ekkorát nem égtem szerintem azóta sem...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 14. - 10:42:16
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


Na erre van egy kibxszott nagy sztorim:

Kisgyermek voltam és "futott" a Lutra-album nevezetű gyerekbutítás(sztem sokan emlékeznek még rá) és én is részese voltam.
Gyűjtögettem szépen a matricákat az albumba,de volt egy amit az istennek sem tudtam megvenni/megszerezni.Asszem úgy volt,hogy ha már csak 3 db hiányzott,akkor írtál a Pannini(azt hiszem ez volt a cég)-nek és megküldték azt az utolsó 3 db-ot.
Mikor megküldték a 3 utolsót,akkor sem stimmelt a dolog annál az egy darabnál.Elméletileg az írás szerint egy ázsiai vadászmadárnak kellett volna a képen szerepelni,de egy szamárszerű állatocskát kaptam annál a számnál...grrr...agyvíz fel,mr épp levelet írtam a cégnek,hogy elqrták az albumot,mikor mégegyszer elolvastam a feliratot és csodák-csodájára a felirat átváltozott ázsiai vadszamárra...  !+"%
Na ekkorát nem égtem szerintem azóta sem...

Ritkán szoktam hangosan röhögni a gép előtt, de most ez történt  @-o  :D

2008. Május 14. - 10:42:41
Válasz #5
Nem elérhető

parrre



2008. Május 14. - 10:49:16
Válasz #6
Nem elérhető

FirstLady


Elsőre úgy olvastam hogy Hopika hasasodása, de újra elolvastam, mert nem hittem el  !+"%
Azért szép lenne, ha egy férfi hasasodna (a szó legszorosabb értelmében)... 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Hopika, semmi gond, a mi korosztályunk ránézésre tanult olvasni, legalább ezek a szavak hasonlítottak, szóval ne csüggedj, a rendszerben van a hiba ;D ;D ;D ;D ;D
Nekem is van 1-2 ilyen sztorim, de nem írom le, mert az isten sem tudja lemosni rólam utána, hogy nem tudok olvasni :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 14. - 10:53:56
Válasz #7
Nem elérhető

fastor


Na erre van egy kibxszott nagy sztorim:

Kisgyermek voltam és "futott" a Lutra-album nevezetű gyerekbutítás(sztem sokan emlékeznek még rá) és én is részese voltam.
Gyűjtögettem szépen a matricákat az albumba,de volt egy amit az istennek sem tudtam megvenni/megszerezni.Asszem úgy volt,hogy ha már csak 3 db hiányzott,akkor írtál a Pannini(azt hiszem ez volt a cég)-nek és megküldték azt az utolsó 3 db-ot.
Mikor megküldték a 3 utolsót,akkor sem stimmelt a dolog annál az egy darabnál.Elméletileg az írás szerint egy ázsiai vadászmadárnak kellett volna a képen szerepelni,de egy szamárszerű állatocskát kaptam annál a számnál...grrr...agyvíz fel,mr épp levelet írtam a cégnek,hogy elqrták az albumot,mikor mégegyszer elolvastam a feliratot és csodák-csodájára a felirat átváltozott ázsiai vadszamárra...  !+"%
Na ekkorát nem égtem szerintem azóta sem...
@-o (:-)
eznagyonjóvolt @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 14. - 10:54:27
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg


Elsőre úgy olvastam hogy Hopika hasasodása, de újra elolvastam, mert nem hittem el  !+"%
Azért szép lenne, ha egy férfi hasasodna (a szó legszorosabb értelmében)... 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Hopika, semmi gond, a mi korosztályunk ránézésre tanult olvasni, legalább ezek a szavak hasonlítottak, szóval ne csüggedj, a rendszerben van a hiba ;D ;D ;D ;D ;D
Nekem is van 1-2 ilyen sztorim, de nem írom le, mert az isten sem tudja lemosni rólam utána, hogy nem tudok olvasni :D :D :D :D :D :D


