2024. Május 11. - 14:33:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: étrend  (Megtekintve 7492 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Szeptember 30. - 00:05:08
Válasz #15
Nem elérhető

dino


ezé nem áll fel  farkad XD
pont az ellenkezője zajlik napi szinten, de már idegesítő..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Szeptember 30. - 00:18:53
Válasz #16
Nem elérhető

try2bebig


ezé nem áll fel  farkad XD
pont az ellenkezője zajlik napi szinten, de már idegesítő..

csak nem a jó öreg tesztó dolgozik? :D


kisgazsi:
Amúgy kibaszottul idegesítő ez az XD szmájli, engem mindig kikészít, amikor valaki állandóan ezt a szart írja.

2011. Szeptember 30. - 06:34:08
Válasz #17
Nem elérhető

t.d.


Idegesítő, de legalább egyszerűen lehet következtetni a korára, meg az értelmi szintjére.
100% not natural!

2011. Szeptember 30. - 10:43:16
Válasz #18
Nem elérhető

Maszat


ezé nem áll fel  farkad XD

ez lett a kedvenc topicom XDDDDD
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Szeptember 30. - 11:59:47
Válasz #19
Nem elérhető

God Vazzeg


ezé nem áll fel  farkad XD

ez lett a kedvenc topicom XDDDDD

Képzeld el ha veled történne...  >:D

2011. Szeptember 30. - 12:22:48
Válasz #20
Nem elérhető

dino


ezé nem áll fel  farkad XD

ez lett a kedvenc topicom XDDDDD
Maszti, ez nem az impotensek topicja.. menj nyiss magatoknak egyet!!  ;D ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Október 03. - 11:30:21
Válasz #21
Nem elérhető

rabbit@


 /7% /7% /7% /7%
sziasztok! natúr kondit végzek: tolockodás,nehezített fekvő,húzódckodás,néha fekvenyomás(2X).és gépen tarkóhoz húzás. 62 kiló vagyok :S és kellene nekem egy konkrét étrend tanács,hogy "hízzak" is de e mellett legyen hatásos az edzésem.vagyis,hogy fejlődjek és szálkásodjak.. aki tud segítsen!!

Hát kérlek,ilyen kevés információ alapján nehéz megfelelő étrendet ajánlani.De próbálj sima kajából,napi 5-6 étkezést megoldani,ez sztem alap.Ha van rá pénzed jöhet a tápkieg,ha nyers tömeget akarsz akkor tömegnövelő.Ha inkább minőségibb izomzat a célod,akkor tejsavó+glutamin kombót ajánlom.A vitaminbevitelről se feledkezz meg.Ha megfelelően kajálsz és hagysz időt az izomzatodnak regenerálódni,olyan isten nincs hogy ne fejlődj,főleg ha kezdő vagy.Remélem egy csöppet segítettem,sok sikert.

2012. Március 05. - 23:05:43
Válasz #22
Nem elérhető

kisgazi


végre egy értelmes ember aki tud valamit segíteni ! köszönöm!