2024. Május 10. - 01:43:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Étkezéssel kapcsolatos tudnivalók, segítségek.  (Megtekintve 99744 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 20. - 10:48:27
Válasz #300
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én vagy belesütöm a zabot (előtte felverem a tojást, kicsit bele ásztatom a zabot), vagy csak simán keverek a sütés után hozzá főtt rizst  ;D
De szerintem belesütni a legjobb...mármint ízre :) hozzá paradicsom is páff  ****:))))))

Párszor próbáltam én is zabbal, de valahogy mindig rohadt száraz lett (nem mintha a pufirízs nem lenne az  ;D ). Mondjuk a paradicsom biztos sokat segít a helyzeten.

2010. Január 20. - 10:52:22
Válasz #301
Nem elérhető

NosztalNiga


Én vagy belesütöm a zabot (előtte felverem a tojást, kicsit bele ásztatom a zabot), vagy csak simán keverek a sütés után hozzá főtt rizst  ;D
De szerintem belesütni a legjobb...mármint ízre :) hozzá paradicsom is páff  ****:))))))

Párszor próbáltam én is zabbal, de valahogy mindig rohadt száraz lett (nem mintha a pufirízs nem lenne az  ;D ). Mondjuk a paradicsom biztos sokat segít a helyzeten.
Jah bocsi, akartam írni, hogy geci száraz lesz! De amúgy én úgy szeretem  <3! Néha nyomok rá egy kis ketchupot, vagy mellé erős pista...de végülis minden zöldséggel jó! :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 20. - 12:40:07
Válasz #302
Nem elérhető

Maszat


Köszi, megpróbálom majd zabbal ha zavar,h száraz akkor pufirízs/ ami ugyan úgy száraz  :D/
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 20. - 14:52:10
Válasz #303
Nem elérhető

NosztalNiga


Szóval kis help kéne :)
Úgy néz ki, februártól sikerül megvalósítanom egy komolyabb szintet az edzés terén! Nem lesz 100%-os a kaja, dolgoznom kell suli mellett, hogy legyen elég zsé, de a szintemen szerintem faszás lesz :)
Szóval kezdetnek 20 múltam nemrégibe, 184 centi mellé valamennyivel 100 kilo alatt mozgok, kissé bepunnyadt formába (2-3 hónapja voltam 105 kilo körül,talán nem is ennyire fedetten :) )
Egy 2-3 éve már biztosan edzegetek, alapokkal asszem tisztában vagyok!
A kajámat pénzügyileg napi 500-600g csirkére, 250g túróra tenném fehérje bevitel terén (néha pluszba kis tonhal konzerv vagy tojás,vagy csirke helyett hal)
Ch tekintetében ovatosan kezdem: reggel 100g zab, napközbe 200g rizs pluszba kis gyümölcs meg persze fél kilo körüli zöcccség!
Alapvetően az első hónapban szerintem elégséges lenne egy megfelelő multivitamin és fehérje reggel és edzés után! A keret sajna 20-30 ezer forint körül mozog a hónapra!
Minden ötletet szívesen fogadok :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 20. - 16:45:02
Válasz #304
Nem elérhető

Maszat


20évesen a f@szé mozogsz 100kg körül?  :D

Csak Nekem van ilyen istenverte genetikám? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 20. - 16:49:06
Válasz #305
Nem elérhető

NosztalNiga


20évesen a f@szé mozogsz 100kg körül?  :D

Csak Nekem van ilyen istenverte genetikám? ;D

Azé van rajtam felesleg is! Tegnap felraktam isze...Nem vagyok az a beretva mint te  ;D Meg a kg az kg...a látvány a lényeg :)
Gelesztás vagy...ÖRÜJJÉ NEKI :D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 20. - 17:11:17
Válasz #306
Nem elérhető

hopika


Én is 100kg vagyok,de én legalább extra szar most...én még fényképet sem mernék feltenni a mostani állapotról.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Január 20. - 17:13:05
Válasz #307
Nem elérhető

NosztalNiga


Én is 100kg vagyok,de én legalább extra szar most...én még fényképet sem mernék feltenni a mostani állapotról.

OFF
És hogy van a derekad?  ????...
ON
Még mindig várom a kommenteket (ki mien fehérjét/vitamint/egyebet ajánl...kajába mit rakna stb.)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Január 20. - 17:20:11
Válasz #308
Nem elérhető

hopika


OFF
És hogy van a derekad?  ????...
ON
Még mindig várom a kommenteket (ki mien fehérjét/vitamint/egyebet ajánl...kajába mit rakna stb.)
Mintha hangyafasznyi javulás lenne-de még mindig táppénzen vagyok.Most fizikoterápia megy.Beszéltem a terapeutával és azt mondta,hogy szobakerékpárt használhatok finoman-így hozom is haza a kis edzőtermecskémből a vasszamarat:legalább annyi mozgás legyen...

On:
Az alapkoncepció jó szerintem.
Multivitamin és ásványi anyag kell.Fehérje kell.Esetleg hozzácsaphatsz egy glutamint,vagy bcaa-t.Ezt írtad első hónapra,ha jól veszem ki szavaidból.
Második hónaptól már beraknék azért valami kreatint vagy kreatinos cuccot-mivel tömegelést írtál...és így tovább.Szerintem 30-ból ki tudod hozni ezt.

Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 31. - 15:04:20
Válasz #309
Nem elérhető

CrashHUN


Én 2009 novemberbe kigondoltam, hogy lefogyok mert a 100 kiló körüli súlyt kicsit soknak láttam izom is volt de nagyon tömeges + pocak..

Megpróbáltam a csirke & rizs étrendet kis joghurt mellé meg puffasztott rizs gyümölcsök + zöldségek minden este elmentem futni egy erős 35 percet és bevált! Inkább hízékony vagyok nehezen fogyós alkat..


Sikerült leadni február környékére 15 kilót (ami nálam nagy csoda) - 85 vagyok igaz sok izom is lement de azóta is korrigálom a dolgot amennyire tőlem telik.

Gondoltam megosztom veletek hátha esetleg valakinek segít a dolog  ****:))))))

üdv  ****)

 ***))


2012. Január 25. - 22:37:13
Válasz #310
Nem elérhető

Gabe


Tökmagolajat, vagy más, étkezéshez használt olajat hol szoktatok venni és mennyiért?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Január 25. - 23:35:56
Válasz #311
Nem elérhető

zotja


Tökmagolajat, vagy más, étkezéshez használt olajat hol szoktatok venni és mennyiért?

tökmag 1értelműen aldi! nagy kiszerelés,"legolcsóbb", jó minőség ! :)

2012. Január 27. - 16:11:45
Válasz #312
Nem elérhető

Gabe


Tökmagolajat, vagy más, étkezéshez használt olajat hol szoktatok venni és mennyiért?

tökmag 1értelműen aldi! nagy kiszerelés,"legolcsóbb", jó minőség ! :)
Hogyért adják? Mekkora kiszerelés?
"Yeah buddy, light weight baby!"