2024. Április 29. - 06:16:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: THE DARK SIDE  (Megtekintve 47412 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 21. - 20:39:39
Megtekintve 47412 alkalommal
Nem elérhető

darknight




                                                   Hamarosan...

  >:D >:D >:D

                                                   

"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 21. - 20:50:09
Válasz #1
Nem elérhető

George


 ****:)))))) Végre 8-) Hamarosan én is kezdek 0o0o0

2009. Március 21. - 21:33:27
Válasz #2
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
jó kis topik lesz  ****:))))))

2009. Március 21. - 22:01:09
Válasz #3
Nem elérhető

Lalika85


Figyelünk  8-)
 =/+'
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Március 22. - 14:29:35
Válasz #4
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Eddig k.rva izgalmas ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 22. - 16:25:11
Válasz #5
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Március 22. - 17:08:57
Válasz #6
Nem elérhető

darknight



Hetekig, hónapokig töprengtem. Utánanéztem a dolgoknak minden létező helyen, fórumokon, testépítő oldalakon, üres, lopott perceimben, sokszor éjszakákba nyúlóan olvastam a különböző véleményeket, beszámolókat.

Elemezgettem az érveket pro és kontra...

Kell ez nekem? Megéri? Kész vagyok már erre a lépésre?

Nem akarok versenyezni, igazából semmi konkrét célom nincs a testépítéssel... Csak és kizárólag magamnak akarok megfelelni. Aki szeret, annak így is jó vagyok, aki meg nem, az igazából kit érdekel?

De a gondolat folyton ott motoszkált a fejemben... Talán meg kellene tenni, ki kéne próbálni... Vajon milyen lehet? Igazak azok a dolgok, amiket mondanak róla?

Ahogy mélyebbre és mélyebbre ástam, úgy kerített egyre inkább hatalmába a dolog... És napról napra sodródtam a Sötét Oldal felé...

És most itt vagyok... Ráléptem az ösvényre, már nincs visszaút...

Egy 4-5 hónapos maraton veszi napokon belül a kezdetét...

Néhányan tudják, mások talán már sejtik, miről is lesz itt szó...

Egyszerűen ennyi: kb. 8-10 hét minőségi tömegnövelés, majd 8-10 hét diéta... Most néhány fórumozó segítségével ugyan, de a magam útját fogom járni...

Tehát elindítom a magam kis stack-jét, amiben a topik címével ellentétben nem különféle kemikáliák lesznek a szereplők, hanem véleményem szerint az utóbbi idők talán legjobb, Magyarországon is kapható táplálékiegészítői...

"The Ultimate Muscle-Building Stack", azaz MHP: Dark Rage és Dark Matter... Az Őrjöngés és a Sötét Anyag...

Ez a 2 termék fogja képezni a dolgok alapját, megtámogatva 1-2 dologgal...

Naturál tesztoszteronfokozás- MHP: T-Bomb II. és Anabolic Xtreme: Advanced PCT

Fehérjekiegészítés-MHP: Probolic-Sr, Optimum Nutrition: 100% Whey

Anti-katabolizmus-MHP: Glutamine-Sr

Zsírégetés: Itt még nem dőltek el végérvényesen a dolgok, lehetséges jelöltek:

Prolab: Cuts II., MHP: Dren, MuscleTech: Hydroxycut Hardcore, MuscleAsylumProject: Arson...

Előljáróban ennyit, további részletek hamarosan...

Természetesen lesznek kezdő adatok, méretek, étkezés, edzésbeosztás, és valamikor képek is...

Egy biztos: Nem lesz napi frissítésű a topik, de heti 1-2 bejelentkezés azért mindenképpen várható, másokkal ellentétben én nem fogok a topiknyitás után eltünni...

Ja, és Csikó Pisti: Hidd el, ha nem is lesz kurva izgalmas, de azért talán 1-2 embert a "puncioldalak" mellett ez is fog érdekelni... ;)

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 22. - 17:13:04
Válasz #7
Nem elérhető

fastor



Hetekig, hónapokig töprengtem. Utánanéztem a dolgoknak minden létező helyen, fórumokon, testépítő oldalakon, üres, lopott perceimben, sokszor éjszakákba nyúlóan olvastam a különböző véleményeket, beszámolókat.

Elemezgettem az érveket pro és kontra...

Kell ez nekem? Megéri? Kész vagyok már erre a lépésre?

Nem akarok versenyezni, igazából semmi konkrét célom nincs a testépítéssel... Csak és kizárólag magamnak akarok megfelelni. Aki szeret, annak így is jó vagyok, aki meg nem, az igazából kit érdekel?

