2024. Április 28. - 22:48:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Total Domination-Anabolic Xtreme 3-AD  (Megtekintve 25323 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 17. - 15:06:32
Válasz #15
Nem elérhető

hopika


                             
Testzsír-index:23,3%.

Ez ellen majd sürgősen tenni kell, most elhatároztam, hogy a teszt alatt 5 naponta elvégeztettem ezt a mérést durva 50,- Ft-ért, és majd meglátjuk, hogy mi fog történni.


Ez milyen teszsírmérés volt?Mert láttam már elég érdekes adatokat...Egy ismerősömnek,aki legalább olyan "zsíros",mint Fastor hozott a gép olyan 15-16% körüli értéket.Egy srácnak,aki kilóra ugyanannyi mint én,sörhas,10 centivel magasabb és mindenhol petyhüdt mint egy régi bőrfotel tized eltéréssel annyit dobott ki a gép,mint nekem...
Tükör...inkább.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 17. - 15:17:50
Válasz #16
Nem elérhető

darknight



Hidd el Hopi, azért még nem vagyok annyira kétségbeesve ;)!

Csak azért egy kicsit meglepett a dolog, de magam is tapasztaltam, illetve hallottam már érdekes adatokat.

De majd a képek alapján meg leszek ítéltetve a szakértő szemek által is, remélem...

Annyira jó lesz ez a kis mérés, hogy ez volt egy referencia-alap, mégha téves is, és 5 naponta ezzel lehet majd összevetni az elért eredményeket...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 17. - 15:19:49
Válasz #17
Nem elérhető

hopika


Adatokat is és természetesen a bónusz képeket is várjuk! @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 17. - 17:38:56
Válasz #18
Nem elérhető

tockon2


Adatokat is és természetesen a bónusz képeket is várjuk! @-o @-o @-o
Anno én is csináltattam ezt a mágneses, fogdosós testzsír-mérést, aminél ugye az adatokat is meg kell adni. Az első mérés után csináltattam rögtön mégegyet, de 5 évvel többet írattam a gépbe a koromhoz. 4%-al kevesebb lett a zsírtömegem 2perc alatt! ::)

2008. Július 17. - 21:14:19
Válasz #19
Nem elérhető

darknight



Lábadozok... :-OO

Ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy hosszú hónapokig tartó kihagyás után ma újra lábaztam, ez volt egyébként a teszt első hivatalos edzése.

Mivel 2 hónapja termet váltottam, a mai nap annak jegyében telt, hogy ismerkedtem a gépekkel.

Combfeszítő:
20x30, 15x40, 10x50 (A korábbi teremhez képest mások a gépek, így itt kisebb súlyokkal tudtam edzeni, mint anno a másik helyen, ilyen volt még a combfeszítő- és a lábtológép is).

Lábtoló:
Ismerkedés gyanánt először 90 kilót tettem fel, belement 30 ismétlés, majd 20x140, 15x170, 10x200, 10x200.

Más a dőlésszöge a gépnek, mint megszoktam, de nem rossz. Sajna a súlyokkal gond lesz, most is úgy kellett a 200 kilót "összevadásznom", de jó lassú, pumpálós sorozatokat nyomtam, a láb kiegyenesítése nélkül, folyamatos feszüléssel.

Ülő vádli:
25x40, 20x50, 15x60

Combhajlító:
20x20, 15x30, 10x30, 10x30

Guggolás:
20x50, 15x70, 10x80, 10x90

Kitörés rövid egyenes rúddal:
20x22, 20x22, 20x22, 20x22 (Minden sorozatban 10-10 lábanként).

Volt még 4x20 hiperhajlítás, 5x8 húzódzkodás szélesen, illetve 4x30 felülés római-széken.

Képek is készültek, hihetetlen művészfotók, holnap igyekszem feltenni őket.

Edzés előtt betoltam 1,5 adag naNo Vapor-t, volt még egy kis elfekvő adag a karácsonyi MuscleTech-tesztből, edzés alatt ment 50 ml Dymatize:Liquid Super Amino 23,000 mg narancs ízben, valamint 20 gramm dextróz+20 gramm maltodextrin+4 kis adagolókanálnyi Scivation: Xtend, ez 7 gramm L-Leucine-t, 5 gramm L-Glutamine-t, 3.5 gramm L-Isoleucine-t, 3.5 gramm L-Valin-t és 2 gramm Citrulline Malate-t tartalmaz.

Edzés után pedig lecsúszott 1 adag Dark Matter, ami ismét csak dícséretet kap azon tulajdonságáért, hogy nem telíti el a gyomrot, de azonnal érezhető a visszatöltő-betöltő hatása.

