2024. Május 10. - 01:51:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kiegészítők erőnövelésre - teen  (Megtekintve 8043 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 31. - 14:29:35
Megtekintve 8043 alkalommal
Nem elérhető

Barna


Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni abban hogy milyen erőnövelő cuccal tudnám serkenteni az izmo fejődést...16 éves vagyok és nemtudom hogy milyen lenne nekem a legalkalmasabb, lényeg hogy eggyáltalán ne legyen tömegnövelő mert az van elég! ;D,nyáron már gyúrogattam van itthon haspadom francia rudam fekve nyomó padom meg 1 kondiépem + kézi sulyzók és szeretnék minél hamarabb szálkásodni! Remélem tudtok nekem segíteni előre is köszönöm!

Üdvözlettel: Kovács Barna

2007. Augusztus 31. - 15:07:34
Válasz #1
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 31. - 19:11:07
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Pár napja kipróbáltam végre a BSN Endorush-t én is, és tényleg egy nagyon különleges energia ital. Életemben először ittam olyan energizáló italt, amitől nem éreztem idegességet, túlstimulálást, furcsa mellékérzéseket, remegést, csak nagyon nagyon tiszta fizikai és mentális energiát és koncentráló képességet. 5 csillagos termék!!!

Barna,

Próbáld ki talán a Muscletech-Gakic-et.. De 16 évesen egyébként is mi bajod lenne az erőddel? Semmi nem lehet. Kérj segítséget ott helyben egy edzőtől erősítő(erőemelő és/vagy súlyemelő) edzésprogramhoz és növekedni fog az erőd is és az izmaid is.

Ha ez nem megy, akkor küldj egy privát üzenetet a kukacomone nevú felhasználónknak itt a fórumon és majd ő ad neked tanácsot, hogy a reformon kívül, és esetleg kiegészítők nélkül, hogyan növelheted az erődet és az izmaidat. Itt más sajnos ilyesmi kérdésekben nem tud neked segíteni.  :-}  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 31. - 23:18:44
Válasz #3
Nem elérhető

Barna


Köszönöm a válaszotokat!

Keresztanyám testvére 12 éve Gyúr,Kickboxol,Utcairharcol...Keményen kivan gyúrva:D, csak kiváncsi voltam milyen erőnövelő lenne a megfelelőbb!
Valószínű jövőhéten átjön/átmegyek és eggyütt edzünk vagy legalábbis átbeszéljük az edzéstervet és más egyéb dolgokat! :-! ! egyébként én Creatine Erőnövelőt rendeltem tablettás formában!

2007. Október 10. - 12:55:30
Válasz #4
Nem elérhető

darknight



Apró eszmefuttatás...

Többen megállapítottátok, hogy a BSN: Endorush terméke megemelte az erőszintet, valamint az edzésen nyújtott teljesítményt. Van, aki azt is megírta, hogy kb. 10%-os erőnövekedést érzett a használata során, amit például a MuscleTech: Gakic-nál nem tapasztalt, pedig azt hirdetik ezzel a marketingszöveggel. 1 üveg Endorush-ból kb. 2-3 adag jön ki, egyénenként változóan. Legyen mondjuk 2 adag. Havonta heti 4 edzéssel számolva azért ez messzemenőkig kevesebb anyagilag, mint 1 hónapra elegendő Gakic. Azért ez elgondolkodtató, nem???

Amúgy személyesen még egyik terméket sem próbáltam, lehet, hogy ég és föld a kettő, és csak én filózgatok összevissza. De az Endorush-t mindenképpen kipróbálom  pár héten belől, berendelek egy pár üveggel, rosszat nem tehet velem. Tuti, hogy a Gakic is király termék, de helyette én személy szerint a MuscleTech-től inkább a naNO Vapor-t próbálnám ki, szerintem az többet hozhat.

Apropó, aki már próbálta a Vapor-t, az igazán írhatna róla a fórumba.
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Október 10. - 13:20:23
Válasz #5
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Október 10. - 13:34:21
Válasz #6
Nem elérhető

hopika



...de helyette én személy szerint a MuscleTech-től inkább a naNO Vapor-t próbálnám ki, szerintem az többet hozhat.

Apropó, aki már próbálta a Vapor-t, az igazán írhatna róla a fórumba.

Ha addig nem írná le senki a tapasztalatait,akkor én olyan 1-1,5 hónap múlva fogok naNO Vaporozni...
Addig még kitart a Hydroxycut+Novedex kombóm...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 10. - 15:07:09
Válasz #7
Nem elérhető

parrre



Ha addig nem írná le senki a tapasztalatait,akkor én olyan 1-1,5 hónap múlva fogok naNO Vaporozni...
Addig még kitart a Hydroxycut+Novedex kombóm...


Nocsak nocsak... Én is készülök valamit venni a hydroxycut mellé. Bevallom őszintén megfordult a fejemben a novedex is  :-)-> .
Írnál a kombóról valamit ? Pl. mennyire műkszik a novedex alacsony ch bevitel mellett.

Köszi

2007. Október 10. - 15:46:57
Válasz #8
Nem elérhető

hopika


Vazze!

A dolog azért nem ennyire eccerű:
-jelenleg még Hydro Carb Block és Redline megy csak Probolic SR,ON Whey és Optimen kíséretében.
-a Hydro Carb Block+Hydro HC+Novedex kombó a jövő héten kezdődik el a fehérjék és a multi támogatásával.
Így majd csak utána fogok tudni véleményt mondani róla,kb.akkor,amikor kezdem majd a naNO Vapor bulit...
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 10. - 17:17:35
Válasz #9
Nem elérhető

parrre



2008. Június 12. - 23:40:30
Válasz #10
Nem elérhető

gmatyi


  Én a Kreatin  Foszfátra esküszöm!  Kegyetlenül adta az erőt a doboz felénél pedig fekvenyomásban nem 80-al szériáztam hanem 100 al nyomtam csalás nélkül 6 ot!   Jah és a szedése pedig >  Bemelegítés után rá a nyelvre és bő vízzel lefelé!   1 edzésen 2 x5 gramm!!   Jó kis termék és töredéke mondjuk  a Gakicnek vagy egyéb más termékeknek!  :-){
Longest Road*.......--.......--....... *

2009. November 01. - 15:45:18
Válasz #11
Nem elérhető

Army


endorush igenjó, ajánlani tudom :)