2024. Április 28. - 23:51:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Total Domination-Anabolic Xtreme 3-AD  (Megtekintve 25324 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 31. - 12:04:28
Válasz #45
Nem elérhető

darknight


A teszt 12-13-14. napja...

Bár egyre ritkábban jelentkezem, a teszt szépen halad a maga útján. Ahogy figyelem, szinte minden hivatalos 3-AD tesztelőnél (kivétel Atom) jelentkezett valami magánéleti zűr, érzelmi mélyrepülés, sajnos ez alól én sem lettem kivétel.

Senkit nem akarok a részletekkel fárasztani, van gond nem kevés, de azt nem hagyom, hogy ezek az edzésre is rányomják a bélyegüket. Annyi jelentőségük van talán a jövőre nézve, hogy a 22 nap 3-AD-t követő Post Cycle Therapy-ról valószínűleg már csak heti helyzetjelentéseket fogok írni.

De addig is lássuk az elmúlt napokat:

Mell-bicepsz/tricepsz-szuperszett nap:

Fekvenyomás:
8x50, 8x70, 8x80, 8x80, 6x90, 5x90, valamint egy 4x90+6x70+8x50-es vetkőző sorozat

Tárogatás 30°-os padon egykezesekkel:
8x17,5/k, 8x20/k, 8x22,5/k, 8x22,5/k

"Szűken nyomás" egykezesekkel sima padon fekve:
10x25/k, 10x25/k, 10x27,5/k, 10x30/k

Bicepsz állva egykezesekkel váltott kézzel:
16x15/k ,16x17,5/k, 16x20/k, 16x22,5/k

Tricepsz állva egykezessel:
10/kx12,5, 10/kx12,5, 10/kx12,5, 10/kx12,5

Bicepsz állva franciarúddal:
8x32, 8x37, 8x42, 8x47

Tricepsz-letolás hátgépen rövid egyenes rúddal:
10x30, 10x40, 10x40, 10x40

Kalapács bicepsz egykezesekkel test elé behozva váltott kézzel:
16x15/k, 16x17,5/k, 10x20/k, 16x22,5/k

Tricepsz-szűken nyomás franciarúddal:
10x52, 10x57, 10x62, 10x62

Vállvonogatás dobogón állva test mögött Olympia rúddal:
20x60, 15x80, 10x100

Tolódzkodás mellre: 4x15, felülés római-széken: 4x30.

Melltől nyomó gép:
Széles fogással/szűk fogással (egymás után a kettő, 5 másodperc pihenővel):8-8x60, 8-8x70, 8-8x80, 8-8x90

Hát-váll nap:

Felhúzás:
10x60, 10x80, 10x100, 8x120, 6x130

Vállból nyomás ülve egykezesekkel:
8x22,5/k, 8x25/k, 8x25/k, 8x27,5/k

Lehúzás hátgépen tarkóhoz-mellhez váltakozva hosszú rúddal:
8-8x60, 8-8x70, 8-8x70, 8-8x70

Oldalemelés egykezesekkel:
8x12,5/k, 8x15/k, 8x15/k, 8x15/k

Döntött törzsű evezés alsó fogással Olympia rúddal:
10x70, 10x80, 6x90 ????..., 10x80, 10x80

Vállból nyomás állva Olympia rúddal:
8x45, 8x50, 8x50, 8x50

Egykezes evezés:
10/kx27,5, 10/kx30, 10/kx30, 10/kx30

Oldalemelés oldalra döntött törzssel egykezessel:
8/kx10, 8/kx10, 8/kx10, 8/kx10

Vállvonogatás dobogón állva test előtt Olympia rúddal:
20x70, 15x90, 10x110

A végére még volt 2 sorozat vetkőző oldalemelés: 8x15/k+6x12,5/k+6x10/k+6x8/k, 8x12,5/k+8x10/k+8x8/k, valamint felülés római-széken: 4x30.

Röviden ennyi, a 3-AD szépen-csendben dolgozik, lassú, folyamatos erőnövekedés tapasztalható, némi tömeg-gyarapodás mellett, a cucc a libidót nem nyomta le, de már nem tapasztalható az első heti "szárnyalás".

Egy dolog biztosnak látszik már most: Ha nem is őrületes mértékű, de minőségi növekedés látható... :-)!

Végezetül jöjjenek az elmaradhatatlan lányok, a 12. napnál nem tudtam dönteni, így ott 2 kép is jár, a 2. heti fordulónapra pedig egy szolid, de valószínűleg minden férfi álmát jelentő, gyönyörű páros képet választottam...

