2024. Május 10. - 12:50:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Programterv  (Megtekintve 4342 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Július 21. - 10:29:59
Megtekintve 4342 alkalommal
Nem elérhető

Daniel7


 Sziasztok !

 Mint mindenki aki ker segitseget en is kezdo vagyok ezen a teren. Most toltottem a 18-at es sulyzofelszerelest kaptam (20kg - ketto darag egykezes sulyzorud 2-2kg - 4-2kg suly, es 8-1kg suly) es szeretnek nekikezdeni gyurni ezzel. Ki kene alakitsak magamnak egy edzestervet es ebben kernek segitseget, otletet. Milyen gyakorlatokat vegezzek, heti hanyszor, a het melyik napjain, mekkora sulyal, hany szeriaban, stb...
 Magamrol annyit mondanek hogy 180cm magas es 66kg sulyos vagyok es eleg szalkas tipus.

 Meg az is erdekelne hogy protein, taplalekkiegeszitok mindenkeppen szuksegesek, nem artalmasak ?

2011. Július 21. - 11:00:41
Válasz #1
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezért kellett egy új topic-ot nyitni?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Július 21. - 11:06:45
Válasz #2
Nem elérhető

dino


Sziasztok !

 Mint mindenki aki ker segitseget en is kezdo vagyok ezen a teren. Most toltottem a 18-at es sulyzofelszerelest kaptam (20kg - ketto darag egykezes sulyzorud 2-2kg - 4-2kg suly, es 8-1kg suly) es szeretnek nekikezdeni gyurni ezzel. Ki kene alakitsak magamnak egy edzestervet es ebben kernek segitseget, otletet. Milyen gyakorlatokat vegezzek, heti hanyszor, a het melyik napjain, mekkora sulyal, hany szeriaban, stb...
 Magamrol annyit mondanek hogy 180cm magas es 66kg sulyos vagyok es eleg szalkas tipus.

 Meg az is erdekelne hogy protein, taplalekkiegeszitok mindenkeppen szuksegesek, nem artalmasak ?
mire valo az internet "hulyegyerek"? nem csak a facebookot kell megtalalni rajt..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Július 21. - 11:33:23
Válasz #3
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok !

 Mint mindenki aki ker segitseget en is kezdo vagyok ezen a teren. Most toltottem a 18-at es sulyzofelszerelest kaptam (20kg - ketto darag egykezes sulyzorud 2-2kg - 4-2kg suly, es 8-1kg suly) es szeretnek nekikezdeni gyurni ezzel. Ki kene alakitsak magamnak egy edzestervet es ebben kernek segitseget, otletet. Milyen gyakorlatokat vegezzek, heti hanyszor, a het melyik napjain, mekkora sulyal, hany szeriaban, stb...
 Magamrol annyit mondanek hogy 180cm magas es 66kg sulyos vagyok es eleg szalkas tipus.

 Meg az is erdekelne hogy protein, taplalekkiegeszitok mindenkeppen szuksegesek, nem artalmasak ?
mire valo az internet "hulyegyerek"? nem csak a facebookot kell megtalalni rajt..

En meg azt hittem, leirtad neki a csoda edzestervet........
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Július 21. - 11:40:22
Válasz #4
Nem elérhető

dino


Sziasztok !

 Mint mindenki aki ker segitseget en is kezdo vagyok ezen a teren. Most toltottem a 18-at es sulyzofelszerelest kaptam (20kg - ketto darag egykezes sulyzorud 2-2kg - 4-2kg suly, es 8-1kg suly) es szeretnek nekikezdeni gyurni ezzel. Ki kene alakitsak magamnak egy edzestervet es ebben kernek segitseget, otletet. Milyen gyakorlatokat vegezzek, heti hanyszor, a het melyik napjain, mekkora sulyal, hany szeriaban, stb...
 Magamrol annyit mondanek hogy 180cm magas es 66kg sulyos vagyok es eleg szalkas tipus.

 Meg az is erdekelne hogy protein, taplalekkiegeszitok mindenkeppen szuksegesek, nem artalmasak ?
mire valo az internet "hulyegyerek"? nem csak a facebookot kell megtalalni rajt..

En meg azt hittem, leirtad neki a csoda edzestervet........
nincs ertelme a csoda edzestervnek magaban, kellenek melle a csodaszerek is! :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Július 22. - 08:00:14
Válasz #5
Nem elérhető

Daniel7


 Tudtommal itt lehet kerdezni ... Koszonom a segitseget, bekaphatjatok az egeszen.