2024. Május 10. - 00:18:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki mit reggelizik?  (Megtekintve 28101 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 02. - 20:13:18
Válasz #15
Nem elérhető

szidol


30 g tejsavó 3 dl tejjel, 1 banán beleturmixolva, animal pak+500g c-vitamin.5 tojásból rántotta 1 sárgájával,gomba+hagyma.
Max 400; felhasználható karakterek: 400

2007. December 14. - 09:01:00
Válasz #16
Nem elérhető

ati75


200 g zabpehely, 3 kanál Mass-Tech, 3 dl tej, C vitamin, multivitamin és kávé

2007. December 14. - 10:39:52
Válasz #17
Nem elérhető

Bubee


Hagymás, esetenként gombás 8 tojásos rántotta (4 sárgájával) + 50 gramm zabpehely  /7% Asszem hamarosan 10 lesz a 8ból  /7%
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 14. - 11:41:39
Válasz #18
Nem elérhető

ViCtor


szerintetek MO-n melyik a legjobb minőségű tej?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 14. - 11:46:37
Válasz #19
Nem elérhető

hopika


Az apósom kecsketeje...csak utálom! :----
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 14. - 12:15:25
Válasz #20
Nem elérhető

izomboy


szerintetek MO-n melyik a legjobb minőségű tej?
Szerintem azért nem annyira fontos melyik tej a legjobb minőségű mert a tejre nem alapozunk ch vagy fehérje bevitelt, azért isszuk mert szeretjük vagy a túrmix jobb íze végett stb.
 Így csak az a fontos ne tartalmazzon sok vegyi anyagot.
Ezért a tartós tejek helyett inkább zacsis tej vagy 3 napig tárolhatót érdemes inni.

2007. December 14. - 12:43:30
Válasz #21
Nem elérhető

Bubee


szerintetek MO-n melyik a legjobb minőségű tej?

Egy aranymondás:

A tej kismackóknak, kiscicáknak és kisviktoroknak való!  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 14. - 14:50:48
Válasz #22
Nem elérhető

ViCtor


kis bubi, miért nem kapok minuszt?  ;) Ha megnyerem 7végéig a MAP csomagot, neked fogom felajánlani.  :-*
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 14. - 15:07:59
Válasz #23
Nem elérhető

hopika


Segítek én mindenben,ha kell... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 14. - 15:20:30
Válasz #24
Nem elérhető

Bubee


kis bubi, miért nem kapok minuszt?  ;) Ha megnyerem 7végéig a MAP csomagot, neked fogom felajánlani.  :-*

Nem szokásom minden szarért (-)-t adni, csak ha tényleg megérdemli az illető  ::)  :-*

A csomagot pedig ne ajánlgasd. Használd egészséggel.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 14. - 17:16:36
Válasz #25
Nem elérhető

ViCtor


Köszönöm szépen
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 14. - 17:32:36
Válasz #26
Nem elérhető

fastor


125-150 gramm zabpehyel(morning star) hozzá 50 gramm fehérje koncentrátum, és 50 gramm szölöcukor
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 14. - 23:16:12
Válasz #27
Nem elérhető

ViCtor


Fastor, te úgye úszó gyerek vagy? Általában az úszoknak a karjuk elég lagymatag, no váll no nothing!:) semmi kar.
időben váltanod kellett volna , pl kajak:)és máris szép vállad lenne. nade ne csüggedj,csak húzlak itt téged.
Soksok laterális mozgást végezz a válladra és ruddal bicepszezz sokat , azaz nagyjából az edzésed alapja ez legyen,h hozzd fel az egész karodat.
upyourass-t true-masst, esetleg mass-techet, vagy nitrot ajánlom neked,
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 14. - 23:22:58
Válasz #28
Nem elérhető

Bubee


Fastor, te úgye úszó gyerek vagy? Általában az úszoknak a karjuk elég lagymatag, no váll no nothing!:) semmi kar.
időben váltanod kellett volna , pl kajak:)és máris szép vállad lenne. nade ne csüggedj,csak húzlak itt téged.
Soksok laterális mozgást végezz a válladra és ruddal bicepszezz sokat , azaz nagyjából az edzésed alapja ez legyen,h hozzd fel az egész karodat.
upyourass-t true-masst, esetleg mass-techet, vagy nitrot ajánlom neked,

És természetesen kurvasok kaja, ugye Viki?  ::) ;D Ehet nutellás kenyeret meg lazaclevest is, de mellé egyen meg 2 kiló húst és 1 kiló rizst, ugye Viki?  ::)  ;D  --)

 >:D ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 14. - 23:28:36
Válasz #29
Nem elérhető

ViCtor


én hiszek abban,h fastornak jó az étrendje,  ha meg nem, akkor vannak itt nagyon sokan ,akik azonnal segítenek neki, stbstb, úgye, és ez jó Mistha Bubb.
én azt ajánlom neki, ami normális, teljeskörű kajánál /mellett egyből hozzák az eredményt. Ezek jó termékek.
És ő meg fiatal, tud fejlődni. Inkább ajánlok neki nitrot illt mhp-s tömegnövelőt,mint egy doboz cell-techet. stb. Jóétvágyat vagy egs, ki ,hol tart /7%
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.