2024. Május 16. - 04:04:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: kbalu „vissza” fejlődése Gaspari & Dymatize kiegekkel!  (Megtekintve 51788 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 23. - 19:14:42
Válasz #120
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Halihó!

Sikerült megcsinálni ma azt, amit beterveztem tegnap, mondjuk a vádli sajna nem fért bele! De sebaj, majd holnap! Eléggé húzós volt az edzés, Joeker adott pár terméket kipróbálásra...pörögtem elég rendesen! Szóval köszi ;)!
Holnap hát, vádli lesz...és illene hasaznom is!
A termékekről ismét kicsit: Intrapro...a legjobb fehérje amit eddig fogyasztottam! Oldódásra, szívódásra, ízre...mindenhogy hibátlan! NovedexXT egy nagyon jó teszto fokozó! Diétában is csak ajánlani tudom, nincs vizesedés, zsírosodás! Halodrol hozza a tőle elvárhatót, formásodtam, keményedtem, továbbra is fent áll az enyhe vízhajtás, bár ez már kicsit alább hagyott! SizeOn edzés közben sokat segít, nem fáradok annyira, tudok emelni a súlyokon, bár ez biztos a Halodrolnak is köszönhető! Nem brutális az erőnövekedés, de erősödtem! A Dymatize termékek is megbízhatóak, a jövő hónapban is ISO100at fogok használni, és a BCAA amino-t, glutamin-t is ettől a gyártótól fogom fedezni továbbra is!  :-)!

2008. Június 23. - 22:09:27
Válasz #121
Nem elérhető

Joeker


Halihó!

Sikerült megcsinálni ma azt, amit beterveztem tegnap, mondjuk a vádli sajna nem fért bele! De sebaj, majd holnap! Eléggé húzós volt az edzés, Joeker adott pár terméket kipróbálásra...pörögtem elég rendesen! Szóval köszi ;)!
Holnap hát, vádli lesz...és illene hasaznom is!
A termékekről ismét kicsit: Intrapro...a legjobb fehérje amit eddig fogyasztottam! Oldódásra, szívódásra, ízre...mindenhogy hibátlan! NovedexXT egy nagyon jó teszto fokozó! Diétában is csak ajánlani tudom, nincs vizesedés, zsírosodás! Halodrol hozza a tőle elvárhatót, formásodtam, keményedtem, továbbra is fent áll az enyhe vízhajtás, bár ez már kicsit alább hagyott! SizeOn edzés közben sokat segít, nem fáradok annyira, tudok emelni a súlyokon, bár ez biztos a Halodrolnak is köszönhető! Nem brutális az erőnövekedés, de erősödtem! A Dymatize termékek is megbízhatóak, a jövő hónapban is ISO100at fogok használni, és a BCAA amino-t, glutamin-t is ettől a gyártótól fogom fedezni továbbra is!  :-)!
helyes @:-) az Intrapro tényleg atom minőség kár hogy az ára is egyenes arányos vele :-\

2008. Június 24. - 21:09:47
Válasz #122
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hali!

Ma hát, vádli és has volt!
Hát: - döntött törzsű evezés
       - ülve evezés gépen
       - lehúzás tarkóhoz
       - lehúzás mellhez fordított fogással
 
Vádli: - álló vádli
        - szamár vádli
        - ülő vádli

A végén csináltam 2 gyaki hasat is 4 sorozatokkal!

Ma nem volt túl sok energiám, de ennek ellenére nem ment rosszul az edzés! Még hozzá kell szokni ehhez a hőmérséklethez, de szerintem még mindig jobb melegben edzeni, mint hidegben!

2008. Június 26. - 19:15:26
Válasz #123
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hi!

Ma láb edzés volt! Guggolást, elölguggolást és combfeszítőt csináltam szettben, majd ezután következett a merev lábas felhúzás, a combhajlító fekve és a combhajlító állva! Kicsit gyorsabban végeztünk ma, így belefért a hasazás is! Csináltam hasprést, lábemelést és hasgépes prést!
Nagyjából ennyi volt mára, holnap váll, tricepsz edzés lesz és remélem belefér a vádli is!

2008. Június 26. - 22:54:18
Válasz #124
Nem elérhető

Joeker


Hi!

Ma láb edzés volt! Guggolást, elölguggolást és combfeszítőt csináltam szettben, majd ezután következett a merev lábas felhúzás, a combhajlító fekve és a combhajlító állva! Kicsit gyorsabban végeztünk ma, így belefért a hasazás is! Csináltam hasprést, lábemelést és hasgépes prést!
Nagyjából ennyi volt mára, holnap váll, tricepsz edzés lesz és remélem belefér a vádli is!
nyomjátok csak holnap beurgrok szerintem  =/+' :-):-):: plasmajetet kipróbáltad már? holnap beteszteljük =/+' hogy a keddi nem csak placebo volt de úristen amit akkor éreztem nagyon kemény volt még most is olyan a vállam mint ami be lenne állva jónak tűnik a cuccos

2008. Június 27. - 21:31:03
Válasz #125
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szevasztok!

Ma váll, tricepsz, vádli tréning volt!

