2024. Június 02. - 08:13:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Egészségügyi elsősegély  (Megtekintve 69457 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Január 25. - 22:15:50
Válasz #75
Nem elérhető

Suncity


Üdv!

Úgy érzem most jutottam el addig a pontig amikor muszáj vagyok kikérdezni a nálam tapasztaltabbak véleményét arról, hogy mit tudok tenni azzal, ha szinte minden izületem kattog (váll, könyök, csukló, térd). Összességében jellemző rám, hogy a nagyobb súlyok használata hozza a tömeget tehát én emiatt gondolom, hogy mostanság csúnyán megöltem őket és a végtagjaim is relatíve vékonyak a méreteimhez képest. Glükozamint meg vitamin csomagot is nyomok. Tehát összességében tudom ezt valahogy kezelni, vagy kénytelen leszek beiktatni pihenőt?

Nem akarok okoskodni, de sztem pihenj rá a dologra és kerüld azokat a gyakikat amiktől úgy érzed, hogy fáj az adott testrész, de ez az alap. Azt sem tudom, hogy mióta edzel, de az évek múltán alkalmazkodik a tested ehhez az életmódhoz. Nekem is minden fájt még az első években (mondjuk a táplálkozás-életmód sem járult hozzá), térd, könyök, csukló, alkarban részelges szakadás, kétoldali vállizület gyulladás...szval kaptam én is. Izületvédő, megemelt mikrotápanyag bevitel, pihenés..ennyit tudsz tenni.

2011. Január 25. - 22:17:12
Válasz #76
Nem elérhető

Pretorian


Rendben, köszönöm. Könyököm valószínűleg a kalapács bicepsz ölhette meg mert felmentem 33 kilóig és szerintem nagyon sok volt neki (meg ugye az már nem az az atomszabályos kivitelezés), valszeg akkor átváltok döntött padon ülve bicepszre mert azt kis súllyal szoktam és nagyon szabályosan és ha nem javul akkor pihenő.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Január 25. - 22:20:43
Válasz #77
Nem elérhető

Pretorian


Üdv!

Úgy érzem most jutottam el addig a pontig amikor muszáj vagyok kikérdezni a nálam tapasztaltabbak véleményét arról, hogy mit tudok tenni azzal, ha szinte minden izületem kattog (váll, könyök, csukló, térd). Összességében jellemző rám, hogy a nagyobb súlyok használata hozza a tömeget tehát én emiatt gondolom, hogy mostanság csúnyán megöltem őket és a végtagjaim is relatíve vékonyak a méreteimhez képest. Glükozamint meg vitamin csomagot is nyomok. Tehát összességében tudom ezt valahogy kezelni, vagy kénytelen leszek beiktatni pihenőt?

Nem akarok okoskodni, de sztem pihenj rá a dologra és kerüld azokat a gyakikat amiktől úgy érzed, hogy fáj az adott testrész, de ez az alap. Azt sem tudom, hogy mióta edzel, de az évek múltán alkalmazkodik a tested ehhez az életmódhoz. Nekem is minden fájt még az első években (mondjuk a táplálkozás-életmód sem járult hozzá), térd, könyök, csukló, alkarban részelges szakadás, kétoldali vállizület gyulladás...szval kaptam én is. Izületvédő, megemelt mikrotápanyag bevitel, pihenés..ennyit tudsz tenni.

15 évesen kezdtem de fogyás jelleggel meg utána haverokkal komolytalanul. Azután 17-19-ig ilyen 1 hónapot mentem 2-t nem és kábé egy éve kezdtem el komolyan csinálni. Igazság szerint amikor edzek nem igazán szoktam érezni, hogy fáj csak amikor már itthon vagyok rá pár óra.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Január 25. - 22:33:26
Válasz #78
Nem elérhető

Suncity


Üdv!

Úgy érzem most jutottam el addig a pontig amikor muszáj vagyok kikérdezni a nálam tapasztaltabbak véleményét arról, hogy mit tudok tenni azzal, ha szinte minden izületem kattog (váll, könyök, csukló, térd). Összességében jellemző rám, hogy a nagyobb súlyok használata hozza a tömeget tehát én emiatt gondolom, hogy mostanság csúnyán megöltem őket és a végtagjaim is relatíve vékonyak a méreteimhez képest. Glükozamint meg vitamin csomagot is nyomok. Tehát összességében tudom ezt valahogy kezelni, vagy kénytelen leszek beiktatni pihenőt?

