2024. Május 10. - 19:11:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 Új év, új fogadalmak, új élet  (Megtekintve 32651 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 29. - 12:58:26
Válasz #15
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2007. December 29. - 15:16:11
Válasz #16
Nem elérhető

Jordan


Én ugyan nem szoktam ilyenkor fogadalmakat tenni, de azt megfogadom, hogy a karácsony 2 napja alatt felszedett 7 kilómat ledobom egy kis diétával.

 Mert hát van egy olyan sanda gyanúm, hogy az nem mind izom!  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 29. - 15:50:41
Válasz #17
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
UHhhhhhh! Egy kicsit nem figyelek és már le is maradok mindenről! Az a lényeg, hogy nem kell a fogadalamkat a szilveszterhez kötni, de ha ez működik akkor hajrá, és fogjad mint Floki azt a bizonyos ajtó elötti ruhadarabot! Szóval előre ezerrel és gyerünk akkor s lássunk képeket!

Ja tényleg ez nem lenne rossz arra sem, hogy most mindenki feltenne egy képet és vagy év végén vagy versenykor mi lesz belőletek! Szerintem ez sem elhanyagolható egy ilyen fórumon! És ez még jó is lenne egy kis viszonyításra!

Azt hiszem el is kezdem ezt!

Este edzek és teszek fel egy képet! Szóval ha valakinek van kedve tartson velem!

 @:-) d:) =/+'

2007. December 29. - 16:01:23
Válasz #18
Nem elérhető

izomboy


Fogadom hogy 2009 re 80 kilós versenyfazonom lessz ami egy +10
Fogadom hogy aki eddig megvert többet nem teheti... Halod Sztereó és Danybuilding? 8-)
Fogadom hogy a diétámat úgy alakítom hogy ne kergessem magam csalásokba, magyarúl nem csalok többet.
Fogadom hogy a fogadalmaim mindeggyikét betartom,,, ha nem így lenne későbbiekben egyszerűen pofánverhettek és közöljétek ezt azért kaptam mert nem tartottam be a fogadalmam @-o

2007. December 29. - 16:20:33
Válasz #19
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Fogadom hogy 2009 re 80 kilós versenyfazonom lessz ami egy +10
Fogadom hogy aki eddig megvert többet nem teheti... Halod Sztereó és Danybuilding? 8-)
Fogadom hogy a diétámat úgy alakítom hogy ne kergessem magam csalásokba, magyarúl nem csalok többet.
Fogadom hogy a fogadalmaim mindeggyikét betartom,,, ha nem így lenne későbbiekben egyszerűen pofánverhettek és közöljétek ezt azért kaptam mert nem tartottam be a fogadalmam

Én senkitől sem sajnálom az első helyeket,ha jobb.  :-)!
Januártól magam is nekikezdek a készülésnek. Mosmá' komolyan. Igyekszem egy türhetőnek mondható strandfazont összehozni a tavaszi versenyekhez. Egyszerre akarok lenni megdöbbentő és mulatságos.  ;D Az utóbbi már most megvan.

Aki nem látta még az nézze meg a Fehér tenyér című filmet.Nekem még mindig az egyik etalon. (tornászfilm) A főhősnek a saját tanítványával kell megküzdenie és emígyen kommentál az összecsapás előtt: "Nem akarok nyerni,de utálok veszíteni!"

2007. December 29. - 20:12:45
Válasz #20
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hmmmm? Ez kihívás lenne? Sajna azt kell mondanom, hogy az én megverésem egy közös szinpadon az sajna nem lesz meg, mert én tavaszra készülök, te meg Ádám barátom a mostani tavaszi versenyeket kihagyod  :angry: szóval azt hiszem erről le kell tenned, de kapcsolódom Eszteró Zsolthoz, hogy ha jobb leszel és egyszer összetalálkozunk akkor örömmel adom én át neked az első díjat! :-!

 :-):-)::

2007. December 29. - 20:26:17
Válasz #21
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Csak hogy hű legyek az ígéretemhez rakok fel képet, de ahogy mondani szokás a testépítők nem hülyék csak nem kicsit feledékenyek! Szóval velem is ez történt! Elmentem edzeni, meg képeket csinálni a terembe, de fényképezőt nem vittem.... ˝=/ ˝=/ De van 2hetes képeim így nem maradok tétlen és rest sem! Szóval itt van az "ELÖTTE" kép, az utána meg lehet soha nem lesz , de nem a remény hal meg utoljára, hanem a hegylakó!!!!!

2007. December 29. - 20:27:56
Válasz #22
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Remélem ennyi elég az elhízott beles formámról.... Łł=

2007. December 29. - 20:59:37
Válasz #23
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az elhízott beles forma nem ilyen.  ::) :P ;D

 :-)!

2007. December 29. - 21:07:39
Válasz #24
Nem elérhető

GetFreaky!


Az elhízott beles forma nem ilyen.  ::) :P ;D

 :-)!




Szerintem se egyáltalán nemlátszik hogy belenne hízva!!! ;-oo-;

2007. December 29. - 21:08:03
Válasz #25
Nem elérhető

endre66


De nem ám'! Bizony.
 Łł=
Várjuk a következő képeket!

2007. December 29. - 21:20:14
Válasz #26
Nem elérhető

parrre


Én ugyan nem szoktam ilyenkor fogadalmakat tenni, de azt megfogadom, hogy a karácsony 2 napja alatt felszedett 7 kilómat ledobom egy kis diétával.

 Mert hát van egy olyan sanda gyanúm, hogy az nem mind izom!  ::)

HEHE .. Ez jó. Én is ilyesmin gondolkodtam. ( A helyzet az, hogy én éppen diétázok, de úgy döntöttem hogy dec 22 és jan 2 közötti napokat kiveszem előre csalónapnak, és akkor majd év közben  .. izé ...  ::) --)  )
Miközben nyomtam a fejembe a bőrös sült malacpecsenyét belegondoltam hogy mennyivel jobb lenne halat enni brokkolival  :----  @-o

2007. December 29. - 22:43:22
Válasz #27
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Halat brokkolival ásványvízben főve..... :----

2007. December 29. - 23:21:34
Válasz #28
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. December 30. - 00:21:31
Válasz #29
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member