2024. Május 10. - 13:01:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más nagyon okos vélemények, termékekről, árakról stb...  (Megtekintve 19837 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 08. - 11:28:55
Válasz #15
Nem elérhető

hopika


Igaz én nem régóta "tértem vissza",de én biztosan Tőlük vásárolok.
-korrekt,segítőkész kiszolgálás
-folyamatos akciók
-minőségileg kiváló termékek találhatók csak
-gyors és pontos szállítás rendeléskor
és még sorolhatnám.
 :-):-)::
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 08. - 11:41:18
Válasz #16
Nem elérhető

Atesz


Ehhez már csak annyit fűznék hozzá, hogy amióta a termékekre 15-20% kedvezmény van úgy gondolom elérték az ár-érték arányt. Persze lehetne olcsóbb, mint sok minden más...... az országban, miért nem ott reklamálsz...?
Én már csak azért is állítom, mert kb. fél éve váltottam az Extermefit termékeire, érezhető és látható  :o eredményt hoztak,. Ellenbe az előtte használt kiegek, amikre rövid távon kevesebbet kellet ugyan áldozni, de a várt eredmény nem hozták és ha csak józan p... ésszel is nézzük, még az 1Ft is pénzkidobás... Nem? És akkor még nem is írta az ajándék termékmintákról, VAGY a sok hasznos tanácsról, melyek ugyan csak segítik a céljaim elérését.

Hát ennyi!

Ja, még egy, aki ezen a normális oldalon fikázni tud, annak csak ezt üzenem:  :-p

2007. November 08. - 11:48:05
Válasz #17
Nem elérhető

Bubee


Máris kaptam egy mínuszt  ;D I love this game  ;D 8-)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 08. - 12:05:28
Válasz #18
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Magyarországon a létező összes céget megkerestem, hogy mit szólnának egy ilyen színvonalú magazinhoz, nem szeretném felsorolni a reakciókat, mert ledöbbennétek.   

Az egyetlen cég az Extremefit és csapata volt, aki lehetőséget és fantáziát látott a magazinban.
Ezúton is köszönöm! :-){

Mindent lehet mondani, de rosszat nem!

2007. November 08. - 12:26:01
Válasz #19

MaRC1

Vendég
Már az első válaszodnál látszott a színvonal. Ugyanezt el lehetett volna mondani személyeskedés és trágárság nélkül. Ezt nem szentfazékoskodásból mondom. Nos, köszönöm a tájékoztató és informatív válaszodat, csak így tovább! /:-)

2007. November 08. - 14:02:08
Válasz #20
Nem elérhető

hopika


Efit!

Egy kis nyugtató jellegű kérdés és előre is sorry,az off-ért!
-küldtetek le a nyiregyi boltba a pólókból?
Köszi a választ!

Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 08. - 14:05:32
Válasz #21
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!

Egy kis nyugtató jellegű kérdés és előre is sorry,az off-ért!
-küldtetek le a nyiregyi boltba a pólókból?
Köszi a választ!

Üdv
Tamás

áhh, megnyugtató kérdés. ;D Már bevettem egy nyugtatót. :D
Ha jól tudom, ma fognak küldeni egy nagy csomagot, de nem tudom maradt-e még póló. Ha igen, akkor raknak be egy párat. ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 08. - 14:08:00
Válasz #22
Nem elérhető

hopika


Oksa.
Tegnap már hoztak egy GlutaminSr-t(azért hoztak,mert lusta vagyok és hazahozzák az árut nekem... ;-oo-;) és ViCtor tanácsára betársítom már most a "pucolásnál" is hamarosan az Aplodant... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 08. - 21:32:54
Válasz #23
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Remélem MaRC1 örül mostmár...hogy még saját topikokat is kapott... ;D :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 08. - 21:42:34
Válasz #24
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Remélem MaRC1 örül mostmár...hogy még saját topikokat is kapott... ;D :-*