Méretek a következők, amatőr módon, önmagam által mérve:

Testmagasság: 1,78 méter.
Testsúly: 92,50 kilogramm.
Mellkas: 119 cm.
Derék: 91 cm.
Bicepsz: 45-45 cm.
Comb: 61-61 cm.
Vádli: 41-41 cm.

Lehet, hogy van némi pontatlanság, de majd a következő méréseket is én fogom végezni, azokat is elrontom majd, de így végül mégis látható lesz majd a (remélhetőleg pozitív) változás.

Ma még lesz kaja, lehet hogy 2x is szilárd formában, csirkemell+tepsis krumpli, illetve lefekvés előtti "jó-éjt" turmix.

Erősen gondolkodok még egy doboz 3-AD beszerzésén, de anyagilag ebben a hónapban ez már kizárt, így is az Asszonytól kellett kölcsönkérnem. Viszont nekem sokkal szimpatikusabb lenne egy 30 napos, emelt dózisú kúra (értsd: napi 6 szem), mint egy 6 hetes fieszta napi 4 szemmel.

Úgyhogy drága milliomos barátaim, várom a felajánlásokat, a számlaszámom a következő... ;D

Most pedig nekiindulok táplálkozni, kedves pajtások, hogy ezzel is a fejlődés rögös útjára lépjek...

Mára ennyit, kapcs-ford. O0...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 17. - 22:20:50
Válasz #20
Nem elérhető

AtomAnti


Tesó ha jelentkeznek a milliomosok a 10 % irányítsd már át  a Svájci számlámra.
Kösz  O0
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Július 18. - 10:01:56
Válasz #21
Nem elérhető

darknight



"Látjátuk feleim szümtükhel, mik vogymuk..."

Nos, ahogy ígértem, elrettentésül következzen néhány kép:

Igazi mestermunka mind... (A képeken tapasztalható "hihetetlen élesség" annak tudható be, hogy lábazás után drogosokra jellemző "enyhe kézremegés" jelentkezett.)
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 18. - 10:03:25
Válasz #22
Nem elérhető

darknight


"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 18. - 10:04:55
Válasz #23
Nem elérhető

darknight



A folytatás folytatása...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 18. - 12:25:33
Válasz #24
Nem elérhető

madinorbi


Panaszkodtál Darknight ,hogy zsíros vagy ehhez képest 2 szénhidrátalapú tömegnövelő edzésközben is ch utánna vitargo + gondolom szilárdformában is fogyasztassz ch-t. Véleményem szerint ez rohadt sok ettől csak megy tovább a folyamat.
Nagyon el fog nyúlni a diétád ha egyszer belekezdessz.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Július 18. - 12:27:33
Válasz #25

B1ll4

Vendég
Gyerünk Uram ! Most már láttam a képen is TELE vagy ! 8-)

2008. Július 18. - 13:00:17
Válasz #26
Nem elérhető

darknight


Panaszkodtál Darknight ,hogy zsíros vagy ehhez képest 2 szénhidrátalapú tömegnövelő edzésközben is ch utánna vitargo + gondolom szilárdformában is fogyasztassz ch-t. Véleményem szerint ez rohadt sok ettől csak megy tovább a folyamat.
Nagyon el fog nyúlni a diétád ha egyszer belekezdessz.

Részben igazad van, de véleményem szerint az Up Your Mass és a Hi-Protein Mega Gainer a legjobb tömegnövelők közé tartoznak, és más hasonló termékhez viszonyítva szerintem jóval alacsonyabb a szénhidráttartalmuk, a profiljuk pedig önmagáért beszél.

Abban pedig esetleg félreérthető voltam, hogy napi 1 adag Hi-Protein-t nyomok jelenleg zabpehellyel felturbózva, ezt két részre osztva iszom meg. Ezt a későbbiekben váltani fogja az Up Your Mass, vagy esetleg napi szinten váltakoznak majd, ezt még nem döntöttem el. Az edzés utáni Dark Matter tuti marad, de lehet, hogy az edzés közbeni italból kiveszem a szénhidrátot, és csak az Xtend megy majd.

Köszi, hogy aggódsz madinorbi, de a szilárd szénhidrátbevitelem nem túl jelentős, úgyhogy emiatt nem kell félnem. A mostani derékra lerakódott zsír rossz munkahelyi kajálás,  napi min. 8 óra ülőmunka, felemásan sikerült tömegelés, illetve nulla kardió eredménye.

Ha letisztítom a kaját, illetve elkezdek kardiózni, akkor a pucolás nem lesz, nem lehet kérdéses. Amúgy nem panaszkodtam, csak leírtam, hogy a gép, amit használtam nem biztos, hogy jól mér, mert azért 23%-os testzsírral véleményem szerint nem így néznék ki.

