2024. Április 29. - 01:49:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vajh' mi marad/alakul a fesztiválszezonban belőlem???Majd meglátjuk!  (Megtekintve 96573 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 27. - 12:04:54
Válasz #15
Nem elérhető

hopika


kiváncsi leszek hosszú távon a dren hogy muzsikál  @:-) sok sikert
Hát ez a 3. nap:mostanra rájöttem,hogy ha reggel veszem be a Dren-t és csak utána megy a 3-4 napi kávé+az Anadrox,akkor nem fáj a fejem.
De ha fáj sem érdekel-arra van gyógyszer... @-o
A következő lépcső a szoktatásnál,hogy be tudjam venni a Rampage-t is edzés előtt.Jövő héttől betársítom őt is újra a harcba.

Ma egy váll-tricepsz-has edzést tervezek és a hétvégén elveimmel ellentétben megalkotok egy új edzéstervet,mely a tricepsz/váll/hát prioritására fog törekeni.Ezt majd azért a nagyokkal is egyeztete,bár nem hiszem hogy nagyon mellé tudnék lőni...
See ya!
Te hopi...nem belepofázni akarok, de a szíved hogy áll ehhez a sok pörgéshez? :-/-(-:

Most még bírja...Sztem az lenne a sokk neki,ha nem kapna elég fuel-t...koffein és stimulánsok formájában.
Néha gondolkodom amúgy rajta,hogy a zsírégetés-fogyás mizériát egy kicsit más kiegekkel kellene elősegíteni,mert az ördög nem alszik:mi van,ha 3.-ra is beüt a krach...és a motort már nem lehet megint beröffenteni...
Na ezen nem agyalok inkább:nem akarok minden egyes fizikai tevékenységtől eltiltott asztalnál ülő lenni.
Hamarosan visszább veszek a stimuláns adagokból-lásd már ma is csak 6 Anadroxot veszek be a Dren és koffein adagomhoz...a Rampage-val meg várok egy ideig.
Uff-szóltam!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 27. - 12:20:31
Válasz #16
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 27. - 12:32:25
Válasz #17
Nem elérhető

FirstLady


Ennyi koffeintől kimúlnék nem vagy semmi  ;)
Én egy redbulltól is rosszul vagyok simán... szívdobogás, ólmos álmosság, és vérnyomás hatszázon...
Tényleg nem semmi vagy hopika :-)! 8-) ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 27. - 12:59:22
Válasz #18
Nem elérhető

hopika


Ja és azt hozzá kell tenni,hogy pont mostanában mérték a vérnyomásom a fesztivál ideje alatt szombati nappon-mivel volt véradás is:
Akkor napi 8Hydroxycut Hardcore+2-3 kávé és számolatlan Red Bull csúszott le-simán produkáltam egy 110/57-es vérnyomást...Hmmm,ez az érdekes.
Sztem stimulánsok nélkül leállna a szervezetem...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 27. - 13:02:18
Válasz #19
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja és azt hozzá kell tenni,hogy pont mostanában mérték a vérnyomásom a fesztivál ideje alatt szombati nappon-mivel volt véradás is:
Akkor napi 8Hydroxycut Hardcore+2-3 kávé és számolatlan Red Bull csúszott le-simán produkáltam egy 110/57-es vérnyomást...Hmmm,ez az érdekes.
Sztem stimulánsok nélkül leállna a szervezetem...

Ugyanmár.. Nekem is alacsony a vérnyomásom, mondhatni orvosi rendelvényre iszom a kávét. Tesztótól meg androlictól voltam eddig a legjobban  @-o Most meg a Dren ami nagyon bejön, itt izzadok és gépelek 100-al, mert jóóóóó  @:-)

2008. Június 27. - 13:05:57
Válasz #20
Nem elérhető

FirstLady


Ja és azt hozzá kell tenni,hogy pont mostanában mérték a vérnyomásom a fesztivál ideje alatt szombati nappon-mivel volt véradás is:
Akkor napi 8Hydroxycut Hardcore+2-3 kávé és számolatlan Red Bull csúszott le-simán produkáltam egy 110/57-es vérnyomást...Hmmm,ez az érdekes.
Sztem stimulánsok nélkül leállna a szervezetem...
Akkor téged se lehet nagyon felidegesíteni :D :D :D :D :D :D :D :D :D
én bezzeg még vért sem adhatok, mert kicsi a súlyom hozzá 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 27. - 13:30:59
Válasz #21
Nem elérhető

hopika


Hát nem vagyok egy ideges típus alapvetően.Ha ideges vagyok ott már baj van...főleg,ha valaki elém kerül...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 27. - 15:02:04
Válasz #22
Nem elérhető

George


Hát nem vagyok egy ideges típus alapvetően.Ha ideges vagyok ott már baj van...főleg,ha valaki elém kerül...
Ezt megnézném ;D Panzer Division Hopi >:D :-/--

2008. Június 27. - 15:10:01
Válasz #23
Nem elérhető

hopika


Általában egy ütés,vagy rúgásig jut el a dolog...általában elég...de még általános iskolában szedtek le egy gyerekről,amikor épp a fejét vertem bele a lépcsőbe...
Na azért nem megijedni:életemben szerintem nem volt még 10 eset,hogy kihoztak a sodromból.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 27. - 15:47:05
Válasz #24
Nem elérhető

Seth


Általában egy ütés,vagy rúgásig jut el a dolog...általában elég...de még általános iskolában szedtek le egy gyerekről,amikor épp a fejét vertem bele a lépcsőbe...
Na azért nem megijedni:életemben szerintem nem volt még 10 eset,hogy kihoztak a sodromból.

De abból 2 haláleset és 3 nyolc napon túl gyógyuló...   ;D ;D

2008. Június 27. - 15:55:51
Válasz #25
Nem elérhető

hopika


Haláleset biztos nem volt...a 8 napon túl gyógyulóról nem merek nyilatkozni... o:)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 27. - 15:57:01
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


Haláleset biztos nem volt...a 8 napon túl gyógyulóról nem merek nyilatkozni... o:)

Hopika az állat  :-/--  !+"%  @:-)

2008. Június 27. - 16:01:05
Válasz #27
Nem elérhető

hopika


azé' az nem...tényleg legritkább esetben borul el az agyam és nem is vagyok büszke rá...legtöbször a kellemetlen helyzeteket is inkább csak és kizárólag szóban próbálom elintézni.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 27. - 16:07:06
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


azé' az nem...tényleg legritkább esetben borul el az agyam és nem is vagyok büszke rá...legtöbször a kellemetlen helyzeteket is inkább csak és kizárólag szóban próbálom elintézni.

Áhh, nem szokott működni a verbális kommunikáció  :-\

2008. Június 28. - 13:09:45
Válasz #29
Nem elérhető

hopika


Megvolt tegnap a váll-tricepsz edzés.Hasazni nem hasaztam,mert edzés előtt majd' 3 órát énekeltem,ami elég rendesen megviselte a hasamat is.
Mindkét izomcsoportra 4-4 gyakit csináltam az elsőnél 4,a többinél 3 sorozattal.
Jó volt és meglett az aznapi 3. szarráizzadás is... @-o és még mos is érzem a vállam is és a tricepszet is-jó érzés!
Ma valószínüleg csak bicikli-szobabicikli lesz soron,mivel ma egymás után próbálunk mindkét zenekarommal 5-től és 7-től...
See ya!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!