2024. Május 21. - 10:42:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bibó Alpár: Kezdetben vala....  (Megtekintve 111365 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 12. - 21:19:59
Válasz #60
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Nem tudom ki tett nekem ki avatart de köszönöm szépen  @-o @-o @-o.
Mindig arra vártam hogy legyen egy versenyfotós képem. Juhííííííí összejött jah és biztos nem ez lesz az utolsó sem :-OO :-OO :-OO

2008. Október 12. - 21:20:41
Válasz #61
Nem elérhető

FirstLady


Nem tudom ki tett nekem ki avatart de köszönöm szépen  @-o @-o @-o.
Mindig arra vártam hogy legyen egy versenyfotós képem. Juhííííííí összejött jah és biztos nem ez lesz az utolsó sem :-OO :-OO :-OO
nah vajon ki?! ***))) ::) ****:))) ****:))) ****:)))
szívesen!  :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 12. - 21:22:33
Válasz #62
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Nem tudom ki tett nekem ki avatart de köszönöm szépen  @-o @-o @-o.
Mindig arra vártam hogy legyen egy versenyfotós képem. Juhííííííí összejött jah és biztos nem ez lesz az utolsó sem :-OO :-OO :-OO
nah vajon ki?! ***))) ::) ****:))) ****:))) ****:)))
szívesen!  :)

Köszönöm  ****) ****) ****)

2008. Október 12. - 21:28:11
Válasz #63
Nem elérhető

csakisti


Nem tudom ki tett nekem ki avatart de köszönöm szépen  @-o @-o @-o.
Mindig arra vártam hogy legyen egy versenyfotós képem. Juhííííííí összejött jah és biztos nem ez lesz az utolsó sem :-OO :-OO :-OO

És vajon ki szervezte le?  ::)
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 12. - 21:34:13
Válasz #64
Nem elérhető

L


Nem tudom ki tett nekem ki avatart de köszönöm szépen  @-o @-o @-o.
Mindig arra vártam hogy legyen egy versenyfotós képem. Juhííííííí összejött jah és biztos nem ez lesz az utolsó sem :-OO :-OO :-OO

És vajon ki szervezte le?  ::)

A manager! 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 12. - 21:37:49
Válasz #65
Nem elérhető

L


Köszönöm. Majdnem úgy volt hogy megyek hozzátok edzeni csak aztán megcsúsztam a kajacsinálással és nem lett volna idöm lemenni. De ami késik nem múlik. Tényleg hogy áll a kisbuszos szervezés. Nagyon jó lenne azzal menni. Nagyon halál ez a vonatozás és jobbna is kijönnnénk pénzügyileg. Vagy van vmi akadály ami miatt nem lehet összehozni???
Na mind1 reméljük, hogy azért alakul a dolog és jövő héten mindenképpen találkozunk.

Gyertek edzeni amikor úgy jön ki! A héten minden nap este leszek. Dunakanyarra biztosan nem jön össze a buszos sztori, mert én nem hiszem hogy fel tudok jönni, Gergő pénteken megy Pestre és szombaton mennek le Szentendrére hévvel. SB-ra össze tudjuk hozni, ha nektek is jó, de addig még úgy is beszélünk.
Frankó volt a beszámoló! Mégegyszer gratula! ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 12. - 22:03:26
Válasz #66
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Köszönöm. Majdnem úgy volt hogy megyek hozzátok edzeni csak aztán megcsúsztam a kajacsinálással és nem lett volna idöm lemenni. De ami késik nem múlik. Tényleg hogy áll a kisbuszos szervezés. Nagyon jó lenne azzal menni. Nagyon halál ez a vonatozás és jobbna is kijönnnénk pénzügyileg. Vagy van vmi akadály ami miatt nem lehet összehozni???
Na mind1 reméljük, hogy azért alakul a dolog és jövő héten mindenképpen találkozunk.

Gyertek edzeni amikor úgy jön ki! A héten minden nap este leszek. Dunakanyarra biztosan nem jön össze a buszos sztori, mert én nem hiszem hogy fel tudok jönni, Gergő pénteken megy Pestre és szombaton mennek le Szentendrére hévvel. SB-ra össze tudjuk hozni, ha nektek is jó, de addig még úgy is beszélünk.
Frankó volt a beszámoló! Mégegyszer gratula! ;-oo-;

Hát nem tudom hogy lesz-e időm a héten szopatni a suliban faszságokkal, SAJNOS. Hát vhogy kibírjuk a Dunakanyart is mint a Balmazt is persze jó lenne nyugiban utazni, de hát nem csak mi vagyunk így és nem is ez a lényeg. Viszont az Sb-ben benne vagyok.
Én köszönöm a bíztatást

Üdvözlet Manager Úr lassan ezt is felhímeztetheted a polóra hogy "Manager of Bibó Alpár Zoltán member of Team Danybuilding".

2008. Október 12. - 22:04:56
Válasz #67
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
L-nek:


Hallottuk, hogy megaláztad azt a nagyképű Varga Dánielt az edzés alatt! Na majd mi is lemegyünk és körbeálljuk és kiröhögjük, hogy milyen szar is!

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Szóval nem megyünk többet!

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Október 12. - 22:11:17
Válasz #68
Nem elérhető

L


L-nek:


Hallottuk, hogy megaláztad azt a nagyképű Varga Dánielt az edzés alatt! Na majd mi is lemegyünk és körbeálljuk és kiröhögjük, hogy milyen szar is!

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Szóval nem megyünk többet!

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Mondtam már...ki lesz téve a fotód a falra nálunk, erről kezeskedem!
Alá lesz írva hogy: "edzhet, de nem beszélhet!" ;D ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 12. - 22:17:55
Válasz #69
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


L-nek:


Hallottuk, hogy megaláztad azt a nagyképű Varga Dánielt az edzés alatt! Na majd mi is lemegyünk és körbeálljuk és kiröhögjük, hogy milyen szar is!

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Szóval nem megyünk többet!

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Mondtam már...ki lesz téve a fotód a falra nálunk, erről kezeskedem!
Alá lesz írva hogy: "edzhet, de nem beszélhet!" ;D ;D ;D ;D

It's a begining of a beautyfull friendship  @:-)

2008. Október 13. - 10:03:29
Válasz #70
Nem elérhető

csakisti


Megvolt már a ma reggeli kardió?  ***))

Az új szabadpózt mikor gyakoroljuk?  @:-)
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 13. - 11:58:29
Válasz #71
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Megvolt már a ma reggeli kardió?  ***))

Az új szabadpózt mikor gyakoroljuk?  @:-)


Faszom be kellett 8ra mennem anatómiára de utánna lenyomtam a kardiót. Nincs az a pénz amiért kihagynám, lassan élvezni is fogom. Szabad póz az a gáz hogy még a zenét nem tudtam letölteni, de fejben gondolkodom a pózokon.

2008. Október 13. - 11:58:29
Válasz #72
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Dániel ha olvasod a fórumot hívj fel lécci telón. Van egy pár fontos kérdésem.

2008. Október 13. - 21:57:57
Válasz #73
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Megvan az új szabadgyakorlat juhííí. Köszi Isti  ;-oo-; ;-oo-; ;-oo-;.
Most kaja aztán lefekvés.

2008. Október 13. - 22:35:49
Válasz #74
Nem elérhető

L


Hali Alpi!

Bemásolom ide is a linket: http://www.charter.hu/autok.php?kat=buszok&auto=buszsfiatducato&lang=

Ez jónak tűnik árban is meg egyébként is. Mit gondolsz/gondoltok?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"