2024. Május 03. - 23:00:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta guzzi Dátum Ma - 21:55:26 »
#:-)
Gyerekek én csak azt nem értem, hogy ez a sok ide mérés, oda mérés és ilyen olyan eredmény miért is lett ennyire fontos?
Hiába a jó eredmény ha a tükör szart mutat!
Azt nem bírom felfogni, hogy ami bevált egyszer miért nem azt veszitek és miért kísérleteztek az újabbnál újabb hulladékkal.
Ok hogy elfogyott de ne már.
Egy profi kártyás versenyző sem méret ennyit mint itt egyesek! 
Ilyen meg olyan számok ill. adatok amiket felsoroltok itt, nem is kellene, hogy foglalkozzatok felével sem. Főleg olyanok nem akik akkora baromságot írnak, hogy már röhögni is kellemetlen rajta!
Némelyek közületek úgy ir és olyan profin mintha értene is hozzá.
 Tisztelet érte, hogy próbál segíteni,
☝️de NE TEGYE, MERT NEM ÉRT HOZZÁ ÉS BUTASÁGOT ÍR!!!!!!!!!!

Annyira kiváncsi volnék azoknak a formájára akik itt a mérési és egyébb adatokkal ill. böszme butaságaival ossza itt az észt!
Ha telik rá akkor nagyon jól teszik hobbi testepitok hogy kúra előtt alatt es után laborra mennek. A másik ez a fórum pont arra van hogy megosszák egymással a tapasztalatokat. A forma másodlagos..ne hasonlitsd magad azokhoz akik töredéket nyomják mint te.


Tipikus ökör megnyilvánulás.
“töredékét nyomják mint én”?  ****)
Honnan tudod, hogy én mennyit is nyomok?  :-}
Csak halkan jegyzem meg: heti 2x150mg Teszto megy (Valós adat!) + 2x100mg NPP. 
Lehet fújogni de ha jó a amit használsz és nem egy hülye véleményét hallgatod meg akkor ez bőven elég!
Itt amit sokan le írnak heti adagnak az már viccnek is sok!
Csak felhívom a figyelmed, hogy azokra és arra céloztam, hogy ne írjon aki pár év után profinak hiszi itt magát és ossza a nem lévő eszet ezzel sok kezdőt bajba sodor!!
Akiket te hozzám hasonlítasz bőven többet nyomnak mint én ezt el hiheted!
Edzeni kell keményen mellé egy életformává vált diéta ami nem kényszer hanem normál, és ha mindez meg van majd hosszú évek után miután nincs már fejlődés akkor lehet segítségért nyúlni, de addig semmi!
Olyan aki nem tudja mennyi munkám van benne az ne oktasson ki, főleg úgy ne, hogy az én kétheti vagy havi adagomat nyomja hetente!  ;-oo-;
Egy ami igaz, hogy sokaknak büdös a meló és könnyebb szúrni mint gyúrni!!
2
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum Ma - 20:01:10 »
#:-)
Gyerekek én csak azt nem értem, hogy ez a sok ide mérés, oda mérés és ilyen olyan eredmény miért is lett ennyire fontos?
Hiába a jó eredmény ha a tükör szart mutat!
Azt nem bírom felfogni, hogy ami bevált egyszer miért nem azt veszitek és miért kísérleteztek az újabbnál újabb hulladékkal.
Ok hogy elfogyott de ne már.
Egy profi kártyás versenyző sem méret ennyit mint itt egyesek! 
Ilyen meg olyan számok ill. adatok amiket felsoroltok itt, nem is kellene, hogy foglalkozzatok felével sem. Főleg olyanok nem akik akkora baromságot írnak, hogy már röhögni is kellemetlen rajta!
Némelyek közületek úgy ir és olyan profin mintha értene is hozzá.
 Tisztelet érte, hogy próbál segíteni,
☝️de NE TEGYE, MERT NEM ÉRT HOZZÁ ÉS BUTASÁGOT ÍR!!!!!!!!!!

Annyira kiváncsi volnék azoknak a formájára akik itt a mérési és egyébb adatokkal ill. böszme butaságaival ossza itt az észt!
Lehet hogy vannak butaságogk, de akkor javítsd ki azokat, hogy ne maradjon fals info a fejünkbe. Vagy fejtsd ki  szerinted hogy a helyes. Tanulni sírig lehet, sőt kell! Tisztelettel!  @:-)
3
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Janó Dátum Ma - 18:21:27 »
#:-)
Gyerekek én csak azt nem értem, hogy ez a sok ide mérés, oda mérés és ilyen olyan eredmény miért is lett ennyire fontos?
Hiába a jó eredmény ha a tükör szart mutat!
Azt nem bírom felfogni, hogy ami bevált egyszer miért nem azt veszitek és miért kísérleteztek az újabbnál újabb hulladékkal.
Ok hogy elfogyott de ne már.
Egy profi kártyás versenyző sem méret ennyit mint itt egyesek! 
Ilyen meg olyan számok ill. adatok amiket felsoroltok itt, nem is kellene, hogy foglalkozzatok felével sem. Főleg olyanok nem akik akkora baromságot írnak, hogy már röhögni is kellemetlen rajta!
Némelyek közületek úgy ir és olyan profin mintha értene is hozzá.
 Tisztelet érte, hogy próbál segíteni,
☝️de NE TEGYE, MERT NEM ÉRT HOZZÁ ÉS BUTASÁGOT ÍR!!!!!!!!!!