Váll: - mellről nyomás keretben
       - vállból nyomás gépen
       - oldalemelés
       - döntött törzsű oldalemelés
       - keresztcsigás hátsódelta gyaki

Tricepsz: - szűknyomás keretben
             - nyakmögé engedés kétkézzel (egykezes súlyzóval)
             - letolás egykézzel fordított fogással

Vádli: - állóvádli
        - fekvő lábtológépen vádli
        - szamárvádli

Ez volt a mai program! A következő 2 nap pihenő...vagyis annyira nem, mert ez a hétvége az enyém az üzletben!

2008. Június 27. - 21:35:47
Válasz #126
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hi!

Ma láb edzés volt! Guggolást, elölguggolást és combfeszítőt csináltam szettben, majd ezután következett a merev lábas felhúzás, a combhajlító fekve és a combhajlító állva! Kicsit gyorsabban végeztünk ma, így belefért a hasazás is! Csináltam hasprést, lábemelést és hasgépes prést!
Nagyjából ennyi volt mára, holnap váll, tricepsz edzés lesz és remélem belefér a vádli is!
nyomjátok csak holnap beurgrok szerintem  =/+' :-):-):: plasmajetet kipróbáltad már? holnap beteszteljük =/+' hogy a keddi nem csak placebo volt de úristen amit akkor éreztem nagyon kemény volt még most is olyan a vállam mint ami be lenne állva jónak tűnik a cuccos

Hali!
Még nem próbáltam a Plasmajet-et, de jövő hét után beiktatom...már nagyon kíváncsi vagyok rá!

2008. Június 28. - 19:10:25
Válasz #127
Nem elérhető

George


Ma lecsekkoltam kbalut munka közben :D Már nem hasonlít Vin Dieselre ;D Nagyobb :-)!

2008. Június 28. - 20:03:32
Válasz #128
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ma lecsekkoltam kbalut munka közben :D Már nem hasonlít Vin Dieselre ;D Nagyobb :-)!

Köszi!  ;) Épp most csinálgatunk képeket...de nagyon fos az eredmény sajna!

2008. Június 28. - 20:12:17
Válasz #129
Nem elérhető

George


Ma lecsekkoltam kbalut munka közben :D Már nem hasonlít Vin Dieselre ;D Nagyobb :-)!

Köszi!  ;) Épp most csinálgatunk képeket...de nagyon fos az eredmény sajna!
Mi is mennyit szenvedtünk, mire valami elfogadható összejött néha ˝=/ Persze a páradik szar kép után eldurran az ember agya, meg elmegy a kedve az egésztől :-\ Élőben azért jó az ;)

2008. Június 28. - 20:15:50
Válasz #130
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ma lecsekkoltam kbalut munka közben :D Már nem hasonlít Vin Dieselre ;D Nagyobb :-)!

Köszi!  ;) Épp most csinálgatunk képeket...de nagyon fos az eredmény sajna!
Mi is mennyit szenvedtünk, mire valami elfogadható összejött néha ˝=/ Persze a páradik szar kép után eldurran az ember agya, meg elmegy a kedve az egésztől :-\ Élőben azért jó az ;)

Mindjárt feldobom őket gépre, aztán ha netán lesz 1-2 elfogadhaató, akkor benyomom ide! Utálom magamról a képeket...

2008. Június 28. - 20:35:49
Válasz #131
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ez a 2 is szar, de ezek lettek talán a legkevésbé azok...

2008. Június 28. - 20:38:54
Válasz #132
Nem elérhető

George


Ezek tényleg nem jöttek most be ahhoz képest, ami élőben van. Csinálj párat majd edzés után ::) Ezek nem tükrözik a valóságot !+"%

2008. Június 28. - 20:41:39
Válasz #133
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezek tényleg nem jöttek most be ahhoz képest, ami élőben van. Csinálj párat majd edzés után ::) Ezek nem tükrözik a valóságot !+"%

Rólam még nem készült jó kép! Asszony szerint is tök más vagyok élőben! Asszem hanyagolom ez a képcsinálást!  ;D

2008. Június 30. - 10:19:14
Válasz #134
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Megvolt a mai tréning!
Mell, bicepsz edzés volt!

Mell: - Fekvenyomás vízszintes padon
       - Fekvenyomás 45fokos padon
       - Egykezes nyomás 30fokos padon
       - Keresztcsiga

Bicepsz: - Egykezes bicepsz
            - Keresztcsigán egykezes bicepsz
            - Scott-pados bicepsz

Jól ment az edzés, jól durrantam! A végén belefért a has edzése is! Holnap hát, vádli edzés lesz!
A héten elfogynak a Gaspari termékek, úgyhogy a hét végefelé írok egy hosszabb beszámolót!