De a gondolat folyton ott motoszkált a fejemben... Talán meg kellene tenni, ki kéne próbálni... Vajon milyen lehet? Igazak azok a dolgok, amiket mondanak róla?

Ahogy mélyebbre és mélyebbre ástam, úgy kerített egyre inkább hatalmába a dolog... És napról napra sodródtam a Sötét Oldal felé...

És most itt vagyok... Ráléptem az ösvényre, már nincs visszaút...

Egy 4-5 hónapos maraton veszi napokon belül a kezdetét...

Néhányan tudják, mások talán már sejtik, miről is lesz itt szó...

Egyszerűen ennyi: kb. 8-10 hét minőségi tömegnövelés, majd 8-10 hét diéta... Most néhány fórumozó segítségével ugyan, de a magam útját fogom járni...

Tehát elindítom a magam kis stack-jét, amiben a topik címével ellentétben nem különféle kemikáliák lesznek a szereplők, hanem véleményem szerint az utóbbi idők talán legjobb, Magyarországon is kapható táplálékiegészítői...

"The Ultimate Muscle-Building Stack", azaz MHP: Dark Rage és Dark Matter... Az Őrjöngés és a Sötét Anyag...

Ez a 2 termék fogja képezni a dolgok alapját, megtámogatva 1-2 dologgal...

Naturál tesztoszteronfokozás- MHP: T-Bomb II. és Anabolic Xtreme: Advanced PCT

Fehérjekiegészítés-MHP: Probolic-Sr, Optimum Nutrition: 100% Whey

Anti-katabolizmus-MHP: Glutamine-Sr

Zsírégetés: Itt még nem dőltek el végérvényesen a dolgok, lehetséges jelöltek:

Prolab: Cuts II., MHP: Dren, MuscleTech: Hydroxycut Hardcore, MuscleAsylumProject: Arson...

Előljáróban ennyit, további részletek hamarosan...

Természetesen lesznek kezdő adatok, méretek, étkezés, edzésbeosztás, és valamikor képek is...

Egy biztos: Nem lesz napi frissítésű a topik, de heti 1-2 bejelentkezés azért mindenképpen várható, másokkal ellentétben én nem fogok a topiknyitás után eltünni...

Ja, és Csikó Pisti: Hidd el, ha nem is lesz kurva izgalmas, de azért talán 1-2 embert a "puncioldalak" mellett ez is fog érdekelni... ;)

  >:D >:D >:D
rám számíthatsz, az olvasók közt ****:))))))
hajrá =/+' :-oD {-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 22. - 17:42:12
Válasz #8
Nem elérhető

L


Jó kis stacket hozol össze Dark! Mindenképp követni fogom a topicod! ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Március 22. - 18:08:10
Válasz #9
Nem elérhető

George


Remélem azért több lesz mint heti egy beszámoló, mert akkor ezek szerint csak 10x fogsz beírni a saját topicodba :-O  **:))))*

2009. Március 22. - 18:11:11
Válasz #10
Nem elérhető

Gabe


heti 1-2 bejelentkezés azért mindenképpen várható
vagy 20x!  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 22. - 18:57:33
Válasz #11
Nem elérhető

tyson


Figyelünk!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Március 22. - 20:13:38
Válasz #12
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egy jó tanács,tömegnöveléskor ne csinálj 1 edzésen izomcsoportonként 234234532 gyakorlatot,hanem igazi tömegnövelő edzés legyen ;).

Előre is sok sikert,jók a tápkiegek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 23. - 08:16:05
Válasz #13
Nem elérhető

madinorbi


Komoly stack, ettől lehet  @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 23. - 09:46:37
Válasz #14
Nem elérhető

darknight


Egy jó tanács,tömegnöveléskor ne csinálj 1 edzésen izomcsoportonként 234234532 gyakorlatot,hanem igazi tömegnövelő edzés legyen ;).

Előre is sok sikert,jók a tápkiegek.


Izomcsoportonként 4-4 gyakorlat megfelelő lesz ::)? Kivéve persze a hátnál, ahol 5 gyakorlat alá nem megyek...

De hogy lesokkoljalak: Valószínűleg heti 2 mell-edzés lesz (micsoda eretnekség!), a váll edzésében is lesz valószínűleg egy kis csavar, plusz az edzések a "ProCreator" Hany Rambod FST-7 (azaz a Fascia Stretching Training) edzésmódszerére épülnek már jelenleg is...

Szóhoz sem jutsz, mi ;) ;D?

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."