Itten felénk vidéken a "megbelesedtél" és "meghasasodtál" simán közhasználatú kedves försztlédi  /:-)  ))=/ Legalábbis nekem volt szerencsém az elmúlt időben elég sűrűn hallani  ;-oo-;

2008. Május 14. - 22:06:36
Válasz #9
Nem elérhető

hopika


Na akkor a sok off után holnaptól beindul a stack.
A Hydroxycut Hardcore már ugye megy,de holnaptól beszáll a Leukic is a harcba.
Elméletileg és terveim szerint egy váll-láb-has kombóval kezdem a stackemet-ha javul valamit a torkom,akkor levezetem egy kis énekléssel/ordibálással(vagy épp felvezetem-majd elválik)
Jó éjt mindenkinek-újra beindultam!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 14. - 22:10:36
Válasz #10
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 15. - 17:38:14
Válasz #11
Nem elérhető

hopika


Na kezdődik a móka:
Váll-láb-has a teríték.Az anyag már bennem...14 óráig becsúszott 7 Hydroxycut Hardcore(meg C vit,multi,halolaj,3 kávé) és most dobtam be 6 Leukic-et 3 HC Carb Block-kal egyetemben.18-ra kiugrok az állomásra egy újabb Extremefit-es szállítmányért(Thnx Nyíregyháza!)-aztán uzsgyi egyből a terem!
A Rampage-en még gondolkodom,hogy betoljam-e ma az arcba...azért magammal viszem.
Este még jelentkezem-nehogy elaludjatok!!! @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 15. - 20:20:34
Válasz #12
Nem elérhető

hopika


Ez is megvót...

Ugye kísérletezgetés,meg érzésből ezdés,meg hasonló baromságok...ezek alapján edzegetek itt a határszélen.
Így lett ez ma is:terítéken a váll-láb-has
Hülyegyerek gondol egyet és belevág,csak úgy barom módjára.
Szuperszett:guggolás-nyak mögött nyomás-harangozás az alábbiak szerint 15x50kg-no pihi-15x50kg nyak mögött-no pihi-15x25kg harangozás és ebből elköveték 4 munkasorozatot.
kicsi szusszanás...
Szuperszett:merev lábas felhúzás-állig húzás-törzsforgatás a fenti sémát követve 10x50kg-no pihi-10x50kg-x rep(nem számoltam) és ezt 4x szintén
kicsi szuszi(nem Sustanon)...
Szuperszett:(egy kis csel-előre jött a váll)döntött törzsű oldalemelés-no pihi-oldalemelés-no pihi-lábnyújtás...ebből 3 sorozat
Na itt már vert a víz rendesen,de még bele kell vágni valamibe:
Szuperszett:nyomás nyakból egykezesekkel forgatva-no pihi-láblendítés(feneket és hajlítót is dolgoztatva) ők már csak 2 sorozatot kaptak...
Tetszett a dolog-nem is maradtam ott énekelni.
Most kipróbáltam egy új vegyítést turmix ügyileg-de csináltam már jobbat is...
egy kanál On Rocky Road, egy kanál On Double Rich Chocolate, egy kanál Nitrotech vaníliás és egy púpozott kanál Glutamin Sr.Yo-yo,de még kellene finomítani valamit rajta.
Na ennyit mára,holnap folytatjuk!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 15. - 22:20:27
Válasz #13
Nem elérhető

AtomAnti


Sok sikert a változásokhoz.
Az előző topicodban is nagyon sokat változtál!!!     ;-oo-; :-oD
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 15. - 22:26:03
Válasz #14
Nem elérhető

hopika


Köszi a bíztatást-megpróbálom odatenni magam-bár egy hónaptól(5 hét),azért túl sokat nem várok.
Szerintem realizálható lesz a végére egy 90kg-s súly(+/- 1kg) és sokkal jobb tonizáltság/szeparáltság/esetleg erezettség.Nem célom már a full-profi kinézet...én már csak egy ilyen kis hobbigyúrós leszek. @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!