És még egy könyvet is írtam Marcinak mostmár basszus a föld bolygó csillagközi elhelyezkedéséről és a tejsavó viszonyáról a mai kínai fogyasztó társadalomban. ;D Ezt nevezik vásárlói tájékoztatásnak apukám.  O0 ízi rájder öcsém, ízi rájder.  o--O
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 09. - 12:59:27
Válasz #25
Nem elérhető

drake


Remélem MaRC1 örül mostmár...hogy még saját topikokat is kapott... ;D :-*

És még egy könyvet is írtam Marcinak mostmár basszus a föld bolygó csillagközi elhelyezkedéséről és a tejsavó viszonyáról a mai kínai fogyasztó társadalomban. ;D Ezt nevezik vásárlói tájékoztatásnak apukám.  O0 ízi rájder öcsém, ízi rájder.  o--O

Hi!

Nem szokásom olyan dolgokba belepofázni amihez nem értek. Ezért a MaRC1 nevű "barátunknak" is ezt tanácsolom. Nem akarom itt védeni az EFIT-et, nem hiszem, hogy az én védelmemre szorulna.
Nekem az az álláspontom, hogy a félművelt emberek a világ legveszélyesebbjei.

Elmesélek vmit:

Nos mivel egy ideje, a jóval kevesebb lóvéból kell megélnem (még edzés is elmaradt), ezért hát ugye keresgél az ember.
Nos én megnéztem a külföldi oldalak által ajánlott termékeket. A neves amerikai gyártók termékei európa kb. minden országában azonos árban mennek, ha átszámoljuk, és azokat még be is kell hozatni. Ugye a posta költséggel meg már drágább mint itthon. Vmi német szarokat, amiről hallani sem lehetett ugyan olcsóbbak, de az meg kinek kell.
Én legalább is nem használnám.

Nos tény amerikában tényleg olcsóbbak a termékek. De ugye nagy piac-nagyobb verseny-olcsóbb árak. Meg hát se vám, se szállítás, se stb.
Nos ha behozatod előbb találnod kell egy olyan céget aki hajlandó postázni Magyarországra. Sok helyen leírják, hogy mi még "balkán" vagyunk, a számukra. Románia - Szerbia szint. No ha találtál akkor van min. 35$ postaköltség, amibe már nem fér bele a fehérje meg tömegnövelő, stb. Ugyan is annak sokkal nagyobb a súlya. Azt meg ugye senki se gondolja, hogy alap kieg. nélkül, puszta tesztó fokozó és társaival eredményt érhet el? Én legalább is nem hiszem.

Szóval egy szó mint száz, ez nem működik.

Marad, hogy itthon kell megvenni. Bízok benne, hogy egyszer csak jobb lesz itt élni, és akkor könnyebb lesz megvenni a cuccokat. Bele lehetne menni miért ilyen szar a helyzetünk, de ez már erősen politikai lenne, ezért ezt itt nem fejtegetném. Igyekeznünk kell. És remélni ...

üdv.:
drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2007. November 09. - 13:09:18
Válasz #26
Nem elérhető

BrianB


Vagy elhúzni minél gyorsabban a picsába, ahogy Steve teszi (majd)  ;D

2007. November 09. - 13:42:49
Válasz #27
Nem elérhető

izomboy



2007. November 09. - 13:45:10
Válasz #28
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Vagy elhúzni minél gyorsabban a picsába, ahogy Steve teszi (majd)  ;D

Nem hiszem, hogy ez lenne a legoptimálisabb megoldás az emberek számára. Az emberek egyetlen biztosítása a TUDÁSUK megszerzése lenne az élettel kapcsolatban és nem az ignorancia, bárhova is mennek, bárhol is élnek.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 09. - 13:56:13
Válasz #29
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja és mégvalami:

Kell, hogy legyen tökük az embereknek használni a megszerzett tudásukat és kell, hogy legyen tökük ahhoz. hogy írtsák a nemtörödömséget, tudatlanságot és lustaságot a környezetkükben.

Ez sokkal keményebb, mint elhúzni. Sajnos.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"