2024. Április 27. - 15:56:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Firefighters Olimpic Liverpool Powerlifting World Champions  (Megtekintve 35397 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 23. - 09:26:56
Válasz #30
Nem elérhető

blade


Emlékszel?
Ugyanezt mondtam én is, hogy felcseréltem és nem ért a nyomásom szart sem.
És ráadásul a vállam is megfájdult tőle.
Azért még nekünk is van mit tanulnunk! ˝=/

Igen pont eszt beszéltük Szombaton is.
Ez az a sport ahaol mindig lehet még tanulni.
Amikor először ruhát cseréltem 20kg-al többett nyomtam igaz erösebb is lettem akkor, de így visszagondolva lehet, hogy az S/S-es ruha már kinyúlt volt és azért ment jobban az új ruhába. Most viszont mindkettő új és a méret is egyforma és at S/S-es sokkal jobb nekem.
Ezért váltunk és ahogy ati is mondta még van idő!!!
Remélem még a héten tudok tenni egy próbát ha nem jövőhét elején.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Július 23. - 10:15:06
Válasz #31
Nem elérhető

sasa


Fog az menni! Łł=
Pihenj rá és az öt nap legalább legyen meg a két nyomás közt. Tényleg van még időd bőven.
Egyébkénk én sosem foglalkozom vele, hogy mennyit nyomok. Lehet, hogy a sérüléseim miatt, de minden versenyen csak annyit nyomok ami a győzelemhez szükséges. Ha 160 kilóval nyerek, akkor ott megállok, mert feleslegsen nem teszem ki magam a sérüléseknek. Világcsúcsot úgy sem tudok produkálni, ezért én így gondolkodom.

2008. Július 24. - 21:20:38
Válasz #32
Nem elérhető

blade


Ez igaz sasa!!! Łł=
Mindig azt kell nyomni ami a győzelemhez kell.
De én minden versenyre úgy szeretek odamenni, hogy a legjobb formámat hozzam.
Visszatérve az edzésre a mai edzés gyengébb gugolás zsámolyra vizszint alá majd felhúzás és hát edzés.
Gugolás:
2x10 60kg
1x10 100kg
1x5 120kg
1x5 140kg
1x3 160kg
1x3 180kg
1x5 200kg
Felhúzás:
Mivel a gugolás jól bemelegített így 140kg-ról indultam:
1x5 140kg
1x5 180kg
1x5 200kg
1x5 220kg
1x5 230kg
Ezután mellhezhúzás szélesen majd háromszöggel és levezetésnek vállvonogatás 4x10 180kg
Holnap mell és kar edzés lessz!!
Megfogadom sasa tanácsát és kivárom a Hétfőt az újjabb ruházással!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Július 27. - 10:28:24
Válasz #33
Nem elérhető

blade


Helló vasharcosok!!!!

A hétvégén pihentem de pénteken volt még egy gyenge mell bicepsznapom.
Mell csak deszkásnyomás háromdeszkára:
1x10 60kg
1x10 100kg
1x5 120kg
1x5 140kg
1x5 160kg
1x3 180kg
1x3 185kg
És utánna csak ilyen bedurrantó bicepsz 10-15 ismétléssel.
Csavart bicepsz ülve.
Koncentráltbicepsz.
Csigásbicepsz.
Kalapácsbicepsz.
Holnap megyek a ruháért és este felhúzzuk!!!
Majd holnap este jelentkezem!!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Július 29. - 09:08:17
Válasz #34
Nem elérhető

blade


Ismét itt vagyok!!!
Tegnap elkezdtem törni az új ruhát!
A tapasztalatok biztatóak igaz nyomni még nem tudtam benne, dehát milyen ruha az amiben elsőre tudok nyomni!!!
Először csak deszkára nyomtam vele 230 240 245 ezek kimentek és még jól két deszkára. Utánna megpróbáltam leengedni hát a 252,5kg lejött, de olyan nehezen és sokáig engedtem le, hogy ki8 már csak félig ment.
A mellem felett az utólsó 10cm kb 10 15 másodperc alatt tette meg a súly.
Remélem a következő jobb lessz és tudok legalább egy értékelhetőet nyomni!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Július 29. - 09:30:18
Válasz #35
Nem elérhető

sasa


Ilyennek kell lennie az új jó ruhának. Az utolsó nyomásod már aggaszt egy kicsit. Bár bizzunk benne, hogy az első két nyomásnál már kinyomtad magad és azért nem ment ki. Az viszont nem jó, hogy lement a 252.5 kg, mert ez azt jelenti, hogy ebben a ruhában kb. ez lesz a max. nyomásod. Jövő héten már le fog menni a 240 kg is, ami a kezdő biztonsági nyomásod lehet.
Ilyen felépítésel és akarattal, mint ami neked van sokkal többre leszel képes! Łł=

