2024. Április 29. - 09:47:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Téli álom?! Na ne röhögtess!  (Megtekintve 50547 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 19. - 16:38:10
Válasz #165
Nem elérhető

Raymond


Nem tudom mi volt ebben a kisflakonba de hogy agrsszívvá és szívóssá tett az egy biztos......... :-oD :-Đ ***)) =/+'   O0

2008. December 19. - 23:39:56
Válasz #166
Nem elérhető

NaturalBoy


Én azt vettem észre,hogy több pluszt ad kardiózáshoz mint súlyzós edzéshez.
Amikor súlyzós edzés előtt ittam meg is dobott az edzésen de nem annyit mint kardiónál.

Múltkor megittam a 2. kis üveggel aznap mikor úszni szoktam.Máskor az egy órás úszás alatt általában 30-32 hoszt úszok most ugyan ennyi idő alatt 43 lett  :-O
Sőt a családot karácsonyra egy futópaddal lepem meg,mert mindenki panaszkodik itthon hogy a sok meló meg stb. miatt alig mozognak úgyhogy nekik se és nekem se jön rosszul.Nekem elég régóta fáj a fogam rá és gyűjtögetem  a pénzt.
Na szóval kicsivel azután hogy hazaértem az uszodából hozták meg a futópadot az áruházból amin próbából nyomtam egy 40 perces futást 10-12km/h-át váltogatva. :-O

Magamhoz képest ezek nagy fejlődések kardióba,szóval nekem kardiohoz nagyon megérte és megéri inni ebből még tuti hogy veszek pár flakonnal ****:))) ****:))) ****:)))

2008. December 20. - 00:12:13
Válasz #167
Nem elérhető

fastor


Én azt vettem észre,hogy több pluszt ad kardiózáshoz mint súlyzós edzéshez.
Amikor súlyzós edzés előtt ittam meg is dobott az edzésen de nem annyit mint kardiónál.

Múltkor megittam a 2. kis üveggel aznap mikor úszni szoktam.Máskor az egy órás úszás alatt általában 30-32 hoszt úszok most ugyan ennyi idő alatt 43 lett  :-O
Sőt a családot karácsonyra egy futópaddal lepem meg,mert mindenki panaszkodik itthon hogy a sok meló meg stb. miatt alig mozognak úgyhogy nekik se és nekem se jön rosszul.Nekem elég régóta fáj a fogam rá és gyűjtögetem  a pénzt.
Na szóval kicsivel azután hogy hazaértem az uszodából hozták meg a futópadot az áruházból amin próbából nyomtam egy 40 perces futást 10-12km/h-át váltogatva. :-O

Magamhoz képest ezek nagy fejlődések kardióba,szóval nekem kardiohoz nagyon megérte és megéri inni ebből még tuti hogy veszek pár flakonnal ****:))) ****:))) ****:)))
én is így vettem észre, szóval biztos vagyok benne,hogy be fogok ruházni még pár ilyen csomagra jövöre ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 20. - 19:42:38
Válasz #168
Nem elérhető

Cressler


ahhh a 2. adagot egybe ittam meg nem felezgettem ...
huhh 4óra vezetés és szinte semmi kaja után is úgy rápörögtem az edzésre mint egy normál napon a súlyokból se kellett visszavenni az utsó két munkasorozatban 8 helyett 7 ment ennyi...
de még mindig pörgök tőle lehet tolok is egy extra kardiót 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 21. - 22:05:53
Válasz #169
Nem elérhető

Cressler


ahhh a 2. adagot egybe ittam meg nem felezgettem ...
huhh 4óra vezetés és szinte semmi kaja után is úgy rápörögtem az edzésre mint egy normál napon a súlyokból se kellett visszavenni az utsó két munkasorozatban 8 helyett 7 ment ennyi...
de még mindig pörgök tőle lehet tolok is egy extra kardiót 
folytatás lement az extra kardió de még ez sem volt elég hasaztam is utána, kicsit nehezen is aludtam el mert még hajnalban is edzettem volna vmit
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!