2024. Május 11. - 11:58:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rauschenberger Gabi felkészülése az IRM fekvenyomó és felhúzó bajnokságra!  (Megtekintve 39155 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 11. - 20:47:07
Válasz #60
Nem elérhető

George


Valami biztos hiányzik, a regenerálódás valamelyik összetevője, kaja, vitamin+ásványianyag, pihenés, stb ????...

2009. Április 11. - 20:49:30
Válasz #61
Nem elérhető

God Vazzeg


Valami biztos hiányzik, a regenerálódás valamelyik összetevője, kaja, vitamin+ásványianyag, pihenés, stb ????...

Te is tudod: olyan nincs, hogy minden optimális  :-}

2009. Április 11. - 20:50:30
Válasz #62
Nem elérhető

George


Valami biztos hiányzik, a regenerálódás valamelyik összetevője, kaja, vitamin+ásványianyag, pihenés, stb ????...

Te is tudod: olyan nincs, hogy minden optimális  :-}
Persze. Néha kevés a szex! 8-}

2009. Április 11. - 20:55:31
Válasz #63
Nem elérhető

God Vazzeg


Valami biztos hiányzik, a regenerálódás valamelyik összetevője, kaja, vitamin+ásványianyag, pihenés, stb ????...

Te is tudod: olyan nincs, hogy minden optimális  :-}
Persze. Néha kevés a szex! 8-}

Elvesztem a fonalat...  @-o  :-)(-:

2009. Április 11. - 21:37:30
Válasz #64
Nem elérhető

endre66


Te fonálnak hívod, god?  ***))))

Nem jó regenerálódás? Nem hiszem, hogy úgy ment versenyre nyomni, hogy izomláza lett volna. ::)

Mindenesetre gyors felépülést kívánok! ****:))))))

2009. Április 11. - 21:39:06
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


Te fonálnak hívod, god?  ***))))

Nem jó regenerálódás? Nem hiszem, hogy úgy ment versenyre nyomni, hogy izomláza lett volna. ::)

Mindenesetre gyors felépülést kívánok! ****:))))))

Izomláznak mi köze a regenerálódáshoz?  ?:-/

2009. Április 11. - 21:41:36
Válasz #66
Nem elérhető

Cressler


252,5 kg ruha nélkül az kibaszott durva  :-){  @:-)

Gyógyulj meg mihamarabb és mond meg annak a bal mellizomnak, hogy nincs idő sérülésekre vár a 260-270kg  ...... a fekpadon...

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 11. - 21:45:05
Válasz #67
Nem elérhető

endre66


Engem érdekelne, hogy mi okozza ezt a szakadást. Mármint a brutál nagy súlyon kívül. Valami hiány a szervezetben? ????...

Annyira nagy az erő, hogy az izom leszakad a csontról. De gondolom nem erre voltál kíváncsi. Véleményem szerint az edzésen elszenvedett mikrosérülések következtében gyengülhet el az izom annyira hogy elszakad. Magyarul: nem jó a regenerálódás. De lehet hogy hüJe vagyok, csak találgatok  :-}
Te céloztál arra, hogy nyomás előtt nem volt friss/regenerált...Ha meg valamelyik izom nem 100%-os, akkor van izomláz, vagy izomfáradtság.
Erre mondtam, hogy biztos nem úgy ment el nyomni, hogy ne lett volna kipihenve.  :-}

2009. Április 11. - 22:03:22
Válasz #68
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem érdekelne, hogy mi okozza ezt a szakadást. Mármint a brutál nagy súlyon kívül. Valami hiány a szervezetben? ????...

