2024. Május 12. - 13:15:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rauschenberger Gabi felkészülése az IRM fekvenyomó és felhúzó bajnokságra!  (Megtekintve 39212 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 08. - 14:10:52
Válasz #45
Nem elérhető

blade


2009.04.03.

Utolsó edzés a versenyig. Hétfőn lesz még egy kezdősúly beállítás oszt rock and roll.

Tehát ma:

bemelegítés után egy kicsit visszavettem a volumenből a súly kedvéért, meg egyébként is túledzett vagyok már nagyon.

226 4x
232 3x
240 2x  !! nagyon lazán ment.

deszkás nyomás

260 2x
270 2x1

feljebb nem mentem, maradjunk a földön.

A kezdősúly beállítás után még jelentkezem és remélem páran azért megjelentek 10.-én Kaposváron. Egyébként ha van kérdése vkinek, szívesen megpróbálok okosat mondani.

Mi a szar az a gravitáció Blade?
GRAVITÁCIÓ NEM LÉTEZIK!!!!
ÁLAT VAGY CSÜTÖRTÖKÖN OTT LESZEK
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2009. Április 08. - 18:25:31
Válasz #46
Nem elérhető

ati75


2009.04.07.

Kezdősúly beállítás

245-250 közt fogok kezdeni. ma 245 ig mentem fel, és aki látta az el volt hűlve mert állítólag úgy ment ki mintha 3-at akartam volna nyomni. Szóval jó lesz.

Remélem a privát célba jutott....

Remélem joke gyorsan felteszi a teljes eredménylistát Gabi abszolút győzelmével... (:-) :-O

2009. Április 08. - 18:57:30
Válasz #47

csery

Vendég
Nagyon sok sikert ezúton is, izgatottan várom az eredményt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. Április 08. - 22:29:24
Válasz #48
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Április 10. - 22:47:00
Válasz #49
Nem elérhető

Rauschenberger Gábor


2009.04.10.

Hát elért a fekvenyomók rémálma, elszakadt a mellizmom.

1. fogás: 247.5
2. fogás: 252.5.: erre számoltuk ki az abszolútot biztonságinak. Ezzel már megnyertem mert azért volt egy-két qrva erős ember!

Ekkor Blade és Rónaszéki Úr, plusz mindenki bíztatott, hogy tegyem 260-ra. Visszanéztem a videot és tényleg nagyon vicces volt. szinte játsz könnyedséggel ment, ráadásul úgy is éreztem! mindegy

3. fogás:257.5 had legyen még a puskaporból egy másik versenyen is.
-kiemelés- az érzés leírhatatlan. nem nyomott meg a barátom tökéletesen adta be. szinte mosolyogva engedtem le. aztán úgy 3 cm re a mellemtől lefagyott a mosolyom. olyan érzés volt mint amikor valami textiliát tépsz szét, de semmi fájdalom. láttam hogy a bal mellem groteszkül kidudorodik.

Azt hiszem már megtettem, de itt is szeretném elmondani, hogy Blade úgy próbált segíteni mintha nem egy párszor futottunk volna össze itt ott,  hanem legalábbis féltsók volnánk. Még 1x köszönöm Blade!!!

Tehát a lényeg: megnyertem és nem bánom egyáltalán a sérülést mert tudom h fel fogok épülni és VISSZATÉREK!!!

Holnap bővebben a melegítési stb technikákról. Most megyeg mert éhes vagyok.

Jó éjt és kössz mindenkinek.

2009. Április 10. - 22:55:53
Válasz #50

B1ll4

Vendég
Huh , mit lehet mondani ilyenkor , én túl takony vagyok ehhez a szinthez . Gratula az eredményhez és jobbulást kívánok ! Nagyon ledöbbentő mindig , ha valaki szakadást szenved el :(  :'( :-){

2009. Április 10. - 23:02:47
Válasz #51
Nem elérhető

God Vazzeg


Bassza meg..  :-\ Jobbulást, remélehtőleg csak részleges ha csak így mondod  ˝=/

2009. Április 10. - 23:11:17
Válasz #52
Nem elérhető

Rauschenberger Gábor


Eddig úgy van , h részleges, meg nem is lóg a mellem csak amikor a fejem fölé emelem a karom akkor látszik, de ha csak tudod h ott van. Kiváncsi vagyok mi lesz belőle. Mostanra már elég faszán fáj, de most már jó éjt. Nem voltam itthon két napig, az asszony követeli a jussát.Ha ezt túlélem akkor van remény. >:D

2009. Április 10. - 23:19:09
Válasz #53
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Április 11. - 08:54:37
Válasz #54

csery

Vendég
A sérülés ellenére is gratulálok neked a győzelemhez, gyorts felépülést meg méh jobb erdményeket a jövőben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @:-) (:-) (:-)

2009. Április 11. - 08:54:50
Válasz #55
Nem elérhető

ati75


2009.04.10.

