2024. Május 10. - 14:02:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítsetek légyszives  (Megtekintve 3801 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Augusztus 21. - 12:38:02
Megtekintve 3801 alkalommal
Nem elérhető

andrissh


Sziasztok.
Én egy 15 éves fiú vagyok, és nagyon fontolgatom, hogy kezdjek edzeni. Eddig fociztam, szóval nem a legaljáról kezdeném ezt az egészet. Ahoz kéne a segítségetek, hogy megéri-e elkezdenem kondizni már most, és ha igen akkor nagyjából hogyan kezdjek hozzá ? Előre is köszi a válaszokat.

2011. Augusztus 21. - 15:34:56
Válasz #1
Nem elérhető

VG


Szerintem mielőtt lemész a kondiba, otthon 1-2hónapig fekvőtámasz, húzódzkodás, gugolás, felülés....mindenféle saját súlyos gyakorlatok.
Ezalatt az 1-2 hónap alatt olvass utánna mindennek a neten, gyakorlatok kivitelezése, étkezés stb.

2011. Augusztus 25. - 09:18:47
Válasz #2
Nem elérhető

Tutoric


Az mitől lehet hogy ropog a gerincem fekve nyomásnál? Bemelegítés hiánya vagy nem bírja a gerincem? 35kilót emelek 52 kiló vagyok. 3 hónapja kondizok.
Bemelegítés hiánya vagy kemény a pad?? Van ennek vmi jelentősége v ne figyeljek rá??

2012. Február 28. - 10:20:17
Válasz #3
Nem elérhető

xfighterxfromxhunx


Az mitől lehet hogy ropog a gerincem fekve nyomásnál? Bemelegítés hiánya vagy nem bírja a gerincem? 35kilót emelek 52 kiló vagyok. 3 hónapja kondizok.
Bemelegítés hiánya vagy kemény a pad?? Van ennek vmi jelentősége v ne figyeljek rá??

Udv!

Hat nem a legjobb, ha ropog, melegits be frankon, fekvenyomas elott, vegezz sok nyojtu gyakorlatot, de okossan nyujts, szerintem olvass utanna ennek is, hogy mikor es hogyan nyujtsunk, mert hidd el ezt is el lehet rontani, a  ?:-) a te baratod is. Ne dolgozz nagy sulyal, kimeld, esetleg izulet vedot is szedhetsz, bar szerintem neked eleg valami multi vitamin.
Jo Edzest!