Annyira nagy az erő, hogy az izom leszakad a csontról. De gondolom nem erre voltál kíváncsi. Véleményem szerint az edzésen elszenvedett mikrosérülések következtében gyengülhet el az izom annyira hogy elszakad. Magyarul: nem jó a regenerálódás. De lehet hogy hüJe vagyok, csak találgatok  :-}
Te céloztál arra, hogy nyomás előtt nem volt friss/regenerált...Ha meg valamelyik izom nem 100%-os, akkor van izomláz, vagy izomfáradtság.
Erre mondtam, hogy biztos nem úgy ment el nyomni, hogy ne lett volna kipihenve.  :-}

Én sem feltételezem, de más okot nem tudtam George fórumtársnak hirtelen írni, ez ugrott be. A regenerálódás nem ilyen egyszerű, hogy fáj vagy nem. De erről Gabi többet tudna mondani, én még nem feszegetem a határaimat, ő meg már át is lépte  ;-oo-;

2009. Április 14. - 12:30:49
Válasz #69
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Gabi!


Jóbulást neked, nagyon sajnálom a sérülést! Egy sportorvos barátom erre diphrophos+ lidokain injekciót ajánl, neken a hátsócomb szakadásomnál ez bejött!
Nagyon sajnálom, hogy nem voltam ott. Sajna a szabedságaim májusra és júlis végére kell időzítenem!
Május 16.-án bíróként számítok rád a Milenárisban!
Nagyon nagy gratula neked, tudom hamar rendbe fogsz jönni!  :-):-):: :-):-)::
 d:)

2009. Április 14. - 18:35:09
Válasz #70
Nem elérhető

Rauschenberger Gábor


Köszönöm mindenkinek!

Laci barátom! Megtiszteltetés lesz ha felkérsz bírónak. Legalább személyesen is megismerek egy-két írogató vasgyúrót.
Egyébként ma állították fel a végleges diagnózist: Hála a magasságosnak részleges! Az izom tapadásnak semmi baja, sértetlen!!!! Állítólag csak pihenésre van szükségem, na meg rengeteg kajára. Heparinos injekciókat kell használnom mert a hátam közepéig, a csuklómig sőt már a másik mellem is tiszta bevérzés vagyok. Sajnos a vérrögképződés veszélye még fennáll. Állítólag annyi vér folyt el amitől egy átlag ember elvesztette volna az eszméletét.(biztos azért voltam olyan qrva éhes napokig) Nem akartam elárulni, de aznap este megittam vagy 2 üveg vörösbort, valószínű segített a vérveszteség pótlásában és a pozitív szemlélet kialakításában is.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. 1x-2x az orvos is felírja.

2009. Április 14. - 19:24:13
Válasz #71
Nem elérhető

George


Hi!

Engem érdekelne, hogy pihenő időszakban hogyan edzel? Mekkora súlyt használsz, milyen szériákat, ismétlés, hányszor egy héten, stb... Jobbulást! ;-oo-;

2009. Április 15. - 11:53:02
Válasz #72
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Köszönöm mindenkinek!

Laci barátom! Megtiszteltetés lesz ha felkérsz bírónak. Legalább személyesen is megismerek egy-két írogató vasgyúrót.
Egyébként ma állították fel a végleges diagnózist: Hála a magasságosnak részleges! Az izom tapadásnak semmi baja, sértetlen!!!! Állítólag csak pihenésre van szükségem, na meg rengeteg kajára. Heparinos injekciókat kell használnom mert a hátam közepéig, a csuklómig sőt már a másik mellem is tiszta bevérzés vagyok. Sajnos a vérrögképződés veszélye még fennáll. Állítólag annyi vér folyt el amitől egy átlag ember elvesztette volna az eszméletét.(biztos azért voltam olyan qrva éhes napokig) Nem akartam elárulni, de aznap este megittam vagy 2 üveg vörösbort, valószínű segített a vérveszteség pótlásában és a pozitív szemlélet kialakításában is.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. 1x-2x az orvos is felírja.





Szia Gabi!

Tőletek jön valaki a milenárisba versenyezni?
 d:)

2009. Április 15. - 13:02:42
Válasz #73
Nem elérhető

sasa


Kár volt beleolvasnom a topikba. ˝=/
Jövő héten lesz az első versenyem. Ráadásul én amúgy is egy para tipus vagyok.

2009. Április 15. - 13:10:40
Válasz #74
Nem elérhető

sasa


A legfontosabb meg lemaradt.
Gratulálok Gábornak! ****:))))))
Nagyon erős vagy. =/+'