Nem akarok okoskodni, de sztem pihenj rá a dologra és kerüld azokat a gyakikat amiktől úgy érzed, hogy fáj az adott testrész, de ez az alap. Azt sem tudom, hogy mióta edzel, de az évek múltán alkalmazkodik a tested ehhez az életmódhoz. Nekem is minden fájt még az első években (mondjuk a táplálkozás-életmód sem járult hozzá), térd, könyök, csukló, alkarban részelges szakadás, kétoldali vállizület gyulladás...szval kaptam én is. Izületvédő, megemelt mikrotápanyag bevitel, pihenés..ennyit tudsz tenni.

15 évesen kezdtem de fogyás jelleggel meg utána haverokkal komolytalanul. Azután 17-19-ig ilyen 1 hónapot mentem 2-t nem és kábé egy éve kezdtem el komolyan csinálni. Igazság szerint amikor edzek nem igazán szoktam érezni, hogy fáj csak amikor már itthon vagyok rá pár óra.

Akkor maradjunk az 1évben,  ;)
(Én is még 14évesen "edzettem" 6-8hónapot, de 18.évtől folyamatosan. )
Ha nincsen izületi gyulladásod, akkor az izületvédő+mikrotápanagok +halolaj kapszula segítenek de az sem 1-2hét amire "hat". Ha van, az más tészta..azért.
(nekem a könyök-váll volt )

2011. Január 25. - 22:38:14
Válasz #79
Nem elérhető

Pretorian


Üdv!

Úgy érzem most jutottam el addig a pontig amikor muszáj vagyok kikérdezni a nálam tapasztaltabbak véleményét arról, hogy mit tudok tenni azzal, ha szinte minden izületem kattog (váll, könyök, csukló, térd). Összességében jellemző rám, hogy a nagyobb súlyok használata hozza a tömeget tehát én emiatt gondolom, hogy mostanság csúnyán megöltem őket és a végtagjaim is relatíve vékonyak a méreteimhez képest. Glükozamint meg vitamin csomagot is nyomok. Tehát összességében tudom ezt valahogy kezelni, vagy kénytelen leszek beiktatni pihenőt?

Nem akarok okoskodni, de sztem pihenj rá a dologra és kerüld azokat a gyakikat amiktől úgy érzed, hogy fáj az adott testrész, de ez az alap. Azt sem tudom, hogy mióta edzel, de az évek múltán alkalmazkodik a tested ehhez az életmódhoz. Nekem is minden fájt még az első években (mondjuk a táplálkozás-életmód sem járult hozzá), térd, könyök, csukló, alkarban részelges szakadás, kétoldali vállizület gyulladás...szval kaptam én is. Izületvédő, megemelt mikrotápanyag bevitel, pihenés..ennyit tudsz tenni.

15 évesen kezdtem de fogyás jelleggel meg utána haverokkal komolytalanul. Azután 17-19-ig ilyen 1 hónapot mentem 2-t nem és kábé egy éve kezdtem el komolyan csinálni. Igazság szerint amikor edzek nem igazán szoktam érezni, hogy fáj csak amikor már itthon vagyok rá pár óra.

Akkor maradjunk az 1évben,  ;)
(Én is még 14évesen "edzettem" 6-8hónapot, de 18.évtől folyamatosan. )
Ha nincsen izületi gyulladásod, akkor az izületvédő+mikrotápanagok +halolaj kapszula segítenek de az sem 1-2hét amire "hat". Ha van, az más tészta..azért.
(nekem a könyök-váll volt )


Igen énis 1 évre gondoltam  :)
Fájni meg nemfáj szóval gondolom nem gyulladás. A fentieket meg próbálom alkalmazni a javulásért.
És köszönöm a segítséget!
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Január 27. - 01:50:30
Válasz #80
Nem elérhető

Maszat


hát beszarás...november vége óta nem edzek, erre fáj a térdem( a semmitöl !+"%) és jött valami bőrkeményedés a nagylábújjamra, és igazábol ku*várafáj ha ránehezedek. De oylan beszarósan. 1ik haverom azt mondta tyúkszem  ;D

mi a picsa az? mit lehet vele csinálni???
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 27. - 11:04:57
Válasz #81
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
hát beszarás...november vége óta nem edzek, erre fáj a térdem( a semmitöl !+"%) és jött valami bőrkeményedés a nagylábújjamra, és igazábol ku*várafáj ha ránehezedek. De oylan beszarósan. 1ik haverom azt mondta tyúkszem  ;D

mi a picsa az? mit lehet vele csinálni???
Mi lenne, hát chickeneye ;D.
Aki kemény kiharapja ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 27. - 11:06:13
Válasz #82
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ja igen, és ne várd meg míg vissza kacsint :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 27. - 17:50:47
Válasz #83
Nem elérhető

dumbass


Sziasztok! Nekem most 2 problémám lenne, az egyik csak zavaró, a másik súlyosabb. Kezdeném a zavaróval:

1, néha, rendszertelen időközönként, a jobb tricepszem elkezd rángani. Ez így kell elképzelni hogy fél-1 másodpercenként feszül-ernyed. Foggalmam sincs miért van...

