2024. Június 01. - 13:36:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 458793 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2024. Május 26. - 08:53:00
Válasz #6615
Nem elérhető

fittyfene



2024. Május 27. - 09:59:21
Válasz #6616
Nem elérhető

attika81


A topik megnevezése az hogy Jól működő márkák a szteroid piacon. Semmi újat nem olvasok hónapok óta. Szedjétek már össze magatokat! Már bevált, megbízható márkákra lennék kíváncsi.  **:))))* Nem arra hogy ki mennyit tol meg az acsarkodásokra. A futottak még kategória nem érdekel. Lehet sorjázni a "márkákat". Közben kutatok én is. Köszönöm előre is!
Ok kezdésnek ird le mit toltál utoljára és hogy valt be..

2024. Május 27. - 11:15:34
Válasz #6617
Nem elérhető

attika81


Tavaly, kétszer két hónap és kétszer egy hónap szünettel használtam szteroidokat. Driadát, Hilmát, és Deust. Mindegyik hivatalos saját oldalukon! A deustól kétszer is rendeltem. A tesztótban nem volt semmi. A dianabol meg alul volt dózisolva. Nem rendelek többet tőlük. A hilmától tesztót, oxandrolont és boldenont. Itt már éreztem és láttam a hatásokat. A deustol is kétszer rendeltem. Tesztókat,dianabolt, anadrolt és winit. Ezek is beváltak. Maradtak is szemesek. A hűtőben pihennek.Plusz még bpc 157, cjc1295, ipamorelint,az uk-peptides.com-rol. Volt egy nagyobb pihenő. Most még csak tesztóra lenne szükségem. Gondolok itt arra hogy fönt vagy ezeken kívül még pár webshopon. De nem merek kockáztatni. Köszönöm a figyelmet!

2024. Május 27. - 11:21:33
Válasz #6618
Nem elérhető

attika81


Bocsi! Az elején DRIADÁT akartam írni, nem deust. Driada:10/3 , Hilma:10/6 , Deus:10/8. (Szerintem!)

2024. Május 27. - 14:48:23
Válasz #6619
Nem elérhető

Rise


Tavaly, kétszer két hónap és kétszer egy hónap szünettel használtam szteroidokat. Driadát, Hilmát, és Deust. Mindegyik hivatalos saját oldalukon! A deustól kétszer is rendeltem. A tesztótban nem volt semmi. A dianabol meg alul volt dózisolva. Nem rendelek többet tőlük. A hilmától tesztót, oxandrolont és boldenont. Itt már éreztem és láttam a hatásokat. A deustol is kétszer rendeltem. Tesztókat,dianabolt, anadrolt és winit. Ezek is beváltak. Maradtak is szemesek. A hűtőben pihennek.Plusz még bpc 157, cjc1295, ipamorelint,az uk-peptides.com-rol. Volt egy nagyobb pihenő. Most még csak tesztóra lenne szükségem. Gondolok itt arra hogy fönt vagy ezeken kívül még pár webshopon. De nem merek kockáztatni. Köszönöm a figyelmet!
Hagyjuk már ezt a nem volt semmit !!
Még alul volt dozisolva? -be méretted???
Vagy érzésre megállapítod hogy 10 helyett csak 6 mg van benne kb???
Használtunk  driada test ena susta deca dianabol, y11 mk677 LGD 4033 és
Minden jól működik!!!!

2024. Május 27. - 17:09:40
Válasz #6620
Nem elérhető

Logan


Fiuk itt van Kovács Martin weboldala itt pár Ft ért tudtok tanultunk a szteroidok rol, növekedési hormon, inzulin, maj vese hogyan vigyázzatok ra stb. Folyamatosan bővülő tartalmak es betekintés az általa edzett profik naplójába. Ezt javaslom nektek innen tanuljatok ne sok kókler tol. Itt a link uraim: 

https://testepites.pro/


Cukrász

2024. Május 27. - 19:35:46
Válasz #6621
Nem elérhető

kappl


Tavaly, kétszer két hónap és kétszer egy hónap szünettel használtam szteroidokat. Driadát, Hilmát, és Deust. Mindegyik hivatalos saját oldalukon! A deustól kétszer is rendeltem. A tesztótban nem volt semmi. A dianabol meg alul volt dózisolva. Nem rendelek többet tőlük. A hilmától tesztót, oxandrolont és boldenont. Itt már éreztem és láttam a hatásokat. A deustol is kétszer rendeltem. Tesztókat,dianabolt, anadrolt és winit. Ezek is beváltak. Maradtak is szemesek. A hűtőben pihennek.Plusz még bpc 157, cjc1295, ipamorelint,az uk-peptides.com-rol. Volt egy nagyobb pihenő. Most még csak tesztóra lenne szükségem. Gondolok itt arra hogy fönt vagy ezeken kívül még pár webshopon. De nem merek kockáztatni. Köszönöm a figyelmet!
Hagyjuk már ezt a nem volt semmit !!
Még alul volt dozisolva? -be méretted???
Vagy érzésre megállapítod hogy 10 helyett csak 6 mg van benne kb???
Használtunk  driada test ena susta deca dianabol, y11 mk677 LGD 4033 és
Minden jól működik!!!!

Propi is teljesen jó...

2024. Május 27. - 22:44:17
Válasz #6622
Elérhető

Predator50


Imperiat tol valaki higy muzsikál, ena susta

2024. Május 28. - 07:25:23
Válasz #6623
Nem elérhető

Szuszi


Imperiat tol valaki higy muzsikál, ena susta
Szia!
2025/09 -es exp date hibátlanul működött, a mostani 2026-os viszont SZERINTEM fing…

2024. Május 29. - 16:07:38
Válasz #6624
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Raw pharma cypt vagy enát használt mostanába valaki? Használható? Most elég jó árban van egyik oldalon és ezért gondolkodom rajta! Köszi skacok a segítséget!

2024. Május 31. - 11:42:50
Válasz #6625
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Innen rendelt már valaki? Ha igen kb mennyi idő alatt érkezett meg? Köszi! https://crypto-roids.net/