2008. Július 29. - 10:07:41
Válasz #36
Nem elérhető

blade


Köszi sasa!!
Az engem is aggasztott egy kicsit, de arra gondoltam én is, hogy már kinyomtam magam meg a 252,5 is nehezn jött le és az alsó szakaszt inkább húztam mint engedtem és kegyetlen nehéz volt behúzni.
Viszont utánna se váll se kar fájdalom.
Ja és előtte még megtörtük a 265kg-al ami olyan súlky volt ami stabilan és folyamatosan húzás nélkül jött le nyomni viszont nem is próbáltam csak lassan leemelték.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Július 29. - 10:30:05
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


Ilyennek kell lennie az új jó ruhának. Az utolsó nyomásod már aggaszt egy kicsit. Bár bizzunk benne, hogy az első két nyomásnál már kinyomtad magad és azért nem ment ki. Az viszont nem jó, hogy lement a 252.5 kg, mert ez azt jelenti, hogy ebben a ruhában kb. ez lesz a max. nyomásod. Jövő héten már le fog menni a 240 kg is, ami a kezdő biztonsági nyomásod lehet.
Ilyen felépítésel és akarattal, mint ami neked van sokkal többre leszel képes! Łł=

Sasa!

Neked mennyi volt a legnagyobb nyomásod? Ruhával és ruha nélkül is érdekelne, ha nem vagyok indiszkrét  ;-oo-;

Köszi  :-){

2008. Július 29. - 12:41:22
Válasz #38
Nem elérhető

sasa


Sajnos nem tudok pontos és megnyugtató választ adni.
Mikor még fiatal voltam, akkor bodys szemmel néztem a világot és 130 kg-nál nem nyomtam nagyobb súllyal.
Az erőemeléssel csak pár éve foglalkozom, de a sérűlések végig kisértek.
Sajnos így ötven évesen már hurka vagyok. Igazából a vállam miatt 140 kg-ig megyek fel szériában, de utána már ruha kell.
Ha az idén jól kipihenem magam és nem kinoznak a nyavalyák, akkor remélem, hogy az ötven feletti kategóriában megközelítem a 220 kg-ot.
Most pl. a Balaton kupán kb. 150 kilóval nyomtak ebben a kategóriában.
Szeretnék jövőre bekerűlni az amatőr válogatottba.
Egyébként, mint korábban mondottam, mindig csak annyit kell nyomni ami a verseny megnyeréséhez szükséges! =/+'

2008. Július 29. - 13:12:56
Válasz #39
Nem elérhető

God Vazzeg


Sajnos nem tudok pontos és megnyugtató választ adni.
Mikor még fiatal voltam, akkor bodys szemmel néztem a világot és 130 kg-nál nem nyomtam nagyobb súllyal.
Az erőemeléssel csak pár éve foglalkozom, de a sérűlések végig kisértek.
Sajnos így ötven évesen már hurka vagyok. Igazából a vállam miatt 140 kg-ig megyek fel szériában, de utána már ruha kell.
Ha az idén jól kipihenem magam és nem kinoznak a nyavalyák, akkor remélem, hogy az ötven feletti kategóriában megközelítem a 220 kg-ot.
Most pl. a Balaton kupán kb. 150 kilóval nyomtak ebben a kategóriában.
Szeretnék jövőre bekerűlni az amatőr válogatottba.
Egyébként, mint korábban mondottam, mindig csak annyit kell nyomni ami a verseny megnyeréséhez szükséges! =/+'