2, mint tavaly télen is most is kijött rajtam. Bal térdem néha lépésnél el kezd szúrni, ha úgy megyek hogy nem nyújtom ki a lábam hanem végig behajlítva van akkor az segít valamit (csak kipróbáltam, lehetetlen így menni). E mellé mint a 2 sípcsontom járás közben fáj-szúr... Olyan érzés mint anno thai-box edzés utáni nap mikor hülyére volt rugva. Én csonthártya gyulladásra gyanakszom.

Várom mindkettőre az ötleteket, és megoldási javaslatokat :)

2011. Január 27. - 18:22:40
Válasz #84
Nem elérhető

Maszat


baszki  :o nekem is mnden télen elöjön ez, de még nyáron is néha. Ilyen kurva szúró érzés a térdbe és alatta sípcsonta is. Volt,h sulibol gyalogoltam haza és már annyira idegesített,h ököllel szana szét vertem a térdem.  ;D de nem lett jobb  ;D

Én márelfogadtam,h genetikailag hulladék izületekkel vagyok megáldva. a progresszív edzés majd segít rajta. meg a hgh. remélem.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 27. - 18:52:43
Válasz #85
Nem elérhető

trobert2


ha szúr akkor szúrd vissza ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 27. - 21:29:49
Válasz #86
Nem elérhető

Pretorian


Ezekszerint nem csak én szopom a f.szt az izületeimmel így télen... az én térdem már lilul is  :-[
Én mindenesetre most hanyagolom a lábedzést hátha stabilizálódik legalább az.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Február 24. - 11:17:31
Válasz #87
Nem elérhető

fishman88


Sziasztok!
4 hete műtöttek distalis bicepszín szakadással ,3hétig voltam gipszben most gyógytornára járok,mivel ez egy elég ritka sérülés,a gyógytornász még nem csinált ilyet,öszintészólva félek hogy valamit félrekezel,több gyógytornászt kérdeztem,de mást-mást mondanak persze még nem találkoztak ilyennel.valaki szerint csak 6 hét után jöhet a gyógytorna de külföldi bodyforumokon 3-4 hét után megkezdik.Nagyon hálás lennék ha valakivel beszélhetnék akinek volt ilyen műtétje,felhívnám telefonon stb e-mailom:atkafish@freemail.hu

2011. Február 24. - 12:11:18
Válasz #88
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
4 hete műtöttek distalis bicepszín szakadással ,3hétig voltam gipszben most gyógytornára járok,mivel ez egy elég ritka sérülés,a gyógytornász még nem csinált ilyet,öszintészólva félek hogy valamit félrekezel,több gyógytornászt kérdeztem,de mást-mást mondanak persze még nem találkoztak ilyennel.valaki szerint csak 6 hét után jöhet a gyógytorna de külföldi bodyforumokon 3-4 hét után megkezdik.Nagyon hálás lennék ha valakivel beszélhetnék akinek volt ilyen műtétje,felhívnám telefonon stb e-mailom:atkafish@freemail.hu

Csak azért írok ide, hogy látszódjon hogy írtál, hátha valaki tud okosat mondani...

2011. Március 24. - 11:06:10
Válasz #89
Nem elérhető

Gumikacsa


Sziasztok!

Segítségetekre lenne szükségem "sűrgősen" remélem valaki jár erre a napokban!!!
A problémám az lenne hogy 5 napja elkezdtem szedni Anabolic Extreme Mass Fx terméket...napi 2x1 tablettát nyomtam le a torkomon idáig.Termék megvétele előtt 1 héten keresztül böngésztem forumokat és mindenhol hangoztatták  milyen jó termék és szinte 0 mellékhatás és növekvő libido stb stb..nagyrészt nem is cáfolnám meg ezeket a kijelentéseket hisz 5 nap alatt nem derülhet ki semmi.Ám sajnos az 4. 5. napon herefájdalmak jelentkeztek és a libido se teljesít rendesen!!Valaki ha tudna segíteni nekem hogy mit kéne jelen helyzetben csinálni megköszönném..

Válaszokat előre is köszönöm!!