Hát elért a fekvenyomók rémálma, elszakadt a mellizmom.

1. fogás: 247.5
2. fogás: 252.5.: erre számoltuk ki az abszolútot biztonságinak. Ezzel már megnyertem mert azért volt egy-két qrva erős ember!

Ekkor Blade és Rónaszéki Úr, plusz mindenki bíztatott, hogy tegyem 260-ra. Visszanéztem a videot és tényleg nagyon vicces volt. szinte játsz könnyedséggel ment, ráadásul úgy is éreztem! mindegy

3. fogás:257.5 had legyen még a puskaporból egy másik versenyen is.
-kiemelés- az érzés leírhatatlan. nem nyomott meg a barátom tökéletesen adta be. szinte mosolyogva engedtem le. aztán úgy 3 cm re a mellemtől lefagyott a mosolyom. olyan érzés volt mint amikor valami textiliát tépsz szét, de semmi fájdalom. láttam hogy a bal mellem groteszkül kidudorodik.

Azt hiszem már megtettem, de itt is szeretném elmondani, hogy Blade úgy próbált segíteni mintha nem egy párszor futottunk volna össze itt ott,  hanem legalábbis féltsók volnánk. Még 1x köszönöm Blade!!!

Tehát a lényeg: megnyertem és nem bánom egyáltalán a sérülést mert tudom h fel fogok épülni és VISSZATÉREK!!!

Holnap bővebben a melegítési stb technikákról. Most megyeg mert éhes vagyok.

Jó éjt és kössz mindenkinek.


Gratulálok, 252,5 brutál jó eredmény!!! Gyors felépülést, a nyári versenyeken meglesz a 260 is!!! d:) =/+'

2009. Április 11. - 15:28:50
Válasz #56
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 11. - 19:59:39
Válasz #57
Nem elérhető

Rauschenberger Gábor


Köszönöm mindenkinek.

Egy pár info arról h hogyan is ment a bemelegítés. kb. fél órával a nyomás előtt elkezdtem gimnasztikázni. Borzalmas erőt éreztem magamban. Megittam egy 3 adagos no-xplodot a zöld színűből. Szabó Zsolti úgy aposztrofálta: Hulk itala. Hát úgy is éreztem magam tőle. Mint tudjátok Szabó Zsolti kb 160 kg és rendszeresen 400 kg felett guggol és húz fel.
Jó h ott volt mert végre egy embernek nagyobb volt a feje a fényképeken mint az enyém.

konkrét bemelegítés:

70 -10x
120 -5x
170- 2x
210- 1x
230 -1x
240 1x

aztán rock and roll. még mindíg nem tudom mi volt a baj.?????? iszonyat erős voltam. igaz h egy cimborámnak egy kocsiajtó becsapásától konkrétan leszakadt a melle úgy 5 éve.

Mostanra már a ball karom hidege 60 felett van ugyanis ott folyik le a vér. A bal mellem most nagyobb mint shwarci brutál bedurrant melles képein az ővé. És ez tényleg nem túlzás. Most már rettenetesen fáj.

Rendszeresen írok majd a rehabilitációmról és a tapasztalatokról hátha valaki tud majd profitálni belőle.

Ha valakinek van ötlete, tanácsa, azt szívesen fogadom.

Éhes vagyok.......

2009. Április 11. - 20:03:18
Válasz #58
Nem elérhető

George


Engem érdekelne, hogy mi okozza ezt a szakadást. Mármint a brutál nagy súlyon kívül. Valami hiány a szervezetben? ????...

2009. Április 11. - 20:37:56
Válasz #59
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem érdekelne, hogy mi okozza ezt a szakadást. Mármint a brutál nagy súlyon kívül. Valami hiány a szervezetben? ????...

Annyira nagy az erő, hogy az izom leszakad a csontról. De gondolom nem erre voltál kíváncsi. Véleményem szerint az edzésen elszenvedett mikrosérülések következtében gyengülhet el az izom annyira hogy elszakad. Magyarul: nem jó a regenerálódás. De lehet hogy hüJe vagyok, csak találgatok  :-}