Motivation picture of the day:

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Augusztus 13. - 21:34:27
Válasz #46
Nem elérhető

AtisFace


Hogy állsz a teszttel? Már két hete várom minden nap, hogy jelntkezz de semmi :-[.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 14. - 12:53:26
Válasz #47
Nem elérhető

darknight


Hogy állsz a teszttel? Már két hete várom minden nap, hogy jelentkezz de semmi :-[.

Üdv AtisFace ;-oo-;!

Ezek szerint mégiscsak érdekel valakit az én tesztem is...

Megvan a magyarázata annak is, hogy miért nem jelentkeztem ennyi ideig. Az otthoni számítógépet valami vírus támadta meg, netezni, böngészni, letölteni lehet, de valami miatt ha a fórumban hozzászólást akarok írni, akkor szó nélkül kikapcsol ????.... A privát üzeneteket pl. engedi, az e-mail-eknél hol csinálja, hol nem ˝=/...

Emellett a múlt héten csak hétfőn edzettem, utána hazautaztam a szüleimhez, és otthon voltam a hét maradék részében. Internetezni csak egy internet-kávézóban lehet(ett volna), ami persze szabadság miatt egész héten zárva volt. Így lényegében a teszt folyt, nem maradt abba, az edzéseket otthon lenaplózva vezettem, csak ezt nem tudtam a fórumon megjeleníteni.

A teszt 3-AD része hivatalosan múlt héten pénteken zárult le, szombat óta szedem az Anabolic Xtreme: Advanced PCT-jét egy hónapig napi 3 szemmel. Az utókúráról tervezek még 1-2 pillanatnyi helyzetjelentést, majd a végén egy végső összegzést.

De lássuk addig is a 3-AD-t.

A kúra alatt szinte végig magasabb szinten ment az edzés, erősödtem is (egyes gyakorlatoknál 5-10 kilókat emeltem, másoknál az ismétlésszámokon emeltem, vagy a kivitelezés precizitásán javítottam), mindenképpen érezhető volt a fejlődés. Negatívumot a termék mellékhatásaként személy szerint nem tapasztaltam, a libidó se nem nőtt, se nem csökkent. A regenerálódás a teszt alatt végig kiemelkedő volt. Összességében inkább azt mondhatnám el, hogy az erősödés mellett inkább formálódott az izomzat, keményedett, mintha még némi zsír is eltünt volna a bőr alól.

Súlyban nem hozott annyit a termék, mint előzetesen vártam, de ez lényegében annak tudható be, hogy az étkezésem sajnos megint nem valósult meg 100%-osan, emellett a CH-t sikerült alacsony szinten tartani, annak ellenére, hogy nem így terveztem. 3-4 kiló gyarapodást céloztam be, ebből ténylegesen 2 valósult meg és maradni látszik véglegesen, bár jelezném, hogy a teszt alatt volt ennél nagyobb gyarapodás is (3-3,5 kiló), de a végleges megmérettetésnél +2 kilogrammot mutatott a mérleg.

Azt viszont mindenképpen szeretném leszögezni, hogy maga a termék éreztette potenciálját, azt, hogy megfelelőbb étkezéssel ennél nagyobb tömeggyarapodás is simán elérhető, pláne egy jó pro-anabolikus szerrel (pl. Mass FX Maximum Strenght, Bad Ass Mass) kombinálva.

Akkor lássuk a tényleges számokat:

Testmagasság: 1,80 méter. (Nem, nem nőttem, egyszerűen csak normálisan kihúztam magamat, és így bizonyosságot nyert, hogy tényleg 180 cm magas vagyok, csak általában hajlamos vagyok meggörnyedni, és elfelejteni a normális testtartást.)

Testsúly: 94,50 kilogramm.

Mellkas:117 cm. (Ez -2 cm, feltételezem, hogy a teszt indításakor elmértem valamit, mert az akkor mért 119 cm most nézve eléggé soknak tűnik.)

Derék: 93 cm. (+2 cm.)

Bicepsz: 46-46 cm. (+1-1 cm.)

Comb: 62,5-63 cm. (+1,5-2 cm.)

Vádli: 41-41 cm. (-)

A termékről a tapasztalataim mindenképpen pozitívak, negatív mellékhatást nem tudok említeni, bátran bele lehet vágni, de egy bizonyos edzésmúltat, tapasztalatot, megfelelő és bőséges táplálkozást, progresszív edzéseket a kúra alatt mindenképpen ajánlok a használata előtt. Aki korábban még nem használt ilyen jellegű termékeket, prohormonokat, az szerintem semmiképpen ne ezzel a szerrel kezdjen, mert nem fogja tudni kihasználni a benne rejtőző potenciált.

Eszembe jutott időközben az egyetlen negatívum: kb. 1 hét után szerintem hónapokra sikerült megutálnom a földimogyorót ;D!