Köszi a választ  ;-oo-; Nehéz behatárolni az embereket ránézésre, ki mennyit tud nyomni, olyan 220-240kg körül gondoltalak én is, remélem nem bántalak meg vele  :-){ Nekem elképzelhetetlen hasonló súlyok kinyomása, de remélem idén meglesz a 150 4x6-os szériába. Egyelőre ez a cél  :-} (Illetve először hogy bele tudjak nyomni, de ez tömegeléskor meglesz, gyorsan jön az erő  :P  >:D )

Szerintem példaértékű amit csinálsz, hogy ennyire odateszed magad, de ezt vagy így, vagy sehogy  @:-) Kívánom hogy összejöjjenek a terveid, és tudom, hogy rajtad nem fog múlni  :-/-(-:  8) Nyomd meg a 220-at, mert HIDRAULIKA VAGY!!!  :-O  Łł=


2008. Július 29. - 14:08:40
Válasz #40
Nem elérhető

sasa


Köszi God!
A 220 az szerintem meg lesz, csak még Belo-val kell majd konzultálnom a siker érdekében.
Csak az a fránya idő ne rohanna, mert érzem, hogy szép lassan száll el az erőm.
Ha nem lenne ilyen fiatal csajom, már biztos elhagytam volna magam. ;D

2008. Július 29. - 14:14:51
Válasz #41
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi God!
A 220 az szerintem meg lesz, csak még Belo-val kell majd konzultálnom a siker érdekében.
Csak az a fránya idő ne rohanna, mert érzem, hogy szép lassan száll el az erőm.
Ha nem lenne ilyen fiatal csajom, már biztos elhagytam volna magam. ;D

Csak így tovább, szorítok neked, Siófokra viszek egy másik bálnát is, ha minden igaz, oszt majd tátjuk a szánkat jól  8-)

2008. Augusztus 05. - 06:22:57
Válasz #42
Nem elérhető

blade


 Sziasztokl!

Kicsit elvagyok maradva sok volt a dolgom.Nem nagyon voltam gép közeleében.
Az edzés viszont az ment ezerrel. Kiegben annyi a változás hogy up your mass elhagyva egy kicsit és nitro-tech felemelve napi hat kanál.
A probolicot lecseréltem rá mert nem tudtam szerezni és nagyon kellett.
A súly ma reggel 105,7kg. lassan lehet hízni befelé a versenyre.
Az új ruha törését befejeztem.  ˝=/
Szerintem esélyem sincs 29.-én nyomni benne. Szombaton a 255kg sem jött még le.
Inkább előveszem a régi ruhát és kevesebbet nyomok de zudok nyomni.
Azért remélem a 240kg így is meg lessz.
Jövő hétre kapok ajándék tárcsát és megtudom nézni a gugolás csúcsát.
Ma lábedzés és este beszámolok hogy ment.
Szombaton Siófok!!!!
 
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Augusztus 05. - 21:56:50
Válasz #43
Nem elérhető

blade


Megvolt a mai edzés is!
Így a verseny közelettével már csak három napig a versenygyakszikra edzek és negyedik nap jönnek a kiegészítő gyakorlatok.
Ma gugolás:
2x10 60kg
1x10 100kg
1x10 140kg
1x3 160kg
1x3 180kg
1x3 200kg
1x3 220kg
1x3 240kg
1x3 255,5kg
Ruha nem volt csak öv és bandázs.Lehet hogy ment volna még egy biztos, de lehet kettő is.
de inkább legközelebb megyünk a 260-ra.
Utánna csak a combhajlítót dolgoztam meg egy kis merevlábas felhúzással 2x15 150kg
Majd has és ennyi.
Holnap fekvenyomás!!!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Augusztus 06. - 21:39:18
Válasz #44
Nem elérhető

blade


Üdv mindenkinek!!!

Megtörtént a mellek szétzúzása!!
Fekvenyomással kezedtem robbanékonyan 115kg 6x3
Ezután jöhet a deszkázás még mindig három deszkával.
1x3 140kg
1x3 160kg
1x3 180kg
1x2 190kg
Majd levezetésnek 3x10 140kg teljes nyomás.
Utánna 3x10 30fokos nyomás 120kg.
Teljesen kész lettem még lenyomtam 5x30 hasprést és egy adag anabolic halot és pihi.
Lefekvés előtt még két kanál nitro tech!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!