Amúgy volt már rá példa (megjegyzem sajnos), hogy 1 hónap leforgása alatt 16 kilótól "szabadultam meg", úgyhogy a zsírvesztés miatt nem, inkább csak az izommegtartás miatt aggódom.

Nagyjából ennyi...

  >:D >:D >:D

"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 18. - 13:25:31
Válasz #27
Nem elérhető

George


Tavaly én is csináltattam ilyen testzsírszázalékos mérést, nekem is 20% körül volt akkor, hasonló testalkattal mint neked. Diéta végén sajna nem próbáltam újra lemérni, pedig nagyon kíváncsi lettem volna, hogy akkor mit hoz ki ˝=/ Nem mintha mérvadó lenne, inkább a tükörre hagyatkozzunk - szerintem.

2008. Július 18. - 14:34:00
Válasz #28
Nem elérhető

madinorbi


 :-)!
Örülök, hogy nem vetted kötözködésnek !
Hajrá !  @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Július 18. - 22:40:52
Válasz #29
Nem elérhető

darknight


Szép estét mindenkinek!

Lényegében eltelt a 2. tesztnap is, ma mell, valamint bicepsz-tricepsz szuperszettek voltak terítéken, kajából volt rántotta ismét, csirkemell, csirkecomb, köretnek párolt zöldbab, illetve pirított burgonya.

Délután edzés előtt hunytam kb. 20 percet, ami igazán jólesett, de egy szempillantás alatt magamhoz tértem és teljes erővel az edzésre fókuszáltam, rituálészerűen összeszedtem az edzőcuccaimat (öv, kesztyű, gurtni), valamint betáraztam egy shaker-nyi vizet, valamint egy másik shaker-be az Xtend-et és kb. 15-15 gramm maltót és dextróz, utána irány a terem.

Ahol annak ellenére dögmeleg fogadott, hogy kinnt ha nem is repkedtek a mínuszok, de azért nem volt túl nyáriasnak nevezhető az idő.

Persze ez nem szegte kedvemet, és nekiláttam az edzésnek a melllel, ami szerintem a váll mellett a leggyengébb testrészem.

Fekvenyomás:
10x60, 8x80, 8x80, 6x90, 6x90, majd végül vetkőző sorozat 6x90, 8x70, 12x50, mindez pumpálós stílusban, kiakasztás nélkül, mindkét holtpont előtt megállítva a súlyt.

Szűken nyomás egykezesekkel sima padon fekve:
10x25/k, 10x25/k, 10x27,5/k, 10x30/k

30°-os padon mellről nyomás egykezesekkel:
10x25/k, 10x25/k, 10x27,5/k, 10x27,5/k

Áthúzás egykezessel:
12x27,5, 12x30, 12x30, 12x30

Bicepsz-tricepsz szuperszettek:

1./
Bicepsz állva franciarúddal:
8x32, 8x37, 8x42, 8x47
Tricepsz ülve egykezessel:
12x27,5, 12x30, 12x30, 12x30

2./
Kalapács bicepsz mell elé behozva:
16x15/k, 16x17,5/k, 16x20/k, 16x22,5/k
Tricepsz-letolás csigán egyenes rúddal:
10x35, 10x45, 10x40, 10x40

3./
Bicepsz Scott-padon egykezessel:
8/kx12,5, 8/kx15, 8/kx17,5, 8/kx17,5
Tricepsz-lórúgás egykezessel maximálisan figyelve a helyes kivitelezésre:
10/kx10, 10/kx10, 10/kx10, 10/kx10

Volt még vállvonogatás Olympia rúddal test mögött dobogón állva:
10x60, 10x70, 10x80, 10x90, 10x100, 6x110

Valamint hasra 2x30 felülés római-széken, illetve tolódzkodás mellre 5x15.

Az edzésben még nem érzek változást, az eddigi súlyokat használtam továbbra is, lényegében ez a hét a kihagyás utáni, teszt felvezető hetet jelentette. Annyit tapasztaltam eddig, hogy az eddig sem éppen alacsony libidó-szint tovább emelkedett, lényegében egész nap "bevetésre készen állok". Hétvégén regenerálódás, és jövő héttől indul a progresszív edzésmunka.

Edzés előtt ma Anadrox-al próbálkoztam, valahogy a héten a naNO Vapor, illetve az előtte használt SuperPump 250 nem váltották be a reményeket, mindkettő használata után volt gyomorgyengeség, teltségérzet és némi hányinger.

Szerencsére ez az Anadrox-nál elmaradt, többlet energiát még nem jelentett, de kicsit élesebbek voltak a vonalaim edzés alatt, illetve jelentős izzadást okozott, amit én ugyancsak jó jelnek fogtam fel.

Egyenlőre ennyi...

Ja, mielőtt elfelejteném (Talán néhányan várnak erre ;)):

Motivation picture of the day:

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."