Annyira kiváncsi volnék azoknak a formájára akik itt a mérési és egyébb adatokkal ill. böszme butaságaival ossza itt az észt!
Ha telik rá akkor nagyon jól teszik hobbi testepitok hogy kúra előtt alatt es után laborra mennek. A másik ez a fórum pont arra van hogy megosszák egymással a tapasztalatokat. A forma másodlagos..ne hasonlitsd magad azokhoz akik töredéket nyomják mint te.
4
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta frankzane Dátum Ma - 17:35:14 »
A primobolannak is van antiösztrogén hatása? Ez is DHT származék akárcsak a masteron.
Mindegyik dht származéknak van. Masteronnak provironnak meg a primónak a legerősebb mg-ra ez a hatás.
5
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta guzzi Dátum Ma - 15:55:36 »
 #:-)
Gyerekek én csak azt nem értem, hogy ez a sok ide mérés, oda mérés és ilyen olyan eredmény miért is lett ennyire fontos?
Hiába a jó eredmény ha a tükör szart mutat!
Azt nem bírom felfogni, hogy ami bevált egyszer miért nem azt veszitek és miért kísérleteztek az újabbnál újabb hulladékkal.
Ok hogy elfogyott de ne már.
Egy profi kártyás versenyző sem méret ennyit mint itt egyesek! 
Ilyen meg olyan számok ill. adatok amiket felsoroltok itt, nem is kellene, hogy foglalkozzatok felével sem. Főleg olyanok nem akik akkora baromságot írnak, hogy már röhögni is kellemetlen rajta!
Némelyek közületek úgy ir és olyan profin mintha értene is hozzá.
 Tisztelet érte, hogy próbál segíteni,
☝️de NE TEGYE, MERT NEM ÉRT HOZZÁ ÉS BUTASÁGOT ÍR!!!!!!!!!!

Annyira kiváncsi volnék azoknak a formájára akik itt a mérési és egyébb adatokkal ill. böszme butaságaival ossza itt az észt!
6
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum Ma - 15:00:20 »
A primobolannak is van antiösztrogén hatása? Ez is DHT származék akárcsak a masteron.
7
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Janó Dátum Ma - 14:11:46 »
Szevasztok, már nem fűzök hozzá semmit, nézze meg akit érdekel, itt vannak a mérések az utolsó Driadás tesztómból.
Ez a harmadik!!! amit próbáltam tőlük, a képen látható a batch szám is, az előző sustalad és testos is hasonló eredményt hozott, szóval…
Hetente megy: -2ml tesztó
                       -1ml boldenon
És edzések előtt egy szem dana
Üdv.
Ez az érték nem rossz. Nagyjából a természetes szint 3x kell ennyinek hozni. Közelítőleg meg is van ha 20mol/l-rel számolunk. A boldenon ahogy látható tényleg bír E2 blokkoló hatással.
De nem is jó..nekem heti 1ml biotech cipy hozott kb ennyit. Ám most driada drosta propi megy már 3 hete úgyhogy tudok velemenyt mondani hát nem az igazi. Anno mikor ugyanennyit nyomtam sokkal jobban ereztem láttam magamon erezettség kemény száraz izmok bedurranás. Most kis erő növekedésén kívül semmi ugyhogy valszeg aluldozisolt ha egyáltalán az van benne. Ja a libidó az növekedett trt teszto mellett ami nem drida.
8
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Gyuf Dátum Ma - 08:29:12 »
Szevasztok, már nem fűzök hozzá semmit, nézze meg akit érdekel, itt vannak a mérések az utolsó Driadás tesztómból.
Ez a harmadik!!! amit próbáltam tőlük, a képen látható a batch szám is, az előző sustalad és testos is hasonló eredményt hozott, szóval…
Hetente megy: -2ml tesztó
                       -1ml boldenon
És edzések előtt egy szem dana
Üdv.


Batch szàmot nem látom.

Ne a vérképes képen keresd hanem felette
"A(z) IMG_2949 megnyitása.pdf "
Arra kattints , és behozza az üvegeket.
9
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta VBorisz Dátum Ma - 06:53:05 »
Jó de ezzel én most mit csináljak?
A szemészeten mutasd meg ott tudnak írni szemüveget, én nem vagyok orvos.
10
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Dudu Dátum 2024. Május 02. - 17:20:46 »
Szevasztok, már nem fűzök hozzá semmit, nézze meg akit érdekel, itt vannak a mérések az utolsó Driadás tesztómból.
Ez a harmadik!!! amit próbáltam tőlük, a képen látható a batch szám is, az előző sustalad és testos is hasonló eredményt hozott, szóval…
Hetente megy: -2ml tesztó
                       -1ml boldenon
És edzések előtt egy szem dana
Üdv.


Batch szàmot nem látom.
Oldalak: [1] 2 3 ... 10