Azt még mindenképpen szeretném elmondani, hogy bár az utókúra csak pár napja megy, de nekem az Advanced PCT máris bizonyított. Izomkeménység, kiváló regeneráció, további erősödés, libidó  és más is "kőkeményen", plusz nálam nagyobb étvágyat csinál, mit a 3-AD tette. Ha ezt tudja még majd egy hónapig nyújtani, akkor nem is tűnik túl irreálisnak a kitűzött 96-97 kilogramm a diétám előtt.

Az utókúrát követően kezdetét veszi a diétám, ezzel egyidejűleg valószínűleg pár hónapra visszavonulok a fórumtól, szemlélődve jelen leszek ugyan, de aktív tagként kevésbé. Év végéig vannak még feladataim, ahol meg kell felelnem, céljaim, amiket el akarok érni, úgyhogy tesztet, naplót már nem fogok vezetni.

Vissza akarok az edzésben is térni az alapokhoz, mind a gyakorlatok, mind a táplálkozás, mind a táplálék-kiegészítés vonatkozásában. Kitűztem magam elé egy célt, egy formát, amit kb. jövő év nyarára el szeretnék érni, ezzel kapcsolatban az első 5-6 hónapot nagy vonalakban már meg is terveztem. Emellett megtaláltam magamnak azt a testformát, testfelépítést, amihez valami hasonlót akarok majd évek múltán látni a tükörben.

Úgyhogy egyenlőre ennyi, a topikot még nem zárom le, mert az utókúrával kapcsolatban majd még jelentkezem.

Addig is jöjjön néhány"telefonnal, egymagamban" készített kép, amit ma reggel sikerült otthon elkövetnem. Mentségemre szolgáljon, hogy teljesen anti-fotogén vagyok, élőben, nem lelapulva azért ennél szerintem jobb a helyzet... ::)

  >:D >:D >:D

"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Augusztus 14. - 12:55:09
Válasz #48
Nem elérhető

darknight


"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Augusztus 14. - 12:56:31
Válasz #49
Nem elérhető

darknight



A folytatás folytatása...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Augusztus 14. - 13:14:42
Válasz #50
Nem elérhető

AtisFace


Nekem pénteken fogy el a 3-AD és hasonló véleményem van nekem is a termékről, viszont meglepően konstatáltam, hogy annak ellenére, hogy két pofára zabáltam a teszt alatt(egyfolytában éhes vagyok :D) én is mintha definiáltabb lennék valamivel. Képek meg  :-)! igazi tömegelős forma  ;-oo-;
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 28. - 19:43:06
Válasz #51
Nem elérhető

darknight


Szép estét mindenkinek ;D!

Majd 3 héttel a 3-AD befejezése után, lassan az Advanced PCT-t is kivégezve úgy éreztem, van olyan dolog, amit érdemes a fórumozókkal megosztani.

Kedden voltam egy hét kihagyás után először edzeni, előtte Nyíregyházán kis pihi, kikapcsolódás, élményfürdő, állatkert, mozi stb., fehérjebevitel minimális (fehérjekiadás maximális :-)o-:), edzés zéro, kaja csapnivaló. Le is lapultam rendesen, már kezdtem rosszul érezni magam a bőrömben.

A keddi-szerdai edzésen viszont örömmel konstatáltam, hogy erőben, kitartásban nincs visszaesés, az izmok pedig ripsz-ropsz visszatöltődtek (nem győzöm dícsérni a Dark Matter-t (:-)).

Az Advanced PCT persze folyamatosan ment, de edzés és normális kajálás nélkül ugye nem várható ezzel sem csoda. Viszont mióta az edzés és a kaja is OK, az izmok olyan szinten visszakeményedtek hogy csak na! És nem csak az izmok kőkemények (mondjuk ez a kúra egészére igaz >:D ;D :-O)!!!

Számomra viszont új dimenzió, hogy 1-2 napja olyan szinten bedurran a mellem, bicepszem, tricepszem, vállam, vádlim, hogy csak na! Az egész már csak azért is érdekes, mert bicepszet-mellet még nem is edzettem ezen a héten, utoljára múlt hét hétfőn és kedden kaptak impulzust... :o

Az izomérzetem kiváló, soha nem éreztem még ilyen jól az egyes izmokat, erek is jönnek elő szépen még a fedettség mellett is. Az étvágy továbbra is remek, így összességében (bár nagyon óvatosan, de) azt kell mondanom, hogy az utókúra már-már jobban teljesít, mint maga a 3-AD ::). Steve szerintem nem tévedett, amikor az egyik legerősebb cuccnak titulálta az Advanced PCT...

Egy biztos, az Anabolic Xtreme-Advanced PCT értékelése: 10/10 :-)! (:-).

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."